DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 53
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 53
 #965815  autor: niestela2
 12 gru 2017, 12:56
Upoważniasz a2mobile do przeniesiena numeru i tyle. Standardowa procedura. Lajta tylko pilnuj, żeby Cię dobrze rozliczyli, bo ta pseudosieć potrafi wszystko spieprzyć. Dzięki Bogu dzisiaj ich żegnam o 00.00. Oby bez problemów.
 #966208  autor: Rudachi
 14 gru 2017, 17:25
Byłem za nimi, jakiś czas temu - po 2 zle wystawionych fakturach trochę zniechęciłem, a po dzisiejszym dniu jak najszybciej z tej sieci spadam.
Na 3h został wyłączony telefon mojej mamie, myśleliśmy że awaria. Gdy koleżanka mamy zadzwoniła na info Lajtmobile, stwierdzili że numer mamy jest sprawdzany bo: telefon był często używany i wykonywane połączenia - podejrzenie celów komercyjnych :) komedia ! Napisaliśmy tam pismo ze skargą.
Czy ktoś miał podobny przypadek ? co można teraz z nimi zrobić ? przecież to jest chore, by nawet nie uprzedzić.... 5 miesięcy do końca "strzału w dziesiątke", ale prawdę mówiąc chcemy uciekać jak najszybciej. NIE POLECAM
 #966285  autor: niestela2
 15 gru 2017, 00:51
Twoja Mama miała kolego szczęście. Mnie wyłączyli połączenia wychodzące z tego samego powodu co Tobie w pewną letnią sobotę. Akurat w tym dniu pracownicy tej manufaktury o nazwie lajt Mobile zrobili sobie wolne. W niedzielę mieli planowe wolne. W efekcie przez 4 doby byłem bez telefonu!!! Już się uwolniłem od tej pseudo firmy. Napisz skargę do UKE i zażądaj niepobierania kary umownej za wcześniejsze przeniesienie do innego operatora. Ta firma to największa porażka jakiej doświadczyłem korzystając z sieci komórkowych od 1996 roku. Radzę się ewakuować ja najszybciej, albo... nosić drugi telefon.
 #967027  autor: antekwars
 18 gru 2017, 12:11
Phenresin pisze:No i gdzie polecacie przenieść numer? najlepiej narazie opłaca się przenieść numer do a2 mobile? 19.90 na miesiąć, ale ten internet....
Masz opcję zostać u nich na kartę w pakiecie studenckim no limit i 10 giga za 19 zł.


Ja właśnie przenoszę do plusha na kartę tam także wychodzi 20 zł miesięcznie nolimit wszystko i 10 giga. Ponieważ co 5 doładowanie dają gratis czyli 4 miesiące doładowujesz po 25 zł a piąty miesiąc dostajesz gratis i tak w koło do tego częste promocje doładowania plus 50 proc się trafiają więc jeszcze taniej wyjdzie. I na końcu pierwsze 3 miesiące są za 12 zł dają taki rabat i pierwsze doładowanie jest plus 40 proc gratis. Pamiętać aby trzeba żeby te promocje powłączać kodami zanim pierwszy raz się doładuje.
 #968011  autor: peterka90
 23 gru 2017, 21:32
Jeżeli chcę zrezygnować z lajtmobile i przenieść się na kartę to co wtedy? Mam pójść do salonu np. plusa czy orange i powiedzieć, że chce mieć u was na kartę ale mam abonament w lajt mobile do końca stycznia i oni załatwiają formalności?
 #968053  autor: antekwars
 24 gru 2017, 11:21
peterka90 pisze:Jeżeli chcę zrezygnować z lajtmobile i przenieść się na kartę to co wtedy? Mam pójść do salonu np. plusa czy orange i powiedzieć, że chce mieć u was na kartę ale mam abonament w lajt mobile do końca stycznia i oni załatwiają formalności?
Tak idziesz do plusa jak ja np i mówisz że chcesz przenieść numer do plusha na kartę ale że masz umowę na czas określony i chcesz przenieść wraz z jej zakończeniem to bardzo ważne bo inaczej możesz kare zapłacić za zerwanie wcześniejszej umowy w lajcie. Jeśli masz ponad miesiąc do końca to czekasz pełny jeden cykl rozliczeniowy na przeniesienie. Ja najpierw napisałem emaila do lajta że po skończonej umowie chcę przejść u nich na kartę poczekałem 2 dni dostałem potwierdzenie że mnie przeniosą i poszedłem do plusa przenieść wolałem najpierw dla pewności u nich złożyć wypowiedzenie dopiero iść do plusa żeby nie było niespodzianek że umowę mi przedłuża o miesiąc bo coś tam im nie wyszło..........
 #968110  autor: Rudachi
 25 gru 2017, 10:31
niestela2 pisze:Twoja Mama miała kolego szczęście. Mnie wyłączyli połączenia wychodzące z tego samego powodu co Tobie w pewną letnią sobotę. Akurat w tym dniu pracownicy tej manufaktury o nazwie lajt Mobile zrobili sobie wolne. W niedzielę mieli planowe wolne. W efekcie przez 4 doby byłem bez telefonu!!! Już się uwolniłem od tej pseudo firmy. Napisz skargę do UKE i zażądaj niepobierania kary umownej za wcześniejsze przeniesienie do innego operatora. Ta firma to największa porażka jakiej doświadczyłem korzystając z sieci komórkowych od 1996 roku. Radzę się ewakuować ja najszybciej, albo... nosić drugi telefon.
Dzisiaj znowu ma wychodzące zablokowane, na dodatek infolinia nie działa :) czyli może mieć taką samą sytuację jak Ty. No nic, trzeba żegnać się z nimi. Po ostatnim piśmie zaproponowali 40gr rabatu do faktury :D sieć komedia !
 #968776  autor: peterka90
 29 gru 2017, 00:14
Z tym, że rozmawiałem z konsultantem lajtmobile i ten powiedział żeby wysłać im wypowiedzenie umowy. Czyli trzeba pójść np. do salonu plusa oraz wysłać wypowiedzenie? Tylko w tym wypowiedzeniu we wzorze można gdzieś zaznaczyć, że chcę normalnie wypowiedzieć (nie przedwcześnie żeby zapłacić karę).
 #968819  autor: antekwars
 29 gru 2017, 10:56
Ja zrobiłem tak półtora miesiąca przed końcem oferty strzał w dziesiątkę złożyłem na piśmie wypowiedzenie, że z końcem umowy chcę przenieść u nich na kartę numer z abonament. Podpisałem rezygnację zeskanowałem i wysłałem na emaila uznali takie dostarczenie wypowiedzenia i po 2 dniach dostałem zwrotne potwierdzenie rezygnacji. Po kilku dniach poszedłem do plusa i złożyłem o przeniesienie numeru do plush na kartę wraz z końcem umowy umowy w lajcie to ważne żeby było zaznaczone wraz z jej końcem trwania. Po kilku dniach od plusa dostałem potwierdzenie że przeniosą mnie 28 grudnia a więc w dniu podpisania umowa a nie od dnia kiedy włączono mi numer w lajcie. Umowę miałem podpisaną 27 grudnia 2016r. ale włączenie do sieci nastąpiło dokładnie 27 stycznia 2017r. więc umowę w lajcie miałem 11 miesięcy a nie 12 bo już w 10 miesiącu dostałem zamiast abonamentu 10 zł kwotę 36 zł czy u was także umowa trwała krócej niż była podpisana bo teoretycznie 28 stycznia powinni przenieść a przenieśli w dniu zakończenia umowy a nie fizycznego przejścia do nich. Numer wyłączyli w lajcie dokładnie 27 o godzinie 21.30 aż się zdziwiłem że nie w nocy a już tak wcześnie, w plusie włączyli o 3 rano więc kilka godzin nie był aktywny numer. Także operacja przeniesienia przebiegła sprawnie i szybko.
 #968955  autor: niestela2
 29 gru 2017, 19:50
Ja tam nic nie kombinowałem. Wypełniłem on line kwestionariusz na stronie tmobile zaznaczając, że przenoszę nr z dniem zakończenia umowy terminowej i tyle. Przyjechał kurier z kartą. Wyłączyli o 00.00. Włączyli koło 03.00 I wszystko działa. W promocji na kartę mam 4 miesiące za 6 zł a potem 25 zł na miesiąc, no chyba że się coś innego ciekawego pojawi i się dalej przeniosę. Jaki ja jestem szczęśliwy, że się już uwolniłem od tej syfiastej sieci!!!! Największa różnica, to w moich lokalizacjach zdecydowanie lepszy zasięg. No i już się nie boję, że mi nagle wyłączą telefon na 4 dni.
 #969045  autor: Wulo
 30 gru 2017, 10:56
Umowa na numerze mojej mamy kończy się 20 lutego 2018. Dzwoniłem wczoraj z zapytaniem o ofertę na przedłużenie. Konsultant zaproponował wszystko bez limitu + 1GB za 19,99 zł... tak więc czterech liter nie urywa :? mówię do niego, że przecież na kartę jest to samo ale z 10GB Internetu, to zbytnio się tym nie przejął. Teraz zastanawiam się czy przenieść numer do oferty na kartę czy uciekać do innego operatora.
 #969079  autor: tomiangelo
 30 gru 2017, 14:28
Wulo pisze:Umowa na numerze mojej mamy kończy się 20 lutego 2018. Dzwoniłem wczoraj z zapytaniem o ofertę na przedłużenie. Konsultant zaproponował wszystko bez limitu + 1GB za 19,99 zł... tak więc czterech liter nie urywa :? mówię do niego, że przecież na kartę jest to samo ale z 10GB Internetu, to zbytnio się tym nie przejął. Teraz zastanawiam się czy przenieść numer do oferty na kartę czy uciekać do innego operatora.
Ja chyba przejdę (luty 2018) do nju abonament za 29 zł na czas nieokreślony. Jak wszystko będzie hulało jak trzeba to zostanę a jak nie to jedno miesięcznym rozliczeniem przeniosę się gdzie indziej np do Plusha.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 #969171  autor: Phenresin
 31 gru 2017, 10:02
Żeby przenieść numer do plusz abo 10 w duecie trzeba oba numery mieć na siebie. Chcąc w lajtmobile zrobić cesje - czyli numer żony na siebie przepisać trzeba zapłacić 30zł, więc porażka. Szukam oferty właśnie po 20 zł na osobe z wszystkim no limit włącznie ze stacjonarkami, poleca ktoś coś?
 #969384  autor: passat99
 01 sty 2018, 18:43
Dziś moj numer miał się przenieść z lajt do plusha, niestety ciągle to nie nastąpiło, wychodzi na to że oni numeru nie uwolnią dziś, zakładam że dlatego bo jest dzień wolny u nich, bede jutro miał do tych darmozjadów pytanie dlaczego ustalają takie daty przeniesien a potem numerów nie uwalaniają . zastanawiam sie czy w nocy w końcu mój numer zostanie przeniesiony do plusha :/ jak nie jutro do nich dzwonie na uczciwa rozmowe na temat ich traktowania klienta.
 #969421  autor: niestela2
 01 sty 2018, 22:19
Pytanie, czy się do tej manufaktury ktoś jutro do pracy pofatyguje??? Uczulam wszystkich na zawyżanie faktur przez lajta. Mnie ostatnią fakturę wystawili do 13 włącznie. Okazało się, że 13 to już byłem w nowej sieci. Panienka zapewniła mnie, że to tylko pomyłka w dacie i że kwota się zgadza. Uparłem się jednak żeby wystawili korektę. No i wystawili. Kwota oczywiście była zawyżona! W sumie grosze, ale jak tak większą ilość abonentów naciągnęli, to się i kwota zrobi. Lajt mobile to największa partyzantka z jaką się spotkałem od 1996 roku w telefonii komórkowej.
 #969827  autor: rafmik
 03 sty 2018, 18:50
U mnie umowa skończyła się z końcem 31 grudnia, Lajt Mobile bez problemu oddał numer - 31 grudnia ok 23:20 SIMka już była wylogowana z sieci.

Jak pisałem wcześniej, niestety LM bardzo dobiło wprowadzenie roamingu UE, stad takie oferty, a nie inne (bonus krajowy).
  • Strona 49 z 53
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 53
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 53