DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36
 #940546  autor: darekkkkkk
 22 lip 2017, 19:40
Patryk7588 pisze:Prawda.
Regulamin Plush Duet: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 7f9d538e3d
Nieprawda.
Piszesz, jakby to rzec, o prawdzie regulaminu.
Ja piszę o "prawdzie" rzeczywistych praktyk Polkomtela.
Może dziwak jestem ale jakoś nie zadowala mnie nawet najbardziej atrakcyjny regulamin, który ... nie jest przestrzegany.
 #940751  autor: TomLee
 23 lip 2017, 19:55
Jak czytam o Plushu, szczególnie o wersji abo, to dziwię sie, że ludzie w to idą. a2mobile oferuje znacznie więcej bez kombinowania i reklamowania. Specjalnie dziś sprawdzałem prędkość na lejku 512kb (po 15GB) bo telefon bierze miesięcznie około 40 GB. Średnie wyniki: ping 38 ms, prędkości DL, UL 0,66 Mb. Także lejek faktycznie jest większy niż 512kb.
 #940962  autor: Specjalista_Plus
 24 lip 2017, 16:45
darekkkkkk pisze:
Patryk7588 pisze:Prawda.
Regulamin Plush Duet: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 7f9d538e3d
Nieprawda.
Piszesz, jakby to rzec, o prawdzie regulaminu.
Ja piszę o "prawdzie" rzeczywistych praktyk Polkomtela.
Może dziwak jestem ale jakoś nie zadowala mnie nawet najbardziej atrakcyjny regulamin, który ... nie jest przestrzegany.
Tak jak pisze Patryk7588, rabat zostanie aktywowany automatycznie, jeżeli zostaną spełnione warunki, czyli abonament za 25 zł oraz zawarcie umów na jeden numer PESEL/NIP. Oczywiście zdarzają się błędy, gdzie nie zostanie benefit naliczony, ale staramy się na bieżąco to korygować na podstawie przesyłanych zgłoszeń.
Prosimy, podaj nam numer swojej sprawy, spróbujemy przyspieszyć jej realizację.
 #940977  autor: darekkkkkk
 24 lip 2017, 17:29
Specjalista_Plus pisze:
darekkkkkk pisze:
Patryk7588 pisze:Prawda.
Regulamin Plush Duet: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 7f9d538e3d
Nieprawda.
Piszesz, jakby to rzec, o prawdzie regulaminu.
Ja piszę o "prawdzie" rzeczywistych praktyk Polkomtela.
Może dziwak jestem ale jakoś nie zadowala mnie nawet najbardziej atrakcyjny regulamin, który ... nie jest przestrzegany.
Tak jak pisze Patryk7588, rabat zostanie aktywowany automatycznie, jeżeli zostaną spełnione warunki, czyli abonament za 25 zł oraz zawarcie umów na jeden numer PESEL/NIP. Oczywiście zdarzają się błędy, gdzie nie zostanie benefit naliczony, ale staramy się na bieżąco to korygować na podstawie przesyłanych zgłoszeń.
Prosimy, podaj nam numer swojej sprawy, spróbujemy przyspieszyć jej realizację.
Niestety nie otrzymuję od Polkomtela jakiegokolwiek potwierdzenia złożenia reklamacji (złożenia przez Plus online).
Dysponuję jedynie tzw. nr odwołania (170720-001774) dostępnym na skrzynce dzięki ponownemu zgłoszeniu reklamacji drogą mailową.
Dziękuję z góry.

Ps. Posiadam drugi nr telefonu (stąd Duet), dla którego Polkomtel uznał wcześniejszą reklamację ale kwotę korygowaną Plus online wyrzuca mi teraz jako zaległość (została opłacona należność z uwzględnieniem korekty zgodnie ze słuszną sugestią na fakturze).
Wyrażając się bardzo oględnie - praktyki Polkomtela i niedoróbki w jego systemie wyglądają bardzo dziwnie i niepokojąco, kiedy wszystkie błędy są na jego korzyść.
 #940980  autor: habish
 24 lip 2017, 18:03
darekkkkkk pisze:Wyrażając się bardzo oględnie - praktyki Polkomtela i niedoróbki w jego systemie wyglądają bardzo dziwnie i niepokojąco, kiedy wszystkie błędy są na jego korzyść.
Tu się mylisz. ;-)
Na forum było mnóstwo przykładów dziur w systemach Plusa, powstawały nawet poradniki co i jak.
 #940994  autor: Specjalista_Plus
 24 lip 2017, 19:10
Niestety nie otrzymuję od Polkomtela jakiegokolwiek potwierdzenia złożenia reklamacji (złożenia przez Plus online).
Dysponuję jedynie tzw. nr odwołania (170720-001774) dostępnym na skrzynce dzięki ponownemu zgłoszeniu reklamacji drogą mailową.
Dziękuję z góry.

Ps. Posiadam drugi nr telefonu (stąd Duet), dla którego Polkomtel uznał wcześniejszą reklamację ale kwotę korygowaną Plus online wyrzuca mi teraz jako zaległość (została opłacona należność z uwzględnieniem korekty zgodnie ze słuszną sugestią na fakturze).
Wyrażając się bardzo oględnie - praktyki Polkomtela i niedoróbki w jego systemie wyglądają bardzo dziwnie i niepokojąco, kiedy wszystkie błędy są na jego korzyść.
Dziękujemy za numer zgłoszenia. Przekażemy go do odpowiedniego działu w celu przyśpieszenia realizacji.
 #942975  autor: krystiano46
 02 sie 2017, 14:20
porazka na całej linii :( przeniesienie numeru w inmedio 1.pierwsza niespodzianka karta sim 10zl. 2. druga niespodzianka abonament naliczony na numerze tymczasowym, myslalem ze zacznie dzialac jak przeniosą mi numer, 3. trzecia nie przenieśli numeru bo maja wniosek o przeniesienie a nie maja umowy na przeniesienie niekompetecja na całej linii. 4. umowa przeszlana czas nieokreślony w play i teraz trzeba 2 miesiące na przeniesienie czyli 2x60 zl. jak się nie zrazic
co na to specjalista plus
Ostatnio zmieniony 03 sie 2017, 06:59 przez krystiano46, łącznie zmieniany 1 raz.
 #943061  autor: f0ku5
 02 sie 2017, 19:43
Normalnie. Każda umowa z operatorem komórkowym po skończeniu przechodzi na czas nieokreślony.
 #943078  autor: SACZI
 02 sie 2017, 20:46
f0ku5isko, przeczytaj mojego posta jeszcze raz.

PS
nieokreśłony piszemy razem, a nie "nie określony".
 #943222  autor: Kryniczanin
 03 sie 2017, 13:32
Ta oferta to porażka, trzeci raz z rzędu nie aktywowali wakacji od abonamentu.
 #943229  autor: spat
 03 sie 2017, 13:54
Tak, tylko że ja będę przenosił z Plush na kartę do abo L Duet, więc nie będę miał numeru tymczasowego.
 #943232  autor: habish
 03 sie 2017, 14:21
spat pisze:Tak, tylko że ja będę przenosił z Plush na kartę do abo L Duet, więc nie będę miał numeru tymczasowego.
Tylko kurier, mój znajomy jest w podobnej sytuacji, wczoraj złożył zamówienie.
Ciekawe ile potrwa realizacja.
  • Strona 13 z 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36