DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 406 z 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624
 #921682  autor: adeek
 19 kwie 2017, 21:46
Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
 #921695  autor: Alkowski
 19 kwie 2017, 22:37
adeek pisze:Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
Opcja o której mówisz nazywa się family plus , bądź profirma plus w zależności od tego czy masz numery tel na firmę czy na osobę prywatną. Podpisując tą umowę obligujesz się , że Twoje wydatki na koncie , gdzie są 2,3 czy też więcej numerów wynoszą tyle i tyle , dajmy na to 200 zł a w zamian za to otrzymujesz budżet na urządzenie , który możesz wykorzystać na tańszy sprzęt np podczas przedłużania umowy , lub zakupu nowej aktywacji.

Jeśli zobligowałeś się , że np Twoje wydatki wynoszą 100 zł miesięcznie , a dwa abonamenty za które płacisz są po 45 zł miesięcznie to systematycznie brakującą kwotą w tym przypadku 10 zł jesteś dociążany na początek każdego następnego rachunku. Tak żeby miesięczne zobowiązanie się zgadzało. Oczywiście brakującą kwotę można także sobie dobić poprzez SMS-y premium albo połączenia międzynarodowe tak aby fv wychodziła na 100 zł wówczas dociążeń nie ma. Umowa family plus / profirma plus jest opcją na 2 lata i nie można z niej zrezygnować od tak , jak zerwiesz to jest kara umowna ok. 3-4 tys. pln

Ps: jakim cudem po czasie mogłeś się dowiedzieć , że próg jest ustawiony na kwotę np 120 zł ?

Skoro na umowie która przyjeżdża kurierem , lub zawierasz ją w salonie jest jak byk napisane ile wynosi Twoje zobowiązanie miesięczne. Sam mam umowę family plus i sobie chwalę , bo oprócz zniżek dostępnych w SUK-u mogę jeszcze bardziej obniżyć cenę sprzętu przy aneksie , oraz dostaje się także pakiet minut roamingowych na wybrany numer przydatny podczas urlopu.
 #921699  autor: kowalp5
 19 kwie 2017, 23:04
maxxoo78 pisze:Witam
Ma ktoś nowy cennik?
w abo 79.95 no limit i internet no limit. jak jest cena A5 2017? P9? lub P10 Lite?
Otrzymałem dziś wydruk cennika w salonie, z datą 14.04.2017 r. Wg konsultanta z którym wcześniej rozmawiałem, to od tych cen (a nie z np. cennika dla WWW) SUK odejmuje swój rabat.

Jeśli chodzi Ci o taryfę T2 20GB za 89,95 (po rabacie 79,95) na 24 miesiące, w cenniku jest tak:
- A5 2017 499 zł
- P9 599 zł
- P 10 Lite 119 zł

W tej taryfie chyba max 250 zł zniżki można uzyskać, więc tyle od powyższych cen należałoby odjąć.
 #921701  autor: damians1337
 19 kwie 2017, 23:17
Witam,
Interesuje mnie oferta dla przedłużających numer ze strony, T2 10gb za 79,95zł z telefonem Samsung galaxy S7 za 1099zł. Czy można ugrać coś lepszego z tej oferty dzwoniąc do SUK ?
 #921804  autor: PawTru
 20 kwie 2017, 14:53
Po przepychankach przedłużyłem umowę na "specjalnych utrzymaniowych" warunkach:
69.95 t2 10 gb (czyli -10 zł) + s7 za 599 zł (czyli -100 zł) na 36 miesięcy
Z ceny cennikowej telefonu facet zszedł 100 i nie chciał ani złotówki. Tak samo było z opłatą 20 zł za kuriera. Ponaciskałem trochę i dał "ekstra" rabat w wysokości 120 zł do odliczania z kolejnych faktur.
Generalnie chyba standard ale już nie miałem ochoty dalej negocjować.
 #921811  autor: mk888
 20 kwie 2017, 15:15
Bardzo proszę o informacje :czy jeśli mam ostatnio przeniesiony nr tel. indywid na firme to mogę korzystać np. w taryfie M ze zniżki -10 zl na Abo i 150 zl na słuchawce oraz z tych samych zniżek w taryfie np. T2 10Gb (79.99 w cenniku).W SUK powiedziano mi zniżki tylko w cennikach firmowych, dodatkowo otrzymałem teraz informacje, że podane zniżki mogą być oferowane dla firmy 2 mce do końca umowy a nie 6 mcy jak w moim przypadku. Zastanawiam się jeśli to nie blef i naciąganie konsultanta czy nie wrócić z powrotem z numerem do klientów indywidualnych bo jak czytam forum to ostatnio cenniki sa lepsze np. dla A5 2017 i można korzystać z rabatów mając pol roku do końca. Acha, przy firmowym majac 6 mcy do konca żeby mieć bez słuchawki abonament no limit i 5 Gb to poniżej 39.99 NETTO nic nie dostane.Czytam forum na biezaco od marca ale w ostatnich tygodniach sytuacja jest bardzo dynamiczna.
 #921846  autor: kowalp5
 20 kwie 2017, 18:26
Otrzymałem ofertę Samsung S7 na 24 miesiące:
- T2 10 GB (69,95 zł) za 899 zł - czyli 200 zł zniżki
- T2 20 GB (79,95 zł) za 750 zł - tutaj 250 zł zniżki

Czy to maksimum, czy można uzyskać większy upust?
 #921938  autor: MruwiecB
 21 kwie 2017, 09:51
Ciakawostka, poszedłem ostatnio do jakiegoś pobliskiego punktu t-mobile w pobliżu mojej roboty - oczywiście nie był to oddział firmy tylko jakaś placówka partnerska. I tam Pan zaproponował mi rabat jak w SUK -10 zł i powiedział że co do rabatu na telefon to musi ustalić ale między 150-200 zł. Oni tak mogą czy on dzwoni do SUK negocjować tak jakby w moim imieniu. W salonie firmowym jak byłem powiedzieli że nie mogą mi nic opuścić od cen z cennika ??
 #921941  autor: MruwiecB
 21 kwie 2017, 10:00
Pytanie, czy wg was gdzieś dostanę lepszą ofertę niż ta z SUK:
T2 5Gb 59,99 zł (69,99zł - 10,00zł)
Huawei P10 Lite 149,00 zł
umowa na 24 miesiące
Wychodzi to mniej więcej tak 24 msc x 60,00 zł = 1.440,00 + 150,00 zł = 1.590,00 Cena rynkowa telefonu 1450 zł (przy czym umówmy się że jest o jakieś 150-250 tak trochę sztucznie napompowana)
Czyli wychodzi że na 24 miesiące dostaje wartość telefonu w ratach + usługu tel ok. 6 zł.
Szkoda że nie mają więcej telefonów do wyboru bo podobają mi się obecnie ASUS ZENFON - mają kilka ciekawych modeli.
Czy ew. wg was jest telefon z pamięcią 32 GB i wyświetlaczem max 5,2 cala który finansowo byłby korzystniejszy niż huawei i dostępny u operatorów ?
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 10:07 przez MruwiecB, łącznie zmieniany 2 razy.
 #921942  autor: munreiker
 21 kwie 2017, 10:04
MruwiecB pisze:Ciakawostka, poszedłem ostatnio do jakiegoś pobliskiego punktu t-mobile w pobliżu mojej roboty - oczywiście nie był to oddział firmy tylko jakaś placówka partnerska. I tam Pan zaproponował mi rabat jak w SUK -10 zł i powiedział że co do rabatu na telefon to musi ustalić ale między 150-200 zł. Oni tak mogą czy on dzwoni do SUK negocjować tak jakby w moim imieniu. W salonie firmowym jak byłem powiedzieli że nie mogą mi nic opuścić od cen z cennika ??
To nie jest ciekawostka. Mam kolegę który pracuje w salonie T i daje mi niemal takie same rabaty jak SUK. Także kto co lubi ja jednak wolę załatwiać przedłużenie przez SUK bo zawsze mam możliwość rezygnacji. Chociaż nie ukrywam że czasem w salonie T jakieś przedłużenia załatwiam.
 #921944  autor: munreiker
 21 kwie 2017, 10:17
MruwiecB pisze:Pytanie, czy wg was gdzieś dostanę lepszą ofertę niż ta z SUK:
T2 5Gb 59,99 zł (69,99zł - 10,00zł)
Huawei P10 Lite 149,00 zł
umowa na 24 miesiące
Wychodzi to mniej więcej tak 24 msc x 60,00 zł = 1.440,00 + 150,00 zł = 1.590,00 Cena rynkowa telefonu 1450 zł (przy czym umówmy się że jest o jakieś 150-250 tak trochę sztucznie napompowana)
Czyli wychodzi że na 24 miesiące dostaje wartość telefonu w ratach + usługu tel ok. 6 zł.
Szkoda że nie mają więcej telefonów do wyboru bo podobają mi się obecnie ASUS ZENFON - mają kilka ciekawych modeli.
Czy ew. wg was jest telefon z pamięcią 32 GB i wyświetlaczem max 5,2 cala który finansowo byłby korzystniejszy niż huawei i dostępny u operatorów ?
Uważam że 149 zł. to dobra cena za ten tel. Jeżeli potrzebujesz więcej pamięci to zawsze możesz dokupić kartę micro SD. Fakt faktem w T jest mało fajnych telefonów. Osobiście uważam że cena tel. w stosunku do przedstawionej oferty jest dobra. Sam wziąłem ten tel. ale na innych warunkach i w innej taryfie.
 #921946  autor: crux
 21 kwie 2017, 10:21
Witajcie,
Mam dość nietypową sytuację, można powiedzieć skrajnie niekorzystną w rozumieniu operatora T-mobile.
1,5 roku temu przeszedłem z oferty abo w T-mobile (po ok. 12 latach jak pamiętam) do Heyah na abonament. Nie potrzebowałem telefonu a dzięki temu, że cenie zasięg T-mobile to wybrałem Heyah (35zł za 4 GB i reszta No limit, w tym stacjonarne i MMS, wydaje się ciągle w miarę ok).
Teraz chciałem wrócić do T-mobile z abo + telefon. Nie mogę jednak skorzystać z przedłużenia umowy w T-mobile ponieważ wg. T-mobile operator Heyah to nie jest T-mobile. Z drugiej strony nie mogę skorzystać z oferty "przeniesienia umowy" ponieważ Heyah i T-mobile to to samo! Gdy podsumowałem "miłej Pani" w BOA to co napisałem wyżej, tj. jestem na najgorszej możliwej pozycji gdyż nie obowiązuje mnie ani przedłużenie umowy ani przeniesienie umowy to burknęła, że takie są warunki i ona nic nie poradzi. Żałuję, że nie zapisałem nazwiska bo było to skrajnie chamskie, bardziej niż tylko "burknęcie".
Macie jakieś propozycje z kim i jak porozmawiać, można coś zrobić by mój ociągnąć jakiś rabat? Interesuje mnie T3 bez limitu (99zł) + Galaxy S8 Plus za ~2200 PLN. Od tego oczywiście chciałbym coś ugrać w dół tj. albo niżej abonament albo niższa cena telefonu.
Pozdrawiam
 #921951  autor: deem
 21 kwie 2017, 10:38
Kolego przenieś numer do np. Virgin by za chwilę przenieść numer z powrotem do T-Mobile. Przy przeniesieniu w T3 masz pierwsze 6 m-cy za 1 pln, potem następne 18 m-cy za 99,95 + 10 pln za aktywację... Chyba taka opcja się Tobie opłaci...
 #921953  autor: crux
 21 kwie 2017, 10:43
Masz na myśli przeniesienie na kartę do Virgin? Czyli w tym przeniesieniu chodzi o przeniesieniu jakiegokolwiek numeru a nie np. umowy abonamentowej? No nie pomyślałem :) Widziałem też ofertę Vikings i 29zł za No limit i 16 GB danych. Jeszcze się okaże, że taka oferta + telefon z wolnego rynku będzie najlepsza gdyby nie te nieszczęsne nadajniki Play.
 #921955  autor: deem
 21 kwie 2017, 10:51
Virgin to tylko przykład... Oni mają ofertę abonamentową i prepaidową. A przenosić możesz i numer prepaidowy i abonamentowy...Co do Vikingów - jest taka opcja za 29 pln. Podstawowa różnica między Virgin a Wikingami jest taka że Virgin śmiga domyślnie po zasięgu sieci Play (nawet LTE), ewentualnie na sztywno po T-Mobile (ele już bez LTE). Wikingowie z tego co się orientuję - to chyba po sieci PLAY
  • Strona 406 z 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624