DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #847462  autor: raphal
 26 sty 2016, 17:39
Witam.Jak ida testy?przyszla juz pierwsza faktura po wlaczeniu lte? Pzdr

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #848201  autor: Vieslav
 30 sty 2016, 13:02
Testy wyszły pomyślnie. Tak wygląda pobieranie pliku przy dwóch kreskach zasięgu LTE (po przyciętej prędkości):
Obrazek

Nie wiem jakim cudem, ale na zasięgu 3G dało się oglądać youtube bez buforowania :shock: strony bardzo ładnie się otwierały, wcale nie czułem, że mam przyciętą prędkość.

No ale mamy już nowy miesiąc i przyszła faktura: sam abonament, brak opłaty za nielimitowane LTE i to już drugi miesiąc!
 #887609  autor: Ruben
 16 wrz 2016, 17:46
Znajomy ma Smart Plan Wspólny (3 numery) i 10GB do podziału. Niestety ostatnio jest to za mało i przekracza w te progi po 10pln każdy.
Czy możecie poinstruować co należy po kolei zrobić żeby uniknąć tej opłaty 2x10pln i mieć jednocześnie szybki internet?
Telefony wszystkie mają LTE. Czytałem ostatnie strony ale jako, że nie orientuję się w pakietach Orange nie wszystko dobrze rozumiem.
To jak pomożecie? ;)
 #937790  autor: Vieslav
 10 lip 2017, 07:45
kras299 pisze:dziwne mam plan taryfowy i niestety ta opcja jest juz dostepna za 10zl zeby wlaczyc ten no limit
Wybierasz złą opcję. Jest opcja "Nielimitowane LTE", która rzeczywiście kosztuje 10zł/mies. Jest też opcja "Nielimitowane LTE do 5mb/s" i jest to usługa bezpłatna.
 #938596  autor: tonasa
 13 lip 2017, 18:51
Powiedzcie czy darmową usługę "Nielimitowane LTE do 5mb/s" włącza się tylko w planie głównym i jest ona współdzielona czy również na drugim numerze trzeba ją aktywować?
 #939007  autor: kras299
 16 lip 2017, 09:52
Vieslav pisze:
kras299 pisze:dziwne mam plan taryfowy i niestety ta opcja jest juz dostepna za 10zl zeby wlaczyc ten no limit
Wybierasz złą opcję. Jest opcja "Nielimitowane LTE", która rzeczywiście kosztuje 10zł/mies. Jest też opcja "Nielimitowane LTE do 5mb/s" i jest to usługa bezpłatna.
Moze dlatego ze umowa mi sie skonczyla i mam jeszcze 3mc starej w Smart Plan Multi II