DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 36
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 36
 #976664  autor: Kerimus
 09 lut 2018, 12:23
No cóż, długo trochę to potrwa.
Myślę o kupieniu nowego telefonu i wtedy sensownie będzie zamontować otrzymaną kartę Plusha w nowym, żeby chociaż korzystać z udogodnień nowej taryfy.
Można by też zamontować dwie karty SIM w nowym telefonie (dual sim) tyle że nie chce mi się bawić w ręczne przycinanie karty, ale kto wie, może zrobią to fachowo w jakimś sklepie.
 #976740  autor: Kerimus
 09 lut 2018, 22:01
W sumie wybrałem salomonowe rozwiązanie problemu.
Będę na co dzień używał nowego telefonu a stary będzie sobie leżakował koło komputera z którego loguję się do banku.
Sprawa prosta jak drut a przy okazji wykorzystam "moc" nowego abonamentu za który przecież i tak będę musiał płacić.
 #977840  autor: cibronka
 16 lut 2018, 08:22
Czy Plush ma różne priorytety od Plusa?

Chcę przejść na abo do plusha - bezterminowo za 25 zł (10 GB + no limit).

Play jest tragedią - ciągłe przełączanie pomiędzy roamingiem a Playem przy maks zasięgu na obu mnie wykańcza) i nie wiem czy to dobra decyzja.
 #979390  autor: Kerimus
 22 lut 2018, 22:14
Założyłem sobie konto na www,plus.online.pl i wszedłem na nie.
Dowiedziałem sie tam że oprócz 10GB transmisji mam nielimitowany dostęp do usługi IPLA.
OK, myślę, sobie - super, więc tylko zostało mi zainstalować aplikacje IPLA.
Zainstalowałem i okazało sie że muszę akceptować regulamin aplikacji, a dokładnie usługi IPLA.
Kilometrowy regulamin, nie do przebycia, trochę ostudził moje zapędy.
Czy bezpiecznym jest akceptacja tego regulaminu?
Czy nie akceptujemy czasem zgode na płatny dostęp do tej usługi i że tym samym zawarliśmy umowę między nami a Cyfrowym Polsatem?
 #979392  autor: habish
 22 lut 2018, 22:17
Nie.
Po akceptacji regulaminu i połączeniu swojego numeru telefonu z kontem Ipla dostaniesz dostęp do bezpłatnego pakietu Ipla Plus oraz wybranych relacji Live a ceny pozostałych pakietów spadną o połowę.
 #979396  autor: Kerimus
 22 lut 2018, 22:28
OK, rozumiem.
Teraz następny dylemat.
Obecnie mam tymczasowy numer i dopiero 1 kwietnia mój SIM zostanie zmieniony na numer który przenoszę z Play.
Jeżeli teraz zarejestruje na konto IPLA PLUS tymczasowy numer, który zmieni się 01.04.2018 na mój stary numer, to czy coś się nie pokiełbasi na tym zarejestrowanym koncie w Polsacie?
 #979397  autor: habish
 22 lut 2018, 22:31
Nie, ale jeśli teraz połączysz swoje konto Ipla z numerem tymczasowym, to w chwili gdy twój numer tymczasowy przestanie działać a zacznie działać właściwy numer będziesz musiał rozłączyć numer tymczasowy z kontem Ipla i połączyć je z numerem właściwym.
Wszystko zrobisz na www.ipla.tv
 #980816  autor: baryla1969
 02 mar 2018, 12:43
A ja to tak w zasadzie z ciekawości miałbym takie pytanie. A jak to jest jeżeli z Plush Abo chciałbym się przenieść do oferty abonamentowej Plusa? Jak to niby wygląda takie przeniesienie jeżeli tak faktycznie jest to jeden operator?
 #980822  autor: Gregrin
 02 mar 2018, 13:27
baryla1969 pisze: Jak to niby wygląda takie przeniesienie jeżeli tak faktycznie jest to jeden operator?
Gdyby ten operator chciał to traktować jako "swoja" ofertę to nie wydzielałby tego tak wyraźnie tworząc aż osobna markę.
Myślę ze to najgorsza pozycja negocjacyjna bo w sumie już jesteś u nich (płacisz im) wiec nie zależy im żeby cie przyciągnąć. Skoro wybrałeś plusha to chciałeś taniej, jeśli teraz chciałbyś do plusa to masz jakiś powód (czegoś nie ma w plushu) żeby płacić więcej bo to w końcu tobie zależy.
Chętnie cie przygarną ale specjalnej oferty nie dają. Dopiero po stażu w głównej marce są jakieś lepsze oferty na przedłużenie ale chyba szalu nie ma bo teraz każdy op skupia się na ofertach łączonych. Czyli więcej usług i wtedy jakiś rabat.
To już lepiej być u innego opa bo często są darmowe miesiące za przeniesienie a pewnie plus tak jak orange (nju) wyklucza z tych promocji swojej submarki.
 #984031  autor: lalas
 17 mar 2018, 12:29
Orientuje się ktoś jak to jest z Plush Duet?
Mam abo w Plush-u od grudnia 2017 (przenosiłem nr) jeśli teraz wziąłbym 2 nr w Plushu to czy ta oferta Duet też będzie obowiązywała? Mamy wtedy wysokość abonamentu 20 zł x 2 nr, teraz płacę 24.99 za jeden numer
 #984037  autor: lalas
 17 mar 2018, 12:59
Dzięki Patryk ;)
A mogę dokupić starter Plusha w jakimś punkcie następnie zmienić w nim taryfę na taką aby pasowała do tego Duetu i następnie zarejejstrować poprzez plusonline jak swój drugi numer czy muszę zamówić online i czekac na kuriera?
 #984347  autor: baryla1969
 19 mar 2018, 10:27
A ja z ciekawości nie wytrzymałem. Pisałem wczesniej jak to by było jakby z Plusha sie chciał przeniesc na abonament w Plusie. I właśnie na stronie sprawdziłem. Przy zaznaczeniu opcji przenieś numer do Plusa wyskakuje, że niemożliwe bo numer jest juz w sieci Plus. Przy zaznaczeniu kolejnej - przejdz z karty na abonament, wyskakuje, że numer nie podlega konwersji. To tak z ciekawości piszę, jakby kogoś interesowało.
 #984564  autor: Kerimus
 20 mar 2018, 13:03
Jestem od niedawna w Plush Abo.
Mam 10 GB pakietu internetowego/miesiąc.
Śledziłem zużycie pakietu od 17 lutego i schodziło mi sukcesywnie w dół aż mam teraz 4.8 GB danych.
16 marca skończył się okres rozliczeniowy i mam jakieś dziwne odczucie że na liczniku pakietu wtedy nic mi się nie zmieniło.
Dzwoniłem przed chwila do Biura Obsługi a babeczka zapewnia mnie , że musiał się 17 marca odświeżyć ten pakiet z iluś tam na 10 GB a mi się wydaje, że nic takiego nie miało miejsce.
Czy może być tak, że na Plus Online nieprecyzyjnie podają informacje o zużyciu pakietu?
  • Strona 28 z 36
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 36
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 36