DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 637 z 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692
 #975852  autor: gepard
 03 lut 2018, 17:46
Tzn co?
Można wycofać zgody marketingowe, co nie skutkuje zabraniem rabatu za nie. Tak stanowi regulamin.
Jaśniej się nie da ;)
 #975854  autor: Nahin1212
 03 lut 2018, 18:16
Zgodny na marketing Play musza byc udostepnione jak i zarowno zgoda na przetwarzanie danych do profilowania , inaczej bedzie sie to wiazalo z utrata rabatu 5zl
 #975863  autor: mseifer
 03 lut 2018, 19:11
Seben pisze:Dzisiaj przedłużyłem umowę na warunkach replay solo I+ za 25zl na czas nieokreślony, obowiązkowe zgody marketingowe. Pełen no limit, 10GB internetu, showmax 12m, tidal i play now 24m. Miałem złożone wypowiedzenie. Bez nie chcieli dać. Nie dzwoniłem do DUK. Sami zadzwonili i przy pierwszym telefonie dostałem co chciałem. Także oferta cały czas aktualna. Pozdrawiam
Ile do końca umowy ?
 #975865  autor: Nikita_Bennet
 03 lut 2018, 19:13
gepard pisze:Tzn co?
Można wycofać zgody marketingowe, co nie skutkuje zabraniem rabatu za nie. Tak stanowi regulamin.
Jaśniej się nie da ;)
Wycofanie zgód nie zwiększy abo?
Możesz podać który punkt regulaminu?
 #975880  autor: gepard
 03 lut 2018, 19:41
Nahin1212 pisze:Zgodny na marketing Play musza byc udostepnione jak i zarowno zgoda na przetwarzanie danych do profilowania , inczej bedzie sie to wiazalo z utrata rabatu 5zl
Wiesz bo wycofałeś czy ktoś ci powiedział?

Nikita_Bennet pisze: Wycofanie zgód nie zwiększy abo?
Możesz podać który punkt regulaminu?
Wystarczy regulamin popatrzeć, ale niech stracę...

Stary regulamin punkt VII podpunkt 4.5
W nowym tak samo VII 4.5

Obrazek

Także to nie od dziś, wczoraj czy od wtorku :D
Ostatnio zmieniony 03 lut 2018, 20:08 przez gepard, łącznie zmieniany 1 raz.
 #975888  autor: Robin560
 03 lut 2018, 20:07
dzwoniłem do bok rbm (790666666) z play mix i policzyło mi poza sieć

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #975889  autor: gepard
 03 lut 2018, 20:10
Nahin1212 pisze:Wiem bo wycofalem, utracilem rabat podczas gdy mialem f.solo L a teraz solo nielimitowanyi dokladnie to samo
Było pisać reklamację ze wskazaniem na regulamin i tyle.
 #975977  autor: dylon
 04 lut 2018, 14:12
Przyznam, że trochę mi się ręce załamują, gdy czytam Wasze posty. Ludzie! czy Wy nie czytacie co podpisujecie? A gdyby w którymś punkcie było, że od np. 6 miesiąca będzie doliczana kwota 100zł, to co? Od razu byłby lament? :D :D :D Jestem pewny, że to wszystko "drobnym druczkiem" co stosują kiepskie firmy w umowach jest Waszą zasługą :P

Pozdrawiam,
--
Dylon
 #975998  autor: Nikita_Bennet
 04 lut 2018, 16:56
ech, to nie umowa bankowa to raz a dwa to od dłuższego czasu korzystam z rad tego forum i ani razu się nie naciąłem. No i zawsze ktoś pomoże i podpowie.
 #976068  autor: Morvius
 05 lut 2018, 10:26
Pamiętajmy, że to forum. Źródło informacji a nie ktoś nad głową kto nam każe coś podpisywać. Spotkamy się tu zapewne z pomocnymi stwierdzeniami lecz decyzja leży po Twojej stronie drogi czytelniku. Wracając do meritum, stosujmy się mimo wszystko do ograniczonego zaufania. Tak, wiem powiecie, że nikt tu nikomu nie chce źle doradzić ale na chłopski rozum jak można dobrze doradzić bez możliwości wglądu w regulamin promocji i dokumenty? Zastanówmy się, wyciągnijmy wnioski i miejmy to wszystko na uwadze.

Klasyczny obserwator wątku.
 #976071  autor: damdol5
 05 lut 2018, 11:56
Co do tych zgód marketingowych to wszystko jest zależne od taryfy, którą posiadamy.

Oczywiście reguluje to regulamin.

Ważna informacją to taka, że najpierw trzeba te zgody wyrazić a dopiero potem można z nich zrezygnować i trzeba pamiętać o tym przy każdej zmianie oferty.
 #976136  autor: gepard
 05 lut 2018, 19:06
Tu rzecz jasna mówimy o Solo+, do tych dałem regulaminy, sam posiadam i dlatego mogę się odnieść do papierologii.
Wiadomo, skoro ktoś płaci 25PLN to ma i efakturę i zgody, inaczej +5 lub 10. Na dwóch numerach wycofałem zgody, fakt kręcili nosem, ale podparłem go im regulaminem i przestali.

O zgody zawsze pytają przy aneksie, więc ciężko je "przeoczyć" :)
 #976325  autor: Sk_uter
 06 lut 2018, 20:46
Ruben pisze:Robaas, 2lata temu dla firm jako tzw. ofertę utrzymaniową proponowano no limit+7GB 15pln netto -skorzystałem z tej oferty. W tym wątku są wpisy osób, które otrzymały niedawno na firmę ofertę znaną jak utrzymaniowka dla osób indywidualnych czyli no limit +10GB i później lejek 1Mb za 25pln brutto.
Kolega damdol5 coś proponuje ale w wiadomościach prywatnych więc nie wiem czy gorszą czy lepszą ofertę.
Kiedyś oferty dla firm, bez telefonu były w Play znacznie lepsze niż dla indywidualnych ale teraz to już raczej przeszłośč.
Udało Ci się coś uzyskać na firmę?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 #976441  autor: sdm6777
 07 lut 2018, 15:54
Mam pytanie odnośnie ofert 25zł no limit bez terminu (mam taką od 1.5 roku) a teraz chciałbym pomóc załatwić to dziewczynie, a telefon kupić osobno. Da radę załatwić taką ofertę jakimś fortelem bez składania wypowiedzenia? Jak przycisnę konsultanta i powiem, że ja korzystam z tej oferty to coś to da, czy jednak trzeba się fatygować do salonu i składać rezygnację?
 #976445  autor: Mikman
 07 lut 2018, 16:08
Robaas pisze:Też jestem ciekawy czy jest coś dla firm w okolicy 25 zł, ktoś przedłużał ostatnio numer na małą firmę?
Właśnie przedłużyłem umowę na firmę i dostałem stan nielimitowany:
https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-p ... owany.html , ale umowa na 18 miesięcy. Cena 25 zł brutto w tym oczywiście Tidal na cały okres umowy i Showmax na 12 miesięcy.
Warunki te dostałem po złożeniu wypowiedzenia. Jednak najpierw zadzwonił do mnie zwykły dział przedłużenia umowy oferując mi to co mają nowi = przedłużający (ceny te same) z tych taryf:
https://dlafirm.play.pl/oferta/dla-prze ... abonament/ Powiedziałem, że się nie zgadzam w żadnym wypadku, bo za tyle to mają nowi, więc od razu przekierowali mnie do Działu Utrzymania Klienta, a tam już była inna rozmowa :) Bez gadania dali to co powyżej.
Firma czy nie firma, wypowiedzenie konieczne by coś ugrać i czy taryfa dla firm czy indywidualnych też nie miało to znaczenia. I TYLKO rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam.
 #976465  autor: Katana1978
 07 lut 2018, 18:03
Witam :)

Mi w marcu kończy się umowa - do tej pory miałam umowę FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 59,99 gdzie płaciłam abonament 45 zł z groszami...

Tym razem chciałabym wziąć abonament z telefonem p9 lite mini. W salonie zaśpiewali mi 70 zł miesięcznie.
Forum przejrzałam pobieżnie i z tego co jest napisanie najlepiej złożyć wypowiedzenie.
A potem do mnie z działu będą dzwonić.
Tylko jest taki problem ja w ogóle nie umiem się targować ;/ Jaką można osiągnąć najniższą cenę abonamentu z tym telefonem ? I co im mówić ?? W Play jestem już 5-6 lat jak nie lepiej i nigdy z żadnych takich zniżek nie korzystałam, ale zawsze brałam abonament bez telefonu....
  • Strona 637 z 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692