DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #8793  autor: zgreev
 14 lip 2005, 21:11
Mam takie trzy male pytanka:

1) Przy wybraniu pakietu uniwersalnego /40min do wszystkich/ i taniej w sieci /100min do ery/ przy dzwonieniu /smsowaniu/ do ery ktore minuty sa wykorzystywane wczesniej?

2) Czy to prawda ze zamiana wyglada tak 40 min = 160 sms = 80 mms (kolega twierdzi ze tak ma w Era Komfort i zastanawiam sei czy jest tak tez w Nowym Komforcie)

3) W warunkach promocji pisze ze przez czas trwanai umowy nie zmniejszy sei ilosci zdeklarowanych pakietow, wiec rozumiem ze pakiety mozna zmieniac miedzy soba, tylko kwestia jak czesto i ile to ewentualnie kosztuje?

// jezeli ktos zna odpowiedzi na te pytania to dziekuje za rozwianie wszelkich watpliwosci:)

 #8825  autor: Irek
 15 lip 2005, 16:38
Porada; zadzwoń na infolinie Ery, albo przejdź się do salonu, to Ci dokładnie wszystko wytłumaczą!

 #8828  autor: snuffi
 15 lip 2005, 17:15
1 jak dzwonisz do ery to najpierw z pakietu taniej w sieci (nie jestem pewien ale ja tak mialem dawnoo temu w podobnej promocji)
2 sms na min tak ale z mmsami to gowno prawda
3 jesli na poczatku przy podpisywaniu umowy deklarujesz sie na dwa dodatkowe pakiety to mozesz robic z nimi wszystko tzn zmieniac na inne dodawac nowe byle bys nie zszedl ponizej liczby pakietow rowne =2

 #8830  autor: zgreev
 15 lip 2005, 17:59
jesito --> ano wiem,wiem.. ale to lenistwo :)

 #8852  autor: pigus
 16 lip 2005, 14:09
1. Kolejnosc wykorzystywania ofert:

I. Oferta weekendowa
II. Oferta multimedialna
III. Oferta z przyjacielem lub Oferta z przyjaciolmi
IV. Oferta taniej w sieci
V. Oferta uniwersalna lub 400 minut w taryfie Era Nowy Komfort VIP

2. Minuty w ofertach Uniwersalna i Taniej w sieci wymieniaja sie w stosunku 1 do 4 jedynie na SMSy. Wymiana SMS na MMS dotyczy jedynie oferty Multimedialnej [1SMS to 4 MMS]. W poprzednich taryfach era Komfort rowniez nie bylo wymiany o ktorej piszesz. Kolega wprowadzil Cie w blad.

3. Minimalny czas, przez ktory trzeba utrzymac ilosc ofert zadeklarowanych przy podpisaniu UoSUT to 12 miesiecy. Nie blokuje Ci to roszad wsrod ofert.

Pozdrawiam,
Pigus

 #8876  autor: mysza
 17 lip 2005, 16:35
Wszystko sie zgadza tylko... ;)
Oferta mulimedialna to:
2000 SMS-ów wymienialne jest proporcjonalnie na 400 MMS-ów ( o wielko[ci do 100 kB wlacznie) 1 MMS= 5 SMS-ów oczywiscie do sieci Era i Heyah.
Niewykorzystane SMS-y, wymienialne na MMS-y nie przechodza do nastepnego Cyklu rozliczeniowego.
Zmiana pakietu przez konsultanta jest platna 6,10 zl, a samodzielnie jest bezplatna.

Pozdrawiam :)