DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 479 z 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624
 #962106  autor: Grothen
 21 lis 2017, 08:00
Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
 #962113  autor: Grothen
 21 lis 2017, 08:38
Po pierwszej rozmowie Pani zaproponowała 50 zł abonament nolimit all i 5gb internetu jak teraz, a do tego wymiana mojego P8 na "LEPSZY" P9 lite mini za 120 zł, śmiesznie. A jako ofertę bez telefonu nolimit all zaproponowała uwaga też 50 zł :|
 #962114  autor: Bruno2
 21 lis 2017, 08:48
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
 #962118  autor: light7
 21 lis 2017, 09:23
bylotmobile pisze:Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
Możliwość przedłużania bonusowych pakietów została zlikwidowana około rok temu. Teraz nawet jak przedłużysz przez fb z bonusem 15% to i tak pakiet 500 zł. i 50 GB zostanie wyłączony.
bylotmobile pisze:Dodam tylko,ze to 500 zł i inne bonusy mozna ponawiac, wystarczy po wyczerpaniu srodków przeniesc na chwile nr do innej sieci i znowu do Play i od nowa zabawa.
Na razie tak ale jak operator się zorientuje, że użytkownicy zaczną tak robic to zapewne promocja się skończy.
 #962120  autor: linden
 21 lis 2017, 09:38
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
 #962149  autor: bylotmobile
 21 lis 2017, 13:26
light7 pisze:
bylotmobile pisze:Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
Możliwość przedłużania bonusowych pakietów została zlikwidowana około rok temu. Teraz nawet jak przedłużysz przez fb z bonusem 15% to i tak pakiet 500 zł. i 50 GB zostanie wyłączony.
bylotmobile pisze:Dodam tylko,ze to 500 zł i inne bonusy mozna ponawiac, wystarczy po wyczerpaniu srodków przeniesc na chwile nr do innej sieci i znowu do Play i od nowa zabawa.
Na razie tak ale jak operator się zorientuje, że użytkownicy zaczną tak robic to zapewne promocja się skończy.
No to bardzo ciekawe co piszesz, bo mam zarejestrowane na siebie równiez dwa inne numery w Play na kartę, jeden juz kilka lat, drugi mniej więcej półtora roku i co miesiac doładowuję po 5 zł i wszystko działa. Może jestem jakimś wyjatkiem?
Poza tym jeden z tych numerów jest w tablecie , którego uzywa wnuczka i ma tam mnóstwo GB, które rodzina uzbierała z kodów spod nakretek Coli,Fanty czy Sprite . I wszystko to przedłuza sie , więc albo doładowujesz źle, albo wprowadzasz w bład innych.
Pozdrawiam
 #962153  autor: light7
 21 lis 2017, 14:12
bylotmobile pisze:No to bardzo ciekawe co piszesz, bo mam zarejestrowane na siebie równiez dwa inne numery w Play na kartę, jeden juz kilka lat, drugi mniej więcej półtora roku i co miesiac doładowuję po 5 zł i wszystko działa. Może jestem jakimś wyjatkiem?
Poza tym jeden z tych numerów jest w tablecie , którego uzywa wnuczka i ma tam mnóstwo GB, które rodzina uzbierała z kodów spod nakretek Coli,Fanty czy Sprite . I wszystko to przedłuza sie , więc albo doładowujesz źle, albo wprowadzasz w bład innych.
Pozdrawiam
Jeżeli bonusy miałeś aktywowane przed 16.11.2016 to dalej można je przedłużać. Dla bonusów uruchamianych po tej dacie Play zmienił regulamin i już przedłużyć się nie da. Cała dyskusja w tej sprawie jest pod tym linkiem http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=88133
 #962156  autor: Bruno2
 21 lis 2017, 14:44
linden pisze:
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
Ale takich warunków dla indywidualnych nie dostaniesz.
 #962158  autor: Piotrw21
 21 lis 2017, 14:51
Może ktoś wrzucić aktualny cennik. Ja za bardzo nie mam czasu żeby z nimi gadać ale jak dzonilem do nich to zawsze mówię że zbliża mi się koniec umowy i chce zrobić rozeznanie jakie modele i w jakich cenach są dostępne i wysyłają na maila... Pozdrawiam
 #962170  autor: Rolnik123
 21 lis 2017, 16:01
linden pisze:
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
Musiałeś brać 2 na raz, czy mogłeś tylko jeden tak przedłużyć ?
 #962266  autor: dakoolk
 22 lis 2017, 12:35
Przerzucilem kilka ostatnich stron tego watku, ale widze, ze jak zwykle jest on bardzo szczegolowy i glownie dotyczy ofert SUK. Ja mam kilka bardziej podstawowych pytan o ogolne podejscie do przedluzenia umowy, bo chyba cos sie zmienilo, s5 Neo mojej mamy ledwo zipie, a do konca umowy zaostalo jej jeszcze 5 mies. i 9 dni. W IBOA jest juz oferta przedluzenia, ale zaczyna sie od tej za 120 zl, a moja mama aktualnie korzysta z oferty za 55zl (plus Rozmawiaj Zawsze za 49 zl dodatkowo). Stad moje pytania:

1. Czy aktualnie mozna przedluzyc umowe tylko na wyzszy abonament? A jesli tak, to czy zmieni sie to blizej konca umowy (5 miesiecy przed koncem jak kiedys, czy teraz jezszcze blizej konca)?

2. Czy "Roaming w krajach T-Mobile" oznacza to co sugeruje nazwa, czyli rozmowy no limit w T-Mobile USA? To akurat by sie moze przydalo... ale chyba nie warte jest takiej doplaty.
Strony T-Mobile sa strasznie slabo zaprojektowane pod tym katem, i mozna przeczytac o wiekowych uslugach, jak wieczory i weekendy, a juz nie o tym nowym (?) roamingu...

Dziekuje bardzo za odpowiedzi, bo chcemy w miare szybko zdecydowac, czy przedluzac teraz (albo w nastepnym tygodniu, jezeli przy 5 miesiacach do konca umowy bedzie mozna wybrac tez inne oferty), czy moze lepiej po prostu kupic telefon w sklepie.
 #962344  autor: iGor83
 22 lis 2017, 23:26
@dakoolk
1. Wysokość abonamentu można negocjować telefonicznie, przez iboa nie da si negocjować ceny. Możesz już próbować, ale lepiej poczekać do 3 miesięcy przed.
Sprawdź ofertę Black Friday - może cię zainteresuje.
2. Usługa obowiązuje w roamingu w następujących krajach: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry. Kraje te nazywane są dalej łącznie „Międzynarodową Strefą T-Mobile”.
 #962400  autor: dakoolk
 23 lis 2017, 12:08
@iGor83

Dzieki wielkie za podpowiedzi!
1. To wiedzialem - moje, zony i mamy abonamenty (pewnie ze 4 ostatnie) zawsze przedlkuzalem z pomoca kolezanek i kolegow w tym watku na zasadzie wiadomosc z iBOA z konkretnymi warunkami i prosba o kontakt z SUK. Po tym dosc szybko telefon z SUK (kiedys nawe 3 Maja) :) i akceptacja tych warunkow.... Glownie chodzilo mi o terminy, bo pamietalem, ze kiedys oferta iBOA wchodzila wczesniej niz mozliwosc przedstawienia oferty przez SUK, ale teraz dodatkowo (tego nie bylo wczesniej) w IBOA widze tylko ten dziwny wariant z mozliwoscia zmiany na duzo wyzsze abonamenty (120 zl zamiast 55 zl).

Nam zalezy mocno na czasie (gniazdo ladowania w aktualnym telefonie jest prawie calkiem rozwalone a naprawa nieoplacalna)... To nic sprobuje zajrzec do IBOA jak bedzie mniej niz 5 miesiecy i wyslac wiadomosc z oferta, jak wczesniej (na bazie ostatnich stron tego watku), ale jak mi odpowiedza, ze na razie nic nie moga zrobic (tylko 3m przed koncem), to pewnie wezmiemy to co bedzie w IBOA (bo w gre wchodzi i tak tylko abo w T-Mobile ze wzgledu na Rozmawiaj Zawsze - SKype i Whatsapp nie stanowia alternatywy glownie przez jakosc i niezawodnosc)...
Na BF i tak rzuce okiem, ale cudow od Samsunga albo SONY sie nie spodziewam, a mama raczej nastawia sie na te 2 marki... ;)

2. Cwaniaki w T-Mobile... w Rozmawiaj zawsze jest tez USA i Kanada, a tutaj poza UE wchodza Balkany, zawsze cos, ale w T-Mobile DE w pakiecie roamingowym UE mam tez Szwajcarie, co akurat bardzo mi sie przydaje :)
 #962489  autor: Gregrin
 23 lis 2017, 20:28
dakoolk pisze:Nam zalezy mocno na czasie (gniazdo ladowania w aktualnym telefonie jest prawie calkiem rozwalone a naprawa nieoplacalna)...
Jaki model ?? Bo może po prostu trzeba znaleźć lepszy/rzetelniejszy serwis...
 #962492  autor: pakeroso
 23 lis 2017, 20:38
Szybkie pytaneczko - czy oferta abonamentowa bez telefonu - no limit+10GB za 30 pln jest dobra czy można jeszcze coś wyszarpnąć?
Na stronie oferują tylko 2GB w tej cenie.
 #962497  autor: dakoolk
 23 lis 2017, 21:11
S5 neo tak jak wspomniałem w poprzednim poście. 180 zł za wymianę gniazda ładowania bo ponoć trzeba wycinać ekran... Ale tak czy inaczej ten telefon jest już trochę zużyty i pewnie trochę się znudził, czy coś a na odległość i tak nie za wiele mogę zrobić... A skoro umowa i tak się kończy to myślałem że to w sumie będzie prostsze rozwiązanie...
 #962540  autor: MikiQQ
 24 lis 2017, 08:37
hana80 pisze:Czy ktoś z was zna szczegóły oferty na czarny piątek ??
A to jest w ogóle jakaś oferta?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 479 z 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624