DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 531 z 624
  • 1
  • 529
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 624
 #992092  autor: geno
 06 maja 2018, 19:42
Ja wlasnie rozmawialem z BOA bo dzwonili... i Pan bardzo milo i wprost powiedzial zeby dzwonic najlepiej tak 3-4 miesiace przed koncem umowy bo teraz oni maja oferty "zalążkowe" wyciagniete z kosmosu. A co do SUK mowil mozna napisac @ i poprosic o kontakt i moze uda sie cos wiecej ugrac ale to tez nie o tak zaraz po pojawieniu sie oferty...
 #992097  autor: yuve84
 06 maja 2018, 20:02
geno pisze:
yuve84 pisze:
yuve84 pisze:Dzień dobry :)
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są teraz oferty z Samsungiem s7?
Interesuje mnie abo max 100 zl (a najlepiej 80 zl) i umowa na 24 mc.
Umowa jest już wypowiedziana, zostało ok 1,5 mc, nr mam od 14 lat
Doprosilam się o kontakt, dostałam ofertę 95 zł i tel za ponad 500 zł.
To żart czy faktycznie mają teraz tak kiepskie oferty?

z tego co widze to takie maja... 24 miesiace + pewnie jakies drobne inne oplaty uzbiera sie spokojnie 2500 + 500zl za telefon 3tys+ za 24 miesiace.

Telefon na wolnym rynku kupujesz za 1400 + do tego jakies nju za 29zl wyjdzie ze 2200 na 2 lata:) i jestes minimum 800zl do przodu:) poszaleli w tych sieciach :)
Czyli jednak rozstanę się z T-mobile po 14/15 latach...
szyndel pisze:Z tego co widzę, to aktualnie stosunkowo dobre oferty są tylko na Huawei p20 lite/pro i xperie, niestety..
Gdyby to był telefon dla mnie, to pewnie bym wzieła P20, ale to jest telefon dla mojej mamy, która upiera sie na Samsunga.
geno pisze:Ja wlasnie rozmawialem z BOA bo dzwonili... i Pan bardzo milo i wprost powiedzial zeby dzwonic najlepiej tak 3-4 miesiace przed koncem umowy bo teraz oni maja oferty "zalążkowe" wyciagniete z kosmosu. A co do SUK mowil mozna napisac @ i poprosic o kontakt i moze uda sie cos wiecej ugrac ale to tez nie o tak zaraz po pojawieniu sie oferty...
3-4 miesiace przed końcem umowy to wysłałam wypowiedzenie i liczyłam ze oni do mnie zadzwonią...
 #992119  autor: majakajak
 06 maja 2018, 21:00
yuve84 pisze:Dzień dobry :)
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są teraz oferty z Samsungiem s7?
Interesuje mnie abo max 100 zl (a najlepiej 80 zl) i umowa na 24 mc.
Umowa jest już wypowiedziana, zostało ok 1,5 mc, nr mam od 14 lat.

Inna sprawa ze Tmobile leci sobie ze mną w kulki, od wysłania wypowiedzenia w połowie marca usłyszałam od nich tylko jedna ofertę, wtedy kiedy ja sama na nich wymusiłam kontakt. A tak żadnych telefonów. Rok temu przedłużałam umowę na inny nr, wtedy 15 letni, i byla taka sama sytuacja... Zastanawiam się czy jednak nie przejść do innego operatora
Abonament 90zł, telefon 350zł, abonament 105zł, telefon za 50zł. Obie oferty na dwa lata. Istnieje możliwość obniżenia abonamentu o 10zł podpisując lojalkę, że będzie się płaciło rachunki za minimum 100zł przez dwa lata.
 #992190  autor: yuve84
 07 maja 2018, 09:33
majakajak pisze:
yuve84 pisze:Dzień dobry :)
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są teraz oferty z Samsungiem s7?
Interesuje mnie abo max 100 zl (a najlepiej 80 zl) i umowa na 24 mc.
Umowa jest już wypowiedziana, zostało ok 1,5 mc, nr mam od 14 lat.

Inna sprawa ze Tmobile leci sobie ze mną w kulki, od wysłania wypowiedzenia w połowie marca usłyszałam od nich tylko jedna ofertę, wtedy kiedy ja sama na nich wymusiłam kontakt. A tak żadnych telefonów. Rok temu przedłużałam umowę na inny nr, wtedy 15 letni, i byla taka sama sytuacja... Zastanawiam się czy jednak nie przejść do innego operatora
Abonament 90zł, telefon 350zł, abonament 105zł, telefon za 50zł. Obie oferty na dwa lata. Istnieje możliwość obniżenia abonamentu o 10zł podpisując lojalkę, że będzie się płaciło rachunki za minimum 100zł przez dwa lata.
Czyli nic taniej nie będzie... Ta lojalka jest na nr telefonu czy na abonenta?
 #992222  autor: majakajak
 07 maja 2018, 12:08
Lojalka jest na abonenta. Nikt za darmo nie będzie rozdawał telefonów. S7 kosztuje na wolnym rynku około 1500zł plus abonament na dwa lata bez telefonu to koszt 720 - 960zł, więc przy abonamencie za 80zł nie ma tragedii.
 #992227  autor: yuve84
 07 maja 2018, 12:17
majakajak pisze:Lojalka jest na abonenta. Nikt za darmo nie będzie rozdawał telefonów. S7 kosztuje na wolnym rynku około 1500zł plus abonament na dwa lata bez telefonu to koszt 720 - 960zł, więc przy abonamencie za 80zł nie ma tragedii.
Nikomu nie każe nic mi za darmo dawać, tylko stwierdzam fakt.
Poza tym, tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Będąc z siecią prawie 16 lat, a ten konkretny numer ma 14 lat, oczekuje ciut więcej niż 'tragedii nie ma'.
 #992242  autor: arasel
 07 maja 2018, 13:39
yuve84 pisze: Nikomu nie każe nic mi za darmo dawać, tylko stwierdzam fakt.
Z całym szacunkiem, po kilku ostatnich postach napisanych przez Ciebie można odnieść właśnie takie wrażenie. Nie tyle, że "za darmo", ale oczekujesz, że otrzymasz więcej i lepiej niż inni, bo przecież jesteś klientem, zbliża się koniec umowy a zarząd T-Mobile nie oddelegował ludzi, by zaproponowali Tobie niesamowitą ofertę, najlepiej skrojoną na miarę, a przynajmniej za pół darmo. No i jeszcze sama musiałaś się z nimi skontaktować, cóż to za traktowanie klienta! :roll:
yuve84 pisze:Poza tym, tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Będąc z siecią prawie 16 lat, a ten konkretny numer ma 14 lat, oczekuje ciut więcej niż 'tragedii nie ma'.
Przykro mi, że muszę zburzyć Twoje wyobrażenie na ten temat, ale staż w sieci czy fakt posiadania kilku numerów nikogo w T-Mobile nie interesuje i nie ma to absolutnie żadnego znaczenia w negocjacjach oferty. Serio, czy jesteś 2 lata, 16 jak Ty, czy niemal 18 jak ja - możemy otrzymać to co maksymalnie oferuje SUK i nic więcej. Tak wygląda rzeczywistość biznesowa, a operator nie ma żadnych sentymentów, zwłaszcza dla tak mało istotnych klientów jak ja czy Ty, czy w ogóle zdecydowana większość abonentów. Tak to wygląda u wszystkich operatorów, więc jeśli zdecydujesz się na zmianę, to po 2 latach sytuacja najpewniej się powtórzy, tyle że gdzie indziej.
W żadnym wypadku nie mam na celu wywoływania niepotrzebnych dyskusji, pyskówek czy też urażenia kogokolwiek, a to co napisałem ma jedynie uświadomić Tobie i innym podobnie myślącym klientom, że jeśli oczekują nie wiadomo jak specjalnego traktowania, to mogą się zwyczajnie nie doczekać. Z tego powodu, najsensowniej jest na spokojnie i chłodno przeanalizować dokładnie ofertę od T-Mobile, oferty innych operatorów i korzyści związane z przeniesieniem tam numerów, a następnie zdecydować się na najwłaściwsze rozwiązanie.
 #992248  autor: yuve84
 07 maja 2018, 14:05
arasel pisze: W żadnym wypadku nie mam na celu wywoływania niepotrzebnych dyskusji, pyskówek czy też urażenia kogokolwiek, a to co napisałem ma jedynie uświadomić Tobie i innym podobnie myślącym klientom, że jeśli oczekują nie wiadomo jak specjalnego traktowania, to mogą się zwyczajnie nie doczekać. Z tego powodu, najsensowniej jest na spokojnie i chłodno przeanalizować dokładnie ofertę od T-Mobile, oferty innych operatorów i korzyści związane z przeniesieniem tam numerów, a następnie zdecydować się na najwłaściwsze rozwiązanie.
Ale dokladnie to robisz. Nie oczekuje, że zarząd czy kto kogo sobie wymyśliłeś do mnie zadzwoni, tylko ktokolwiek. Bo jak na razie nikt do mnie dzwonił. I to nie jest pierwszą taka sytuacja, bo rok temu było tak samo. Nie wiem czy to teraz jest polityka firmy, bo kiedyś było zupełnie inaczej, dzwonili dobre kilka miesięcy przed zakończeniem umowy.
I nie marudzę że jest za drogo, tylko stwierdzam fakt, że myślałam że będzie taniej, zwłaszcza za telefon który ma ponad 2 lata. I tak, zamierzam przeanalizować oferty innych sieci i wziąć co jest najlepsze. Również właśnie się przekonuje, że staż umowy jest g wart, a zawsze wszyscy powtarzali inaczej.
Więc dziękuję Ci bardzo za oświecenie mnie, takiej nieświadomej istotki.
 #992254  autor: RafRafRaf
 07 maja 2018, 14:32
To nie wina operatora tylko polityki marketingowej Samsunga. Cena S7 jest za wysoka i tyle. Zobacz ile trzeba dopłacić za S8 lub s9.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 #992261  autor: arasel
 07 maja 2018, 15:42
RafRafRaf, no nie do końca jest jak piszesz. Poza kilkoma sytuacjami jak np. uruchomienie sprzedaży nowego modelu czy agresywne promowanie nowej serii gdzie rzeczywiście marketingowcy producenta bezpośrednio wpływają na politykę sprzedaży, sam producent nie wpływa na kształtowanie cen modelu u każdego możliwego operatora i każdej możliwej taryfie, który jest już w masowej sprzedaży, a już tym bardziej gdy mowa o modelu ponad dwuletnim.
W aktualnym cenniku dalej jest np.:

- Huawei Mate 9 Pro i jego cena w abonamencie np. 70PLN jest wyższa niż Mate 10 Pro
- S7 Edge ma wyższą cenę niż S8 i ciut niższą niż S9.
- Jeszcze zabawniej jest w przypadku S6 Edge+ - jest droższy niż S7E, S8 i S9.

Trudno zakładać, że to producent upiera się by cena starszego modelu była wyższa (żeby nie powiedzieć absurdalna) niż nowego, nie sądzisz?
Producenta nie bardzo obchodzi co taki operator robi z tymi telefonami w takim kanale sprzedaży - zostały sprzedane dystrybutorowi, a ten sprzedał je operatorowi. Poza ustaleniami w umowie, które mogą dopuszczać zwrot niesprzedanych egzemplarzy do dystrybutora czy inny odkup, to takie "leżaki" magazynowe są problemem wyłącznie operatora i to on ustala ostateczną cenę.
 #992268  autor: RafRafRaf
 07 maja 2018, 16:46
Zgodzę się z tymi argumentami.
Mi bardziej chodzi o to, że Samsung zaczyna mocno dźwigać ceny flagowców. Operatorzy moją pewnie spore upusty przy bardzo dużych wolumenach zakupowych, jednak podążając za polityką cenową Samsunga utrzymują wysoką cenę dla klientów.
Cenę 3999 zł na wolnym rynku za s9+ uważam za absurdalną, dalej dopłatę cennikową około 2500 zł przy abonamentach około 120 zł również.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 #992272  autor: mloddy
 07 maja 2018, 17:14
jasiu_q pisze:
mloddy pisze:konczy mi sie umowa na jednym numerze oferta z suk

abo 40 pln umowa 2 lata i iphone 8 plus 64 gb za 2999 oplaca sie ?

Sama słuchawka w sklepie Apple kosztuje 3979 zł, abonament nolimit na wszystko jest zazwyczaj za 40 zł.

mam budzet jakis profirma + cos takiego abo 40 zł netto 2 lata umowa i 2999 zł brutto. budzet przepada z koncem maja i musze wykorzystac

zastanawiam sie nad samsungiem galaxy s9 + jak myslicie co jest lepsze? srednio sie znam na telefonach obecnie mam huawei p10
 #992321  autor: yuve84
 07 maja 2018, 21:14
majakajak pisze: Abonament 90zł, telefon 350zł, abonament 105zł, telefon za 50zł. Obie oferty na dwa lata. Istnieje możliwość obniżenia abonamentu o 10zł podpisując lojalkę, że będzie się płaciło rachunki za minimum 100zł przez dwa lata.
Pewny jesteś tej lojalki? Dziś dostałam bardzo podobna oferte jak pisałeś, ale o takiej zniżce konsultant nie słyszał. Twierdził że jest tylko Rodzina+ (chyba) i jest to budżet na sprzęt, a nie zniżką na abo.
 #992385  autor: Kriss77
 08 maja 2018, 07:49
yuve84 pisze:
majakajak pisze: Abonament 90zł, telefon 350zł, abonament 105zł, telefon za 50zł. Obie oferty na dwa lata. Istnieje możliwość obniżenia abonamentu o 10zł podpisując lojalkę, że będzie się płaciło rachunki za minimum 100zł przez dwa lata.
Pewny jesteś tej lojalki? Dziś dostałam bardzo podobna oferte jak pisałeś, ale o takiej zniżce konsultant nie słyszał. Twierdził że jest tylko Rodzina+ (chyba) i jest to budżet na sprzęt, a nie zniżką na abo.
Jest jak pisze . Otrzymujesz taryfę 120 brutto (-15 zł rabat) i rabat 300 zł na telefon.
 #992405  autor: lubie_pierogi
 08 maja 2018, 09:36
Witajcie.

Do końca umowy z TM zostało 4 miesiące - SUK już raz dzwonił ale poprosiłem o kontakt za miesiąc czy dwa.

Jakie najlepsze warunki mogę obecnie ugrać przy obecnym abonamencie ok 150zł z Jabłkiem 7 lub 8?
 #992514  autor: Lilbee
 08 maja 2018, 19:10
Hejka, podeślecie linka do cen telefonów na firmę?
Mam do Was jedno pytanko, mam jeszcze umowę z ubezpieczeniem na starych zasadach i chce telefon wymienić, raz naprawiłam teraz mi wymiana wypada i moje pytanie brzmi, czy jeżeli dałam wtedy 699zł za telefon w abo xl, to mogę sobie wybrać telefon do tej kwoty czy wg cennika taryfy xl zgodnie z ceną telefonu za która będę musiała zapłacić?
 #992519  autor: yuve84
 08 maja 2018, 19:41
Kriss77 pisze:
yuve84 pisze:
majakajak pisze: Abonament 90zł, telefon 350zł, abonament 105zł, telefon za 50zł. Obie oferty na dwa lata. Istnieje możliwość obniżenia abonamentu o 10zł podpisując lojalkę, że będzie się płaciło rachunki za minimum 100zł przez dwa lata.
Pewny jesteś tej lojalki? Dziś dostałam bardzo podobna oferte jak pisałeś, ale o takiej zniżce konsultant nie słyszał. Twierdził że jest tylko Rodzina+ (chyba) i jest to budżet na sprzęt, a nie zniżką na abo.
Jest jak pisze . Otrzymujesz taryfę 120 brutto (-15 zł rabat) i rabat 300 zł na telefon.
Nie o to pytałam.
To że znizka 15 zł jest to wiem, bo taka dostałam i o tym pisze.
Pytam o dodatkowe 10 zł przy zobowiązaniu się do pewnej kwoty rachunku o którym pisał Majakajak.
 #992619  autor: Anikaa1
 09 maja 2018, 12:30
Może ktoś się orientuje z czego to wynika i jak to jest.
Pierwszą umowę podpisałam z T-Mobile 08.2000, aneks w 24.05.2016 (na 24mc),
a umowę mam niby do 20.12.2018.
W związku z tym iż zapłaciłam właśnie ostatnią 25 ratę za sprzęt i upłynęły już 24 miesiące od podpisania aneksu mogę negocjować przedłużenie czy nie?
  • Strona 531 z 624
  • 1
  • 529
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 624
  • 1
  • 529
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 624