DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 647 z 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692
 #995328  autor: pazi
 24 maja 2018, 22:25
Konsultowałem sprawę w UKE, sugerują wniesienie wniosku o pozasądowe rozwiązanie sporu, potrwa to do 90 dni - w chwili obecnej złożyłem jeszcze jedną reklamację przez PLAY24. Jeżeli nie przyniesie rezultatu, to zgłaszam sprawę do UKE.
 #995346  autor: gepard
 25 maja 2018, 01:02
To chyba nie wyda, o ile kojarzę Play nie jest skory do mediacji i tylko sąd wchodzi w grę.

Tak też myślałem, że mogą Ci pójść na rękę zaakceptować umowę, a za miesiąc zmienić cennik i wtedy pozostaje Ci zerwanie umowy z winy operatora, to by było dla nich najlepsze i najtańsze. Wszak mogą zmienić zasady zgodnie z prawem, a wtedy Ty się możesz nie zgodzić co jest jednoznaczne z wygaszeniem umowy.
Jeśli jednak pójdą na salę sądową to są debilami.

Trudno Ci będzie pozostać na tych warunkach, ale życzę jak najlepiej i czekam na nowe wieści, napisz co i jak w temacie.
 #995661  autor: Karlos20
 26 maja 2018, 22:34
looxmo pisze: SOLO w Play na Kartę
Masz w SOLO na kartę PLAY NOW? NIE.
Masz w SOLO na kartę 10 GB z lejkiem 1 mega, na którym wiele rzeczy w necie zrobisz na smatfonie? NIE, zjadają z konta od 2 gr do 12 gr za 100 kB.
Masz w SOLO na kartę no-limit na MMSy? NIE, 19 gr/szt.
Masz w SOLO na kartę swobodne 30 dni w roamingu UE? NIE, bulisz zgodnie z cennikiem, albo korzystasz z dopłat.
I jeszcze jedno: na kartę na 6 miesięcy nie dostaniesz pełnego no-limitu za 20 zł/mies., a oferta rodzinna to 2x 25 zł/mies.
Wiadomo co jest lepsze. Warto nie czekać, aż numer przejdzie na kartę i walczyć o ofertę postpaid.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995674  autor: Burito
 27 maja 2018, 10:01
U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
 #995774  autor: Karlos20
 27 maja 2018, 22:50
Burito pisze:U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
Sam o tą ofertę walcz, albo wybierz kartę lub konkurencję. Wypowiedzenie jeśli już masz złożone, to będzie łatwiej.
Polecam skorzystać z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
Wpisz nr tel Play, który ma dotyczyć sprawa, imię, "chcę przedłużyć umowę", akceptacja zgód, żeby przedstawili ofertę i wyślij. Oddzwonią w dni robocze i przedstawią ciekawe oferty. Konfrontuj opcje z konkurencją u konsultanta, a wynegocjujesz najlepszą opcję. Powodzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995799  autor: Burito
 28 maja 2018, 08:57
Dzięki @Karlos20 za cenne porady. Z drugiej strony ostatnio konsultant tak mi doradził: jak będzie sam Pan dzwonił do DUK to oferty na czas nieokreślony nie będzie.

Ale to nie do końca, rok temu też negocjowałem taką umowę na drugim moim numerze, sam zadzwoniłem i ją dostałem.

Edit: właśnie zadzwoniono do mnie z PLAY, oferta umowa za 30 zł i na 24 miesiące. Nie ma dla mnie nadal oferty na czas nieokreślony. Pani mówiła, że oferta na czas nieokreślony rodzi obawę, że może mi zostać wypowiedziana przez PLAY lub podniesiony może zostać abonament :mrgreen: :mrgreen:
 #995897  autor: Burito
 28 maja 2018, 19:20
Tak oczywiście nie omieszkałem :) Mam taką ofertę na czas nieokreślony na drugim numerze i jakoś ponad rok nikt mi jej nie wymówił i nie podniósł kwoty abonamentu.
 #996937  autor: Karlos20
 02 cze 2018, 21:36
Burito pisze:Pani mówiła, że oferta na czas nieokreślony rodzi obawę, że może mi zostać wypowiedziana przez PLAY lub podniesiony może zostać abonament
Serio? Równie dobrze w każdej ofercie na czas określony Play poinformuje o podwyżce cen np w roamingu międzynarodowym i to już jest podstawa do zakończenia umowy lub zmiany jej warunków na korzyść Abonenta, lecz łatwiej straszyć przy umowach bezterminowych.
Burito pisze:Mam taką ofertę na czas nieokreślony na drugim numerze i jakoś ponad rok nikt mi jej nie wymówił i nie podniósł kwoty abonamentu.
Całe szczęście, bo wiedzą, że łatwo mogą stracić Abonenta.
Burito pisze:właśnie zadzwoniono do mnie z PLAY, oferta umowa za 30 zł i na 24 miesiące. Nie ma dla mnie nadal oferty na czas nieokreślony.
Znajomy z pracy również dostał tą ofertę. Bez składania wypowiedzenia. Wystarczył formularz kontaktowy do Play. Czas umowy krótszy, bo 18m, 20 zł abo smart. (min/sms/mms/net) + 10 zł PLAY NOW pakiet podstawowy. No i jest zadowolony, bo chodziło o zejście z ceny 49,99 zł.
Przy takich kosztach czas umowy ma drugorzędne znaczenie. Ja np jeszcze 8 miesięcy temu miałem faktury po 110 zł mies, od listopada 2017 do stycznia 2018 miałem już 49,99 a obecnie 25 zł. A teraz w czerwcu (3go dnia miesiąca) dostanę drugą fakturą z rabatem za Cykliczną Płatność Kartą, więc abo wynosi 20 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #996941  autor: iphoneski
 02 cze 2018, 22:05
Burito pisze:właśnie zadzwoniono do mnie z PLAY, oferta umowa za 30 zł i na 24 miesiące. Nie ma dla mnie nadal oferty na czas nieokreślony. Pani mówiła, że oferta na czas nieokreślony rodzi obawę, że może mi zostać wypowiedziana przez PLAY lub podniesiony może zostać abonament :mrgreen: :mrgreen:
W jakimś sensie miała rację, bo teoretycznie skoro jest na czas nieokreślony to każda ze stron może zmienić, albo wypowiedzieć kontrakt. Ale raczej tego nie zrobią, bo szkoda stracić klienta.
 #996994  autor: Burito
 03 cze 2018, 11:38
Witajcie kolejny telefon z Działu Utrzymania Klienta Play, propozycja umowa za 25 zł miesięcznie na 24 miesiące. Nie ma już dla mnie oferty na 18 miesięcy a o czasie nieokreślonym można tylko pomarzyć (według konsultanta wszystkie umowy na czas nieokrelśony wycofane - stały blef).
Aleksaola pisze:Witajcie, długo czekałam na ofertę no limit za 25 zł, umowa na czas nieokreślony, wystarczyło złożyć dyspozycję przeniesienia numeru do plush i oferta się znalazła bez szemrania i podchodów. Umowę miałam do końca maja.
Co radzicie? Moja obecna umowa kończy się 19.06.2018 r. Złożyć wniosek o przeniesienie numeru do A2Mobile? Może to jakoś przekona sieć Play do zaproponowania mi umowy na czas nieokreślony ?
 #997295  autor: Karlos20
 04 cze 2018, 21:28
Burito, strasz konkurencją, z tymi magicznymi 25 zł na czas nieokreślony itp. Dodaj, że zależy Tobie pozostanie w Play. Powinni zmienić zdanie. Ofertę na 18m powinieneś otrzymać. Wniosek MNP będzie w takiej sytuacji błędem, bo Ciebie już nie zatrzymają w sieci. No i wysyłaj z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
albo zadzwoń pod 730 300 300 (numer darmowy, nie płacisz za połączenie, a łączy z OK PLAY). Wybierasz odpowiednio 5 - Oferty i 1 - Przedłużenie umowy.
Uda się!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #997415  autor: Burito
 05 cze 2018, 14:57
@Karlos20 jakoś to nie robi na nich żadnego wrażenia te "straszenia" konkurencją, nie mam już żadnych argumentów w trakcie rozmowy z tymi konsulami. Zostało mi 15 dni do końca umowy, później przerzucą mnie do oferty Play na kartę.
 #997478  autor: frycek
 05 cze 2018, 18:51
Witam czy ktoś orientuje się jaki koszt abonamentu można wywalczyć przy przedłużaniu dla firm bez telefonu lub z telefonem galaxy s7
 #997491  autor: Burito
 05 cze 2018, 19:48
Karlos20 pisze:Burito, strasz konkurencją, z tymi magicznymi 25 zł na czas nieokreślony itp. Dodaj, że zależy Tobie pozostanie w Play. Powinni zmienić zdanie. Ofertę na 18m powinieneś otrzymać. Wniosek MNP będzie w takiej sytuacji błędem, bo Ciebie już nie zatrzymają w sieci. No i wysyłaj z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
albo zadzwoń pod 730 300 300 (numer darmowy, nie płacisz za połączenie, a łączy z OK PLAY). Wybierasz odpowiednio 5 - Oferty i 1 - Przedłużenie umowy.
Uda się!
Udało się :D :D Mam ofertę za 25 zł na czas nieokreślony :mrgreen: :mrgreen:

Dziś zadzwoniłem pod numer podany przez Karlosa20 i Pan konsultant stwierdził, że Play wycofał tą ofertę na czas nieokreślony i już jej nie będzie. Według niego wycofano także ofertę na 18 miesięcy. Poprosiłem go w trakcie rozmowy dwukrotnie o kontakt z przełożonym, po dłuższym oczekiwaniu odparł, że nadal nie ma dla mnie tej oferty. Radził abym szybko brał tą na 24 miesiące, bo również jest w trakcie wycofywania :lol: :lol:
Powiedziałem, że jak się znajdzie dla mnie oferta na czas nieokreślony to proszę o kontakt.

Za około 40 minut zadzwoniła do mnie Pani z PLAY, zaproponowała ofertę za 30 zł i na czas 24 miesięcy, odparłem, że mnie ona nie interesuje i chcę taką za 25 zł na czas nieokreślony. Po chwili sprawdzania odparła, że na moim koncie JEST TAKA OFERTA i może mi ją przydzielić. Normalnie CUD w PLAY, nie było a się znalazło, była wycofana a ktoś ją przywrócił :lol: :lol: :lol:

To mówię Pani, że przez te kilka tygodni byłem wprowadzany przez konsultantów co do tej oferty a tu nagle się znalazła ? Odparła "ja nie będę Pana okłamywać"....

No i czekam na aktywację tej oferty.

Dziękuję wszystkim za pomoc w jej uzyskaniu, nie wierzcie konsulom, bo blefują i perfidnie kłamią. W ostatnim miesiącu trwania umowy ta oferta się pojawia, a złożenie wypowiedzenia ułatwia jej otrzymanie.
Pozdrawiam.
 #997502  autor: michalsuchy
 05 cze 2018, 20:42
Kolego śledzę twoje wypowiedzi bo jestem na podobnym etapie, czy możesz dopisać co konkretnie uzyskałeś w tej ofercie( internet , tv itp) .
Mam również pytanie. Jestem klientem play od wielu lat. Złożyłem wypowiedzenie umowy z dniem 20 czerwca na dwa numery oraz internet domowy. Do jakiej ofert mogę negocjować ? Interesuje mnie oferta bez limitu na dwa telefony oraz internet domowy bez limitu.
 #997505  autor: Burito
 05 cze 2018, 20:46
Hej ja negocjowałem umowę na jeden numer, oferta za 25 zł miesięcznie, czas trwania umowy nieokreślony. Do tego telewizja PLAY NOW, TIDAL na 24 miesiące. Do końca obecnej umowy miałem jeszcze 15 dni. Oczywiście złożyłem wypowiedzenie. Jak widziałeś konsultanci notorycznie kłamali, że nie ma tej oferty, a dziś się znalazła. Jest to oferta bez telefonu sam SIM. Weź na każdy numer ofertę za 25 zł a internet domowy to się nie orientuję za ile można dostać.
  • Strona 647 z 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692
  • 1
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 692