DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #902547  autor: Rafael.dz
 30 gru 2016, 16:13
Od dwóch miesięcy mam abonament z oferta T3 z opcją bez limitu danych, do tego dostałem dodatkowo 2 karty sim, wszystko ładnie ale niestety po przekroczeniu 20GB, nastąpiła blokada dostępu do internetu, aplikacje społecznościowe te które nie pomniejszają pakietu danych działają prawidłowo, ale mam możliwości wejścia na jakąkolwiek stronę www z przeglądarki telefonu. Regulamin usługi T3 Bez Limitu Danych mówi
" W przypadku opcji Bez Limitu Danych, po przekroczeniu poziomu konsumpcji 20 GB nastąpi ograniczenie prędkości maksymalnej transmisji w ramach Supernetu do końca Cyklu Rozliczeniowego w taki sposób, że nie będzie ona wyższa niż 1 Mb/s."
Wszystko było by ok ale nie można otworzyć nawet prostej strony www, złożyłem reklamacje oczywiście dostałem odp. o treści
" Sprawdziliśmy zgłoszony problem z transmisja danych nie wykrywając błędu po stronie sięci. Usługa działa prawidłowo. Dziękujemy za zgłoszenie"
Oczywiście problem nadal istnieje,
 #902554  autor: Rafael.dz
 30 gru 2016, 16:20
Aplikacje społecznościowe działa normalnie radio internetowe itp, nie ma możliwości wejścia na strony www nie ważne od przeglądarki,
 #902583  autor: Rafael.dz
 30 gru 2016, 17:36
SACZI pisze:No to doopa!
Sam sobie na T3 zęby ostrzę, a tu taki numer ...
No nie ładnie jaja sobie ze mnie robią, rozmawiałem z konsultantem i oczywiście ma pan rację powinno działa ale z lejkiem do 1Mb/s jest pan pierwszy z taką reklamacją, po 3 dniach dostaje od nich sms że wszystko ok nie widzą problemu,
 #902604  autor: f0ku5
 30 gru 2016, 19:21
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy błąd. Sam jutro przechodzę do T-Mobile na tą ofertę i liczyłem, że po 20GB będzie 1 mbit, tak jak w Play'u...
 #902608  autor: Rafael.dz
 30 gru 2016, 19:32
Też tak myślałem że zwolni, ale po drugiej reklamacji która potwierdził jeden z dilerów dalej t-m uważa że nie ma problemu po jego stronie, mało tego nie wie o co mi chodzi, przecież aplikacje społecznościowe działają.
Inne app z z google play nie mogą się połączyć, tylko app Facebook, Messenger, Whatsapp, Twitter, Tinder, oraz Radia Internetowe
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 19:39 przez Rafael.dz, łącznie zmieniany 1 raz.
 #902610  autor: f0ku5
 30 gru 2016, 19:33
Nie no dobra, aplikacje działają, ale nic innego nie działa. Zobaczymy, jak to będzie u mnie. Nie dam im żyć, jeśli to tak ma być na stałe.
 #902831  autor: SACZI
 31 gru 2016, 18:25
Wszystko się zgadza, po wykorzystaniu "limitu" internet jest odcinany.
W regulaminie supernet nie ma wzmianki o ograniczeniu prędkości do 1MB/s w opcji Bez Limitu.
Na stronie oferty, jest.
Taki bałagan korporacyjny.

Poprawcie mnie, bo mogę się mylić
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013156.pdf
 #902854  autor: Rafael.dz
 31 gru 2016, 20:32
Możesz się mylić, tu jest regulamin promocji
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013238.pdf
pkt. 2.2 pod tabelka, oraz koronny pkt 3.2
Ostatnio zmieniony 31 gru 2016, 20:34 przez Rafael.dz, łącznie zmieniany 1 raz.
 #903017  autor: Rafael.dz
 01 sty 2017, 19:37
Dla mnie wiążący jest regulamin ten co podałem w linku,czyli ten danej promocji która mnie obowiazuje, dla t-m pewnie usługi supernet, w nastepnym okresie rozliczeniowym podejmę inne kroki aby wszystko działało z godnie z regulaminem, bo regulamin to obusieczny miecz !!! Mnie stać na potyczki.

Mogę się nie znać ale to jest jawne nie wywiązywanie się z warunków promocji/umowy. A co się z tym wiąże każdy wie..
 #903051  autor: SACZI
 01 sty 2017, 22:21
Rafael.dz pisze:...
Mogę się nie znać ale to jest jawne nie wywiązywanie się z warunków promocji/umowy. A co się z tym wiąże każdy wie..
Tak, za 5 lat UOKIK nałoży na TM karę w wysokości 150 000 PLN...
 #906470  autor: ToY
 21 sty 2017, 21:18
ja zaczynam z nimi batalię na reklamacje.
Przed lejkiem transfer na LTE wynosił 30Mb/s.
Po wyczerpaniu 20GB włączył się lejek, ale nie zwykły tylko specjalny.
Wygląda to tak, że przy pobieraniu pliku co 3-4 sekundy jest połączenie z prędkością do 1Mb po czym prędkość spada do 0.

Mam zablokowane połączenie z niektórymi stronami, wygląda to tak, że strony które już odwiedzałem działają, a reszta czyli nowe (np. kliknięcie w link w google) przekierowuje na stronę m.iboa.pl/net/notify i wyświetla błąd połączenia.

Pytanie do Was, T-mobile ma zapis w regulaminie (Regulamin Świadczenia usług elekomunikacyjnych na Rzecz abonenTów T-Mobile):
obowiązki oPeRaToRa
§9
1. Operator ma obowiązek świadczyć należycie Usługi
Telekomunikacyjne.

odPowiedzialnoŚć oPeRaToRa
zasady obliczania wysokoŚci
odszkodowania
§10
1. Operator odpowiada za niewykonanie lub nienależyte
wykonanie Usług Telekomunikacyjnych [...]


4. Z tytułu niedotrzymania z winy Operatora określonego w
Umowie terminu rozpoczęcia świadczenia Usług
Telekomunikacyjnych, niewykonania lub nienależytego
wykonania Usług Telekomunikacyjnych Abonentowi
przysługuje odszkodowanie.
Czy ktoś dochodził odszkodowania od nich i ile reklamacji muszę złożyć żeby domagać się takiego odszkodowania?
 #906720  autor: Rafael.dz
 23 sty 2017, 17:08
Dokładnie jak opisujecie u mnie też co kilka sekund przerywa połączenie z internetem, czekam na rozpatrzenie reklamacji, 12.01. była składana, byłem u rzecznika praw konsumenta, nakazał mi jeśli reklamacja nie będzie rozpatrzona pozytywnie to mam napisać do UKE,
 #907021  autor: Rafael.dz
 24 sty 2017, 22:15
Jutro zaczynam nowy okres rozliczeniowy i jak znam t-m to jutro mój problem z netem zostanie nagle cudownie i bez problemu rozwiazany przez dział techniczny i na pewno nie znajda problemu po stronie sieci, ale ja mam czas i siły, w ciągu kilku dni pewnie moja rodzina zużyje limit 20GB, wtedy oficjalne pismo za potwierdzeniem odbioru, muszę się oczytać w regulaminach i zasadach reklamacji, oraz oczywiście jak wyżej ktoś wspomniał o odszkodowaniu za nie prawidłowe działanie usługi.