DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 105 z 624
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 624
 #772596  autor: otasz
 23 gru 2014, 22:20
marcin9913 pisze: A czy ten abo nie kosztuje normalnie 59,99zł netto?
Za pierwszym razem dostałem normalną ofertę w cenie 49 z groszami brutto i Pani nazwała to oferta ProFirma S, w niej było 0,5 GB internetu i no limit do wszystkich (o UE nic nie mówiła), cennik telefonów był zabójczy. Następnie wysłałem maila z zapytanie o wypowiedzenie umowy. Dzisiaj zadzwoniła inna Pani i zaproponowała to co napisałem wcześniej w cenie 39 zł netto, czyli 49,19 zł brutto. Twierdziła, że jest to ProFirma M. Internet wzrósł dwukrotnie, doszły darmowe do UE i rabat na telefon z cennika w wysokości 150 zł. Tego właśnie chciałem, więc jestem zadowolony.
 #772649  autor: kris09
 24 gru 2014, 10:49
ciekawy - teraz jest opcja internetu mobilnego z urzadzeniem za pol ceny - oferta jest sprzedawana przez infolinie - był o tym opis na telepolis - oczywiscie opcja dostepna tylko dla klientow t-mobile
Ostatnio zmieniony 24 gru 2014, 10:52 przez kris09, łącznie zmieniany 1 raz.
 #772651  autor: kris09
 24 gru 2014, 10:51
widze ze osoby z nr firmowymi mogą otrzymać zniżkę na abonament w taryfach JUMP i jeszcze do tego 150 zł na telefon natomiast w taryfach prywatnych nic nie da się zrobić - tak twierdzą konsultanci ani grosza rabatu a telefony tylo z oferty limitowanej z cennika.

Ktoś spotkał się ze zniżkami także w indywidualnych czy to dotyczy tylko firm ?

I czemu taki podział firma może cos dostać więcej a indywidualny nie bo mamy go gdzieś ;/
 #772661  autor: SACZI
 24 gru 2014, 12:11
kris09 pisze:...

I czemu taki podział firma może cos dostać więcej a indywidualny nie bo mamy go gdzieś ;/
Widocznie taki okres w ofertach TM, że promują firmy.
Pamiętam, jak 2 lata temu osoby mające taryfy firmowe brały te dla osób prywatnych, bo były o niebo lepsze.
Nie zmienia to faktu, że osobiście nie podpisze aneksu, jak nie będę miał 2GB internetu w taryfie i jakieś paczki na roaming/do EU.
Mam R80 i tam 750 minut na stacjonarne do EU, co dość często wykorzystuję. No i internet - 2GB.
 #772662  autor: dawoo1
 24 gru 2014, 12:16
Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Tmobile zaczyna stawiać na klientów biznesowych. Jeszcze nigdy nie było tak dużych dysproporcji między ofertami firma/indywidualna, a nawet 2 lata temu sam przeszedłem z oferty dla firm na oferte indywidualną.........bo było o wiele korzystniej. Teraz znowu wróciłem na abo dla firm bo średnio 3 razy bardziej sie opłaca(a nawet 4:)).
 #772694  autor: ciekawy
 24 gru 2014, 18:03
kris09 pisze:ciekawy - teraz jest opcja internetu mobilnego z urzadzeniem za pol ceny - oferta jest sprzedawana przez infolinie - był o tym opis na telepolis - oczywiscie opcja dostepna tylko dla klientow t-mobile
a co w sytuacji kiedy kient zrezygnuje z abonamentu, cena 50% netu pójdzie w górę ?
 #772716  autor: kokos-
 24 gru 2014, 21:32
Wydaje mi sie że własnie tak jest, bo jak masz tel i dotego bierzesz net to masz taniej umowa Ci sie kończy za tel i rezygnujesz to wtedy cena za net idzie w góre. Wydaje mi sie że widziałem to w którymś regulaminie :roll:
 #772725  autor: st.konsultant
 24 gru 2014, 23:46
kokos- pisze:Wydaje mi sie że własnie tak jest, bo jak masz tel i dotego bierzesz net to masz taniej umowa Ci sie kończy za tel i rezygnujesz to wtedy cena za net idzie w góre. Wydaje mi sie że widziałem to w którymś regulaminie :roll:

To źle Ci się wydaje. Abonament w tej ofercie jest niezmienny przez 24 miesiące.
 #772792  autor: SNDmylffon
 25 gru 2014, 16:25
Cześć. Mam kilka pytań. W marcu kończy mi sie umowa w TM. Obecna oferta to Rodzina 60. Nie wiem czy opłaca się teraz przedłużać umowę. Słyszałem, że w okresie świątecznym nie opłaca się przedłużac umów. Zastanawiam się nad JUMP M za 69.99 zł. Jaką ofertę (mniej więcej) mógłbym wynegocjować dzięki połączeniu z Sekcją Utrzymania Klienta. Jak taką rozmowę najlepiej rozegrać? Jak w ogóle zacząć? Jakieś pismo trzeba złożyć? Czy wiadomo coś o ewentualnych zbliżających się nowych ofertach/promocjach, ponieważ chciałbym się wstrzelić w dobrą ofertę z telefonem a mam jaeszcze trochę czasu. Dzięki za pomoc.
 #772818  autor: ciekawy
 25 gru 2014, 20:31
o nowych nic nie wiadomo póki nie wejdą,

dzwonisz na boa i pytasz jakie mają dla ciebie oferty, jak się nie podoba przełączają do utrzymania klienta,

w same święta trzeba uważać bo warunki mogą być gorsze bo święta to czas wyciągania kasy od ludzi, za to może być lepsza oferta po świętach przed końcem roku ale nie musi, warto zadzwonić i się dowiedzieć, a jak nic nie będzie fajnego to po nowym roku
 #772947  autor: Adamgl
 26 gru 2014, 19:42
Mam pytanie czy wie ktoś coś o dostępności iPhona 4S? umowa kończy mi się za 6 miesięcy i myślałem żeby przedłużyć z tym telefonem a po dwóch kontaktach z BOA dowiedziałem się "Niestety nie mam informacji czy będzie jeszcze dostępny" a przy drugim to konsultant ode mnie dowiedział się że ich nie ma co wydaje mi się trochę dziwne bo to oni powinni wiedzieć najlepiej o tym co jest czy też czego już nie ma w ofercie. Nie chcę od nich jakichś drogich telefonów bo mam już nowszy model iPhona a wiem że ten był w ostatnim czasie za dobrą cenę w mojej ofercie (Jump XXL).
 #773036  autor: thonka
 27 gru 2014, 06:06
przy jump xxl (standardowej za 199,99zł) masz choćby 5s 16GB za 150zł, więc nie widzę sensu bawienia się w 4s (9zł). A jak masz więcej gotówki to 6 16GB jest za 600zł.

jeżeli płacisz obecnie poniżej 199zł to możesz się załapać na jump xxxl w wersji limitowanej (opłata 199,99zł) gdzie 6 16GB jest za 9zł, a 64GB za 219zł.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #773092  autor: Adamgl
 27 gru 2014, 13:28
Tylko ja planowałem przedłużenie umowy zrobić z abonamentem za około 70zł, teraz mam XXL za 129zł bo chciałem LTE i to było jedyne co było dostępne w momencie migracji i nie miałem innej możliwości. iPhone 6 mnie raczej nie interesuje bo aktualnie z takiego korzystam.

Spróbuje dzisiaj jeszcze raz skontaktować sie z nimi może w końcu ktoś będzie coś wiedział, chodzi mi tylko żeby powiedzieli czy jeszcze będzie bo nie wiem czy czekać na niego czy przedłużać z czymś co jest zaproponowane w iBOA a chciałbym już zejść z abonamentem na niższa kwotę.
 #773094  autor: ciekawy
 27 gru 2014, 14:04
wie ktoś może czy w Heyah abonament są oferty na przedłużenie umowy ?

jakiś pakiet gratis albo obniżka abonamentu ?

pytam w tym temacie bo T i Heyah to ta sama firma
 #773132  autor: SACZI
 27 gru 2014, 17:13
thonka pisze:...
jeżeli płacisz obecnie poniżej 199zł to możesz się załapać na jump xxxl w wersji limitowanej (opłata 199,99zł) gdzie 6 16GB jest za 9zł, a 64GB za 219zł.
Tak z ciekawości, gdzie można się zapoznać z zawartością tej taryfy?
Z szybkich wyliczeń wychodzi mi, że za samą usługę płaci się około 75PLN. Reszta to telefon.
Co zatem zawiera ten abonament>
 #773136  autor: thonka
 27 gru 2014, 17:43
Adamgl pisze:Tylko ja planowałem przedłużenie umowy zrobić z abonamentem za około 70zł, teraz mam XXL za 129zł
i od tego trzeba było zacząć wpis. Było by mniejsze zamieszanie, bo to jaki masz obecnie abonament ma drugorzędne znaczenie, najważniejsze jest to jaki chcesz mieć. Przy takiej sytuacji 4S w abonamencie za 69,99zł to koszt 210zł i jeszcze niedawno był w iBOA. Teraz z tego co widzę został usunięty ze strony co może oznaczać, że telefonu już nie będzie i jakoś specjalnie mnie to nie dziwi, bo jego miejsce znając życie zajmie 5C 8GB za wyższą cenę rzecz jasna.
SACZI pisze:Tak z ciekawości, gdzie można się zapoznać z zawartością tej taryfy?
Jump XXXL za 199,99zł w wersji limitowanej ma oczywiście nielimitowane po kraju, 4GB transferu w kraju, 500MB w roamingu UE, 180 minut na połączenia do UE, nielimitowane minuty na odbieranie w roamingu UE i 180 minut na wykonywanie połączeń w roamingu UE. Tak przynajmniej wynika z regulaminu ze strony TM. Końcówka 7669 jakbyś szukał.
A abonament biorąc ceny ze sklepu Apple (6 64GB lub 6 plus 16GB kosztują po 3400zł, a w TM 219zł każdy) wychodzi za niecałe 59zł.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #773140  autor: Woytek
 27 gru 2014, 17:56
Witam,
mam do przedłużenia numer r80 płacę 65zł (brałem z iP 4 za 199zł). Obecnie interesowałoby mnie coś do 90zł z w miarę atrakycjną ceną za 5s, chyba miesiąc temu widziałem cennik oferty limitowanej z 5s za chyba 699 w abonamencie 89zł, jest to jeszcze dsotępne? Ile obecnie można (o ile można) utargować z ceny telefonu? Przy ostatnim przedłużaniu było to chyba 400zl w moim przypadku. Dzięki z góry
  • Strona 105 z 624
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 624
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 624