DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 549 z 624
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 624
 #1004278  autor: kamciak
 18 lip 2018, 13:00
Dorzucę wynik swoich negocjacji, a raczej tego co mi zaproponował konsultant a ja od razu zaakceptowałem.
Numer prywatny: abonament 60 zł brutto, umowa 24 miesiące, 10 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, motorola moto g6 39 zł brutto
Numer firmowy: abonament 55 zł netto, umowa 24 miesiące, 20 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, huawei p20 lite 219 zł brutto.
Mam nadzieję że to dobra oferta :) Konsultant bardzo rzeczowy
 #1004282  autor: rohan666
 18 lip 2018, 13:38
Ponawiam prośbe, czy ktoś mógłby udostępnić aktualny cennik telefonów dla taryf Jump ProFirma? Przeszukałem wcześniejsze wpisy na forum, szukałem w necie i nie znalazłem. Przedłużyłem w zeszłym tygodniu umowę w taryfie Jump ProFirma M Special i chciałbym wiedzieć jakie zniżki otrzymałem. Dziękuje i pozdrawiam
 #1004287  autor: skorek
 18 lip 2018, 14:34
kamciak pisze:Dorzucę wynik swoich negocjacji, a raczej tego co mi zaproponował konsultant a ja od razu zaakceptowałem.
Numer prywatny: abonament 60 zł brutto, umowa 24 miesiące, 10 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, motorola moto g6 39 zł brutto
Mam nadzieję że to dobra oferta :) Konsultant bardzo rzeczowy
Rzeczywiście całkiem okej. Ja się zastanawiam nad ofertą wymienioną kilka stron wcześniej czyli Sony XA2, za 9 zł w abo 80 zł z 20 GB i resztą no limit. Przy czym jak patrzę na koszt tej Motoroli to też całkiem sensowna oferta. Neta używam od 7 do 9 GB więc 10 mi wystarczy. Przydałby się aktualny cennik i informacja, czy coś jeszcze z niego można urwać.

Umowa kończy mi się na koniec listopada. Nikt nie dzwonił jeszcze.

Coś możecie polecić? Podpowiedzieć?
 #1004290  autor: arasel
 18 lip 2018, 14:56
skorek pisze:Sony XA2, za 9 zł w abo 80 zł z 20 GB i resztą no limit.
W ofercie SUK ten abonament będzie zrabatowany do 70PLN, reszta się zgadza.
rohan666 pisze:Ponawiam prośbe, czy ktoś mógłby udostępnić aktualny cennik telefonów dla taryf Jump ProFirma?
Najwidoczniej nikt akurat nie ma tego cennika. Najszybciej będzie jeśli napiszesz do BOA i o takowy poprosisz.
 #1004558  autor: Bronchicum
 20 lip 2018, 17:55
Jaka jest możliwość zjechania z ceny miesięcznego abonamentu lub ceny telefony?

Abonament - T-mobile 1 (180) - bez limitu 24 msce - 180 zł/msc
Telefon - Iphone 8 64GB - opłata na start 228.99 zł

Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa żeby było coś taniej?

W tej chwili posiadam cztery aktywne abonamenty w t-mobile.
 #1004627  autor: Sławek
 21 lip 2018, 15:03
U mnie t-mobile wszystko przegrał nieprofesjonalną i niekompetentną obsługą klienta, wadliwymi automatami (problem z odczytywaniem wstukanego w automat numeru podczas połączenia zagranicznego), brakiem możliwości płacenia kartą, brakiem możliwości kontaktu via e-mail (jedynie formularz na stronie), przedłużającą się blokadą konta po opóźnieniach (ponad regulaminowy czas) mimo nadpłaty na koncie, brakiem możliwości zalogowania się przez internet lub aplikację podczas gdy numer jest zawieszony. Nie polecam przedłużać umowy w tej sieci. Miałem przez wiele lat numer w konkurencyjnej sieci i nigdy (podkreślam nigdy) mimo opóźnień nie miałem takich problemów. Żałuję, że do T-Mobile się przeniosłem. Za 5 miesięcy kończy się umowa i wracam do poprzedniego operatora, a jeśli nie odwieszą numeru to pewnie szybciej. Może trochę droższe telefony, ale jakość obsługi i podejście do klienta mają na poziomie o niebo lepszym. Namawiam forumowiczów - zastanówcie się poważnie czy warto. W razie problemów T-Mobile okazuje się nie być zbyt przyjazny.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2018, 15:55 przez Sławek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1004628  autor: piotrzet
 21 lip 2018, 15:10
Kwestia na kogo trafisz. Akurat ostatnio obsługa im się poprawiła chodź zdarzają się przypadki osob, które w ogóle tam nie powinny pracować

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1004659  autor: piter410
 21 lip 2018, 18:48
Sławek pisze:U mnie t-mobile wszystko przegrał nieprofesjonalną i niekompetentną obsługą klienta, wadliwymi automatami (problem z odczytywaniem wstukanego w automat numeru podczas połączenia zagranicznego), brakiem możliwości płacenia kartą, brakiem możliwości kontaktu via e-mail (jedynie formularz na stronie), przedłużającą się blokadą konta po opóźnieniach (ponad regulaminowy czas) mimo nadpłaty na koncie, brakiem możliwości zalogowania się przez internet lub aplikację podczas gdy numer jest zawieszony. Nie polecam przedłużać umowy w tej sieci. Miałem przez wiele lat numer w konkurencyjnej sieci i nigdy (podkreślam nigdy) mimo opóźnień nie miałem takich problemów. Żałuję, że do T-Mobile się przeniosłem. Za 5 miesięcy kończy się umowa i wracam do poprzedniego operatora, a jeśli nie odwieszą numeru to pewnie szybciej. Może trochę droższe telefony, ale jakość obsługi i podejście do klienta mają na poziomie o niebo lepszym. Namawiam forumowiczów - zastanówcie się poważnie czy warto. W razie problemów T-Mobile okazuje się nie być zbyt przyjazny.
no to życzę Ci powodzenia przenoś się do orange tam zobaczysz jak jest nie płacić rachunków w terminie życzę ci powodzenia
 #1004732  autor: jashooligans
 22 lip 2018, 17:38
Witam.
Mam pytanie, bo na poprzednich stronach są sprzeczne informacje.
Jeden z użytkowników napisał że dostał p20 lite za 1 zł 2 abonamencie 80 zł.
Nie pasuje mi to do żadnego cennika (wychodzi mi 200 zł dopłaty)
Czy możecie mi potwierdzić w jakim abonamencie dostanę p20 lite za 1 zł, ewentualnie 100 zł dopłaty.
Mam jeszcze pytanie bo mam 5 miesiący do końca umowy. Wyczytałem że nie można przedłużyć na abo mniejszy niż się ma teraz, czy to prawda. Czy płacąc teraz 85 zł mogę przedłużyć już teraz na 80 zł czy muszę 90 zł?
Dzikeuje za pomoc pozdrawiam
 #1004733  autor: iphoneski
 22 lip 2018, 17:59
RafRafRaf pisze:Nie rozumiem ludzi którzy nie płacą w terminie i jeszcze mają pretensje.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
Czasami po prostu można zapomnieć. Ja też kilka razy nie zapłaciłem bo najpierw nie miałem czasu a potem wyleciało mi z głowy. To nie zawsze jest tak, że jak ktoś nie płaci to chce oszukać opeatora
 #1004786  autor: Soulshakin
 23 lip 2018, 09:11
Orange i plus też są uciążliwi za spóźnienie się z zapłatą. Wiec nie widzę operatora który w jakiś sposób dużo lepiej ogarnia takie sytuacje niż t-mobile (nie wiem jak w play).

Jak ktoś ma problemy z terminowością pozostaje karta.
 #1004787  autor: piotrzet
 23 lip 2018, 09:14
Jeśli ktoś się spóźni do 5 dni to nie ma żadnego problemu. Mnie jeszcze nikt nie wydzwaniał jak się tyle spóźniłem. A nawet jak ktoś zrobi przelew po terminie to wystarczy wysłać potwierdzenie i też żadnego problemu nie robią nawet jak dojdzie do blokady połączeń

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1004790  autor: Sławek
 23 lip 2018, 09:57
Nie wiem, dlaczego się wszyscy przyczepili tylko tematu płatności, skoro wymieniłem całą listę problemów ;)
Poza tym opóźnienie nie zawsze musi wynikać z braku pieniędzy (nie chce mi się tłumaczyć).
Mamy XXI wiek, a nie ma możliwości płatności kartą np.
Utrudnienia w kontakcie też bywają uciążliwe (zwykle wygodniej mi załatwiać sprawy przez maila).

Ostatecznie dziś okazało się, że wszyscy czterej konsultanci, z którymi do tej pory rozmawiałem byli niekompetentni. No niestety, ale choćbym miał miliony dolarów na koncie to T-Mobile po prostu już odpada :)
 #1004839  autor: finland
 23 lip 2018, 15:36
Dean27 pisze:Panowie, gorąca prośba o pomoc czy idzie coś jeszcze wyrwać.
Umowa na ofertę rodzinną (3 numery, abonament zazwyczaj około 100-110) kończy mi się na początku sierpnia - oferta 75zł (25 za numer) - smsy, połączenia bez limitu i 5gb internetu (nowego telefonu nie chce bo abonament musiałby być większy).
Zadzwoniłem dzisiaj do sekcji utrzymania klienta i powiedziałem, że chciałbym wypowiedzieć umowę, chyba, że zaproponują mi lepsza ofertę. Pan powiedział, że 25zł za numer to jest minimum w tej sieci i może ewentualnie dorzucić do tej kwoty dodatkowe 5GB do numeru - czyli wszystko bez limitu + 10 GB netu za 75zł. Orientuje się ktoś czy można tu ugrać cokolwiek więcej czy to jest maksimum?
piotrzet pisze:Nie to co ci podał to max
Panowie, mam ten sam temat tylko dwa numery na siebie.
Propozycja SUK to 30 zł bez telefonu za nolimit połączenia i wiadomości oraz 5GB netu.
Walczę o 10GB przy tej kwocie i to wydaje się realne.
Natomiast kolega wyżej ma 10GB na numer za 25 zł.
Czy to realne aby otrzymać taką ofertę z 10GB netu za 50 zł (dwa numery po 25 zł)?
Siostra też ma koniec umowy w Tmobile, jej umowa kończy się w tym samym okresie czyli teraz 25 lipca.
Generalnie chcemy przedłużyć bez telefonu (ja dwa numery na siebie i siostra jeden na siebie). Za te 25 zł z 10GB to byłaby dla nas dobra oferta. Jest szansa na takie warunki czy realanie tylko 30 zł przy 10GB? Stare umowy mam z telefonem na pułapie 70 zł od numeru (siostra też) i w tym 10GB, co zasadniczo nam wystarcza.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 #1004855  autor: piokuk
 23 lip 2018, 18:14
Ponawiam pytanie o warunki internetu mobilnego na przedłużenie.
 #1004997  autor: andy12
 25 lip 2018, 06:08
Mam również 3 numery w abonamencie T-mobilne za 75zł (5gb plus no limit na rozmowy i smsy). Otrzymałem identyczną ofertę na przedłużenie abonamentu. Choć dwa lata temu to była dobra oferta to teraz tak nie jest. Nie wiem czy Tmobile stracił kontakt z tym co oferuje konkurencja ale z mojej strony decyzja już podjęta. Przechodzę do Playa na kartę z opcją rodzinną (15gb na każdy numer plus no limit rozmowy/SMSy za 25zł).
Wydaje mi się bez sensu wiązać na dwa lata z Tmobile otrzymując tak słabe warunki i to bez telefonu.
 #1005027  autor: KrzysiekM
 25 lip 2018, 12:07
piokuk pisze:Ponawiam pytanie o warunki internetu mobilnego na przedłużenie.
Specjalnie się zarejestrowałem, żeby odpowiedzieć ... więc doceń :mrgreen: :mrgreen: bo sam bezskutecznie szukałem tu podobnych informacji ( być może słabo )

Ostatnio ( dwa/trzy tygodnie temu ) przedłużałem internet mobilny. Wcześniej miałem 60Gb za 39PLN. Przedłużając celowałem w internet domowy 20 ( czyli transfer no limit - prędkość do 20Mb bo mój BTS i tak mi na wiele więcej nie pozwala ).

Po dłuższej rozmowie udało mi się ugrać BEZ LIMITU LTE, poza LTE 60Gb transferu plus Buawei B525s za 45 ( plus dopłata chyba 29 za sprzęt i kuriera ). Wg regulaminów to taryfa INTERNET MULTI/24 zrabatowana o 15pln. Plusem jest na pewno fakt, że predkość większa, brak limitu danych i sensowny router. Minusem lekko większy rachunek.

Mam nadzieję, że pomogłem
  • Strona 549 z 624
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 624
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 624