DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 53
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 53
 #910487  autor: peterka90
 10 lut 2017, 18:25
Odnosząc się do wczorajszego mojego postu - zarejestrowałem całkowicie numer w plusie. Muszę jedynie czekać tydzień czasu, także nie obędzie się bez kolejnego, mam nadzieję ostatniego doładowania w plusie :)
 #910493  autor: macc
 10 lut 2017, 18:54
W końcu przeniesiesz numer do lajta :lol:
 #910522  autor: MaciekR
 10 lut 2017, 21:51
myslak12 pisze:cała procedura jest tu opisana https://komorkomat.pl/przeniesienie-numeru-poradnik/
Przenoszę numer z oferty na kartę z orange, numer zarejestrowany, jak to wygląda w lajtmobile, ile średnio się czeka na przeniesienie po odeslaniu dokumentów?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 #910540  autor: macc
 11 lut 2017, 09:42
MaciekR pisze:
Przenoszę numer z oferty na kartę z orange, numer zarejestrowany, jak to wygląda w lajtmobile, ile średnio się czeka na przeniesienie po odeslaniu dokumentów?
czas zależy od operatora dawcy
 #910582  autor: Wulo
 11 lut 2017, 14:44
Podpisałem dokumenty w czwartek, do dzisiaj cisza. Dzwoniłem na infolinię, chociaż z problemami, bo coś mieli chyba od rana awarię. Dostałem trochę zbywającą odpowiedź, bo na pewno w piątek dokumenty dotarły, ale pewnie nie wprowadzone są jeszcze do systemu, trzeba czekać, najszybciej w poniedziałek lub do końca tygodnia... Coś strasznie mozolnie im to idzie.
 #910595  autor: taki44
 11 lut 2017, 17:00
Wulo pisze:Podpisałem dokumenty w czwartek, do dzisiaj cisza. Dzwoniłem na infolinię, chociaż z problemami, bo coś mieli chyba od rana awarię. Dostałem trochę zbywającą odpowiedź, bo na pewno w piątek dokumenty dotarły, ale pewnie nie wprowadzone są jeszcze do systemu, trzeba czekać, najszybciej w poniedziałek lub do końca tygodnia... Coś strasznie mozolnie im to idzie.
Ludziom coś cierpliwości brakuje. W czwartek podpisałeś, w piątek może doszły, w sobotę nikt tym się nie zajmuje. ciekawe czy wobec siebie też byś był taki wymagający. Idąc tym tokiem myślenia to aż dziw, że się nie czepiasz , że usługa nie działa od momentu złożenia podpisu :mrgreen:
 #910644  autor: macc
 12 lut 2017, 07:48
trochę cierpliwości potrzeba, poniedziałek, wtorek pewnie nastąpi przesłanie smsa z data przeniesienia numeru
 #910646  autor: Safiro
 12 lut 2017, 08:21
Dokładnie tak, podpisane w czwartek, w piątek poczta odsyła, w poniedziałek dojdą, we wtorek wieczorem sms. I to wszystko w opcji optymalnej.
 #910657  autor: myslak12
 12 lut 2017, 10:27
Dokumenty to oni dostali już w piątek bo to pocztex24.
 #910659  autor: Safiro
 12 lut 2017, 10:52
Terminem gwarantowanym jest doręczenie przesyłki w drugim dniu roboczym.

Zresztą chyba nie bardzo jest sens sprzeczać się o dzień wte czy wewte. Cierpliwości.
 #910675  autor: taki44
 12 lut 2017, 12:56
myslak12 pisze:Dokumenty to oni dostali już w piątek bo to pocztex24.
Ciekawe co ty byś zrobił jakbyś dostał karton dokumentów w piątek ? :mrgreen:
 #910788  autor: macc
 13 lut 2017, 07:09
Pamiętam, że kiedyś sobota dla poczty polskiej i firm kurierskich była dniem pracującym do godz. 14 a dzisiaj odpoczywają i nie pracują dlatego musicie cierpliwie czekać.
 #910813  autor: Wulo
 13 lut 2017, 11:34
Pisząc, że mozolnie im to idzie chodziło mi o okres od momentu złożenia wniosku przez stronę. "Ciągnie" się to od 31 stycznia, a dodatkowo dodam, że głównym winowajcom w mojej sytuacji jest też tutaj Poczta Polska. Przesyłka nadana jako Ekspres24, czyli mają 24h na dostarczenie itp, w moim przypadku zawinili, bo na stronie do monitoringu widniało, że 8 lutego przesyłka dotrze do mnie, jednak nikt się nie pojawił, listonosz był dopiero 9 lutego, czyli 48h. Listonosz sam przyznał mi rację, że nie często mają przesyłkę z dokumentami zwrotnymi, nikt im nie powiedział "co i jak", nie wiedzą za bardzo co z tym robić...

Teraz taka ciekawostka. Kuzyn zainteresował się ofertą Lajt Mobile, ale abonamentem za 36,99 zł z 25GB Internetu. Wniosek złożył 6 lutego około godziny 9 rano, po godzinie 12 tego samego dnia miał telefon z infolinii, już z potwierdzeniem danych. 7 lutego był już pocztex z dokumentami (szybko, ale być może dlatego, że mieszka w Sochaczewie, a Warszawa niedaleko), a od 10 lutego jest już w Lajt Mobile (przenosił numer z Orange). Tak więc zawsze znajdą się równi i równiejsi, a ja również odniosłem wrażenie, że klienci wybierający strzał w 10 są traktowani w drugiej kolejności :wink:
 #910817  autor: taki44
 13 lut 2017, 12:03
czasem warto zaczekać kilka dni. u mnie kurier był we wtorek, a już jutro numer będzie przeniesiony więc nie ma tragedii. Tylko mam problem z kasą bo zostalo mi jeszcze 11 zł i będę musiał to jakoś sensownie spożytkować.
 #910952  autor: macc
 14 lut 2017, 12:49
Od 26 stycznia br. w sieci Lajt Mobile obowiązują niższe opłaty abonamentowe w dwóch taryfach bez telefonu:

Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y/MMS-y + 1 GB i
Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y/MMS-y + 4 GB.

Operator obniżył kwotę abonamentu w obu powyższych planach o 5 zł:

Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y/MMS-y + 1 GB kosztuje teraz 19,99 zł (zamiast 24,99 zł),
Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y/MMS-y + 4 GB kosztuje teraz 24,99 zł (zamiast 29,99 zł).


Pozostałe parametry oferty zostały nie zmienione. Opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.
źródło: Lajt Mobile https://lajtmobile.pl/oferta/telefon-na-abonament/1
 #911007  autor: hamrebas
 14 lut 2017, 18:15
Ja podpisałem umowe tydzień temu we wtorek , do tej pory niestety cisza nie wiem nawet czy dokumenty dotarły do nich czy wszystko z nimi ok , narazie cierpliwie czekam bo nie jestem fanem wiszenia na słuchawce infolini a czat mnie zbył.
 #911077  autor: Wulo
 14 lut 2017, 22:53
hamrebas pisze:Ja podpisałem umowe tydzień temu we wtorek , do tej pory niestety cisza nie wiem nawet czy dokumenty dotarły do nich czy wszystko z nimi ok , narazie cierpliwie czekam bo nie jestem fanem wiszenia na słuchawce infolini a czat mnie zbył.
Ja podpisałem w czwartek 9 lutego. Dzisiaj dzwoniłem na infolinię po godzinie 19, konsultantka powiedziała mi, że dokumenty dotarły również dopiero dzisiaj, zlecenie zostało przekazane, teraz trzeba czekać do 48h na zgodę u obecnego operatora na przeniesienie numeru (przenosiłem swój numer 5-6 razy w ciągu 6 lat, decyzja zawsze była 2-3h, tak więc Lajt Mobile coś słabo działa w tej kwestii). Najwcześniej jutro mam dostać (czyli mama) informację o dacie przeniesienia (choć nie gwarantują). No nic czekamy. Tak wygląda sprawa z ich strony, a tak na prawdę, to od razu wyczułem, że konsultantka podczas mojego telefonu odnalazła dopiero moją umowę i podczas połączenia ze mną wprowadziła ją do komputera. Co chwilę kazała czekać, słychać było że co chwilę wpisuje coś do komputera, kazała potwierdzać dane itp.

Teraz sytuacja z drugiej strony; zaraz po telefonie do Lajt Mobile zadzwoniłem do pocztexu i dostałem informację, że dokumenty zwrotne do Telestrady itd dotarły już w piątek 10 lutego, tak więc dokumenty ode mnie przeleżały do momentu, aż dzisiaj któryś raz z kolei upomniałem się "o swoje".

Podsumowując, oferta strzał w 10 na prawdę bardzo korzystna, infolinia bardzo pomocna, mam nadzieję "na owocną współpracę" :D ale mogliby trochę się podciągnąć w kwestii ogarnięcia umów, tempa pracy. Teraz czekam już na przeniesienie :mrgreen:
  • Strona 23 z 53
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 53
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 53