DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

 #735855  autor: thonka
 29 lip 2014, 12:35
czyli od tego up sellingu im już całkowicie się w głowach poprzewracało...
Lepiej stracić klienta niż dać mu to co chce (tym bardziej, że nie wymaga złotych gór, a zwykłej oferty dostępnej dla każdego z ulicy), takie rzeczy tylko w E... T-Mobile.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #735857  autor: hruszcz
 29 lip 2014, 12:38
sam pracuję w APS i wiem, że od dzisiaj naprawdę wchodzą ciekawe opcje dla nowych Klientów - 6 mies simo, lub 12 mies simo dla przenoszących z abo

paranoja

ale trzeba w takim razie zacząć od nowa i mieć taniej i krócej niż po "propozycji" od sieci

 #735858  autor: Blank
 29 lip 2014, 12:41
macc,
Jedno proste pytanie: Czy rozmowy z Plusa do Klucza są traktowane jako wewnątrzsieciowe (nie znam ofert polkomtelu), oczywiscie jeżeli Plus ma wewnątrzsieciówki?
Bo jak nie, to poradziłeś ojcu okłamać znajomych ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #735861  autor: macc
 29 lip 2014, 12:50
divhashmorex pisze:macc,
Jedno proste pytanie: Czy rozmowy z Plusa do Klucza są traktowane jako wewnątrzsieciowe (nie znam ofert polkomtelu), oczywiscie jeżeli Plus ma wewnątrzsieciówki?
Bo jak nie, to poradziłeś ojcu okłamać znajomych ;)

z plusa do klucza za darmo
z klucza do plusa płacimy 0,19gr/min

 #735862  autor: Ruben
 29 lip 2014, 12:52
macc, rzeczywiście od chwili przejścia na nową platformę bilingową Polkomtela rozmowy Plus=>Klucz są taryfikowane jako wewnątrzsieciowe.

 #735863  autor: Michal016m
 29 lip 2014, 12:53
Ciekawe na jakiej podstawie wybierają abonentów którym podwyższają abonament. Czy dotyczy to wszystkich taryf rodzina i czy dotyczy to tylko klientów prywatnych czy też biznesowych. Jeśli wybrali tylko grupę "testową" to tak jakby wybrali grupę do potencjalnego odstrzału nic nie wartych dla nich klientów licząc na ich głupotę.

 #735866  autor: usiu128
 29 lip 2014, 12:56
tekst
Ostatnio zmieniony 06 sie 2014, 13:39 przez usiu128, łącznie zmieniany 1 raz.

 #735867  autor: biotyt
 29 lip 2014, 12:58
molibden pisze:Nie ma czegoś takiego jak rezygnacja. Jest rezygnacja z negocjacji które własnie przeprowadziłeś:-) ale oficjalnie składasz oświadczenie woli o wypowiedzeniu warunków umowy. Złożenie takiego oświadczenia skutkuje przyjęciem jej do dalszego procedowania. jeśli nie dają ci nowych warunków jakich chcesz to złożenie wypowiedzenia nic w tym zakresie nie zmieni najprawdopodobniej
Zmieni. Operatorzy w obliczu złożonej pisemnej rezygnacji próbują jeszcze przekonać klienta, dając jeszcze lepszą propozycję na przedłużenie.

biotyt

 #735869  autor: Michal016m
 29 lip 2014, 13:03
usiu128 pisze: wybierają WSZYSTKICH (bez wyjątku) którzy mają opcję tylko SIM w taryfie innej niż JUMP.
Chyba nie bo mam też na jednym numerze taryfę rodzina 110( na specjalnych warunkach) bez telefonu, aneks podpisany w czerwcu. Żadnego listu do tej pory nie dostałem i mam nadzieje że nie dostane. Swoją drogą t-mobile chyba wyciągnął wnioski z wpadki nc+ i podwyższa abonament "falami" a nie jak nc+ wszystkim naraz i to może się udać.

 #735873  autor: hruszcz
 29 lip 2014, 13:29
każdy klient ze starymi taryfami dostanie pismo - takie mam info - będą to wysyłac sukcesywnie - byle się zmieścić z poinformowaniem do 1.09

 #735874  autor: Blank
 29 lip 2014, 13:38
z plusa do klucza za darmo
z klucza do plusa płacimy 0,19gr/min
Ruben pisze:macc, rzeczywiście od chwili przejścia na nową platformę bilingową Polkomtela rozmowy Plus=>Klucz są taryfikowane jako wewnątrzsieciowe.
Dzięki za info :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #735891  autor: Marucins
 29 lip 2014, 15:48
Również dostałem identyczne pismo.

str. 1 - http://s29.postimg.org/6dc6p65bb/IMG_3710.jpg
str. 2 - http://s29.postimg.org/783boy2jr/IMG_3711.jpg

Mimo tego że umowa kończy się za ROK to czy mogę zrezygnować z tej sieci już teraz?

Jeśli tak to jaka będzie prawdopodobna kara za zerwanie umowy przed czasem i dla czego mam płacić cokolwiek?

 #735893  autor: hruszcz
 29 lip 2014, 15:54
zgodnie z pismem - tak - możesz zerzygnować z dniem wprowadzenia zmian - czyli w dniu cyklu po 1.09

 #735895  autor: jarekb11
 29 lip 2014, 16:02
Marucins, WG mnie można zerwać umowę bez kary.Pisze tak przecież na 2 str '
"W przypadku wypowiedzenia umowy z powodu braku akceptacji zmian Operatorowi nie przysługuje roszczenie o zapłatę kary umownej"
Ale lepiej niech sie wypowie ktos lepiej m obeznany.

 #735898  autor: Marucins
 29 lip 2014, 16:25
jarekb11, ale na 2 stronie 2 pkt na samej górze. Mamy iż kara podlega obniżeniu o 120 zł dla osób które mają umowę na czas określony.

Szykuje się jutro wycieczka do salonu.
Czy jest szansa abym teraz mógł sprawdzić co ta szajka oferuje - bez telefonu?

CORAZ BARDZIEJ TA SIEĆ MNIE DO SIEBIE ZRAŻA!

 #735903  autor: hruszcz
 29 lip 2014, 16:46
Marucins pisze:jarekb11, ale na 2 stronie 2 pkt na samej górze. Mamy iż kara podlega obniżeniu o 120 zł dla osób które mają umowę na czas określony.
Czytajcie ze zrozumieniem:
"W przypadku braku akceptacji zmian Umowy, przysługuje Państwu prawo do jej rozwiązania w trybie i na warunkach w niej określonych. (...)w przypadku wypowiedzenia umowy z powodu braku akceptacji zmian Operatorowi nie przysługuje roszczenie o zapłatę kary umownej"

 #735932  autor: thonka
 29 lip 2014, 18:28
biotyt pisze:Zmieni. Operatorzy w obliczu złożonej pisemnej rezygnacji próbują jeszcze przekonać klienta, dając jeszcze lepszą propozycję na przedłużenie.
w T-Mobile żadne wypowiedzenie nic nie daje. Jeżeli BOA/SUK nie mają dla Ciebie w chwili obecnej satysfakcjonującej oferty to na 90% po złożeniu wypowiedzenia też jej nie będą mieć.

Michal016m, nc+ też nie podnosiło zobowiązań wszystkim, na pierwszy ogień poszli ludzie z N, po fali niezadowolenia wysyłka korespondencji do abonentów Cyfry+ została wstrzymana, a potem odwołana.
Marucins pisze:Jeśli tak to jaka będzie prawdopodobna kara za zerwanie umowy przed czasem i dla czego mam płacić cokolwiek?
Prawo Telekomunikacyjne stanowi jasno, że jakakolwiek zmiana regulaminu (cennik jest jego integralną częścią), która nie jest wynikiem zmiany prawa (np. zmiana stawek VAT to zmiana prawa) umożliwia abonentowi wypowiedzenie warunków umowy bez ponoszenia kar.
Od dnia wprowadzenia zmian masz 14 dni na złożenie wypowiedzenia.

Marucins, w teorii bez telefonu możesz otrzymać ofertę Basic - 250 minut tylko na komórki niewymienne na nic za 29,99zł lub Jump S za 39,99zł.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #735938  autor: ukefake
 29 lip 2014, 18:49
też dostałem taki list... mam R20 i płacę 20pln. Byłem dziś w salonie i najtańsza opcja migracyjna to jump za 39 pln. taryfy basic jakiś czas temu przeszły do historii.
Czy w plusie nadal jest opcja bez cyro po przeniesieniu numeru?

 #735939  autor: molibden
 29 lip 2014, 18:52
Zmieni. Operatorzy w obliczu złożonej pisemnej rezygnacji próbują jeszcze przekonać klienta, dając jeszcze lepszą propozycję na przedłużenie.

Tak tak... Co u poniektórych T-mobile próbuje nawet rozdwoić numer najwyraźniej. Otóż w moich umowach za 4 dni wyłączają mi sygnał t-mobile i mam właczyć przeniesiony numer do nju od którego dostałem już karty i mam podpisana umowę. Wyobraźcie sobie że dziś dostałem pismo z informacjami o omawianej tu podwyżce i możliwości przejścia na taryfę JUMP :D

 #735957  autor: Marucins
 29 lip 2014, 20:00
thonka pisze:Prawo Telekomunikacyjne stanowi jasno, że jakakolwiek zmiana regulaminu (cennik jest jego integralną częścią), która nie jest wynikiem zmiany prawa (np. zmiana stawek VAT to zmiana prawa) umożliwia abonentowi wypowiedzenie warunków umowy bez ponoszenia kar.
Od dnia wprowadzenia zmian masz 14 dni na złożenie wypowiedzenia.

Marucins, w teorii bez telefonu możesz otrzymać ofertę Basic - 250 minut tylko na komórki niewymienne na nic za 29,99zł lub Jump S za 39,99zł.
Rozumiem.
Czyli zgodnie z pismem po 1 września 2014 roku nie później niż do 14 września 2014 roku mogę złożyć rezygnację, nie ponosząc żadnych kosztów?

A co z zachowaniem numeru?
Czy istnieje możliwość aby go zachować? Przeskoczyć z abonamentu T-Mob np. do innego operatora czy zmiana na kartę a z karty dopiero na abonament wybranego nowego operatora?
  • Strona 2 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37