DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 646 z 692
  • 1
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 692
 #994580  autor: Burito
 20 maja 2018, 19:38
@looxomo trochę słaba ta oferta, bo w pakiecie nie ma MMSów i po wykorzystaniu tych 10GB internetu prawie nie ma.
 #994651  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2018, 07:51
zawsze można dokupić pakiet netu a z mms i tak już rzadko się korzysta ;)
wiadomo w abo za 5zł więcej lepiej ale nie wiem czy jest sens 2 letniej umowy ,trochę długo to już każdy musi sam podjąć decyzję .Oferty na kartę są już takie dobre że nie trzeba koniecznie się wiązać 2 letnią umową ;)

ps. sam mam umowę z lejkiem 1 mb po 10 gb -skorzystałem tylko na wakacjach z tego bo pozatym czasem mam zużycie 3-5 gb :D a net praktycznie ciągle włączony. ,mms to bardzo rzadko wysyłam.

Pozdrawiam :)
 #994659  autor: Burito
 21 maja 2018, 09:23
Właśnie do oferty FORMUŁA SOLO na Kartę za 25 zł nie można dokupić pakietu SMSów i MMSów. Ja też mam umowę z lejkiem i tak miesięcznie wychpodzi mi zuzycie w granicach 20-24 GB (oglądanie bajeczek na YT).
 #994666  autor: TomLee
 21 maja 2018, 09:56
Właśnie kwestia zapotrzebowania na internet jest kluczowa, jeżeli chodzi o dobór oferty. Takie 10 GB w telefonie to naprawdę bardzo dużo. Przeważnie 3-5 GB w zupełności wystarcza. Obecnie u mnie w rodzinie ciągniemy promocyjne środki z przeniesienia co wychodzi 3 zł/30 dni a internet każdy ma w drugim simie w kwocie od 1 do 5 zł. Mi w telefonie wystarczy 1,3 GB z Virgin za 1 zł.
 #994668  autor: Burito
 21 maja 2018, 10:14
@TommLee pod warunkiem, że nie oglądasz filmików na YT :) Jak pisałem miesięcznie zużywam 20-24 GB właśnie przez to, że córka ogląda bajeczki z tego serwisu :)
Aleksaola pisze:Witajcie, długo czekałam na ofertę no limit za 25 zł, umowa na czas nieokreślony, wystarczyło złożyć dyspozycję przeniesienia numeru do plush i oferta się znalazła bez szemrania i podchodów. Umowę miałam do końca maja.
Dziś pracownik DUK Play poinformował mnie, że kilka dni temu umowa na czas nieokreślony została wycofana z uwagi na dużą jej popularność (rzekomo przez jakieś fora internetowe :)). Zadeklarowałem jasno, że chcę taką i innej nie podpiszę. Nie ma nawet na moim koncie oferty na 18 miesięcy, została tylko na 2 lata.
Pan zrobił notatkę w systemie i kazał czekać na ruch ze strony PLAY. Pożyjemy, zobaczymy....
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 11:34 przez Burito, łącznie zmieniany 1 raz.
 #994681  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2018, 11:36
Przecież w Solo L na kartę masz smsy no limit ;) ,strasznie ciężko teraz jest dostać 18 mcy lub nieokreślony ,kiedyś dawali nawet dla nowych klientów bez problemu 12/15 mc ,teraz ciężko ... ,sam nie wiem czy będę chciał za troszkę ponad rok podpisywać bez telefonu na 2 lata ,zastanowię się nad prepaidem.

Pozdrawiam :)
 #994682  autor: Burito
 21 maja 2018, 11:43
SMS-y są bez limitu, za to nie ma MMS-ów. Umowę na 18 miesięcy za 25 zł (bez limitu) miałem przed złożeniem wypowiedzenia, teraz po złożeniu została się tylko na 24 miesiące.
 #994692  autor: iphoneski
 21 maja 2018, 12:19
Szczerze ja bym brał to na 18, teraz oferty są tak bogate i tanie, że taniej już nie będzie, dla mnie tylko lejek mógłby być po 15 gb a nie 10
@TomLee Widocznie mało używasz internetu w smartfonie, 10 gb to wcale nie jest tak dużo gdy oglądasz sport w eleven albo C+, jakiś serial na SHOWMAX, głupoty na YouTube. Nie wiem jak skype, ale godzinna rozmowa na FaceTime w dobrej jakości może pochłonąć nawet 1 gb internetu. No i do tego dochodzi streaming muzyki, aktualizowanie aplikacji itp. Dla przykładu gdy mam wyjazd na weekend potrafię zużyć ok 4 gb a są miesiące gdzie mam 3 takie wyjazdy i jeszcze w tygodniu muszę gdzieś jechać i dochodzą kolejne gb, bo przecież w podróży i zmęczony w hotelu wieczorem coś chętnie obejrzę.
 #994696  autor: Burito
 21 maja 2018, 13:14
Ja nie chcę taniej tylko chcę umowę na czas nieokreślony. Mam drugi numer w Play z umową na czas nieokreślony prawie mija rok i jakoś jej nie zerwałem.
Faktycznie ten "lejek" mógłby się zaczynać od 15 GB.
 #995095  autor: Burito
 23 maja 2018, 17:30
Ja tam z lejkiem pobieram 20-22 GB miesięcznie i jakoś idzie. Nie resetuję go. Filmy na YT normalnie idzie oglądać.
 #995180  autor: pazi
 23 maja 2018, 23:11
W kwietniu przedłużyłem umowę Rodzina dla 3 kart SIM + przeniosłem czwarty numer. Oferta 80 zł za 4 karty, no limit + 30GB internetu. Dostałem fakturę z kwotą na stare warunki, więc złożyłem reklamacje. Dostałem dwa telefony, że konsultant się pomylił i mam dwie opcje: zostać na starych warunkach 115 zł za 4 karty lub zerwać umowę. Mam wszystko na papierze, umowy podpisane z Play, że każdy numer to 20 zł no limit, a tu odwracają kota ogonem, że mogą mi dać 4x SIM, ale wtedy tylko mam do Play no limit, a reszta płatna. Proszę doradźcie co mogę z tym zrobić? Mam 14 dni na decyzję.
 #995182  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 23:20
Chyba sobie żartuja, może zgłoś sprawę do Uke

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #995185  autor: gepard
 24 maja 2018, 00:05
Zdecydowanie skontaktuj się z UKE, czym szybciej tym lepiej, przedstaw sprawę a powinni Ci doradzić.
 #995241  autor: Burito
 24 maja 2018, 11:38
pazi pisze:W kwietniu przedłużyłem umowę Rodzina dla 3 kart SIM + przeniosłem czwarty numer. Oferta 80 zł za 4 karty, no limit + 30GB internetu. Dostałem fakturę z kwotą na stare warunki, więc złożyłem reklamacje. Dostałem dwa telefony, że konsultant się pomylił i mam dwie opcje: zostać na starych warunkach 115 zł za 4 karty lub zerwać umowę. Mam wszystko na papierze, umowy podpisane z Play, że każdy numer to 20 zł no limit, a tu odwracają kota ogonem, że mogą mi dać 4x SIM, ale wtedy tylko mam do Play no limit, a reszta płatna. Proszę doradźcie co mogę z tym zrobić? Mam 14 dni na decyzję.
Pisz kolejną reklamację i "strasz" UKE :evil: :evil:
 #995328  autor: pazi
 24 maja 2018, 22:25
Konsultowałem sprawę w UKE, sugerują wniesienie wniosku o pozasądowe rozwiązanie sporu, potrwa to do 90 dni - w chwili obecnej złożyłem jeszcze jedną reklamację przez PLAY24. Jeżeli nie przyniesie rezultatu, to zgłaszam sprawę do UKE.
 #995346  autor: gepard
 25 maja 2018, 01:02
To chyba nie wyda, o ile kojarzę Play nie jest skory do mediacji i tylko sąd wchodzi w grę.

Tak też myślałem, że mogą Ci pójść na rękę zaakceptować umowę, a za miesiąc zmienić cennik i wtedy pozostaje Ci zerwanie umowy z winy operatora, to by było dla nich najlepsze i najtańsze. Wszak mogą zmienić zasady zgodnie z prawem, a wtedy Ty się możesz nie zgodzić co jest jednoznaczne z wygaszeniem umowy.
Jeśli jednak pójdą na salę sądową to są debilami.

Trudno Ci będzie pozostać na tych warunkach, ale życzę jak najlepiej i czekam na nowe wieści, napisz co i jak w temacie.
 #995661  autor: Karlos20
 26 maja 2018, 22:34
looxmo pisze: SOLO w Play na Kartę
Masz w SOLO na kartę PLAY NOW? NIE.
Masz w SOLO na kartę 10 GB z lejkiem 1 mega, na którym wiele rzeczy w necie zrobisz na smatfonie? NIE, zjadają z konta od 2 gr do 12 gr za 100 kB.
Masz w SOLO na kartę no-limit na MMSy? NIE, 19 gr/szt.
Masz w SOLO na kartę swobodne 30 dni w roamingu UE? NIE, bulisz zgodnie z cennikiem, albo korzystasz z dopłat.
I jeszcze jedno: na kartę na 6 miesięcy nie dostaniesz pełnego no-limitu za 20 zł/mies., a oferta rodzinna to 2x 25 zł/mies.
Wiadomo co jest lepsze. Warto nie czekać, aż numer przejdzie na kartę i walczyć o ofertę postpaid.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #995674  autor: Burito
 27 maja 2018, 10:01
U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
 #995774  autor: Karlos20
 27 maja 2018, 22:50
Burito pisze:U mnie pozostało już 24 dni do końca umowy w Play, póki co nikt nie dzwoni z ofertą za 25 zł na czas nieokreślony.....
Sam o tą ofertę walcz, albo wybierz kartę lub konkurencję. Wypowiedzenie jeśli już masz złożone, to będzie łatwiej.
Polecam skorzystać z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
Wpisz nr tel Play, który ma dotyczyć sprawa, imię, "chcę przedłużyć umowę", akceptacja zgód, żeby przedstawili ofertę i wyślij. Oddzwonią w dni robocze i przedstawią ciekawe oferty. Konfrontuj opcje z konkurencją u konsultanta, a wynegocjujesz najlepszą opcję. Powodzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 646 z 692
  • 1
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 692
  • 1
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 692