DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 56 z 624
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 624

 #748189  autor: Anthrax
 11 wrz 2014, 22:53
tokacz pisze:Bo biora sobie srednia rachunkow z 6 miesiecy
Haha czyli widzę dalej wyznają zasadę "system wie lepiej niż sam użytkownik". Cyrk i kpina. To samo spotkało gościa na innym forum płacącego rachunki za 130 zł, ale wg systemu "idealną" ofertą będzie za abo ponad dwie stówy miesięcznie.
Powoli zbliżam się do momentu, gdzie będę mógł przedłużać (bulę obecnie 64 z usługą dodatkową, tj. 59 abo + 5 paczka sms). Skończy się to tym, że zechcą mnie ożenić z taryfą za 59 zł, podczas gdy spokojnie mógłbym zakręcić się za 39,99 z no limit połączenia i sms + 250 paczka, z rozszerzeniem do 1GB za 10 zł - razem za 49,99. Cóż, przyda się mocno rozważyć oferty konkurencji. Bo co tam 11 lat stażu w abo i prawie 16 w sieci :D

 #748230  autor: ahmed
 12 wrz 2014, 07:16
thonka pisze:Cennik urządzeń jest tu: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 007314.pdf
.
Jak oni to kalkulują, przecież I5s dostanę za tyle na Allegro bez 24m-cznego cyrografu i umową w RBM czy nju :?

 #748253  autor: tokacz
 12 wrz 2014, 09:21
Anthrax ja wlasnie sie zastanawiam czy kupic sobie sobie lg g2 mini za gotowke + przeniesienie do play za 29,99 z umowa na 15 miechow (lub migracja do nju mobile), czy wziasc xperie t3 lub desire 816 w abo 69,99 za 199, bo lg 2 mini za 9 zl w abo 69,99 sie mi nie oplaca. Jeszcze chwile poczekam i sie zastanowie, ale po zachowaniu w salonie i po rozmowie z panem z suk (obie niezbyt przyjemne i potraktowanie jak natreta) wczoraj mialem ochote napisac wypowiedzenie i im wyslac. Dokladnie sprawdzilem - 1 umowe podpisalem w 98 roku i od tego czasu non stop abonament, a oni jeszcze sa niezadowoleni i nieprzyjemni bo mam czelnosc zadac g2 mini za 9 zl w jump s. Aktualny abonament 59,90 - rachunki miesieczne ok 86 zl. Ten ostatni cennik tez nieciekawy, cos mi sie widzi, ze chca zrezygnowac ze sprzedazy telefonow. Czas sie rozstac.

 #748285  autor: thonka
 12 wrz 2014, 10:05
ahmed, nikt nie zmusza Ciebie do brania telefonu w TM. Nie jest żadną tajemnicą, że operatorzy niektóre ceny telefonów mają lekko mówiąc zawyżone.
Anthrax pisze:Bo co tam 11 lat stażu w abo i prawie 16 w sieci
już wiele razy pisaliśmy - staż ma trzeciorzędne znaczenie. A średnia z rachunków brana jest przy okazji ew. oferty specjalnej z tańszymi urządzeniami. Cały czas możesz wybrać tańszą ofertę ale wg. cennika urządzeń z iBOA lub standardowego. Skoro piszesz o ofercie za 40zł + rozszerzenie pakietu danych to piszesz o ofercie bez telefonu, którą bez problemu powinno się dać zrealizować.
tokacz pisze:a oni jeszcze sa niezadowoleni i nieprzyjemni bo mam czelnosc zadac g2 mini za 9 zl w jump s.
ich cyrk, mogą robić co im się podoba.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #748299  autor: Balzak311
 12 wrz 2014, 10:55
Do T Mobile powrócił Samsung Galaxy SIII, widzę go na stronie, przy proFirma M za 198zł- :twisted: :twisted:

 #748321  autor: niemiec1
 12 wrz 2014, 12:03
[quote="thonka"]ahmed, nikt nie zmusza Ciebie do brania telefonu w TM. Nie jest żadną tajemnicą, że operatorzy niektóre ceny telefonów mają lekko mówiąc zawyżone.

Oferta bez telefonu też jest beznadziejna w porównaniu np. doRBM

 #748414  autor: Bodinet
 12 wrz 2014, 17:37
Dziś doszło do zawarcia umowy przedłużenia.

Do tej pory rachunki na poziomie 75 zł.

Zalogowałem się na i boa, napisałem że interesuje mnie jump s za 49 i lg g2 mini za 9 zł.
Dokładnie to co było na tej kartce parę stron wcześniej, kto śledzi temat to wie, zdjęcie cennika telefonów.

Z miesiąc wcześniej w salonie podobno dawali tylko jump L. Dziś najpierw zadzwonił z jump M za 69,90. Powiedziałem aby dał mi godzinę.

Jednak jak powiedziałem o tym cenniku jaki znam to już nie kręcił.
efekt: jump s za 49,90 i lg g2 mini za 9 zł plus kurier 20 zł - przeżyję.
umowa kończy się na koniec grudnia.
Czyli można sobie obniżyć abonament i wcale nie musi to być przed samym końcem umowy.
I jest to dokładnie to co było na zdjęciu kartki ze specjalna ofertą dla przedłużających.
Trzeba tylko dobrze rozegrać, ja np. napisałem w tym mailu do iboa, że za przejście do play dają mi abo przez pól roku za 1 zł i jakiś tam telefon.

 #748418  autor: SHuut
 12 wrz 2014, 17:59
Dobra uwalczyłem Xperię Z2 za 199 zł w abo za 109 zł. Abo mam refundowany, a głównie chodziło mi o to by zbić Xperię do 2 stów, więc można powiedzieć ok. Tylko neta mam 1GB nie wiem czy tak miało być (i tak nie wykorzystam xD).

Zauważyłem promo w orange na Z1 w abo 90 zł za 99 zł i bym miał nawet za darmo 3 msc abo, ale co z tego jak abo praktycznie nie płacę, a gorszą Xperie bym miał tylko stówę taniej :P.

Za pierwszym razem udało mi się, ale miałem nr z SUK (dzwonili do mnie poprzednio kilka razy i zapisałem).

Teraz zauważyłem, że mogłem wziąć jeszcze SGS5, chociaż technicznie XZ2 jest lepsze to niby SGS5 jest droższy (lol).

 #748421  autor: kokos-
 12 wrz 2014, 18:35
SHuut pisze:Dobra uwalczyłem Xperię Z2 za 199 zł w abo za 109 zł. Abo mam refundowany, a głównie chodziło mi o to by zbić Xperię do 2 stów, więc można powiedzieć ok. Tylko neta mam 1GB nie wiem czy tak miało być (i tak nie wykorzystam xD).

Zauważyłem promo w orange na Z1 w abo 90 zł za 99 zł i bym miał nawet za darmo 3 msc abo, ale co z tego jak abo praktycznie nie płacę, a gorszą Xperie bym miał tylko stówę taniej :P.

Za pierwszym razem udało mi się, ale miałem nr z SUK (dzwonili do mnie poprzednio kilka razy i zapisałem).

Teraz zauważyłem, że mogłem wziąć jeszcze SGS5, chociaż technicznie XZ2 jest lepsze to niby SGS5 jest droższy (lol).
To jest ofert Jump xl special, a wg cennika sgs5 jest w tej samej cenie tzn 199 zl przy tym abonamencie ;)

 #748423  autor: ahmed
 12 wrz 2014, 18:41
SHuut pisze:Dobra uwalczyłem Xperię Z2 za 199 zł w abo za 109 zł. Abo mam refundowany, a głównie chodziło mi o to by zbić Xperię do 2 stów, więc można powiedzieć ok. Tylko neta mam 1GB nie wiem czy tak miało być (i tak nie wykorzystam xD).

Zauważyłem promo w orange na Z1 w abo 90 zł za 99 zł i bym miał nawet za darmo 3 msc abo, ale co z tego jak abo praktycznie nie płacę, a gorszą Xperie bym miał tylko stówę taniej :P.

Za pierwszym razem udało mi się, ale miałem nr z SUK (dzwonili do mnie poprzednio kilka razy i zapisałem).

Teraz zauważyłem, że mogłem wziąć jeszcze SGS5, chociaż technicznie XZ2 jest lepsze to niby SGS5 jest droższy (lol).
ubezpiecz tą iksperię bo w sony ciężko z reklamacjami, a telefon delikatny mimo wodoodp.

 #748432  autor: SHuut
 12 wrz 2014, 20:03
Wiem, że SGS5 jest w tej samej cenie (199 zł), ale na rynku jest droższy o kilkadziesiąt zł (nie wiem dlaczego w sumie, może dlatego, że to Samsung). Nie rzucam telefonem, kupię bumpera, miałem już poprzednio XZ, przez jakiś czas, i nic z nią nie było mimo czasem upadków. A ubezpieczenie już miałem mieć 'specjalne' od Pani Konsultatki, ale zrezygnowałem, bo nie lubię jak ktoś mi coś wciska.
Znam umowy tych ubezpieczeń - ciężko potem cokolwiek udowodnić.

Zauważyłem, że mogłem wziąść jeszcze HTC ONE M8 w abo 90 zł za 299 zł, ale juz chyba zostanę przy tym, bo ten ONE słaby ma aparat.

 #748450  autor: Anthrax
 12 wrz 2014, 21:26
thonka pisze:już wiele razy pisaliśmy - staż ma trzeciorzędne znaczenie.
Jakoś to nie stanowi problemu np. dla Orange, gdzie od razu ma się profity w zależności od czasu bycia ich klientem.
thonka pisze:to piszesz o ofercie bez telefonu, którą bez problemu powinno się dać zrealizować.
Owszem piszę bez tel. zgadza się, ale nie byłbym taki pewien tego, że to się z nimi uda dogadać. Znam osobę, która musiała mocno się napocić, żeby wynegocjować dobre warunki bez tel. (było to około 1,5 roku temu). Teraz po piśmie o podwyżce "różowi" właśnie mogą ją pożegnać jako klienta.
Kończąc, ich oferty bez telefonu są beznadziejne, sztywność, uparty system, a np. Orange oferuje łączone usługi i można mieć niezłe pakiety upustowe...

 #748565  autor: P1otr_PL
 13 wrz 2014, 09:32
Każda firma ma swoją politykę przyciągania i odstraszania :) klientów. Mamy wolny rynek. Nie podoba się- zmień operatora. Ja zmieniłem i nie żałuję.

 #748580  autor: hellboyek
 13 wrz 2014, 11:34
ahmed pisze:
SHuut pisze:Dobra uwalczyłem Xperię Z2 za 199 zł w abo za 109 zł. Abo mam refundowany, a głównie chodziło mi o to by zbić Xperię do 2 stów, więc można powiedzieć ok. Tylko neta mam 1GB nie wiem czy tak miało być (i tak nie wykorzystam xD).

Zauważyłem promo w orange na Z1 w abo 90 zł za 99 zł i bym miał nawet za darmo 3 msc abo, ale co z tego jak abo praktycznie nie płacę, a gorszą Xperie bym miał tylko stówę taniej :P.

Za pierwszym razem udało mi się, ale miałem nr z SUK (dzwonili do mnie poprzednio kilka razy i zapisałem).

Teraz zauważyłem, że mogłem wziąć jeszcze SGS5, chociaż technicznie XZ2 jest lepsze to niby SGS5 jest droższy (lol).
ubezpiecz tą iksperię bo w sony ciężko z reklamacjami, a telefon delikatny mimo wodoodp.
Kłóciłbym się - po półtorej roku używania Z, nazbierało się wad. Oddałem do salonu T i odzyskałem... całkowicie nowy telefon.

Z innej beczki - czy ktoś z Was przedłużał umowę na rok czasu przed końcem abonamentu? Da się coś wtedy ugrać przez SUK, czy raczej standardowa oferta?

 #748600  autor: SHuut
 13 wrz 2014, 12:33
@up - tak? A ile płaciłeś za to 'ubezpieczenie'. Mi jakoś ciężko się przekonać się do tych 'ubezpieczeń' i 'zabezpieczeń', bo już to Ci wciskają na każdym kroku - w banku przy kredytach, w euro, gdy coś odbierasz (jak np. była jakaś promo - bo tak to w necie), po prostu wszędzie wciskanie, aby naciągnąć, dlatego mi to zalazło za skórę, i nigdy nic 'dodatkowego' nie biorę. A o telefon dba i mam jakieś tam przezroczyste etui z folią, aby się nie porysował.

 #748607  autor: Micho
 13 wrz 2014, 13:07
hellboyek pisze:Z innej beczki - czy ktoś z Was przedłużał umowę na rok czasu przed końcem abonamentu? Da się coś wtedy ugrać przez SUK, czy raczej standardowa oferta?
Nie da sie rok przed końcem, max to pół roku. Ja niedawno miałem ofertę na iboa przedłużeniową a do końca umowy rok. Wchodząc w szczegóły to tylko nowy numer lub przeniesienie. Poruszyłem to wprowadzanie w błąd na ich FB to odpisali że nie ma możliwści wcześniej jak pół roku przed końcem. Na drugi dzień już nie pisało oferta przedłużeniowa a FB zablokował mi konto :)

 #748609  autor: hellboyek
 13 wrz 2014, 13:09
Nie miałem żadnego ubezpieczenia - oddałem telefon po prostu na gwarancji. Po 3 miesiącach odpadła listewka, dalej pojawił się był problem z wifi, grzał się, zawieszał, w końcu padł głośnik itd. W odpowiedzi dostałem, że nastąpiła wymiana sprzętu na nowy ze względu na brak możliwości , ale gwarancje mam do końca gwarancji pierwszego sprzętu. W gratisie dostałem jeszcze stację dokującą.

Co do ubezpieczeń - mam całkowicie negatywny stosunek do tego i nigdy się na nie nie zgadzam, równiez w T.

[ Dodano: 2014-09-13, 13:15 ]
Micho pisze:
hellboyek pisze:Z innej beczki - czy ktoś z Was przedłużał umowę na rok czasu przed końcem abonamentu? Da się coś wtedy ugrać przez SUK, czy raczej standardowa oferta?
Nie da sie rok przed końcem, max to pół roku. Ja niedawno miałem ofertę na iboa przedłużeniową a do końca umowy rok. Wchodząc w szczegóły to tylko nowy numer lub przeniesienie. Poruszyłem to wprowadzanie w błąd na ich FB to odpisali że nie ma możliwści wcześniej jak pół roku przed końcem. Na drugi dzień już nie pisało oferta przedłużeniowa a FB zablokował mi konto :)
Chyba jednak nie, ponieważ taką informacje otrzymałem z BOA - "Możliwość przedłużenia umowy będzie po 29-09-2014 wraz z wymianą aparatu".

Moja umowa kończy się 29 września 2015, przedłużałem ją w maju 2013.

 #748618  autor: Micho
 13 wrz 2014, 13:46
Ja mam umowę do 14.09.2015 a też przedłużałem w maju 2013r. A pisali do ciebie z boa czy na stronie po zalogowaniu to masz?

Wygląda na to że sami się gubią w swoich zasadach :)

 #748620  autor: SACZI
 13 wrz 2014, 13:52
hellboyek pisze:...
Co do ubezpieczeń - mam całkowicie negatywny stosunek do tego i nigdy się na nie nie zgadzam, równiez w T.
...
Idź bezpośrednio do ubezpieczyciela, a nie przez bank/operatora/sprzedawcę się ubezpieczaj.

 #748655  autor: hellboyek
 13 wrz 2014, 16:19
Micho pisze:Ja mam umowę do 14.09.2015 a też przedłużałem w maju 2013r. A pisali do ciebie z boa czy na stronie po zalogowaniu to masz?

Wygląda na to że sami się gubią w swoich zasadach :)
Samemu napisałem do boa

saczi - mnie chodzi o ubezpieczenia sprzętów (przedłużanie gwarancji itd.), a nie ubezpieczenia na życie :)
  • Strona 56 z 624
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 624
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 624