DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
 #918714  autor: jag888
 01 kwie 2017, 09:30
dokladnie tak, ja bym zrobil jak pisze powyzej kolega Gregin

zamiast skladac wypowiedzenie i czekac do konca okresu rozliczeniowego+30 dni, sprawdz w BOK jaka masz ew. kare za rozwiazanie Umowy (zwyczajowo im blizej konca tym czesciej jest to 0 pln) i zloz w przykladowo Play wniosek o przeniesienie w trybie 1 dnia na karte

odbierzesz bezplatna karte sim, po czym za kilka dni bedac juz w Play zrob zamowienie na www Plusha z przeniesieniem - kurier dostarczy karty

kiedys chcialem tak przeniesc numer na karte w Plusie po wypowiedzeniu abonamentu - co sie naczekalem to moje - a na drugim zrobilem przeniesienie i w mniej niz tydzien bylem spowrotem na karcie
 #918739  autor: Gregrin
 01 kwie 2017, 14:37
jag888 pisze:i zloz w przykladowo Play wniosek o przeniesienie w trybie 1 dnia na karte
I tam dostaniesz 200zl na 60dni ;)
Patryk7588 pisze:3 miesiące gratis w Plushu dostaniesz tylko przy przejściu z oferty abonamentowej u obecnego operatora.
Czyli wtedy by trzeba przez nju?
 #918814  autor: nalu321
 02 kwie 2017, 08:44
Witam Was. :-)

Oferta całkiem fajna – no limit za 25zł łącznie ze stacjonarkami (w nju 39zł) .
Zastanawia mnie tylko o co chodzi z tym płatnym streamingiem.
Na forach piszą, że jeśli nawet przypadkowo się połączysz to za streaming będzie naliczona dodatkowa opłata , zamiast pobierać dane z pakietu gb.
Czy to znaczy , ze jeśli np.. korzystam ze skype, czy Messenger videorozmowy , to nie schodzi mi to z pakietu tylko dodatkowo płacę za dane? Jeśli tak to oferta pogrzebana…. ;(. Jeśli źle rozumiem to wytłumaczcie mi to proszę .
Czy ktoś się orientuje jak to wygląda.
 #918824  autor: Gregrin
 02 kwie 2017, 09:48
Juz tego problemu nie ma http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 70#p907370
A skype, messenger i inne popularne nie były nigdy inaczej rozliczane wiec nie masz się co martwic.

PS. zawsze możesz przejść na kartę, skorzystać z benefitów (np 5-te doładowanie gratis dzięki któremu koszt wyniesie 20zl bez żadnych duetów itp :)) i protestować. Wtedy ciężej naciąć się na duże koszty bo nie są w stanie zabrać z konta więcej niż na nim jest a ładując za 30zl i włączając pakiet za 25zl wiele do stracenia nie ma ;) Tutaj podstawowe informacje o plushu na kartę (nr 9.) [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
nalu321 pisze:Oferta całkiem fajna – no limit za 25zł łącznie ze stacjonarkami (w nju 39zł) .
W a2 mobile jest to jeszcze taniej bo za 19,90zl ;) (pkt 12. w zestawieniu)
 #918842  autor: nalu321
 02 kwie 2017, 11:55
Ok. Ale w takim razie czego dotyczy taki zapis w regulaminie
"pakietu internetowego nie można wykorzystać na streaming video, takie połączenia są liczone ponad abonament" ?
 #918862  autor: Gregrin
 02 kwie 2017, 14:24
Prawdopodobnie vidoerozmow prowadzonych bezpośrednio przez telefon a nie za pośrednictwem dodatkowych programów jak skype czy messenger.
 #919747  autor: Remington
 08 kwie 2017, 15:11
Po lekturze cennika jestem zawiedziony. Płatne połączenia z pocztą głosową, przekierowania poza Plusa 73 gr/min., zakazy połączeń 18 zł miesięcznie (da się bez tego żyć, ale świadomy user czasem korzysta). W prepaidzie takich usług nie ma, tutaj że względu na ceny jakby też ich nie było.
 #919843  autor: Ruben
 09 kwie 2017, 11:57
Patryk7588 pisze:3 miesiące gratis w Plushu dostaniesz tylko przy przejściu z oferty abonamentowej u obecnego operatora.
Czy przy przenoszeniu z Plus abonament też to dotyczy?
Przy okazji ktoś miał okazję sprawdzać jak jest z priorytetami wśród marek Polkomtela tj. Plus, Plush, a2, wRodzinie ? Gdzieś czytałem, że wRodzinie ma priorytet taki sam jak biznesowe karty Plusa.
 #919847  autor: habish
 09 kwie 2017, 12:06
Nie ma możliwości przejścia na to bezpośrednio z Plus Abonament. Na razie jedyna możliwa droga to Plus Abonament --> Plus na kartę --> Plush Abonament.
 #919980  autor: Gregrin
 09 kwie 2017, 23:14
Patryk7588 pisze:Nie ma możliwości przejścia na to bezpośrednio z Plus Abonament. Na razie jedyna możliwa droga to Plus Abonament --> Plus na kartę --> Plush Abonament.
Albo na jeden dzień do nju z rachunkiem i wtedy są te 3m-ce jak już było pisane wyżej...
 #920457  autor: Nikita_Bennet
 12 kwie 2017, 20:19
Remington pisze:Po lekturze cennika jestem zawiedziony. Płatne połączenia z pocztą głosową, przekierowania poza Plusa 73 gr/min., zakazy połączeń 18 zł miesięcznie (da się bez tego żyć, ale świadomy user czasem korzysta). W prepaidzie takich usług nie ma, tutaj że względu na ceny jakby też ich nie było.
Co te zakazy dają? Połączenia premium?
Czytam, że nawet na firmę podejdzie ;)
LTE na tym działa poprawnie?
A i czy mając simplusa musiałbym wymieniać kartę sim?
 #920819  autor: Nikita_Bennet
 14 kwie 2017, 14:15
thx, karty właśnie nie chcę wymieniać ;)
A oferta wg mnie warta uwagi, zasięg plusa mam podobny do play (Tmobile+plus) ale szybciej nawiązuje połączenia i nie zanika mi rozmówca w trakcie rozmowy.
  • Strona 1 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36