DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #886128  autor: Ruben
 06 wrz 2016, 12:39
Od jakiegoś czasu jest na rynku MVNO Premium Mobile. Zaciekawiła mnie ich oferta i uważam, że jest naprawdę dobra.

Taryfa Freedom1 - 19,90pln:
- no limit na numery komórkowe,
- no limit SMS
- 5GB
- umowa na czas nieokreślony
- opłata aktywacyjna 29pln ale można zmniejszyć do 19pln

Taryfa "S" - 24,48pln:
- no limit na numery komórkowe i stacjonarne,
- no limit SMS/MMS,
- 4GB,
- umowa na 24 m-ce, przy zamówieniu składanym telefonicznie umowa na czas nieokreślony,
- opłata aktywacyjna 39pln ale można zmniejszyć do 29pln.

Jak ktoś ma doświadczenie z tym operatorem, to niech opisze.
 #886321  autor: KarolK
 07 wrz 2016, 10:07
Jestem od pewnego czasu w premium mobile i nie narzekam. Abonament freedom1 za 19,90 w tym darmowe rozmowy do wszystkich sieci i 5GB internetu. Nie mam problemu z siecią, zasięgiem, LTE działa sprawnie. Ogólnie polecam.
 #890323  autor: dawidos160
 06 paź 2016, 13:26
Ma ktoś telefon w lajt mobile? Zastanawia mnie ta ich promocja strzał w dziesiątke - sumarycznie wyjdzie 15 zł abonamentu miesięcznie. Jak z zasięgiem i LTE ? Nie mam pojęcia jak działają nadajniki Plusa stąd pytanie
 #890429  autor: emitar
 07 paź 2016, 09:18
dawidos160 pisze:Ma ktoś telefon w lajt mobile? Zastanawia mnie ta ich promocja strzał w dziesiątke - sumarycznie wyjdzie 15 zł abonamentu miesięcznie. Jak z zasięgiem i LTE ? Nie mam pojęcia jak działają nadajniki Plusa stąd pytanie
Ja przechodzę do nich, ale dopiero od grudnia. Konsultowałem to z osobą, która już przechodziła i mówiła, że nie ma żadnych problemów.

Szkoda, że promocja jest tylko na jeden numer bo chciałem poprzenosić kolejne. Będę musiał chyba wybrać Premium Mobile na pozostałych numerach.

BTW.
Coś nie tak u Ciebie z matematyką
10 miesięcy x 10 zł + 2 miesiące x 36,99 zł + aktywacja 29 zł = 202,98 / 12 = 16,91 zł średnio miesięcznie
18,91 zł średnio miesięcznie przy opcji z stacjonarnymi.
 #893170  autor: dawidos160
 26 paź 2016, 14:20
emitar pisze:
dawidos160 pisze: BTW.
Coś nie tak u Ciebie z matematyką
10 miesięcy x 10 zł + 2 miesiące x 36,99 zł + aktywacja 29 zł = 202,98 / 12 = 16,91 zł średnio miesięcznie
18,91 zł średnio miesięcznie przy opcji z stacjonarnymi.
Nie liczyłem aktywacji stąd 15(zaokrąglone). Czyli zamiast 15 jest 17 - zbankrutuję ;) Anyway to chyba najlepsza oferta nadal?
 #898675  autor: rafmik
 04 gru 2016, 22:29
Właśnie zauważyłem - w LajtMobile w ramach tej promocji (10 mies za 10 i 2 mies za 36,99) można też przenosić numery prepaid.
Wcześniej tego nie było!

Wie ktoś, czy ta promocyjna oferta rozmów nolimit na telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy?

Edit:
Do tego w grudniu aktywacja jest za 1 zł zamiast 29 ;-)
Wychodzi średnio:
Bez stacjonarnych: 14,50 zł mies
Ze stacjonarnymi 16,50 zł mies


Ma to już to? Jak z zasięgiem? Wiem że Plus, tylko czy MVNO mają jakoś priorytety obniżone? Typu gorszy zasięg, niższa prędkość netu, wyższe pingi?
 #898681  autor: rafmik
 04 gru 2016, 23:08
Gregrin pisze:Temat o tej promocji jest tu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 23&t=87753 ale nikt się nie chwalił ze korzysta. Mnie się wydaje ze nie ma tych stacjonarnych... Maja czat na stronie, można zapytać w normalnych godzinach ;)

Jutro właśnie podpytam. Bo na 1000% jestem pewien, że wcześniej można było tylko telefony z abo przenosić (no sprawdzałem z miesiąc temu).
Jak teraz można przenieść też numer z prepaidu i będzie możliwość uruchomienia pakietu stacjonarek za 2 zł to w to chyba wejdę.

Tylko na teraz to garnę ten problem z Playem (co mi odpowiedziałeś w innym temacie).
 #898787  autor: rafmik
 05 gru 2016, 19:56
Ok, info z czatu:
- można przenieść w ramach tej promocji zarówno abo jak i prepaida (od nie dawna)
- 2 zł za stacjonarne jest gwarantowane przez okres trwania umowy


Teraz tylko dowiedzieć się jak tam wygląda sprawa z zasięgiem itd i można chyba spróbować :)
 #899144  autor: jahu
 08 gru 2016, 11:49
No właśnie też podpytałem na czacie i jak wyżej czyli można te wszystkie promocje łączyć.

I tu pytanie: czy ktoś daje podobną ofertę: umowa/prepaid - obojętne.

lajtmobile - Strzał w 10tkę (10 mies za 10 i 2 mies za 36,99)
+ telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy
+ w grudniu aktywacja jest za 1 zł zamiast 29 ;-)

Wychodzi średnio NO limit ze stacjonarnymi 16,50 zł mies. gwarantowane przez rok?
 #899247  autor: rafmik
 09 gru 2016, 00:20
jahu pisze:
I tu pytanie: czy ktoś daje podobną ofertę: umowa/prepaid - obojętne.
Chyba nikt nic lepszego nie daje
jahu pisze: Wychodzi średnio NO limit ze stacjonarnymi 16,50 zł mies. gwarantowane przez rok?
Dokładnie :)

Ja się chyba zdecyduję. Jeszce tylko protestuję infrastrukturę Plusa w mojej okolicy. Bo różnie jest.
Jedna osoba w rodzinie korzysta z Plusa i poprosiłem ją o robienie testów przez ostatnie dwa dni. I transfery na LTE są mocno wahliwe. Typu w tej samej lokalizacji rano ok godziny 7-8 jest download 86 mbit, upload 42 mbit, a o godzinie 22 jest 17 mbit download, 26 mbit upload.
I było by ok, gdyby nie to, że znalazła się lokalizacja w centrum miasta, gdzie o godzinie 13 było download 2,5 mbit, upload 0,7 mbit :shock:
 #899542  autor: SACZI
 11 gru 2016, 19:39
rafmik pisze:...
Jedna osoba w rodzinie korzysta z Plusa i poprosiłem ją o robienie testów przez ostatnie dwa dni. I transfery na LTE są mocno wahliwe. Typu w tej samej lokalizacji rano ok godziny 7-8 jest download 86 mbit, upload 42 mbit, a o godzinie 22 jest 17 mbit download, 26 mbit upload.
I było by ok, gdyby nie to, że znalazła się lokalizacja w centrum miasta, gdzie o godzinie 13 było download 2,5 mbit, upload 0,7 mbit :shock:
Tak właśnie jest z Plusem.
Potrafi wyciągnąć DL70MB/s, UP40MB/s, a w godzinach szczytu strony się szybciej na 3G łądują.
Do tego problemy z połączeniami głosowymi ...
Mimo wszystko, jako całokształt oceniam pozytywnie.
 #899564  autor: SACZI
 11 gru 2016, 20:58
Trzaski w słuchawce pomimo bardzo mocnego sygnału sieci, częste przerzucanie z 3G na 2G, co słychać bardzo wyraźnie w głośniku, wycisza dźwięk rozmówcy itd.
Ponadto często rozmówcy mi mówią, że mnie nie słyszą ...
Od zawsze miałem abonamenty w TM i takich problemów nie doświadczałem, czy to w 3G, czy w 2G.
Za to internet i siła sygnały były znacznie słabsze niż w Plusie, co było powodem zmiany sieci.
 #899627  autor: negra
 12 gru 2016, 09:19
Miałem w Plusie umowę przez 4 lata telefony LG , HTC , Sony , Huawei i żadnych ; objawów ; o których pisze @SACZI u mnie nie było. Teraz oprócz W.M mam Klucz Mobile ( rodzinka też ) który jest na sieci Plus i żadnych problemów z jakoscią rozmów . Może że mieszkam w super mieście , mam bezproblemowe połączenia w sieci Plus..
 #899950  autor: qcom
 13 gru 2016, 22:56
Ja nie mam Plusa tylko Play. W domu mam znikomy zasięg play wiec przerzuca mnie na roaming t-mobile lub plusa, gdy jestem w roamingu t-mobile nigdy nie ma problemów z rozmowami, jak używałem roamingu plusa kilka razy były problemy, jakieś trzaski albo słychać było tylko urywki słów osoby z która rozmawiałem. Myslałem, że to tylko play jest tak kiepsko traktowany przez plusa :D