DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #784152  autor: bed
 11 lut 2015, 15:52
Jakby tak zliczyć każdy materiał jakiejkolwiek firmy, który wyleciał do sieci to byłoby ciekawie i sądy miały co robić ;) Także nie ma się co unosić, tylko cieszyć że coś więcej wiadomo hehe

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #784154  autor: wielkijonny
 11 lut 2015, 15:55
Nie chodzi o unoszenie się, tylko o to że mimo wszystko nie powinno się takich rzeczy robić ;) nie będę przecież biegał do sądu z tym bo to nie moja sprawa ;) tak tylko zapytałem ;)

TYLKO UNIA !
 #784217  autor: Wiksa11
 11 lut 2015, 20:51
Tajne materiały firmy nie są udostępniane w takiej formie oczywiście. Jest to propozycja dość długo dostępna i zapewne na stronie play.pl da się nawet znaleźć stosowny regulamin tej oferty.
Bardziej dziwi mnie brak wprowadzenia tej oferty do innych kanałów sprzedaży oraz dla osób przedłużających abonament, gdyż sieć mogłaby tylko na tym zyskać.

Orange - sieć Januszy.
 #784400  autor: frycek
 12 lut 2015, 20:05
Myślałem że tylko w pomarańczy są janusze biznesu ale widzę że też są w play.
Taki wielkijonny sam sprzedaje kody pracownicze i próbuje zastraszyć Wiksa11 że ten zdradza tajemnice firmowe a chodzi o to że robi mu konkurencje. Wiksa11 sam zgłoszę się do Ciebie w lipcu na przeniesienie numeru z plusa.
Pozdrawiam
 #784443  autor: wielkijonny
 13 lut 2015, 01:40
Wiesz, sprzedawanie kodów nie jest zabronione, ale pobieranie numerów telefonu i danych jest, tak samo jak udostepnianie tych danych... Nie chodzi mi o to ze robi konkurencje...bo jakby mi o to chodziło to bym tu nic nie pisał tylko zglosilbym to do GIODO i do kogos kto sie tym zajmuje w Play :)

TYLKO UNIA !
 #784481  autor: Wiksa11
 13 lut 2015, 13:35
Pobieranie numeru telefonu nie jest zabronione, tym bardziej jeśli ktoś sam o to prosi. Dane pobierane są podczas rejestrowanej rozmowy telefonicznej, wszelkie procedury ochrony danych osobowych są zachowane oczywiście. Tutaj przedstawiam tylko możliwość.

Orange - sieć Januszy.
 #784510  autor: mi80
 13 lut 2015, 16:23
wielkijonny pisze:Oj uwierz że GIODO by znalazło w tym problem ;) ale Spoko, ja tam nic do tego nie mam ;) BTW, kolega z Leszna? :)
Dane firmowe to nie dane osobowe, GIODO na ich ochronę ręką nie kiwnie.
 #784575  autor: seba47
 14 lut 2015, 00:14
Witam. A jeżeli posiadam teraz numer w Play na kartę i nie jest on zarejestrowany to nie mogę skorzystać z powyższej oferty, tak? Muszę zarejestrować nr na firmę, potem przenieść nr do innej sieci i potem przenieść znowu do Play, tak?
 #785169  autor: Wiksa11
 16 lut 2015, 18:49
Tak, jestem z Leszna.
Tak, musisz przenieść numer do innej sieci, ew. wchodzi w grę nowy numer.

Orange - sieć Januszy.