DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 54
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 54
 #936384  autor: passat99
 03 lip 2017, 22:28
Witam, jeśli chcesz mieć najtaniej to strzał w dziesiątkę jest chyba dobrym wyborem, co do jakości, ja używam już 8 miesiąc i żadnych problemów wszystko działa bez zarzutu , polecam
 #936395  autor: niestela2
 03 lip 2017, 22:53
Największy minus to beznadziejny zasięg Plus-a. Warto sprawdzić przed podpisaniem umowy. Mam dobry zasięg T-mobile, świetny Orange i tragiczny PLUSa. Dwie różne lokalizacje. Małopolska i Śląsk. Muszę jeszcze wytrzymać do grudnia z powodu umowy na czas określony.
 #936417  autor: macc
 04 lip 2017, 06:54
passat99 pisze:Witam, jeśli chcesz mieć najtaniej to strzał w dziesiątkę jest chyba dobrym wyborem, co do jakości, ja używam już 8 miesiąc i żadnych problemów wszystko działa bez zarzutu , polecam

potwierdzam działa wszystko bezproblemowo.
Zasięg sieci każdy musi sprawdzić sam według miejsca zamieszkania-zasięg plusa.
 #936484  autor: Colinovsky
 04 lip 2017, 12:23
A zasięg plusa się jakoś zmienił przez ostatnie lata? Kiedyś u mnie w rodzinie każdy miał plusa i tutaj chodziło bez najmniejszych problemów, dopiero potem przeszliśmy do play. Poza tym przez większość roku jestem w Gliwicach, a w mieście to już chyba w ogóle nie ma mowy o problemach z zasięgiem jakiejkolwiek sieci, mam rację?

Mi głównie chodzi, żeby nie było jakichś dziwnych haczyków itd. Jeśli wszystko jest tak jak piszą i tak jak mówicie, to wydaje się to być idealna propozycja dla mnie. Ile trwa mniej więcej załatwienie całej sprawy? Mam na myśli od początku, tj. zgłoszenie chęci przeniesienia numeru. Jeśli zrobię to dzisiaj, to w przyszłym tygodniu będę miał już numer przeniesiony?

No i co po przeniesieniu - należy o czymś pamiętać? Uważać na coś, coś aktywować w telefonie?
 #936496  autor: Colinovsky
 04 lip 2017, 13:23
Myślę po prostu nad czymkolwiek, co będzie opłacalne. Zwykle używałem tylko internetu, bo raczej mało dzwonie, ale jakbym miał darmowe to by się sytuacja odmieniła. Po prostu w Play na kartę nie było opłacalne kupowanie pakietów na neta, smsy i rozmowy.

Chcę po prostu mieć nielimitowane rozmowy, smsy i minimum 5GB internetu miesięcznie w jak najniższej cenie, bez haczyków. Lajt mobile chyba wypada najlepiej cenowo. Chociaż jak patrzę, to ze stacjonarnymi wychodziłoby 19zł (ja nie potrzebuję, ale ojciec tak), a w a2 za 19,90 jest wszystko w cenie... Są tam opłaty aktywacyjne, jakieś dodatkowe opłaty poza tym 19,90 na miesiąc? No i czy jest umowa na x miesięcy, czy mogę zerwać kiedy chcę?

Edit: i co masz na myśli przez ten bonus krajowy? To chyba działa tak, że jak nie dzwonię poza Polskę i nie wyjeżdżam z kraju, to nie muszę się martwić dodatkowymi kosztami?
 #936499  autor: TomLee
 04 lip 2017, 13:39
Colinovsky. Mam w rodzinie 5 numerów w a2mobile. Zero umowy, zero ukrytych kosztów, w cenie roaming zagraniczny i jeszcze dostajesz 10 pln na karcie do wykorzystania. Jak chcesz tylko dzwonić to za 9,90 masz no-limit stacjonarne i komórki. za 19,90 praktycznie pełen no-limit rozmowy, smsy, mmsy, internet. Córka ostatnio 27GB zużyła.
 #936500  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 04 lip 2017, 13:46
Colinovsky pisze:Chociaż jak patrzę, to ze stacjonarnymi wychodziłoby 19zł (ja nie potrzebuję, ale ojciec tak), a w a2 za 19,90 jest wszystko w cenie... Są tam opłaty aktywacyjne, jakieś dodatkowe opłaty poza tym 19,90 na miesiąc? No i czy jest umowa na x miesięcy, czy mogę zerwać kiedy chcę?
Żadnych opłat, to jest na kartę, pakiet jest cykliczny, jak masz kasę na koncie to z niego pobiera, możesz zrezygnować w każdej chwili i przejść gdzieś gdzie będzie lepsza oferta.
Colinovsky pisze:Edit: i co masz na myśli przez ten bonus krajowy? To chyba działa tak, że jak nie dzwonię poza Polskę i nie wyjeżdżam z kraju, to nie muszę się martwić dodatkowymi kosztami?
To skoro nie wyjeżdżasz to problemu nie ma.

Mam w rodzinie 2 numery w a2 i żadnych problemów, jak by się pojawiły to ich przemigruję gdzie indziej. Póki co kolejne osoby czekają na uwolnienie się od fioletowych i też ich przenoszę do a2.
 #936505  autor: Colinovsky
 04 lip 2017, 14:06
Dobra, a co powiecie o zasięgu tego a2? Bo ludzie tak straszą jak czytam i nie wiem czy mieszkają w jaskini czy naprawdę zasięg plusa jest tak tragiczny - choć ludzie mówią, że przenoszą się z innej sieci która działa na plusie, a nagle w a2 nic im nie łapie. Jak to u was wygląda? Jeśli jest faktycznie bez limitów tak jak mówicie, nie ma umowy i tylko 19,90 za miesiąc (+10zł za przeniesienie, to miesiąc w sumie za 9,90 mam), to w porządku, jestem w stanie przenieść choćby na próbę.

Ale jeszcze jedno pytanie. Jak przenoszę numer do takiej sieci jak a2, która nie ma umowy i jest w pełni na karte, czyli kupuję kiedy chce, jak nie chce to nie kupuje i nic mnie nie wiąże, to czy mogę przenieść numer do innej sieci w każdej chwili? Przykładowo, przenoszę do a2, po 2 tygodniach dostaje szału bo nic nie działa - mogę przenieść z powrotem do Play lub do innej sieci?
 #936506  autor: niestela2
 04 lip 2017, 14:19
Colinovsky pisze:A zasięg plusa się jakoś zmienił przez ostatnie lata? Kiedyś u mnie w rodzinie każdy miał plusa i tutaj chodziło bez najmniejszych problemów, dopiero potem przeszliśmy do play. Poza tym przez większość roku jestem w Gliwicach, a w mieście to już chyba w ogóle nie ma mowy o problemach z zasięgiem jakiejkolwiek sieci, mam rację?

Mi głównie chodzi, żeby nie było jakichś dziwnych haczyków itd. Jeśli wszystko jest tak jak piszą i tak jak mówicie, to wydaje się to być idealna propozycja dla mnie. Ile trwa mniej więcej załatwienie całej sprawy? Mam na myśli od początku, tj. zgłoszenie chęci przeniesienia numeru. Jeśli zrobię to dzisiaj, to w przyszłym tygodniu będę miał już numer przeniesiony?

No i co po przeniesieniu - należy o czymś pamiętać? Uważać na coś, coś aktywować w telefonie?
Niestety zasada duże miasto dobry zasięg nie działa. Ta sama knajpa w Krakowie. Zawsze miałem tam w Play zasięg z T-mobile. Na Plusie 0. Ten sam kościół na Śląsku. Ta sama historia. Nie wiem, czy to zasięg Plus czy gorsze kolejkowanie Lajta, ale ja się oddalam z tej firmy i nigdy więcej.
 #936507  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 04 lip 2017, 14:22
Colinovsky pisze:Dobra, a co powiecie o zasięgu tego a2? Bo ludzie tak straszą jak czytam i nie wiem czy mieszkają w jaskini czy naprawdę zasięg plusa jest tak tragiczny - choć ludzie mówią, że przenoszą się z innej sieci która działa na plusie, a nagle w a2 nic im nie łapie.
Nie wiem jak na wsi, testy w mieście 300+ w Polsce w centrum - zasięg i parametry identyczne jak na karcie plusha.
Colinovsky pisze:Jeśli jest faktycznie bez limitów tak jak mówicie, nie ma umowy i tylko 19,90 za miesiąc (+10zł za przeniesienie, to miesiąc w sumie za 9,90 mam), to w porządku, jestem w stanie przenieść choćby na próbę.
Zawsze masz ten miesiąc na test. Dwie osoby, które podchodziły dość nieufnie właśnie też tak podeszły z pierwszym miesiącem, teraz chciały żeby im już doładować na kilka miesięcy z góry ;).
Colinovsky pisze:Przykładowo, przenoszę do a2, po 2 tygodniach dostaje szału bo nic nie działa - mogę przenieść z powrotem do Play lub do innej sieci?
Jak najbardziej, będąc na kartę to z dnia na dzień możesz zmieniać sieci.
 #937803  autor: Ryumari
 10 lip 2017, 08:55
Cześć. Dwa pytanka.
1. Lajt nie ma jeszcze swojej mobilnej aplikacji, prawda?
2. Zużycie net'a Wam też pokazuje w kb na stronie?

Dzięki.
 #937861  autor: Kryniczanin
 10 lip 2017, 15:26
Byłem w strzale w 10 od początku - oferta weszła 11 lipca ja podpisałem umową 12 lipca 2016...

Jest problem z odejściem z sieci...

Dzisiaj złożyłem wniosek o przeniesienie do T. Dostałem sms, że lajt wyznaczył termin oddania na 12 lipca 2017. Zadzwoniłem do Lajta - twierdzą, że wysłali komunikat do T, że błędnie ustalili termin oddania i właściwy to 31 sierpień 2017.

Dlatego, że mój nr zawędrował do Lajta 25.08.2016 i rok umowy jest liczony od daty przeniesienia a nie od daty podpisania.
 #937863  autor: Kryniczanin
 10 lip 2017, 15:31
Numer tylko tam wstawiam, gdzieś musi w końcu być podczas leżakowania:-)

Bez obaw nie zarobią na mnie. Ja już mam inną ofertę z Orange i innym nr.

Przy okazji

Zniecierpliwionym brakiem faktur od Lajt - w tym miesiącu zaspali z wysyłką od dzisiaj mają wysyłać na maile.
 #937869  autor: Kryniczanin
 10 lip 2017, 16:41
No przecież napisałem - jestem już w Orange z innym nr.
 #938294  autor: obru
 12 lip 2017, 14:33
Mam problem w pogodzeniu mms-ów i internetu w swoim telefonie - Xiaomi Mi5.
Telefon nie jest obsługiwany "z automatu", więc po wpisaniu ręcznie wszystkich danych dot internetu i mms problem jest taki, że mms-y nie działają. Wysłać ich nie można ani pobrać, jedynie jest informacja, że mms czeka na pobranie. I teraz najważniejsze: jeżeli zmienię w ustawieniach punktu dostępu mms zawartość "typ MVNO", mms działają prawidłowo, ale internet już nie -znika ikona danych. Próbowałem z ustawieniami na szereg różnych sposobów i nie można pogodzić. W poprzednim telefonie Xiaomi Mi4 nie było żadnych problemów.
Co może być powodem?
  • Strona 43 z 54
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 54
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 54