DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36
 #943229  autor: spat
 03 sie 2017, 13:54
Tak, tylko że ja będę przenosił z Plush na kartę do abo L Duet, więc nie będę miał numeru tymczasowego.
 #943232  autor: habish
 03 sie 2017, 14:21
spat pisze:Tak, tylko że ja będę przenosił z Plush na kartę do abo L Duet, więc nie będę miał numeru tymczasowego.
Tylko kurier, mój znajomy jest w podobnej sytuacji, wczoraj złożył zamówienie.
Ciekawe ile potrwa realizacja.
 #943435  autor: rufus295
 04 sie 2017, 23:20
Witam. Od tygodnia mam 3 numery w Push abo. Niestety mimo że wszystkie 3 są na ten sam pesel, konsultant telefonicznie zrobił umowę w ten sposób, że każde konto miało swój rachunek do płacenia abonamentu. Poszedłem do salonu, sprzedawca niby skonsolidował konta i będzie jedno konto do opłat. Do czasu tej zmiany, każde konto miało przyznane 1,5 GB internetu w roamingu. Niestety od 3 dni, tylko mój numer ma dostępny limit w roamingu, a pozostałe dwa nie. Czy może to mieć związek że wszystkie 3 numery są przypisane do jednego rachunku, bardzo dziwne by to było.. Sprawa dość pilna sie robi bo za 3 dni wyjeżdżamy i net będzie potrzebny. Proszę o wsparcie :wink:
 #944460  autor: Plushowy_Przemyslaw
 11 sie 2017, 09:47
Siema jestem delikatnie zaniepokojony przeszedłem do plush obowiązywał mnie miesięczny okres wypowiedzenia itd. Więc grzecznie czekałem....
Co się okazuje na dzień dzisiejszy zapłaciłem dwie fakturki za numer tymczasowy plus wiadomo za numer przenoszony u starego operatora....
Może wy mi podpowiecie co mam zrobić ? Bo to lekka przesada już

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #944465  autor: habish
 11 sie 2017, 10:25
Na numerze tymczasowym włącz sobie Wakacje jeśli nie jest Ci potrzebny: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/z-karty-abo/lista

Co do wydawania numeru tymczasowego za który trzeba normalnie płacić choć często jest nam zbędny...
Wygląda na to ze operatorzy w ten sposób znaleźli kolejne źródło dochodu.
Orange także to wprowadza w nowych taryfach które wprowadzi w Sierpniu: http://m.telepolis.pl/wiadomosci/nowa-o ... 39656.html

Dobrze że w Plushu można włączyć te wakacje...
 #944471  autor: Plushowy_Przemyslaw
 11 sie 2017, 10:52
Smutne ale prawdziwe :(
Tak zrobię bo nie ma innego wyjścia ale jeszcze zostaje kwestia przeniesienia numeru... Kiedy to nastąpi skoro czekam już praktycznie 3 miesiące ?
Zapomnieli o mnie ? Czy ktoś już miał ten problem ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #944479  autor: habish
 11 sie 2017, 11:31
Nie wiem jak wypełniłeś wniosek.
Jeśli twój numer ciągle działa u obecnego operatora to pytaj właśnie jego kiedy zwolni numer.
 #944724  autor: Plushowy_Przemyslaw
 12 sie 2017, 16:20
Problem się rozwiązał :)
Nie wiem czy się cieszyć czy nie bo jak jakość usług będzie taka sama jak obsługa klienta to ciezko bedzie.
Wyjasnienie
(Umowę podpisałem pod koniec czerwca lecz zaznaczyłem, że chce rozpocząć usługę numeru tymczasowego jak najpóźniej to jest za 14 dni od podpisania umowy i to opóźniło cały proces przenoszenia numeru. Co poskutkowało tym, muszę zapłacić dwie faktury dodatkowo za uslugi z których nie korzystam praktycznie).
Mam nadzieję jednak, że dalsza współpraca będzie się lepiej układała

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #948247  autor: dawidos160
 31 sie 2017, 11:19
A pytanko odnośnie Duetu w Plushu, bo chce przenieść się tam z narzeczoną - teraz przeniósłbym jeden numer, a drugi wolny byłby dopiero w lutym - czy jak w lutym zrobię przeniesienie drugiego, to automatycznie aktywuje się promocja duetu czy jeszcze jakieś czary mary trzeba zrobić ?
 #948699  autor: SACZI
 02 wrz 2017, 14:07
Internet w Plushu ograniczony do 15MB/s!
Niech każdy oceni, czy to dużo,czy mało.

(W porównaniu do Playa to jest i tak kosmiczna prędkość.)
  • Strona 13 z 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36