DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 27 z 37
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 37

 #741350  autor: ahmed
 18 sie 2014, 10:45
ukefake pisze:pazera, przypominam, że w wątku prowadzimy dyskusję m.in. o przeniesieniu numeru z t-mobile. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem tej usługi w T. Naprawdę warto :)
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 000196.pdf
Pietro_EU pisze:Hmm ostatnio na profilu na facebooku njumobile duzo ludzi skarzy sie na blokade mozliwosci wykonywania polaczen/smsowania, odpowiedz operatora to prosimy o cierpliwosc, rekordzisci sa juz 4-5 dni bez dzialajacych uslug (przy oplaconych fakturach w opcji z rachunkiem).
Czyli co proponujecie ze zmianą operatora ? RBM z 49zł opłaty aktyw., NJU z ciut wyższą opłatą ale bodajże 3GB netem ?, Play na 6 m-cy za 30zł a potem 50zł z 2 GB ?.....bo TM nie bardzo chce mi przedłużyć ofertę na 6 m-cy na kończącej się umowie (oferta dla "fanów", poza tym 0,5GB za 30-40zł średnio wychodzi).
Mowa o umowach bez/krótkoterminowych...

 #741370  autor: delKichote
 18 sie 2014, 11:54
ahmed pisze:
Pietro_EU pisze:Hmm ostatnio na profilu na facebooku njumobile duzo ludzi skarzy sie [...]
To jakiś oficjalny profil njumobile?

(Poza tym: u nas w okolicy (czytaj: rodzinie ;)) nie widać problemów, a nju jest definitywnie najtańsze [tylko do rozmów]...)

 #741567  autor: pazera
 18 sie 2014, 22:23
ukefake pisze:pazera, przypominam, że w wątku prowadzimy dyskusję m.in. o przeniesieniu numeru z t-mobile. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem tej usługi w T. Naprawdę warto :)
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 000196.pdf
Koniec rozmowy z tobą. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 5 razy zwracałem ci uwagę, żebyś wreszcie przeczytał co jest napisane w tym dokumencie. Nie ma tam ani słowa o procedurze przeniesienia numery przy wypowiadaniu umowy z uwagi na brak akceptacji zmian regulaminu. Ten papier nie ma ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA W TEJ DYSKUSJI.

Myślę, że wątek jest już wystarczająco przedyskutowany.

Ludzie mają 3 wybory:

1. Zrobić tak jak jak i tak jak poleca UKE i sam T-Mobile czyli po prostu iść do innego operatora i przenieść numer.

2. Tak jak zasugerował ciekawy, wysłać im pismo z wypowiedzeniem umowy i żądać potwierdzenia i dopiero wtedy iść do nowego operatora.

3. Iść do psychiatryka jako paranoik po wysłuchaniu Glocka, który wymyślił taką procedurę, w której on sam przyznaje, że operator niepotrzebnie wydłuża proces. Pewnie dlatego, że ludziom w punktach do głowy nie przychodzi wydawanie zapewnień i technicznych możliwościach przeniesienia numeru itd.

Dziękuję wszystkim za uwagę.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 20:43 przez pazera, łącznie zmieniany 1 raz.

 #741598  autor: ukefake
 19 sie 2014, 01:24
pazera pisze:Nie ma tam ani słowa o procedurze przeniesienia numery przy wypowiadaniu umowy z uwagi na brak akceptacji zmian regulaminu
Pełna zgoda. Tak jak wcześniej pisaliśmy rozwiązanie umowy z powodu zmian określa Regulamin Świadczenia Usług, zaś w sprawach zmiany dostawcy obowiązuje regulamin który cierpliwie linkowałem - cieszę się, że mogłeś z niego skorzystać.
Podsumowując informacje które się tu pojawiały mam trochę zgryz. Z jednej strony obowiązują wszystkich (klientów i operatorów) zapisy PT i regulaminów które dają możliwość naliczenia kar za zerwanie umowy jak np przy mnp Z pełnomocnictwem, z drugiej strony samo t-mobile wysyła sygnały (korespondencja z UKE, indywidualna korespondencja z klientami) że nawet przy takich przenosinach powstrzyma się od naliczania kar. Doprawdy, jakaś dziwna partyzantka. Ale cóż, każdy ma prawo do swoich wyborów :)
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 11:29 przez ukefake, łącznie zmieniany 1 raz.

 #741634  autor: Pablo-1986
 19 sie 2014, 10:33
Po negocjacjach z powodu braku akceptacji zmian:
-przejście na Jump, 250 mb danych, sms/mms/rozmowy 4 all w kraju no limits,
-abo 39,99, bez nr stacjonarnego, umowa na 24 mies z telefonem Nokia 515 za 129 zł.

Dotychczas: abo 30zł, 800 minut, i ok 5 zł dopłaty za nr stacjonarny. Dane i sms/mms płatne, no limits T-mobile.

Gdybym pozostał na dotychczasowych warunkach to abo od września wyszłoby za ok 40 zł,
Proponowano mi pierwotnie Jump bez tel za 44,99 co odrzuciłem

Dobry humor podstawą dnia.

 #741637  autor: ahmed
 19 sie 2014, 10:41
Pablo-1986 pisze: Gdybym pozostał na dotychczasowych warunkach to abo od września wyszłoby za ok 40 zł,
Proponowano mi pierwotnie Jump bez tel za 44,99 co odrzuciłem
a ja na razie powyższe przyjąłem w jednym przypadku do końca umowy, ponadto 2 numery anulowali podwyżkę, również do końca umowy płacę 35zł z 1GB i 800 minut i 50zł za 2GB no limit bez stacj.
Za rok i 2 m-ce przechodzę do PLAY Rodzina z 25GB netu. Optymalne rozwiązanie.

 #741672  autor: joe
 19 sie 2014, 12:46
Pablo-1986 pisze:Po negocjacjach z powodu braku akceptacji zmian:
-przejście na Jump, 250 mb danych, sms/mms/rozmowy 4 all w kraju no limits,
-abo 39,99, bez nr stacjonarnego, umowa na 24 mies z telefonem Nokia 515 za 129 zł.
Umowa na 24 miesiące, ale od końca obowiązującej umowy. Czyli w sumie na dłużej. Chyba, że Ci się udało podpisać od teraz. Wcześniej ludzie pisali, że nie ma opcji od teraz, jest za to 24 od końca obowiązującej, co czyni ofertę nieopłacalną.

 #741713  autor: henn
 19 sie 2014, 15:22
Do wszystkich niedowiarków o to dowód ze wystarczy wyslac pismo na [email protected],

ja swoje wyslalem 13 sierpnia, jezeli w ciagu 62 dni nie doladuje karty od czasu przejscia to trace numer (byla jeszcze jedna dodatkowa kartka o tym ale zamieszczam ta wazniejsza):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abc ... b295a.html

 #741730  autor: piotrzet
 19 sie 2014, 16:29
Czy ktoś zawarł umowę z telefonem na 2 lata od popisania aneksu czy są tylko na koniec tej i plus 2 tamtej nowej

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png

 #741797  autor: Pablo-1986
 19 sie 2014, 21:22
Raptem przy przedłużaniu gościu z SUK wspomniał, że umowa potrwa do końca 2016 roku, czyli w sumie niecałe 30 miechów. Z resztą nie ja jestem użytkownikiem tylko babcia, natomiast telefon mi się przyda. A no limit sms/mms/rozmowy komórkowe i stacjonarne za 40 zł piechotą nie chodzą. Zwłaszcza, że umowa jest na mnie, a płaci użytkownik numeru. Poza tym to była najtańsza opcja przy no limicie za wytarganie Nokii 515 Dual sim

Dobry humor podstawą dnia.

 #741843  autor: delKichote
 19 sie 2014, 23:22
"2.99 na start" - taaa, to zdaje się jest akurat o grosz mniej niż jest to wymagane do aktywacji "rok ważności konta".

De-mobil = kolejna akcja "daj piątaka" w razie gdyby się okazało, że po rozwiązaniu umowy i przejściu na "frii" będziesz chciał wyfrunąć do konkurencji...
A numerek z usunięciem rejestracji karty po rozwiązaniu umowy abonamentowej i przejściu na kartę jest wręcz [piiik!] bezczelny.

Uciekać jak najdalej od de-mobila!

Słyszałem narzekania na orenż, ale zawsze był to efekt nieznajomości towaru, jaki narzekacze kupili - ot, wynik naciągactwa tzw. "przedstawiciela handlowego".
Pokażcie mi analogiczne zapisy typu "daj 4 grosze (sprawdzenie stanu konta), daj 30 groszy (sprawdzenie ilości minut), daj piątaka" w regulaminach usług orenża lub innego operatora!!!

 #741864  autor: ahmed
 20 sie 2014, 06:48
najlepsza oferta to nju, ale zasięg poza miastem tragiczny i tu jest problem.
z TM trzeba negocjować, 2 lata od dzisiaj z telefonem za 50zł to ok, ale nie na 3-4 lata.

 #741868  autor: macc
 20 sie 2014, 07:13
ahmed pisze:najlepsza oferta to nju, ale zasięg poza miastem tragiczny i tu jest problem.
zależy to od rejonu Polski w którym przebywasz.

 #741871  autor: ahmed
 20 sie 2014, 07:20
macc pisze:
ahmed pisze:najlepsza oferta to nju, ale zasięg poza miastem tragiczny i tu jest problem.
zależy to od rejonu Polski w którym przebywasz.
W 3mieście na plaży jest problem, a w warm-maz. - zero.

 #741872  autor: macc
 20 sie 2014, 07:26
ja tam wolę leżeć na plaży i się grzać a nie rozmawiać przez telefon ,więc akurat w tym miejscu zasięgu mi nie potrzeba chyba ,że promieni słonecznych :lol:

 #742014  autor: mk888
 20 sie 2014, 17:33
Oferuja mi Jump za 39.90 zł no limt wszystko oraz 0.5 gb, wysłalem wypowiedzenie umowy bez zadnego przechodzenia.Czy jest szansa ze w DUKu obniza mi abonament o 5 zł czy raczej sie skonczy na wycofaniu dodatkowej oplaty 5 zł od wrzesnia z mojego basica (chce zostac w T-mobile)?

Jeszcze jedno czy moge w Basicu bedac u kogos w sieci rodzinnej, zalozyc sobie swoja platna wg cennika 1.99 zł za osobe?

 #742079  autor: epingle
 20 sie 2014, 21:02
A ja 7 sierpnia złożyłam pismo w salonie, 8 sierpnia wysłałam na maila boa z prośbą o potwierdzenie i do tej pory zero odzewu ze strony T. a czas leci :evil:

 #742108  autor: asystolia
 20 sie 2014, 22:02
Ja do tej pory nie dostałam potwierdzenia rozwiązania żadnej z dwóch umów (telefon i internet) - a pierwsze wypowiedzenie złożone w salonie 30.07...

 #742166  autor: ahmed
 21 sie 2014, 09:07
mają dużo roboty, trzeba zadzwonić na info , poczekać i zapytać czy zarejestrowali pismo i czy numer przejdzie na kartę, wtedy ew. zaproponują pozostanie bez 5zł podwyżki ale tylko jak przełączą do SUK, zwykły konsultant nie zaproponuje.
Czasami im nie zależy na utrzymaniu numeru, ja mam 3 abo, więc może chcieli mnie zatrzymać. Trudno powiedzieć co im po głowie chodzi...
Napisałem do nich z iboa o dokupieniu 2 abo na 6 m-cy, ale przy migracji z karty która jest w TM (bez kombinacji do innej sieci i z powrotem), nie oddzwonili.

 #742227  autor: delKichote
 21 sie 2014, 12:13
asystolia pisze:Ja do tej pory nie dostałam potwierdzenia rozwiązania żadnej z dwóch umów (telefon i internet) - a pierwsze wypowiedzenie złożone w salonie 30.07...
Było już w tym wątku.

Najlepiej będzie zadzwonić do BOK. Jeśli się okaże, że de-mobil nic nie wie, składać skargę na salon do de-mobila (i do UKE poprzez odpowiedni formularz [(http://www.uke.gov.pl/kontakt/)

Druga kwestia - też było w tym wątku, są linki do skanów nawet - salon powinien dać formularz potwierdzający przyjęcie od abonenta pisemnego wypowiedzenia.
Btw. sądzę, że w takim przypadku de-mobil będzie musiał uznać fakt, że wypowiedzenie zostało złożone, nawet jeśli salon tego nie przesłał "dalej"...
  • Strona 27 z 37
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 37
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 37