DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 618 z 692
  • 1
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 620
  • 692
 #960572  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 19:48
Od dawna chodzi mi na bts orange bo mam wlaczony przez bok :D
nie wiem nawet ile czasu juz kupe ;)

Pozdrawiam :)
 #960593  autor: BartoszP
 11 lis 2017, 21:53
Dobry wieczór!

Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i w zeszłym tygodniu udało mi się przy pierwszym telefonie, bez wypowiedzenia uzyskać opisywaną tu wiele razy ofertę Replay SOLO z rabatem na abonament I + za 25 zł jednakże na 18 mies zamiast na czas nieokreślony, która, bez wiekszego przemyslenia zaakceptowałem. Jednakże po przemyśleniu stwierdzam, że niby 18 mies to krótko ale lepiej byłoby miec na czas nieokreślony, szczegolnie zwazajac na bardzo częste zmiany w ofertach.

I teraz pytanie - czy jak cofnę te warunki (termin 14 dni jeszcze nie upłynął) i wtedy złożę wypowiedzenie to będzie to działało na takiej samej zasadzie jak gdybym nie przedluzał wcześniej już tej umowy? Tzn. czy np nie powiedzą mi, że dopiero co tydzien temu przedłużałem ale zrezygnowałem, więc następna taką ofertę mogę dostać np. dopiero po paru miesiącach? Albo potrakują to jako zmianę na koncie, wiec kolejna jakakolwiek zmiana może być po dłuższym czasie? Orientuje się ktoś jak to wygląda w takich sprawach?

Z góry dziękuję za pomoc.
 #960597  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 22:03
Masz 14 dni na rezygnacje jesli podpisales umowe przez neta lub telefon wiec pisz wypowiedzenie jak tak ;)

Pozdrawiam :)
 #960646  autor: Karlos20
 12 lis 2017, 11:01
BartoszP: Potwierdzam, masz 14 dni na wycofanie aneksu (kontakt pod *500/5/1).
Myślę, że nie będzie blokady na tą nową ofertę z umową bezterminową, ale wówczas radzę poczekać, aż Play24 wykaże przywrócenie starych warunków.
Poza tym 18m umowy w tym abo to też furtka dla Ciebie, bo jeśli Play zacznie kombinować z ofertą, która może przynieść podwyżkę cen, wypowiesz umowę bez kar, jak w ofercie bezterminowej.
Wybór należy do Ciebie. Moim zdaniem nie znajdziesz lepszych opcji bez telefonu w abonamencie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #960662  autor: kkyyoo
 12 lis 2017, 12:52
pakierhakierxd pisze:Ta oferta jest tylko dla przedluzajacych ;)
W nju na abo wogole razem byscie wyszli najlepiej na 2 nr za 38zl no limit wszyscy + no limit sms mms +10 gb po jakims czasie powiekszy sie do 15 gb.
No właśnie tego się obawiałem, że tylko dla przedłużających. Problem jest jeszcze bardziej skomplikowany, bo ja obecnie mam ofertę dla firm (to słynne uśrednione 15netto na 24 miesiące) i jeszcze mi ponad rok został.
Spróbuje jeszcze jutro zadzwonić na inforlinię i zapytam się czy by mi nie dali drugiej takiej samej oferty jak przyjdę z drugim numerem od konkurencji. Jeżeli się nie zgodzą to faktycznie pozostanie tylko karta i dojechać na tym do końca umowy i potem oferta na dwa numery, choć przyznam, że wolałbym ofertę na kartę, bo boję się, że moja kobieta zapomni o doładowaniach :-P
 #960667  autor: pakierhakierxd
 12 lis 2017, 13:17
Ustaw jej doładowanie cykliczne w banku i nie zapomni :)

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #960685  autor: Nikita_Bennet
 12 lis 2017, 15:27
Co do oferty za 25 - ale jakieś minusy są? Zgody marketingowe itp? Bo to jest ważne akurat dla mnie.

PS: u mnie play po włączeniu przez bok obsługi btsów orange zrobiło więcej złego niż dobrego-ciągle przelogowania.
 #960688  autor: Wosiu96
 12 lis 2017, 15:34
Witam. Mam ofertę Formula Smartfon Unlimited za 69.99 i p8 pite którą zabrałem 2 lata temu. Obecnie umowa wygasa 19.12.2017 roku i zastanawiam się nad przedłużeniem tej umowy. Co możecie mi doradzić? Wysłać wypowiedzenie umowy i czekać na telefony czy sam spróbować coś ugrać? Interesują mnie telefony pokroju p10 lite, a5 2017 itp. Możliwie chciałbym zostać przy takiej samej cenie abo bądź niższej jeżeli coś ugram.
 #960696  autor: pakierhakierxd
 12 lis 2017, 16:14
niedlugo bedzie wlaczony dostep orange kazdemu bo orange jest glownym partnerem :)
Najlepiej sobie ustawić priorytety na karcie sim przez kontakt z bok
ja mam Play T-Mobile Plus Orange standard ale pomyślę czy nie dać Play Plus T-Mobile Orange bo tak i zasięg najlepszy w domu tak wygląda :P

Każdy ci poradzi przejść na bez telefonu lub prepaid a telefon za gotówkę lub na raty.
Telefony u operatorów to nie to co kiedyś teraz strasznie przepłacasz ,dzieki telefonowi musisz brać abo za 70-100 a tak bez telefonu za 25 i telefon np z allegro 0 % raty ;),lepsze rozw.

Pozdrawiam :)
 #960725  autor: Nikita_Bennet
 12 lis 2017, 20:50
Nikita_Bennet pisze:Co do oferty za 25 - ale jakieś minusy są? Zgody marketingowe itp? Bo to jest ważne akurat dla mnie.
trochę poszperałem i to chyba o tej ofercie mówicie:
https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf
u mnie wyjdzie 30 zł bo na zgody marketingowe się nie zgodzę. Wydaje mi się że za 30 dychy i tak jest to niezła oferta.
Pytanie - te 10GB to bez znaczenia czy będę w roamingu krajowym tmobile/plus?

pakierhakierxd pisze:...Najlepiej sobie ustawić priorytety na karcie sim przez kontakt z bok
ja mam Play T-Mobile Plus Orange standard ale pomyślę czy nie dać Play Plus T-Mobile Orange bo tak i zasięg najlepszy w domu tak wygląda :P ...
I działa to? Pytam bo jak ostatnio włączyłem zasięg orange to bardzo często mnie przełączało i musiałem go wyłączyć. Chętnie bym wybrał logowanie do tmobile potem play potem plus.
 #960726  autor: pakierhakierxd
 12 lis 2017, 20:54
Play zawsze musi byc na 1 miejscu

dziala wtedy loguje w takiej kolejnosci jaka sobie ustawisz ;)

Pozdrawiam :)
 #960738  autor: sixis
 12 lis 2017, 22:15
Pytanie techniczne - czy umowę w abonamencie Play, mogę przedłużyć w RBM też abonament?
Wiem że, przenieść z Play do RBM się nie można.
Automat na stronie wywala ofertę dla podanego numeru.
Nie pytajcie o sens :D
 #960750  autor: sixis
 13 lis 2017, 08:37
Właśnie "tak jakby" tylko nie wiadomo w którą stronę, bo przenieść się nie można i przedłużyć chyba też nie można :D
 #960754  autor: pakierhakierxd
 13 lis 2017, 08:54
Ale możesz zrobić tak ,przejść z abo na prepaid Play i stamtąd kodem do rbm na kartę a potem wziąc umowę w rbm ;)

sam kodem nie raz migrowałem :D ,a przez bok udało mi się nawet z Fakt mobile do rbm :D

Pozdrawiam :)
 #960943  autor: Pablus83
 14 lis 2017, 08:45
Witam
Posiadam dwa numery na firmę.
1 wszy:
Zmieniony z FORMUŁA SMARTFON unlimited 49,99 dla FIRM na Promocyjny:
Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99 dla Firm tylko SIM
- darmowe sms , mms 7GB danych na okres 24 miesięcy (6 miesięcy za darmo + 18 miesięcy za ok 25zł)
2 gi numer mam aktualnie w taryfie (do 24.12.2017r. umowa):
FORMUŁA SMARTFON Unlimited 49,99 dla Firm
Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited dla Firm II

i chciałbym go zmienić coś z nielimitowanym internetem (lub wybrać taką jaką mam na pierwszym numerze).

Z tego co wyczytałem z forum i regulaminu oferty RePlay SOLO z rabatem na abonament I + można mieć za:
- 25 zł na czas nieokreslony.
Nielimitowane SMS , MMS , INTERNET

Tylko czy aby na niego przejść wystarczy mieć obojętnie jaki abonament w PLAY czy można tylko z abonamentu Solo Stan Nielimitowany i czy powyższe warunki abonamentu się zgadzają.

A może ktoś wie o jakieś ofercie na Firmę która jest porównywalna lub lepsza od tej.
 #961001  autor: Nikita_Bennet
 14 lis 2017, 13:42
konto abonenta zmigrować z firmy na osobę prywatną, przejść na taryfę która nam pasuje. Po 1-2 okresach zmienić konto z prywatnej na firmę. Ja mimo możliwości odliczenia VATu nie korzystam z taryf dla firm - grosze do odliczenia a tłumaczyć czasem się trzeba, poza tym od 2-3 lat nie widzę nic sensownego/opłacalnego/lepszego w taryfach dla firm. Czysty abo z simonly, jak oferty z telefonami to nie wiem.
  • Strona 618 z 692
  • 1
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 620
  • 692
  • 1
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 620
  • 692