DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #946383  autor: rodrigoXXL
 21 sie 2017, 11:16
Netia - abonamenty za 9,90zl brutto

Netia mocniej wkracza na rynek komórkowy. Nowa oferta solo i bez "lojalki".......

>Wśród taryf można znaleźć ofertę typu freemium, #ZaDarmoSię, która oferuje 100 minut wymiennych na 100 SMS-ów oraz 100 MB internetu za darmo przez pół roku, a następnie za 9,90 zł miesięcznie.

>>>Kolejna propozycja to trzy oferty za 9,90 zł miesięcznie przez cały okres umowy: #PiszeSię - nielimitowane SMS-y i MMS-y (minuta połączenia za 0,28 zł); #MówiSię - nielimitowane połączenia głosowe (SMS-y i MMS-y za odpowiednio 0,20 i 0,50 zł); #SurfujeSię - 10 GB danych miesięcznie (ceny rozmów i wiadomości analogiczne jak w pozostałych taryfach tej serii).

Do wyboru są też nieco droższe abonamenty: #DużoSię - nielimitowane połączenia oraz SMS-y (MMS-y po 0,50 zł/sztuka) oraz 4 GB danych za 19,90 zł miesięcznie. Za 29,90 zł miesięcznie można natomiast skorzystać z abonamentu o nazwie #WszystkoSię, w którym nielimitowane są zarówno rozmowy, jak i wiadomości SMS i MMS, a pakiet internetowy to 10 GB.

We wszystkich powyższych abonamentach po wykorzystaniu limitów danych (w taryfach #PiszeSię, #MówiSię przez cały okres umowy) można korzystać z nielimitowanego internetu z tzw. lejkiem o przepustowości do 32 kb/s, co pozwala np. na komunikację poprzez aplikacje typu Messenger.

Usługi w powyższych taryfach działają wyłącznie na terenie Polski.

http://mobile.netia.pl/
 #963671  autor: Archi334
 30 lis 2017, 18:46
A po co placic az tyle? Jesli koniecznie ma to byc abonament zobacz oferty Premium Mobile, Nju Mobile i Plush. W kazdej z tych za duzo mniej dostaniesz 2x wiecej netu i wszystko inne co wymieniles. A w ofertach na karte jeszcze taniej.
 #970682  autor: Symulant
 08 sty 2018, 07:40
andrewzc pisze:... i kto na telefonie "zje" 20 GB...
Co miesiąc wykorzystuje od 14 do 16GB albo i więcej. Dojeżdżając długo do pracy oglądam wykłady na YT i temu podobnych serwisach. Zdarza się też udostępniać net na laptopa jak jestem na wsi to wówczas swobodnie 20 GB miesięcznie przekraczam. Także są osoby, którym większy transfer się przydaje.
 #971700  autor: hwx3.0
 13 sty 2018, 10:49
andrewzc pisze:i kto na telefonie "zje" 20 GB...
Sam się zdziwiłem, jak zacząłem analizować u siebie wykorzystywany transfer na telefonie. Zwłaszcza, od kiedy z komputera praktycznie nie korzystam, to spokojnie można wyciągnąć nawet pod 30GB.

I am a patient boy. I wait, I wait, I wait, I wait :)
 #971702  autor: pakierhakierxd
 13 sty 2018, 10:51
U mnie komputer w domu to nadal większośc ale korzystam też co dzień z tableta.smartwatcha,smartfonu ,kiedyś komputer się wynosiło bardziej poza dom teraz wystarczy mi smartphone/tablet poza domem :)

Pozdrawiam :)