DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 53
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 53
 #931445  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 19:42
Bardzo prosto i ładnie opisane.Przypomina proste zasady w orange abonamentowym

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931652  autor: kaspeed
 15 cze 2017, 15:02
Poprawią muszą ale tu chodzi o czytelnośc.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #933238  autor: niestela2
 21 cze 2017, 15:13
A ja tam czekam na koniec umowy jak na zbawienie. W mojej okolicy zasięg PLUS to porażka. O LTE mogę tylko pomarzyć. ORANGE i TMobile działa poprawnie. Jeden abonament na czas nieokreślony już wyprowadziłem. przenoszący się na BTS-y Plusa! Sprawdzajcie najpierw zasięg!
 #933815  autor: Phenresin
 24 cze 2017, 08:56
Jak tam dzwonił ktoś zagranicę na polski numer w roamingu ? Jak faktury nic nie naliczali ? Niby dzwoniłem do BOK i mówil ze jak sie dzwoni na polski nr. Za granica to nic nie liczą.
 #933831  autor: MarekAG
 24 cze 2017, 11:01
Phenresin pisze:Jak tam dzwonił ktoś zagranicę na polski numer w roamingu ? Jak faktury nic nie naliczali ? Niby dzwoniłem do BOK i mówil ze jak sie dzwoni na polski nr. Za granica to nic nie liczą.
Tak to było zawsze przecież w każdej sieci.



niestela2 pisze:A ja tam czekam na koniec umowy jak na zbawienie. W mojej okolicy zasięg PLUS to porażka. O LTE mogę tylko pomarzyć. ORANGE i TMobile działa poprawnie. Jeden abonament na czas nieokreślony już wyprowadziłem. przenoszący się na BTS-y Plusa! Sprawdzajcie najpierw zasięg!
Niestety mam podobne odczucia. Nie spodziewałem się, że Plus, który często jest chwalony za zasięg będzie u mnie działał tak słabo. LTE 2-3 Mbps download, a do tego kilka razy dziennie całkowity brak zasięgu.
Testuje teraz karty innych opów żeby znowu się nie wkopać.
 #934786  autor: antekwars
 27 cze 2017, 17:21
I już po dobrej ofercie no limit za granicą dla nowych klientów czyli jeśli dobrze rozumie ja mam na starych zasadach mam pełen no limit za granica bez dodatkowych opłat a tylko 10 zł za abonament strzał w dziesiątke. Dla nowych klientów korzystniejsze wydaje się w tym momencie a2mobile.
 #935008  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 12:13
Dziwny zbieg okoocznosci z.plusem tam w.prepaid twierdzą ze roaming to promocja.Czyzby doplaty od sierpnia dla.prepaid?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935334  autor: TomLee
 29 cze 2017, 14:48
Arletta. Przechodź do a2mobile. JA mam tam całą rodzinę, w sumie 5 numerów. Nikt nie narzeka, kontakt z BOK błyskawiczny, internet ok, roaming zagraniczny w cenie. 3 numery płacą po 9,90 dwa numery po 19,90.
 #935349  autor: TomLee
 29 cze 2017, 15:07
MarekAG. A sprawdzałeś prędkość na 3G? Może się okazać, że wynik będzie 10 razy lepszy niż na lte.
 #935608  autor: Arletta
 30 cze 2017, 13:24
TomLee, dzięki za odzew, ale już podpisałam umowę w Lajt dla mamuśki. Za 14zł ma nielimitowane rozmowy (kom+stacjonarne), niczego więcej jej nie potrzeba, a kontakt z pracownikami jest jak dotąd idealny. Mam nadzieję, że satysfakcja pozostanie na tym samym poziomie po zrealizowaniu przenoszenia numeru i na dalszym etapie korzystania :)
 #936163  autor: Yahoou
 02 lip 2017, 22:30
Witam. Od tygodnia jestem w Lajt (oferta abonamentowa bez limitu +10Gb)... Jestem zadowolony, ale nie mogę wykonywać połączeń wideo :(
Czy jest wogole taka opcja w Lajt Mobile?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 #936355  autor: Colinovsky
 03 lip 2017, 21:00
Witam,

jest ktoś w stanie na chwilę obecną powiedzieć, czy ten strzał w dziesiątkę ma jakieś konkretne wady? Potrzebuję czegoś, co mi da bezproblemowo działający internet, możliwość dzwonienia i pisania SMSów do wszystko, tylko i wyłącznie w kraju, nie obchodzą mnie stacjonarne, chcę mieć to jak najtaniej - czy jest coś lepszego niż lajtmobile aktualnie? Byłbym wdzięczny za pomoc, bo przeszukiwanie wszystkiego co tutaj jest byłoby dla mnie dość czasochłonne, ale przejrzałem pierwsze strony i każdy chyba była zadowolony z przeniesienia numeru. Chcę przejść z dwoma numerami z PLAY, czy są jakieś haczyki? Wiem, że 10zł przez 10 miesięcy, ostatnie dwa po 37 + 29 za aktywacje, wychodzi poniżej 17 średnio na miesiąc. Proszę o jakąś jednoznaczną odpowiedź, a najbardziej interesują mnie wady jakie zauważyliście. ;)
 #936384  autor: passat99
 03 lip 2017, 22:28
Witam, jeśli chcesz mieć najtaniej to strzał w dziesiątkę jest chyba dobrym wyborem, co do jakości, ja używam już 8 miesiąc i żadnych problemów wszystko działa bez zarzutu , polecam
 #936395  autor: niestela2
 03 lip 2017, 22:53
Największy minus to beznadziejny zasięg Plus-a. Warto sprawdzić przed podpisaniem umowy. Mam dobry zasięg T-mobile, świetny Orange i tragiczny PLUSa. Dwie różne lokalizacje. Małopolska i Śląsk. Muszę jeszcze wytrzymać do grudnia z powodu umowy na czas określony.
 #936417  autor: macc
 04 lip 2017, 06:54
passat99 pisze:Witam, jeśli chcesz mieć najtaniej to strzał w dziesiątkę jest chyba dobrym wyborem, co do jakości, ja używam już 8 miesiąc i żadnych problemów wszystko działa bez zarzutu , polecam

potwierdzam działa wszystko bezproblemowo.
Zasięg sieci każdy musi sprawdzić sam według miejsca zamieszkania-zasięg plusa.
 #936484  autor: Colinovsky
 04 lip 2017, 12:23
A zasięg plusa się jakoś zmienił przez ostatnie lata? Kiedyś u mnie w rodzinie każdy miał plusa i tutaj chodziło bez najmniejszych problemów, dopiero potem przeszliśmy do play. Poza tym przez większość roku jestem w Gliwicach, a w mieście to już chyba w ogóle nie ma mowy o problemach z zasięgiem jakiejkolwiek sieci, mam rację?

Mi głównie chodzi, żeby nie było jakichś dziwnych haczyków itd. Jeśli wszystko jest tak jak piszą i tak jak mówicie, to wydaje się to być idealna propozycja dla mnie. Ile trwa mniej więcej załatwienie całej sprawy? Mam na myśli od początku, tj. zgłoszenie chęci przeniesienia numeru. Jeśli zrobię to dzisiaj, to w przyszłym tygodniu będę miał już numer przeniesiony?

No i co po przeniesieniu - należy o czymś pamiętać? Uważać na coś, coś aktywować w telefonie?
  • Strona 42 z 53
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 53
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 53