DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #921917  autor: kostykiewicz
 21 kwie 2017, 07:20
Szukałem bo chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na w miarę szybką zmianę z karty na abo w playu bez czekania 12 mc czy 24 i pozniej starania sie z działem utrzymania klienta o dobra ofertę.

Natomiast jeśli chodzi o plusha to nic do niego nie mam wolalbym przejsc do niego niz do virgin czy redbulla.

Zawasze lub prawie zawsze musi byc lepsza oferta na karte niz na abo, od tak sobie na abo nie dostaniesz dobrej oferty nawet jak podpiszesz na 24 mc co dla mnie to lata świetlne. Mam na myśli bez wypowiadania i kombinowania z DUKIEM
 #934707  autor: Dorotea
 27 cze 2017, 13:29
kostykiewicz pisze:Narazie zostaje z playem mam nadzieje ze wprowadzi cos jak plush licze na to :) i pewnie sie nie przelicze bo kazdy chce konkurowac :) kwestia czasu :) wole miec ta pewnosc wszystkich sieci.
kostykiewicz pisze:chodzi o zasięg w playu trzyma mnie tylko na ten moment zasięg że mogę się przełączyć na innych sieci jak:

- play macierzysta
- plus
- t-mobile
- orange (po kontakcie wlaczyli mi zasieg 4 sieci) cięcie kosztów więc nie każdemu to włączają tylko jak się poprosi i uzasadni.
Nie trzeba uzasadniać. Poza tym zasady się zmieniły i mogą zostawić tylko jednego partnera roamingowego (najczęściej jest to Plus). T-Mobile i Orange blokują. Trzeba prosić o odblokowanie, a po pewnym czasie znowu blokują. I tak w kółko. Ostatnio drugi raz pisałam zgłoszenia o odblokowanie roamingu na tych samych numerach, a trzeciej szansy im już nie dam.

W ogóle pakowanie się w abonament w Play to dla mnie samobójstwo. Miałam trochę do czynienia z ich BOK i jest tragiczny (wyjątki od reguły są nieliczne).

Ale jeśli tak bardzo lubisz tę sieć to jest przecież RBM, FAKT Mobile - sieci na Play, nawet obsługa jest przez ten sam Play24 i ma te same ograniczenia w roamingu krajowym. Przejść do RBM i FAKT można kodem, wrócić też.

kostykiewicz pisze:STAn nielimitowany aby przejść z karty na abo?
A gdzie tam widzisz odpowiednik cenowy tego co masz teraz? Moim zdaniem polecany wcześniej Plush to chyba najsensowniejsza opcja.