DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 53
 #896772  autor: Blank
 22 lis 2016, 21:40
Promocja fajna. Wychodzi średnio 16,91 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na komórki oraz 10 GB (w standardowej ofercie za 36,99 zł [+29 zł opłaty aktywacyjnej], jest 25 GB). I to jedyna wada tej promocji de facto.

Warto też zauważyć, że w lajt mobile nie ma dopłat za brak zgód marketingowych.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #896821  autor: Gregrin
 23 lis 2016, 09:03
A nolimit na stacjonarne za 2zl potwierdzone tu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 87#p898787. Z ciekawych ofert w Lajtmobile maja fajny bezterminowy abo rodzinny "LajtRodzina" gdzie jest nolimit (bez stacjonarek, stacjonarki to dopłata 2zl) +10GB(na każdej karcie) za 37zl + 18,50 za każdą następną sim (max 3 dodatkowe). Jeśli dobrze rozumiem to w każdym momencie można zejść na niższe abo np 30zl + 15zl z 4GB https://lajtmobile.pl/upload/upload/Cen ... odzina.pdf
Ostatnio zmieniony 05 gru 2016, 22:38 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #898682  autor: rafmik
 04 gru 2016, 23:09
Właśnie zauważyłem - w LajtMobile w ramach tej promocji (10 mies za 10 i 2 mies za 36,99) można też przenosić numery prepaid.
Wcześniej tego nie było!

Wie ktoś, czy ta promocyjna oferta rozmów nolimit na telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy?

Do tego w grudniu aktywacja jest za 1 zł zamiast 29 ;-)
Wychodzi średnio:
Bez stacjonarnych: 14,50 zł mies
Ze stacjonarnymi 16,50 zł mies


Ma to już to? Jak z zasięgiem? Wiem że Plus, tylko czy MVNO mają jakoś priorytety obniżone? Typu gorszy zasięg, niższa prędkość netu, wyższe pingi?
 #898762  autor: dwaeuro
 05 gru 2016, 17:50
rafmik pisze:Wie ktoś, czy ta promocyjna oferta rozmów nolimit na telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy?
Obowiązuje przez całe 12 miesięcy.
Gregrin pisze:Trochę szkoda ze nie dają stacjonarnych za 2zl jak w ofertach na abonament.
Dają.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #898813  autor: macc
 05 gru 2016, 23:38
Czy w lajt mobile jest hd voice?
 #899598  autor: rafmik
 12 gru 2016, 00:22
Zdecydowałem się na przeniesienie swojego numeru telefonu do LajtMobile.
Właśnie wypełniłem wniosek na www.
Będę informował o postępach. Samo przeniesienie numeru (z prepaida w Play) będzie wyznaczone na 30 grudnia.
 #899667  autor: tytoos
 12 gru 2016, 12:34
Czy udało się komuś dotrzeć do informacji o działaniu (bądź nie) przekierowań na inny numer a abonamencie?
Gdy spytałem na czacie, to się dziewczyna zawiesiła (uciekła) a w rozmowie z działem technicznym innemu dziewczęciu "wydaje się" że przekierowania działają -> Zostałem odesłany do Cennika oferty specjalnej "Komórka bez limitu" ale tam w ogóle nie występuje pojęcie przekierowania...
 #899941  autor: rafmik
 13 gru 2016, 21:06
U mnie mija drugi dzień od wypełnienia wniosku na www. Na razie zero kontaktu.
Jutro po południu zadzwonię i podpytam co jest ;)
 #899942  autor: Kryniczanin
 13 gru 2016, 21:13
Działają przekierowania

Kiedyś testowo na 1 minutę przekierowałem na nr Play i zadzwoniłem na Lajt i nie pobrało grosza.

Nie odpowiadam za inne rozliczanie - tylko informuję jak było u mnie.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2016, 05:29 przez Kryniczanin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #900140  autor: rafmik
 14 gru 2016, 23:54
rafmik pisze:U mnie mija drugi dzień od wypełnienia wniosku na www. Na razie zero kontaktu.
Jutro po południu zadzwonię i podpytam co jest ;)
U mnie mały update. Ponieważ od niedzieli nikt z Lajt Mobile nie dzwonił to dzisiaj wieczorem zadzwoniłem sam - wniosek złożony, w piątek mam mieć umowę do podpisu (kurier Poczty Polskiej).
Data przeniesienia numeru ustalona na 29 grudnia.
 #901071  autor: rafmik
 21 gru 2016, 23:10
Jak ktoś jest zainteresowany, to mały update ;)
Poczta trochę nawaliła i umowę doręczyła w poniedziałek (awizo), odebrałem ją we wtorek. Dzisiaj dostałem SMSa od Latj Mobile że umowa już do nich dotarła.


Jedyna wada to to, jak to przy załatwianiu takich spraw przez tel mam kilka literówek, źle wpisany adres mailowy, literówka w numerze DO.
Zdecydowanie lepszym pomysłem był by formularz z danymi na www + telefon z potwierdzeniem, a nie zbieranie danych w trakcie rozmowy tel.

Co do warunków na umowie to oczywiście tak jak w ofercie. Średnia miesięcznie z rocznej umowy (wraz z nolimit na stacjonarne) wynosi 16,58 zł :mrgreen:

Datę przeniesienia ustaliłem na 29 grudnia. Dam znać jak poszło.

Ogólnie umowa co rzadko spotykane wydrukowana w kolorze na drukarce atramentowej :roll: W zestawie oprócz papirologii i karty SIM jest płócienna torba na zakupy 8) i ekstra zestaw startowy prepaid.
 #901156  autor: antekwars
 22 gru 2016, 12:11
Mi dziś doszła umowa na ten strzał i mam wielkie obawy czy jednak nie zostać w play gratis dali kalendarz i kartę sim dodatkową. Umowa wydrukowana w kolorze ale laserówką bo papier śliski jest w miejscach druku w kolorowego a po atramentówce nie jest śliski . Może ktoś jakoś rozwieje wątpliwości z osób co ma już u nich numer na abonament. Mam telefon dual sim tą otrzymaną kartę prepaid można włożyć do telefonu i włączyć pakiet 10 giga za 10 zł czyli za 26,50 zł można mieć wszystko no limit i 20 giga neta jeśli mało by się miało w ramach abonamentu 10 giga, albo jako kartę do dodatkowego internetu aero2 włożyć i brać pakiet 3 giga za 5 zł lub virgin mobile w taryfie fremium także 10 giga za 10 zł
 #901160  autor: Gregrin
 22 gru 2016, 12:33
antekwars pisze:Mi dziś doszła umowa na ten strzał i mam wielkie obawy czy jednak nie zostać w play gratis dali kalendarz i kartę sim dodatkową.
Heh, serio to ma być argument ?? Simka warta 5zl (lub do zdobycia nawet za darmo) podobnie jak kalendarz ? Najważniejsze to jak długa byłaby umowa w play. 24m-ce ??
Strzał w 10tke to dobra oferta i nie przypominam sobie żeby ktoś się na lajt mobile skarżył. Jeśli masz dobry zasięg i szybkości w plusie to nic tylko brać. Moim zdaniem powinieneś odczuć przesiadkę z roamingu play i być zadowolonym. Dobra ofertę na pewnej infrastrukturze ma tez orange ale o tym już wiele razy pisałem.
Pewnie składałeś wniosek online wiec masz 14dni na testy :)
 #901172  autor: antekwars
 22 gru 2016, 13:00
Gregrin pisze:
antekwars pisze: Strzał w 10tke to dobra oferta i nie przypominam sobie żeby ktoś się na lajt mobile skarżył. Jeśli masz dobry zasięg i szybkości w plusie to nic tylko brać. Moim zdaniem powinieneś odczuć przesiadkę z roamingu play i być zadowolonym. Dobra ofertę na pewnej infrastrukturze ma tez orange ale o tym już wiele razy pisałem.
Pewnie składałeś wniosek online wiec masz 14dni na testy :)
tzn jak ma orange bo nie rozumie czytałem wiele stron na forum ale nic o lajt i orange wspólnego nie znalazłem. W playu tylko w roamingu plusa byłem brak macierzystego u mnie a umowa była z play na czas nieokreślony za 25 zł z 7 giga teraz po ograniczeniu mi prędkości neta febra mnie wzięła na playa. I mam pytanie czy tethering danych po wifi nie jest w tej sieci blokowany jak w lycamobile?
  • Strona 1 z 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 53