DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 577 z 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692
 #921485  autor: nasa32
 18 kwie 2017, 14:14
Cichy51 pisze:Opieram na tym , że :
1. Sama nazwa wskazuje , ze jest to taryfa z TV,
2. Po dzisiejszej rozmowie z BOK - PLAY NOW jest nieodłącznym elementem taryfy,
3. W PLAY24 masz możliwość wyłączenia tylk Usług Dodatkowych TV ( Pakiet podstawowy możesz tylko zmienić na wyzszy ).
Wszystko powinno być zgodne z Regulaminem a nie na odwrót. Załącznikiem do Aneksu nie jest przecież PLAY24 czy też rozmowa z BOK. Załącznikiem do Aneksu jest Regulamin, Cennik oraz Oświadczenia.

Ad. 1. To, że TV jest w nazwie nie może oznaczać, że nie można jej wyłączyć.
Ad.2. Proszę zapytać BOK o konkretny zapis z Regulaminu, który zabrania wyłączenia TV.
Ad.3. Zgadzam się z tym. Tak rzeczywiście jest, ale świadczy to wyłącznie o niedostosowaniu PLAY24 do Regulaminu. Proszę zauważyć, że w PLAY24 jest też inna niezgodność, mianowicie figuruje tam opłata 20zł za TV podczas gdy w Regulaminie jest 10zł.
W Regulaminie jest wyraźnie napisane, których usług nie można wyłączyć. Dowodem tego są następujące punkty Regulaminu: 1.6, 2.6, 3.6, 4.6.
Proszę mnie poprawić - odnosząc się do Regulaminu - jeśli czegoś nie doczytałem, albo źle zrozumiałem.
 #921487  autor: Cichy51
 18 kwie 2017, 14:27
Wiem , ze jest nieścisłość PLAY24 a regulamin tej oferty ( 20 PLN vs 10PLN ) ale TV jest zrabatowana i wychodzi łącznie 25 PLN. Usługi Dodatkowe dzisiaj wyłączyłem. Fakt, te punkty w regulaminie , które wymieniłeś mają adnotację o stałym elemencie. Ja bynajmniej w PLAY24 nie mam możliwości wyąłczenia TV - jest tylko opcja ZMIEŃ.

Z tego co pamiętam - to podczas aneksowania pytałem konsultanta czy może mi od razu wyłączyć TV. Odpowiedż - NIE ! TV jest nieodłącznym elementem taryfy.
 #921488  autor: nasa32
 18 kwie 2017, 14:36
Konsultanci opierają swoją wiedzę przede wszystkim na tym co pokazuje im PLAY24. Większość z nich nie zdaje sobie nawet sprawy z tego typu rozbieżności. Jeśli celem P4 było zakazanie wyłączenia wszystkich usług w tym również TV, to zabrakło takiego zastrzeżenia w Regulaminie -tym bardziej, że przy pozostałych usługach figuruje.

Tak z ciekawości zapytam: z jakiego powodu chciałeś wyłączyć TV?
 #921490  autor: Cichy51
 18 kwie 2017, 14:59
Bo jej nie używam i nie będę używał. Mam na telefonie NC+GO , POLSAT CYFROWY GO i HBO GO.
 #921517  autor: Adriano
 18 kwie 2017, 18:25
Informacja do tych co pytali. Ja też dziś aktywowałem tą taryfe no limit z tv i po wciśnięciu *107# też wyświetla mi się 28bytes

Sent from my m2 using Tapatalk
 #921526  autor: Klkent1989
 18 kwie 2017, 19:28
jestem po rozmowie z play *500 i usłyszałem ze oferta replay formula solo tylko sim + z tv II na czas nieokreślony została wycofana i teraz jest na 24 miesiące(pozdrawiam niedoinformowaną Konsultantkę). Chyba bez wypowiedzenia nie da rady przynajmniej u mnie, a nie zamierzam do nich wydzwaniać i się prosić. Rada dla innych osób aby nie dały się nabrać na tą umowę na 24 miesiące.
 #921546  autor: Cichy51
 18 kwie 2017, 22:45
Tak jak pisałem wcześniej - Mi na początku również próbowano wciskać ofertę na 24 miesiące. Trzeba być twardym i upartym , jeśli chce się ugrać tą taryfę.
 #921549  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 00:54
Klkent1989 pisze:jestem po rozmowie z play *500 i usłyszałem ze oferta replay formula solo tylko sim + z tv II na czas nieokreślony została wycofana i teraz jest na 24 miesiące(pozdrawiam niedoinformowaną Konsultantkę). Chyba bez wypowiedzenia nie da rady przynajmniej u mnie, a nie zamierzam do nich wydzwaniać i się prosić. Rada dla innych osób aby nie dały się nabrać na tą umowę na 24 miesiące.
Konsultantka mogła być doinformowana tylko może za umowę na czas nieokreślony może nie mają premi albo mają wyższą premie za tą 24 miesięczną umowę, a niedoinformowanie to chyba można gdzieś tam na końcu rozważać,
Cichy51 pisze:Tak jak pisałem wcześniej - Mi na początku również próbowano wciskać ofertę na 24 miesiące. Trzeba być twardym i upartym , jeśli chce się ugrać tą taryfę.
to może nic nie dać jeśli konsul się uprze,żeby nie dać tej oferty, a inny konsul może dać bez problemu, czasem ważne na kogo się trafi,

nasa32,
tv nie można wyłączyć, to jest cena 20 zł zrabatowana i ten pakiet jest aktywny cały czas, to jest zgodne z regulaminem, a skoro masz albo będziesz mieć umowę na czas nieokreślony to jeśli naliczyliy opłatę możesz wypowiedzieć umowę, termin tylko 30 dni, więc nie ma problemu, po roku, a nawet wcześniej możesz wyłączyć opcje płatną 2 zł jeśli tego nie chcesz płacić
 #921551  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 01:10
Rezo pisze:Teraz pewnie osoby planujące przenieść numer do Plusha bez limitu za 25 zł mają zagwozdkę. Lejek 1Mb w playowej ofercie wygląda ciekawie. Ciekawe jak sprawdza się w praktyce.
lepszy jest lejek bo po wykorzystaniu GB można na 1 mega normalnie korzystać z netu, a jeśli lejek ma np 32 kb to już trudniej korzystać z netu na tak wolnej prędkości
 #921587  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 10:50
No to pogratulować. Dla Mnie oferta rewelacja.
 #921588  autor: habish
 19 kwie 2017, 10:56
Cichy51 pisze:Bo jej nie używam i nie będę używał. Mam na telefonie NC+GO , POLSAT CYFROWY GO i HBO GO.
Jeśli dużo korzystasz z CP GO to mogłeś pomyśleć nad Plushem.
W Plusie transfer do CP GO oraz Ipli jest bez limitu.
 #921589  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 11:00
Przede wszystkim korzystam z NC+ GO ( ekstraklasa ) a z CP GO to tylko Eleven( y ).

Ta SOLO z TV II bardziej mi odpowiada ( no limit net ) . Nawet na 1 Mbit spokojnie dzieciaki mogą oglądać bajki itd.
 #921599  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 13:31
iPlus pisze:tv nie można wyłączyć, to jest cena 20 zł zrabatowana i ten pakiet jest aktywny cały czas, to jest zgodne z regulaminem, a skoro masz albo będziesz mieć umowę na czas nieokreślony to jeśli naliczyliy opłatę możesz wypowiedzieć umowę, termin tylko 30 dni, więc nie ma problemu, po roku, a nawet wcześniej możesz wyłączyć opcje płatną 2 zł jeśli tego nie chcesz płacić
Nie wiem skąd czerpiesz informację o cenie 20 zł skoro w Regulaminie figuruje kwota 10 zł -informacje podawane przez PLAY24 nie są dla mnie wiążące.
Twierdzisz, że pakiet TV jest aktywny cały czas. Zgoda. Po aneksowaniu umowy jest aktywny, natomiast żaden zapis Regulaminu nie zabrania jego wyłączenia. Regulamin wyraźnie stanowi, których usług wyłączyć nie można i jest to wyraźnie zastrzeżone -przy usłudze TV takiego zastrzeżenia nie ma.
 #921608  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 14:41
certino pisze:Zadzwoniłem, poprosiłem i dostałem :) Bez wypowiedzenia
na czas nieokreślony czy 24 miesiące ?
 #921609  autor: Adriano
 19 kwie 2017, 14:47
nasa32 pisze:
iPlus pisze:tv nie można wyłączyć, to jest cena 20 zł zrabatowana i ten pakiet jest aktywny cały czas, to jest zgodne z regulaminem, a skoro masz albo będziesz mieć umowę na czas nieokreślony to jeśli naliczyliy opłatę możesz wypowiedzieć umowę, termin tylko 30 dni, więc nie ma problemu, po roku, a nawet wcześniej możesz wyłączyć opcje płatną 2 zł jeśli tego nie chcesz płacić
Nie wiem skąd czerpiesz informację o cenie 20 zł skoro w Regulaminie figuruje kwota 10 zł -informacje podawane przez PLAY24 nie są dla mnie wiążące.
Twierdzisz, że pakiet TV jest aktywny cały czas. Zgoda. Po aneksowaniu umowy jest aktywny, natomiast żaden zapis Regulaminu nie zabrania jego wyłączenia. Regulamin wyraźnie stanowi, których usług wyłączyć nie można i jest to wyraźnie zastrzeżone -przy usłudze TV takiego zastrzeżenia nie ma.
I co z tego, że mogą wyłączyć? Ja nie uważam że w ogóle mogą to zrobić, ale jeśli nawet co Ci z tego pakietu podstawowego i 10 kanałów tak dobranych że są nieuzuteczne w większości. Ta oferta jest dobra z powodu internetu i chętnie ją wziąłem, ale tylko dlatego o nią walczyłem, bo TV dali ale to już gratis dla mnie, a nie coś potrzebnego.



Sent from my m2 using Tapatalk
 #921615  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 15:02
nasa32 pisze:
Adriano pisze: I co z tego, że mogą wyłączyć?
Ano to z tego, że obniży to wysokość abonamentu o 10 zł.
chyba ja czegoś nie rozumiem z twojego pisania albo się nie rozumiemy,

abonament niższy niż 25 nie będzie,
zniżka do 25 zł jest liczona od kwoty 35 zł czyli 5 zł za zgody marketingowe i drugie 5 zł za eFakture i terminową płatność,

to, że jest TV to jest i to jest gratis ale brak TV nie obniży ceny poniżej 25 zł, nie ma opcji, nawet bez TV będzie 25 zł po zniżkach, z tej ceny nie zejdziesz niżej
 #921623  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 15:47
Z chęcią zapoznam się z Twoją kontraargumentacją. Jeśli skupimy się wyłącznie na dokumentach, to z pewnością się zrozumiemy.
Twierdzisz, że abonament nie może być niższy niż 25 zł. OK. Wskaż zatem konkretny zapis z Umowy, bądź Regulaminu, który tak stanowi.
Twierdzisz również, że TV jest gratis. Po zapoznaniu się z ww. dokumentami nie podzielam Twojego poglądu. Co więcej, jest tam wyraźnie zapisane, że TV kosztuje 10 zł.
  • Strona 577 z 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692