DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
 #920457  autor: Nikita_Bennet
 12 kwie 2017, 20:19
Remington pisze:Po lekturze cennika jestem zawiedziony. Płatne połączenia z pocztą głosową, przekierowania poza Plusa 73 gr/min., zakazy połączeń 18 zł miesięcznie (da się bez tego żyć, ale świadomy user czasem korzysta). W prepaidzie takich usług nie ma, tutaj że względu na ceny jakby też ich nie było.
Co te zakazy dają? Połączenia premium?
Czytam, że nawet na firmę podejdzie ;)
LTE na tym działa poprawnie?
A i czy mając simplusa musiałbym wymieniać kartę sim?
 #920819  autor: Nikita_Bennet
 14 kwie 2017, 14:15
thx, karty właśnie nie chcę wymieniać ;)
A oferta wg mnie warta uwagi, zasięg plusa mam podobny do play (Tmobile+plus) ale szybciej nawiązuje połączenia i nie zanika mi rozmówca w trakcie rozmowy.
 #920853  autor: Remington
 14 kwie 2017, 19:45
Nikita_Bennet pisze:
Remington pisze:Po lekturze cennika jestem zawiedziony. Płatne połączenia z pocztą głosową, przekierowania poza Plusa 73 gr/min., zakazy połączeń 18 zł miesięcznie (da się bez tego żyć, ale świadomy user czasem korzysta). W prepaidzie takich usług nie ma, tutaj że względu na ceny jakby też ich nie było.
Co te zakazy dają? Połączenia premium?
Blokowanie połączeń i/lub smsów wychodzących lub przychodzących w różnych scenariuszach. To usługa sieciowa dostępna od ponad 20 lat, chyba tylko w Plusie nadal płatna.
 #920854  autor: Kryniczanin
 14 kwie 2017, 19:48
W Orange to samo.

Tylko w T i Play dostępna w abo gratis a w prepaidach tylko i wyłącznie Play + MVNO Play.
 #920899  autor: Kryniczanin
 15 kwie 2017, 07:57
Misiek oszukuje. Zamówiłem miśka z abonamentem za 10 pln dostałem umowę z miśkiem za 25 pln.

Na szczęście mam maila z potwierdzeniem zamówienia.
 #920904  autor: Remington
 15 kwie 2017, 08:42
Kryniczanin pisze:W Orange to samo.

Tylko w T i Play dostępna w abo gratis a w prepaidach tylko i wyłącznie Play + MVNO Play.
Moja żona ma Orange, działaja zakazy i nie placi za nie. W nju też są gratis. Ja mam firmową taryfę Orange i też mam je bez opłat.

Wychodzi, że z W4 tylko Plus każe sobie płacić.
 #920905  autor: habish
 15 kwie 2017, 09:02
Kryniczanin pisze:Misiek oszukuje. Zamówiłem miśka z abonamentem za 10 pln dostałem umowę z miśkiem za 25 pln.

Na szczęście mam maila z potwierdzeniem zamówienia.

Zmiany możesz dokonać sam:
Obrazek
 #920906  autor: Kryniczanin
 15 kwie 2017, 09:12
Moja żona ma Orange, działaja zakazy i nie placi za nie. W nju też są gratis. Ja mam firmową taryfę Orange i też mam je bez opłat.
Mi nie działa na trzech nr nju i jednym Orange abo. 2x Nju normalny abo, 1 x internetowy, smart plan LTE.

Patryk7588

Ja nic nie będę zmieniał. Pójdzie reklamacja na kilka dni obecnego okrresu :mrgreen:

A numer zamówiłem tak z ciekawości - już włączyłem wakacje od abo od nowego okresu.
 #921020  autor: iPlus
 15 kwie 2017, 20:54
to jest abonament taki klasyczny,że najpierw się korzysta, a potem płaci czy to jest mix typu zrób doładowanie, a potem korzystaj ?
 #921132  autor: Nikita_Bennet
 16 kwie 2017, 14:18
Patryk7588 pisze:LTE Ci działa na tym Simplusie?
jeżeli mnie pytasz to nie bo mam starą kartę.
Pytałem ogólnie bo może trzeba będzie dokonać jakiś zmian.

iPlus pisze:jest gdzieś przykładowy obraz faktury Plush?
odliczenie VAT?
Wrzucenie w koszta?
  • Strona 2 z 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36