DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
 #814278  autor: wlkp
 27 lip 2015, 15:41
Zamawiałeś przez sklep,to spróbuj zadzwonić do nich ,podaj numer zamówienia i pogadaj,może da się załatwić .
 #814280  autor: wlkp
 27 lip 2015, 15:45
jashooligans pisze:Panowie ile trwa ręczna weryfikacja w orange? I ile mniej więcej czeka się na telefon?
Mi paczka z telefonem i umową przychodziła z reguły po ok 5 dniach od zamówienia .
Teraz zamawiałem też w Piątek wieczorem,dziś już dostałem potwierdzenie że przeszła weryfikację i jest szykowana do wysyłki,więc nawet szybko się uporali,biorąc pod uwagę że była sobota i niedziela .


Eeee,to chyba dostawy nie było,bo znowu Z3 niedostępna jest,to chyba jednak był zwrot na sklep po odrzuconych weryfikacjach .
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 15:52 przez wlkp, łącznie zmieniany 1 raz.
 #814285  autor: wlkp
 27 lip 2015, 15:55
Tak,było napisane w jakimś wątku,chyba-Orange przedłużenie umowy - jedna z ostatnich stron tematu .
94,99 zł - 30 % i od tego - za e-fakture 5,01 i tak wychodzi .
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 16:04 przez wlkp, łącznie zmieniany 1 raz.
 #814290  autor: mariusz94
 27 lip 2015, 16:13
W razie czego, w salonie bez problemu wymienią nano na micro? I jeszcze pytanie co do zamówienia, bo zamawiałem na szybko, żeby zdążyć. Czy w przypadku skorzystania z tego -30%, była tam gdzieś opcja zaznaczenia, ze posiadam już rabat orange open? Czy to jest samo zamówienie, a ten rabat będzie naliczał się automatycznie jak zobaczą że mam więcej usług i teraz nie musiałem go nigdzie uwzględniać?
 #814300  autor: zielony71
 27 lip 2015, 17:51
Z wymianą może być różnie, czasami żądają opłaty 25 zł. Może łatwiej jest kupić dowolny starter za 5 zł microsim wylamywałny do nanosim i wykorzystać go jako ramkę?
Rabat nie wskoczy automatycznie. Będziesz musiał zadzwonić do BOK i poprosic o połączenie kont.
Ale to dopiero po opłaceniu pierwszej faktury.
 #814310  autor: daniel40
 27 lip 2015, 18:54
Witam, potrzebuje pomocy kogoś kto siedzi w Orange.

Opiszę sytuację.

Przenoszę numer z Playa do Orange. Dziś złożyłem zamówienie i udało mi się złapać Z3.
Problem w tym ze umowa w Play jest na mnie a docelowo w Orange ma być na żonę.
Cesję zrobię dopiero jutro a wprowadzona będzie dopiero o północy. Jeśli Orange jutro wystosuje sprawdzenie numeru do Play to Play im odmówi i moje zamówienie pójdzie do kosza.

Czy da radę jakoś opóźnić weryfikacje ze strony Orange?
 #814315  autor: moniq29
 27 lip 2015, 19:06
Witam ,
Ja tez mam pytanie do bardziej obcykanych w tym temacie:
W sobotę złożyłam wniosek o przeniesienie nr, po jakichś 20 min przyszedł mail, ze moje dane zostały pozytywnie zweryfikowane i przesyłka zostaje przygotowana do wysłania, o czym zostanę poinformowana w kolejnym mailu, natomiast logując sie na konto by sprawdzić stan przesyłki mam, ze wniosek jest ręcznie weryfikowany, a status przenzeniesienia jako złożone .. O co chodzi ?
 #814317  autor: petrydz
 27 lip 2015, 19:22
@daniel40
Cesja trwa około dwóch tygodni z tego co się orientuję (bynajmniej tak jest w Orange) więc wniosek o przeniesienie numeru zapewne będziesz miał odrzucony. Weryfikacji ze strony Orange nie da się opóźnić, idzie to z automatu.
@moniq29
Spokojnie, czekaj na dalszy rozwój sprawy, widocznie teraz konsultanci weryfikują poprawność zamówienia etc. Czas na weryfikację to średnio 3 dni.
 #814318  autor: daniel40
 27 lip 2015, 19:25
petrydz pisze:@daniel40
Cesja trwa około dwóch tygodni z tego co się orientuję (bynajmniej tak jest w Orange) więc wniosek o przeniesienie numeru zapewne będziesz miał odrzucony. Weryfikacji ze strony Orange nie da się opóźnić, idzie to z automatu.
@moniq29
Spokojnie, czekaj na dalszy rozwój sprawy, widocznie teraz konsultanci weryfikują poprawność zamówienia etc. Czas na weryfikację to średnio 3 dni.

W Play cesja (nowe dane) są wprowadzane o Północy każdego dnia. To jest pewne info.

Znowu w Orange jest tak że każdy gada co innego. Jest wersja że najpierw dostanę umowę i paczkę i dopiero zaczyna się proces przenoszenia.
  • Strona 5 z 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9