DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 439 z 624
  • 1
  • 437
  • 438
  • 439
  • 440
  • 441
  • 624
 #946026  autor: mariananna
 19 sie 2017, 12:51
A propos przedłużania umów bez telefonu w T-Mobile:
1) umowa jest przedłuzana na podstawie rozmowy telefonicznej ewentualnie zamówienia w iboa/mój t-mobile;
2) w ciagu 14 dni od daty zawarcia takiej umowy na odległość powinien byc wysłany list z potwierdzeniem nowych warunków do klienta na adres korespondencyjny (z tym róznie bywa, zawsze można zamówić kopię, jesli nie otrzymaliśmy w ciągu miesiąca listu);
3) konsultant przedłużający umowę ma możliwość wysłania umowy oraz załączników w chwili przedłuzania kontraktu na @ wskazanego przez klienta;
4) Klient ma prawo w ciągu 14 dni od odebrania listu papierowego z potwierdzeniem zmiany warunków umowy na odstapienie od umowy bez podawania przyczyny.

Pzdr
 #946047  autor: biala1991
 19 sie 2017, 14:37
Potwierdzenie zmiany idzie tradycyjną pocztą a nie mailową? I pewnie zwykłym listem więc może wcale nie dotrzeć a TM będzie twierdził, że wysłał miesiąc temu i termin odstąpienia minął :)
Nawet jeśli dostanę kopię na maila to już PO wprowadzeniu zmian do systemu a nie przed co mnie właśnie niepokoi, bo klient nie ma możliwości weryfikacji.

Z tego co pisał Anonim69 to musiał składać reklamację, stąd moje obawy, wygodniejsze odstąpienie może działać tylko teoretycznie, w praktyce zostaje się z niefajną reklamacją.

Jeszcze jedna sprawa, do wyrażenia zgody na zmianę warunków nie jest konieczna rozmowa telefoniczna? da się to załatwić przez maila? w regulaminie piszą o rozmowie albo stronie www, to chodzi o Mój TMobile? przecież tam nie pokazują się oferty proponowane przez SUK
 #946163  autor: mariananna
 20 sie 2017, 11:22
TM może sobie twierdzić wiele rzeczy, ale musi udowodnić, ze doręczono list z informacją o zmianach - inaczej nie ma podstaw, żeby uznać, że termin odstąpienia minął:)

Na majla mozna wysłać wzór umowy wraz z załącznikami przed wprowadzeniem zmian - technicznie jak najbardziej mozliwe to tylko kilka kliknieć w komputerze.

Na mój T-Mobile można zamówić zmianę taryfy - logujac się potwierdzamy tym samym, ze to abonent zleca zmiany. W Mój T-Mobile nie ma ofert SUK, wyłącznie standardowe. Zatem ustalenie warunków na ofertę SU tylko przez telefon, a rozmowy sa nagrywane (w szczególnosci tego typu) i co więcej, można zażądać udostepnienia nagrania rozmowy.

biala1991 pisze:Potwierdzenie zmiany idzie tradycyjną pocztą a nie mailową? I pewnie zwykłym listem więc może wcale nie dotrzeć a TM będzie twierdził, że wysłał miesiąc temu i termin odstąpienia minął :)
Nawet jeśli dostanę kopię na maila to już PO wprowadzeniu zmian do systemu a nie przed co mnie właśnie niepokoi, bo klient nie ma możliwości weryfikacji.

Z tego co pisał Anonim69 to musiał składać reklamację, stąd moje obawy, wygodniejsze odstąpienie może działać tylko teoretycznie, w praktyce zostaje się z niefajną reklamacją.

Jeszcze jedna sprawa, do wyrażenia zgody na zmianę warunków nie jest konieczna rozmowa telefoniczna? da się to załatwić przez maila? w regulaminie piszą o rozmowie albo stronie www, to chodzi o Mój TMobile? przecież tam nie pokazują się oferty proponowane przez SUK
 #946168  autor: patrix-83
 20 sie 2017, 11:51
SACZI pisze:
EDIT
Teraz na nr jest SUK'owska oferta za 30 PLN z 5GB neta.
Niczego w taryfie nie brakuje. Zużycie internetu poniżej 1GB/m-c.
Rozważam wariant pozostania na bezterminowej umowie i samodzielny zakup telefonu (zresztą, teraz już tel mam z Cortlandu).
A ta powyższa oferta przedłużeniowa o której piszesz w cytowanym fragmencie jest na czas nieokreślony, 12 m-cy czy może 24 m-ce?

Czy SUK w ogóle oferuje oferty przedłużeniowe bez tel na czas nieokreślony dla indywidualnych, mają takie coś? Jeśli tak to jakie?
 #946211  autor: biala1991
 20 sie 2017, 14:54
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Przerabiałam już przedłużenie umowy bez podpisu w Orange (stacjonarka) doświadczenia mam nieciekawe. Pisemnego potwierdzenia zmian nie otrzymałam wcale, kiedy dzwoniłam do BOK mówili żeby cierpliwie czekać, konsul nawet się nie zająknął, że potwierdzenie już dawno siedzi na mailu :) znalazłam to przypadkiem po miesiącu (jakiś stary nieużywany adres). Do dzisiaj nie wiem czy papierowo też było wysłane ale zaginęło czy ograniczyli się do maila.
Pewnie w TM wygląda podobnie, zero informacji jak potwierdzenie ma być dostarczone i od kiedy liczyć termin odstąpienia.

Ciągle nie mogę tego ogarnąć, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i nie trafiłam na info, że można przedłużyć umowę nie podpisując żadnych dokumentów. To jest takie oczywiste, że nikt o tym nie wspomina? :) czy to po prostu martwy zapis a w praktyce kurier przyjeżdża z umową do podpisu nawet jeśli nie wiezie sprzętu?
 #946267  autor: Yanos_PL
 20 sie 2017, 19:13
Po prostu nie ma z tym problemów. Przedluzalem juz tak wielr razy i zawsze ustalenia były zgodne ze zmianami wprowadzonymi na koncie. Potwierdzenie zawarcia aneksu przychodziło pocztą do domu.
 #946270  autor: Pietras_91
 20 sie 2017, 19:28
Umowa kończy mi się za 4 miesiące. Mam abonament 69 zł z internetem 3gb. Czy jak zadzwonię na SUK mam szansę pozostać przy tym co jest i dostać P10 lite za 50-100 zł?
 #946305  autor: MS[PL]
 20 sie 2017, 22:12
knaB pisze:
MS[PL] pisze:
rzeczownik pisze:602 900 000 - dziś dzwoniąc słyszę komunikat, że dużo osób próbuje się dodzwonić a potem od razu "nie wybrano numeru" (choć pozytywka żadnego nie proponowała), więc wciskam "1" i ... od razu odzywa się SUK :-) jakby więc ktoś potrzebował się dodzwonić, polecam spróbować
Potwierdzam. Mnie też udało się bez problemów połączyć i przedłużyć umowę. ( no limit wszystko z internetem 4 umowy po 29,95 sztuka) :smt008
Rozumiem że 29,95zł netto bez telefonów?
Brutto bez słuchawek.
 #946307  autor: nemoo
 20 sie 2017, 22:20
takie warunki mi przedstawiono, kończą nam się 2 umowy:
oferta bez tel: abo 29,99zł no limit na wszystko, 5 GB /24 miesiące
druga : abonament 49,99 zł no limit + tel Huawei p 10 lite 399 zł /24 miesiące plus kurier 20 zł
Czy coś się da jeszcze ugrać czy zgodzić się na warunki mam jeszcze tydzień do końca umowy, wypowiedzenia nie wysłałem...
 #946353  autor: Zupa_grzybowa
 21 sie 2017, 09:51
nemoo pisze: druga : abonament 49,99 zł no limit + tel Huawei p 10 lite 399 zł /24 miesiące plus kurier 20 zł
50 zł za ofertę no limit? jak mi dają 60 zł za 10gb. To takie rzeczy teraz dają?
 #946433  autor: nemoo
 21 sie 2017, 14:55
Zupa_grzybowa pisze:
nemoo pisze: druga : abonament 49,99 zł no limit + tel Huawei p 10 lite 399 zł /24 miesiące plus kurier 20 zł
50 zł za ofertę no limit? jak mi dają 60 zł za 10gb. To takie rzeczy teraz dają?
do tej oferty z telefonem dają 5 GB no limit dotyczy rozmów smsów i mmsów. i nie wiem co mam myśłeć brać czy to max co można wyciągnąć z tym abo i tym telefonem...
 #946509  autor: bartosiok89
 21 sie 2017, 21:02
Witam. Jakiś czas temu dzięki forum udało mi się telefonicznie przedłużyć umowę na korzystnych warunkach ale mam pytanie innej treści. Dzisiaj miał kurier dostarczyć umowę z telefonem niestety wygląda na to, ze 'poszedł na łatwiznę' ponieważ nie chciało mu się jechać bo widocznie nie miał w okolicy innej paczki i pojawił się status, że nie zastano odbiorcy. Ani telefonu z pytaniem, dzwonka do drzwi, awizo itd. a człowiek specjalnie zmienia plany bo musi być osobiście. W związku z czym czy ktoś się orientuje na temat czasu ile kurier musi mi dać na zapoznanie z treścią umowy, ponieważ chcę się z oczywistych względów wglebic w treść umowy. Podobno takie informacje są w wewnętrznej umowie pomiędzy dhl oraz t mobile. Z góry dzięki.
 #946521  autor: Gregrin
 21 sie 2017, 21:18
Jako ze to umowa na odległość to chyba obowiązuje cie 14-sto dniowy okres odstąpienia a tym samym możesz spokojnie później wszystko poczytać.
 #946564  autor: bartosiok89
 22 sie 2017, 07:59
Gregrin pisze:Jako ze to umowa na odległość to chyba obowiązuje cie 14-sto dniowy okres odstąpienia a tym samym możesz spokojnie później wszystko poczytać.
No tego terminu jestem świadomy. po prostu chodzi mi o przedłużenie czasu wizyty kuriera u mnie jak w końcu zdecyduje się wykonać swoje obowiązki. Wychodzę z założenia, że jak człowiek nie chce wykonywać swojej pracy to niech ją w zwyczajny sposób zmieni.
 #946580  autor: jamirq
 22 sie 2017, 10:44
bartosiok89 pisze:Witam. Jakiś czas temu dzięki forum udało mi się telefonicznie przedłużyć umowę na korzystnych warunkach ale mam pytanie innej treści. Dzisiaj miał kurier dostarczyć umowę z telefonem niestety wygląda na to, ze 'poszedł na łatwiznę' ponieważ nie chciało mu się jechać bo widocznie nie miał w okolicy innej paczki i pojawił się status, że nie zastano odbiorcy. Ani telefonu z pytaniem, dzwonka do drzwi, awizo itd. a człowiek specjalnie zmienia plany bo musi być osobiście. W związku z czym czy ktoś się orientuje na temat czasu ile kurier musi mi dać na zapoznanie z treścią umowy, ponieważ chcę się z oczywistych względów wglebic w treść umowy. Podobno takie informacje są w wewnętrznej umowie pomiędzy dhl oraz t mobile. Z góry dzięki.
Do przesyłki jest dołączona instrukcja dla kuriera. Jest tam m.in. zapis, ze możesz rozpakować paczkę w celu sprawdzenia pudelka z telefonem. Tzn możesz rozpakowac karton i zobaczyć czy telefon to jest ten co zamawiałeś i czy nie ma naruszonych plomb. Mozesz to zrobić PRZED podpisaniem i nie może tego zakazać
 #946598  autor: mariananna
 22 sie 2017, 12:17
Takowego nie ma - jest cennik standardowy, od którego są zniżki.
Pozdrawiam
 #946681  autor: anonim69
 22 sie 2017, 17:53
nemoo pisze:jaki jest maxymalny rabat na telefon przy abonamencie 50 zł lub 60 zł???
150zł
 #946774  autor: Luka48
 23 sie 2017, 10:45
Czyli w chwili obecnej przy przedłużaniu umowy bez tel max można ugrać abonament za ok 30zł no limit + 5gb? Jest jakaś opcja z większym netem?
  • Strona 439 z 624
  • 1
  • 437
  • 438
  • 439
  • 440
  • 441
  • 624
  • 1
  • 437
  • 438
  • 439
  • 440
  • 441
  • 624