DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 36
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 36
 #955268  autor: torre24
 10 paź 2017, 11:55
Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do Plusha (z Plus Abo). Dziś konsultant z DUK poopowiadał mi trochę niezbyt zachęcających rzeczy o Plushu, przede wszystkim jeśli chodzi o zasięg - niby nie jest taki sam jak Plusa i karta abonamentowa w Plusie ma priorytet w dostępie do nadajników. Czy to prawda? A jeśli tak to jak to się odbywa? Karta Plusha przełącza się wtedy z LTE np. na 3G?
 #955345  autor: SACZI
 10 paź 2017, 19:17
torre24 pisze:Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do Plusha (z Plus Abo)....
Jak wyżej, konsultanci mają przygotowaną gadkę na tę okazję i to nie tylko w Plusie.
Byłem salonie TM oraz dzwoniłem do DUK TM i na hasło "Plush" odpowiedź była identyczne i natychmiastowa, że to "virtual-operator".
Oczywiście ich wyśmiałem, bo Plush działa tak samo jak Plus abonament (mam obydwa).
 #955711  autor: gonziak
 12 paź 2017, 13:50
Witam, mam pytanie. Czytam wątek ale chyba tego nie było. Chcę przejść z Vikinga, 2 numery, swój i młodego na ABO duet. Czekam na kontakt z Plush ale jakoś od wczoraj nie oddzwaniają. Czy istnieje taka możliwość, że można nabić więcej niż abonament, jak zabblokuje premium, pocztę, przekazywanie poł. ?
 #955723  autor: habish
 12 paź 2017, 14:36
Zamówienie najlepiej złożyć online lub udaj się do jednego z salonów: Relay, inmedio, 1minute - tam wszystko załatwisz od ręki.
 #955770  autor: darekkkkkk
 12 paź 2017, 21:21
Wesołego polkomtelowskiego serialu pt. "Naliczymy ci frajerze na fakturze za dużo, i co nam Pan zrobi?" ciąg dalszy. Dzisiaj odcinek pt. "Duet 2 i 1/2".

Otrzymałem znowu, już szóstą z rzędu, fakturę z zawyżoną należnością bo tradycyjnie nie uwzględniającą rabatu za Duet.

Chcecie mieć comiesięcznego bonusa w postaci konieczności składania reklamacji? To sobie zawrzyjcie umowę z Polkomtelem.
Tutaj promocja gwarantowana.
 #955787  autor: Gregrin
 12 paź 2017, 22:14
gonziak pisze:Czy istnieje taka możliwość, że można nabić więcej niż abonament, jak zabblokuje premium, pocztę, przekazywanie poł. ?
Sa chyba jeszcze międzynarodowe ;) No i nie jestem pewien czy da się zablokować subskrypcje z poziomu strony.
A może karta i promocja co 5te doładowanie gratis ?? Wyjdzie tak samo jak duet (pomijając staż).
Skoro o stażu mowa (i rachunku) to nju ma tez niezłą opcje dla dwojga: 29zl +9zl za drugi numer z opcja podziału 10GB ale już po 6sciu miesiącach jest 20GB. Albo za 39+9 jest 20GB do podziału a po 6sciu miesiącach już 40GB.
 #955861  autor: MyszkaMiki
 13 paź 2017, 18:27
darekkkkkk pisze:Wesołego polkomtelowskiego serialu pt. "Naliczymy ci frajerze na fakturze za dużo, i co nam Pan zrobi?" ciąg dalszy. Dzisiaj odcinek pt. "Duet 2 i 1/2".

Otrzymałem znowu, już szóstą z rzędu, fakturę z zawyżoną należnością bo tradycyjnie nie uwzględniającą rabatu za Duet.

Chcecie mieć comiesięcznego bonusa w postaci konieczności składania reklamacji? To sobie zawrzyjcie umowę z Polkomtelem.
Tutaj promocja gwarantowana.
Mam taką samą sytuację w NJU na abonament. od Czerwca do Października źle naliczane faktury. Stąd decyzja o przeniesieniu numeru do Plush na kartę.
 #955912  autor: damian398
 14 paź 2017, 08:15
Witam.

Chcę przenieść numer do plush abo z premium mobile ale na liście gdzie się wybiera obecnego operatora nie ma mojej sieci. Czy to znaczy że nie ma możliwości bezpośredniego przejścia z premium do plush ?
 #958525  autor: asffaf
 30 paź 2017, 09:22
Włączyłem wakacje od abonamentu a tu faktura przyszła 25 zł. Brawo Plus.
 #958530  autor: Kryniczanin
 30 paź 2017, 09:56
Mi pierwszy raz od 4 miesięcy włączyły się wakacje od abonamentu. Cud!
 #958996  autor: tbfvrs
 02 lis 2017, 09:40
darekkkkkk pisze:Wesołego polkomtelowskiego serialu pt. "Naliczymy ci frajerze na fakturze za dużo, i co nam Pan zrobi?" ciąg dalszy. Dzisiaj odcinek pt. "Duet 2 i 1/2".

Otrzymałem znowu, już szóstą z rzędu, fakturę z zawyżoną należnością bo tradycyjnie nie uwzględniającą rabatu za Duet.

Chcecie mieć comiesięcznego bonusa w postaci konieczności składania reklamacji? To sobie zawrzyjcie umowę z Polkomtelem.
Tutaj promocja gwarantowana.
Hej, u mnie nareszcie 4-te FV przyszły poprawnie i mam nadzieję, że skończyły się moje problemy z reklamacjami w Plushu:)
Życzę powodzenia w dalszej walce;

Mam jednak problem natury technicznej; Jako, że nie znoszę poczty głosowej (żona również) to bardzo chciałbym ją wyłączyć tylko kody podane nie działają...
*122# (spr. statusu) - wywala mi: Problem z połączeniem lub błędny kod MMI.
*122*00# (wył.) - jw.

Ma ktoś jakiś pomysł na to?
 #959120  autor: anita8503
 02 lis 2017, 21:34
Moja umowa u obecnego operatora wygasa 13 stycznia 2018 r. Do kiedy najpóźniej muszę złożyć wniosek o przeniesienie numeru do plusha? Do 13 grudnia (30 dni)?
 #959122  autor: habish
 02 lis 2017, 21:46
Prawdopodobnie tak, ale wcale nie musisz czekać na ostatnią chwilę i ryzykować.
Wniosek możesz złożyć już na 120 dni przed zakończeniem umowy u obecnego operatora.
Na wniosku zaznacz tylko, aby numer został przeniesiony po zrealizowaniu umowy u obecnego operatora, wówczas numer zostanie przeniesiony najszybciej jak to możliwe bez ryzyka kar u obecnego operatora.
  • Strona 16 z 36
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 36
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 36