Telekomunikacja jak na dłoni

[T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Postprzez MikiQQ » 28 lis 2017, o 08:14

osti24 napisał(a):
MikiQQ napisał(a):
osti24 napisał(a):Witam dzwonili z Suk zaproponowali huawei p10 przy abonamencie 59.9+vat za 500zl. Czyli szału nie ma. wypowiedzenie poleci 12 grudnia.
To wypowiedzenie nic nie zmieni. Oferta będzie dalej taka sama. Coś o tym wiem. TM na chwilę obecną ma najlepsza ofertę na abo z telefonem i zdają sobie z tego sprawę że nie opłaca się przechodzić do konkurencji dlatego nic więcej tym wypowiedzeniem nie ugrasz.

To zobaczymy jeżeli nie to się pożegnamy nowy p10 kosztuje 1500zl a nawet 1400 jak się dobrze poszuka.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Tak kolego tylko ta są telefony kupowane na raty ku operatorów. Jak klient nie splaca rat operator blokuje urządzenie - przynajmniej tak robi plus i wtedy możesz go schować do szuflady. Nawet nie jesteś w stanie nic załatwić z operatorem bo nie jesteś stroną dla nich. Możesz ewentualnie grzecznie poprosić gościa od którego kupiłeś telefon żeby spłacać raty. Więc nie wiem czy gra warta świeczki. W moim przypadku raczej nie bardzo.

MikiQQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kowal186 » 28 lis 2017, o 09:01

Co to za oferta za 59 i P10 za 500? Czy to oferta dla firm zy dla indywidualnych klientów?
kowal186
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez arasel » 28 lis 2017, o 09:47

Napisał przecież "59,9+vat" co chyba jasno sugeruje, że chodzi o ofertę firmową i cena 59,90 to kwota netto ;)
arasel
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: Moto G6
Sieć: T-Mobile

Postprzez osti24 » 28 lis 2017, o 12:21

MikiQQ napisał(a):
osti24 napisał(a):
MikiQQ napisał(a):[quote="osti24"]Witam dzwonili z Suk zaproponowali huawei p10 przy abonamencie 59.9+vat za 500zl. Czyli szału nie ma. wypowiedzenie poleci 12 grudnia.
To wypowiedzenie nic nie zmieni. Oferta będzie dalej taka sama. Coś o tym wiem. TM na chwilę obecną ma najlepsza ofertę na abo z telefonem i zdają sobie z tego sprawę że nie opłaca się przechodzić do konkurencji dlatego nic więcej tym wypowiedzeniem nie ugrasz.

To zobaczymy jeżeli nie to się pożegnamy nowy p10 kosztuje 1500zl a nawet 1400 jak się dobrze poszuka.

Tak kolego tylko ta są telefony kupowane na raty ku operatorów. Jak klient nie splaca rat operator blokuje urządzenie - przynajmniej tak robi plus i wtedy możesz go schować do szuflady. Nawet nie jesteś w stanie nic załatwić z operatorem bo nie jesteś stroną dla nich. Możesz ewentualnie grzecznie poprosić gościa od którego kupiłeś telefon żeby spłacać raty. Więc nie wiem czy gra warta świeczki. W moim przypadku raczej nie bardzo.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka[/quote]Słuchaj takie zeczy to ja wiem doskonale nie musisz mi przypominac. Poza tym można znaleźć z Play który nie blokuje albo z wolnej sprzedazy.

Wytapiane z Op3
osti24
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez corey53 » 28 lis 2017, o 13:41

Czy znasz kogoś komu się tak stało?

Mi się wydaję, że sytuacja jest możliwa, lecz są to skrajne przypadki. Trochę więc hiperbolizujemy tutaj problem uznając każdego kto bierze telefon u operatora i go sprzedaje za potencjalnego dłużnika. Jak kupujesz u zaufanego allegrowicza, a nie jakiegoś komisu który nie wiadomo od kogo kupił ten telefon to jest ryzyko.

Ludzie z reguły płaca swoje rachunki telefoniczne. Ryzyko jest ale nie popadajmy w paranoje, że zakup na aukcjach jest tak bardzo ryzykowny.
corey53
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez MikiQQ » 28 lis 2017, o 19:27

corey53 napisał(a):Czy znasz kogoś komu się tak stało?

Mi się wydaję, że sytuacja jest możliwa, lecz są to skrajne przypadki. Trochę więc hiperbolizujemy tutaj problem uznając każdego kto bierze telefon u operatora i go sprzedaje za potencjalnego dłużnika. Jak kupujesz u zaufanego allegrowicza, a nie jakiegoś komisu który nie wiadomo od kogo kupił ten telefon to jest ryzyko.

Ludzie z reguły płaca swoje rachunki telefoniczne. Ryzyko jest ale nie popadajmy w paranoje, że zakup na aukcjach jest tak bardzo ryzykowny.
To poszukaj nawet na tym forum. W dziale plus jest ten wątek.

MikiQQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez MikiQQ » 28 lis 2017, o 19:30

osti24 napisał(a):
MikiQQ napisał(a):
osti24 napisał(a):[quote="MikiQQ"][quote="osti24"]Witam dzwonili z Suk zaproponowali huawei p10 przy abonamencie 59.9+vat za 500zl. Czyli szału nie ma. wypowiedzenie poleci 12 grudnia.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka[/quote]Słuchaj takie zeczy to ja wiem doskonale nie musisz mi przypominac. Poza tym można znaleźć z Play który nie blokuje albo z wolnej sprzedazy.

Wytapiane z Op3[/quote]Jak liczysz na to że dostaniesz 50% rabatu na abonament i telefon wart 1500 zł za 1 zł to się możesz nie doczekać takiej oferty.

MikiQQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez MikiQQ » 28 lis 2017, o 19:32

osti24 napisał(a):
MikiQQ napisał(a):
osti24 napisał(a):[quote="MikiQQ"][quote="osti24"]Witam dzwonili z Suk zaproponowali huawei p10 przy abonamencie 59.9+vat za 500zl. Czyli szału nie ma. wypowiedzenie poleci 12 grudnia.

Wytapiane z Op3[/quote]A podliczyles sobie wszystko do kupy. Ile faktycznie wychodzi abonament po odjeciu ceny telefonu kupionego na wolnym rynku? Bo mnie to jakieś 32 zł. Uważasz że to jest zła oferta?

MikiQQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez osti24 » 28 lis 2017, o 20:29

A kto tu mówi o 1 zł czy ja gdzie to napisałem zresztą nie ważne to ja podejmuje ostateczną decyzję w sprawie zakupu więc to w sumie moja sprawa zresztą jakoś 2 lata temu w tym samym abonamencie p8 dostałem za 1zl więc myślę że tym razem też się uda coś ugrać nie mówię że za Zeta ale na pewno nie 5stow

Wytapiane z Op3
osti24
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez MikiQQ » 28 lis 2017, o 21:00

Oczywiście że twoja i nikt cię nie będzie przekonywał. TM ma najlepsza ofertę na rynku na abo z telefonami i o tym wiedzą dlatego są takie problemy z ubraniem czegoś więcej.

MikiQQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez piotrzet » 28 lis 2017, o 21:47

osti24 napisał(a):A kto tu mówi o 1 zł czy ja gdzie to napisałem zresztą nie ważne to ja podejmuje ostateczną decyzję w sprawie zakupu więc to w sumie moja sprawa zresztą jakoś 2 lata temu w tym samym abonamencie p8 dostałem za 1zl więc myślę że tym razem też się uda coś ugrać nie mówię że za Zeta ale na pewno nie 5stow

Wytapiane z Op3

Nie no super porównanie oferta teraz i 2 lata temu to ja proponuję porównać ofertę teraz i 10 lat temu :lol: :lol: :lol:
http://www.speedtest.net/result/a/3687820711.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez harys » 28 lis 2017, o 22:42

Zmieniły się realia rynkowe,niektóre oferty w abo za 60 widziałem z telefonami droższymi niż zakup wiadomo gdzie.
Na dziś jeśli oferta T-MOBILE nie pasuje ( a jest najtańsza) to zostaje tylko abo bez telefonu typu plush czy nju za 25 Zeta i już.

Wysłane z Le Pro 3
harys
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez gronly » 29 lis 2017, o 15:28

Siema,

Dzisiejsza oferta z SUK.

Mam dwa telefony. Jeden kończy się w styczniu drugi w lipciu 2018. Oferta jest na przedłużenie obu umów na 24 miesiące. Jeden numer full no limit, drugi no limit sms/rozmowy itp i internet 10 gb.

umowa oczywiście na osobę fizyczną. Cena całkowita abonamentu za dwa telefony to 180 zł. Do obu numerów JEDNO urządzenie.
Ceny telefonów:

Samsung S8 za 260

lub

Samsung S8+ za 700

Co sądzicie?

Ineteresuje mnie od razu sprzedaż telefonu. Orientujecie się za ile można je na szybko zostawić w jakiś komisach?
gronly
Obserwator
Obserwator

Postprzez SACZI » 29 lis 2017, o 17:09

Jakie ceny poszczególnych abonamentów?
Ja wczoraj dzwoniłem do SUK i oferta była następująca:
105 PLN abo + 919 PLN za S8 + 19 kurier + 5PLN za zgody.
iP7 w tej samej taryfie był za 959 PLN (+/-10).
SACZI
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 9
Sieć: 260 02, 260 06, 260 01

Postprzez gronly » 29 lis 2017, o 19:10

Nie było rozbicia na poszczególne numery. Gość powiedział, że łącznie 180 zł.

Przedstawił też ofertę inną:

Jeden numer na 24 msc
Drugi numer na 36 msc
Abo całkowite za dwa numery 175 zł
Full no limit na obu.
I wtedy Samsung S8 plus za 120 zł
gronly
Obserwator
Obserwator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa