DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
 #921132  autor: Nikita_Bennet
 16 kwie 2017, 14:18
Patryk7588 pisze:LTE Ci działa na tym Simplusie?
jeżeli mnie pytasz to nie bo mam starą kartę.
Pytałem ogólnie bo może trzeba będzie dokonać jakiś zmian.

iPlus pisze:jest gdzieś przykładowy obraz faktury Plush?
odliczenie VAT?
Wrzucenie w koszta?
 #921136  autor: Nikita_Bennet
 16 kwie 2017, 14:27
wiem, wiem.
Po prostu nie chcę jej wymieniać bo mi na razie nie potrzebne ale może się zdarzyć że przejdę do plusha i potrzebne będzie LTE i wtedy wymienię kartę ot co.
 #921502  autor: uuka123
 18 kwie 2017, 16:13
Czy w tym abo aktywuję pakiet roamingowy euroatlantycki 1GB za 39.90/30dni? Pytałem w plusie i jest taka możliwosc, ale w regulaminie promocji nic o plushu nie wspominają. Za 20 dni kończy mi się umowa abo i potrzebuje cyklicznie dużo MB za granica, Play solo L jest za 55 zł w tym rozmowy ale malo mb i umowa na 2 lata a od czerwca coś ma się zmienić w stawkach roamingowych. Tutaj w plush z kolei nie mam rozmów za granica ale za 65 zl/msc miałbym 1GB i w miare dobra oferte na kraj. Czy jest jakaś ciekawsza alternatywa? Dzięki !
 #921805  autor: Miki983
 20 kwie 2017, 14:56
Skusiłem się i przeniosłem 2 numery do Plusa na abonament Plush ABO L na czas nieokreślony, jeden z karty, drugi z abonamentu (obydwa w Play), nr na kartę został przeniesiony wczoraj, a numer na abonament zostanie przeniesiony 20 maja (zgodnie z okresem wypowiedzenia)

Mam teraz dwa pytanka do użytkowników w/w sieci
Dostałem wczoraj dwie faktury na obydwa numery obydwie na zero złotych (w rubryce rabaty na fakturze pisze "3 ABO GRATIS") z tego co mi wiadomo 3 abonamenty gratis powinny być przy umowie na 24 miesiące, a ja mam na czas nieokreślony.
Druga sprawa, dlaczego przyszła faktura na nr który jeszcze nie jest przeniesiony.
No i pytanko odnośnie karty tymczasowej, jeśli przyszła faktura na ten nr (a numer z poprzedniej sieci będzie przeniesiony 20go maja) to może można jej już używać z numerem tymczasowym?
 #922075  autor: habish
 22 kwie 2017, 10:43
Nie.
Jeśli masz nadmiar kasy na koncie to lepiej najpierw przejdź do Plusha na kartę a dopiero po wyczyszczeniu konta na Plush Abo.
 #922981  autor: marcipio
 27 kwie 2017, 13:59
jag888 pisze:dokladnie tak, ja bym zrobil jak pisze powyzej kolega Gregin

zamiast skladac wypowiedzenie i czekac do konca okresu rozliczeniowego+30 dni, sprawdz w BOK jaka masz ew. kare za rozwiazanie Umowy (zwyczajowo im blizej konca tym czesciej jest to 0 pln)
Nie widzę czegoś takiego, w którym miejscu jest informacja o wysokości kary?
 #924779  autor: krzysiekkce
 08 maja 2017, 17:12
Chcę przenieść swój nr w virgin i 2 numery córek z vikinga do plusha. Rozumiem, że będę płacił 3x20zł i 10GB na każdy nr czy do podziału w przypadku gdy na czas nieokreślony wybiorę? Przy przeniesieniu nie ma opcji 3 miesięcy gratis? Jest jakaś lepsza oferta dla 3 numerów? Chciałem strzał w 10 lajtmobile ale tam każdy nr musi być na kogoś innego zarejestrowany...
 #924782  autor: habish
 08 maja 2017, 17:23
3x 20zł.
10GB na start na każdy numer.
Wszystkie numery muszą być zarejestrowane na takie same dane.
3 miesiące gratis tylko przy umowie terminowej.
 #924794  autor: krzysiekkce
 08 maja 2017, 17:43
Dzięki za szybką odpowiedź..Gdzieś w wątku było, że jeśli się przenosi z kartę na abo Plush to nie ma 3 miesięcy gratis...jest to gdzieś zapisane? Jest jakiś nr gdzie można zadzwonić i zapytać konsultanta? Zostawiłem nr na stronie i na razie zero odzewu..
  • Strona 3 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36