DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #8343  autor: WitekT
 10 lip 2005, 13:43
Jest, jest - ale może przywitaj sie w nowym wątku, a nie już istniejącym. :)

 #8462  autor: koralowiec1
 11 lip 2005, 18:17
Oferta bez limitów i ograniczeń ilości danych, stałe ceny np. :
gprs - 30 zł/m-c
edge - 50
umts - 100
Modemy oczywiście za złotówkę przy umowie na rok-dwa.
Do tego oferta dostępu do internetu od pre-paidów po abonament dla firm.

To tak najbardziej w skrócie.

 #8463  autor: koralowiec1
 11 lip 2005, 18:20
PS. A oprócz odpowiednich ludzi z Plusa, to nikt inny tego nie przeczyta? :shock:

 #8465  autor: WitekT
 11 lip 2005, 18:26
W sensie? ;)

 #8468  autor: Irek
 11 lip 2005, 18:44
koralowiec1 pisze:Oferta bez limitów i ograniczeń ilości danych, stałe ceny np. :
gprs - 30 zł/m-c
edge - 50
umts - 100
Modemy oczywiście za złotówkę przy umowie na rok-dwa.
Do tego oferta dostępu do internetu od pre-paidów po abonament dla firm.

To tak najbardziej w skrócie.
Opcaja wykuienia pakietu np gprs w Simplusie to jest bardzo dobry pomysł. Nielimitowany dostęp to jeszcze lepsza opcja!

 #9069  autor: koralowiec1
 21 lip 2005, 10:36
Oferta internetowa w Plusie pod nazwą SIMDATA jest na karty zdrapki. Niedawno szperając na stronach Plusa to odkryłem (oferta ma już ponad 2 miesiąca), a jakoś na forum tego nie widziałem. Ceny danych GPRS są dość tanie w porównaniu z innymi ofertami na kartę. Kupuje się kartę SIM zwaną SIMDATA, a zasady są podobne do zasad SIMPLUSA. Cena za 1MB = 1,22 zł.
Ale patrząc teraz na ofertę Idei Licencja GPRS, to tylko osoby które korzystają bardzo mało z neta (gg, tlen itp) wejdą w SIMDATĘ, bo za cenę 50 MB w simdata, mają w idei dostęp bez limitów.

25.07.2005. POPRAWKA. Co do plusa, to można za te 50MB w simdata, mieć 500MB lub więcej w internet plus. Plus i idea mają teraz prawie identyczne oferty. Plus ma tylko większy wybór modemów (ma jeden na USB, który nawet mnie interesuje ;-) ).