DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 51 z 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
 #983254  autor: Phenresin
 13 mar 2018, 19:30
Krótko o roku w sieci lajt mobile:

Miałem 2 numery swój i żony mój za 12zł ze stacjonarkami, i żony za 10zł bez stacjonarek. Nigdy nie miałem problemów, żeby się gdzieś dodzwonić, a rachunki przychodziły takie jak miały być, czasem pare groszy za dzwonienie pod 801 ew. żona zapomniała że nie ma stacjonarek. Chcieli mi dać za 19.99zł to samo lecz olali temat i zanim się zdecydowałem już nie zadzwonili. Beka z nich, że 48h przed przeniesieniem nr. do a2 wyłączyli mi całkowicie internet :lol:

Jestem w a2 i na razie nie narzekam. A prędkości LTE lepsze niż od lajta.
 #983376  autor: obru
 14 mar 2018, 12:26
Ja od dziś jestem w ofercie na kartę, załadowałem konto - jeszcze wczoraj, uruchomiłem pakiet studencki, ale nie otrzymałem potwierdzenia, że jest aktywowany. Po każdej rozmowie otrzymuję wiadomość o czasie i koszcie połączenia. Ogólnie ze strzału w 10 byłem zadowolony. Zastanawiałem się nad a2 lecz widzę dużą różnicę w jakości połączeń, na korzyść lajtmobile.
 #989697  autor: tytoos
 19 kwie 2018, 14:59
Hej,
dziś dostałem maila z informacją, że jest dostępny dla abonamentowców nowy panel klienta. Ten sam panel, który bodajże w listopadzie 2017 został uruchomiony dla karciarzy.
Można powiedzieć, że się doczekałem po prawie roku od podpisania umowy ale już nie zdążę skorzystać, bo od 1 maja przechodzę do innej sieci. To tyle jeśli chodzi o lajt...
 #997789  autor: Ryumari
 07 cze 2018, 11:55
Czesc wszystkim.

Za tydzien wyjezdzam do Wloch i chcialbym potwierdzic jak w lajt dziala teraz roaming.
Mam oferte Strzal w 10.

1. Wyczytalem, ze mam 0.92GB transferu - czy ilosc jest pomniejszana proporcjonalnie do wykorzystanego juz transferu na terenie kraju w danym miesiacu? Tzn. powiedzmy, ze zostalo mi 9gb transferu u nas, czy wtedy w roamingu mam 828mb jeszcze do wykorzystania?

2. Nie widze nigdy wskazanych oplat za polaczenia, smsy, itp., czy oznacza to, ze bede je mial w ramach pakietu? Jest wzmianka o oplatach dodatkowych, ale sa one naliczane dopiero w przypadku niewlasciwego lub niestandardowego korzystania z uslug.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 #997813  autor: uki83
 07 cze 2018, 13:12
Pakiet sie zmniejsza jeśli korzystasz w PL ale nie wiem jaki przelicznik...co do minut to kiedys bylo,że masz 50min/50smsow w ramach opłaty a mms i internat wiazal sie z opłatą 20zł za bonus krajowy.Moja mama tak ma w lajcie.
 #997969  autor: Ryumari
 08 cze 2018, 11:46
Dzwonilem wczoraj na BOK. Jest tak jak mowilem.
1. Pakiet zmniejsza sie proporcjonalnie. Jest na kraju zostanie nam 5gb, to na roamingu 460mb.
2. Wszystkie oplaty sa wliczane w cene pakietu.

Roaming trzeba aktywowac i jest wazny przez 30dni. Potem ewentualnie przedluzac.
Pozdrawiam
 #1004258  autor: rafnov
 18 lip 2018, 11:01
Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?
 #1004384  autor: Ryumari
 19 lip 2018, 13:03
rafnov pisze:Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?
1. Tak
2. Nie wiem, mam abonament.
3. Nie mialem nigdy problemu.
 #1004583  autor: mrkarolk
 20 lip 2018, 21:00
Właśnie kończy mi się umowa w LajtMobile. Otrzymałem ofertę, już z DUK - jest gorsza niż nowa aktywacja.
Wszystkie firmy wyznają ideę, że trudniej jest pozyskać niż utrzymać klienta. Jak już go pozyskają, tzn., że można go potem dymać? Jeżeli nie otrzymam oferty minimalnie lepszej niż otrzymuję nowi klienci - zmieniam sieć. Ogólnie opłaty są już tak absurdalnie niskie, że upominanie się o kilka złotych jest kiepskich żartem. Wolę już przejść do innej sieci, nawet więcej ale nie będę lojalnym klientem skoro oni nie doceniają tej lojalności, oferując gorszą ofertę niż nowym klientom.
 #1004605  autor: rafnov
 21 lip 2018, 08:06
macc pisze:W lajt największym problemem w abonamencie są faktury na których liczą jak chcą. Trzeba kontrolować faktury co miesiąc czy Ciebie nie orżnęli na parę złotych. Potrafią 2-3 krotnie w miesiącu robić korektę faktury. Uciekłem z tego powodu z lajta. Reszta ok..
Jak mogliby liczyć jak chcą opłaty w "Strzał w 10"?
 #1028101  autor: pavesi
 23 paź 2018, 14:51
Złożyłem tej firmie wypowiedzenie i dostałem ofertę zachęcającą
za 12,99 nielimitowane do wszystkich rozmowy nielimitowane smsy, mmsy, i 10 giga jeżeli umowa na okres 24 miesiące to pierwsze 5 miesięcy za połowę ceny , jeżeli na rok umowa to 2 miesiące za połowę ceny
druga oferta rozmowy bez limitu do wszystkich za 9,99 umowa na okres 24 miesiące albo bezterminowa nie ma tutaj bonusów więcej .
Rezygnację składała firma A2Mobile może to ma jakieś znaczenie ...
Nie skuszą mnie żadną ofertą ponieważ na początku miałem z nimi problemy w zasadzie z fakturami i im zapowiedziałem składając kilka reklamacji że z niecierpliwością czekam na koniec umowy .
Mając tylko bez limitu rozmowy co miesiąc doliczali jakieś smsy każdy sms to koszt 1 zł ... oj nawalczyłem się z nimi ..
 #1061299  autor: Remington
 03 sty 2019, 10:09
Dwa razy (nie jestem pewien czy nie w pierwszą i drugą rocznicę zawarcia umowy) już mi się zdarzyło, że karta przestała działać. Nie logowała się do sieci, a na lajt-online był komunikat, że numer nie należy do Lajta. Interwencja w BOK od razu rozwiązała problem. Tylko słabo by było, gdyby taka niespodzianka zdarzyła się w weekend, gdy BOK nie pracuje...

Dla zainteresowanych potwierdzone w BOK ciekawostki o roamingu danych:
- przed wyjazdem za granicę trzeba go włączać przez BOK
- działa 30 dni od włączenia, po tym czasie automatycznie się dezaktywuje
- LTE w roamingu brak
 #1061739  autor: Remington
 06 sty 2019, 15:14
Dobrze wiedzieć, dzięki. Z jednej strony mam jakiś pozytywny sentyment do tego operatora, z drugiej z każdym razem włączając router (mam net mobilny od nich) mam tę chwilę niepewności czy SIMka zadziała...

Nowa strona ma sporo dziur i brakuje archiwalnych dokumentów, które były na starej. Ale jest za to lista partnerów roamingowych, z której wynika, że LTE jest dostępne. Zatem powinienem sprostować co pisałem wcześniej, jednak podczas pobytu w Niemczech, w żadnej z wymienionych sieci LTE nie uświadczyłem.
 #1061744  autor: macc
 06 sty 2019, 15:28
Remington pisze:
06 sty 2019, 15:14
DZobrze wiedzieć, dzięki. Z jednej strony mam jakiś pozytywny sentyment do tego operatora, z drugiej z każdym razem włączając router (mam net mobilny od nich) mam tę chwilę niepewności czy SIMka zadziała...

Nowa strona ma sporo dziur i brakuje archiwalnych dokumentów, które były na starej.

Też mam jakiś sentyment do tego operatora. Tym bardziej, że ostatnio wygrałem u Nich słuchawki a inni operatorzy brali ode mnie większe pieniądze i nigdy nic nie wygrałem czy za darmo nie otrzymałem. Jak zadzwonię do BOK to traktują mnie osobowo a nie jak u innych operatorów podmiotowo- "podpisałeś umowę to płać gnido przypomnimy sobie o tobie 6 m-cy przed końcem, żebyś jełopie jeden z drugim podpisał znów cyrograf na następne 2 lata."

W kluczu BOK też jest ok..

W lajcie internet w 3G chodzi dobrze bez problemu. Problem mają z LTE. Nie potrafią tego z konfigurować. Może to zasługa sieci Plus i ich sprzętu i zasięgu?.

Stara strona była fajniejsza i posiadała więcej przydatnych informacji.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 15:56 przez macc, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1061750  autor: Remington
 06 sty 2019, 15:55
Ja nie mam u nich problemu z LTE (w Polsce). Z tego co się orientuję, to zarówno Klucz jak i Lajt są taryfami na platformie prepaidowej Plusa. IP mają też Plusa, więc ruch internetowy raczej w ogóle nie przechodzi przez sieci tych MVNO.
  • Strona 51 z 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53