DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 545 z 692
  • 1
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 547
  • 692
 #887610  autor: gepard
 16 wrz 2016, 18:03
Solo za 25PLN od ręki możesz dostać, ale może faktycznie mają coś na Duet. Nikt się nie chwalił, możesz przetrzeć szlaki :)
 #887680  autor: hergar
 17 wrz 2016, 12:09
Dziś dostałem Replay SOLO M+ od ręki, bez gadania, że nie ma, że komuś coś się pomyliło, że promocja się skończyła itp. Taryfa dostępna była odrobinę wcześniej niż 3 miesiące, bo umowę mam do 19.12. Zdziwiłem się, że konsultant nie widział mojego wypowiedzenia w systemie, ale jak wspomniałem, że mam aktywne to od razu Solo M+ się znalazła. Standardowe warunki: wszystko no limit, 7 gb neta 25 miesięcznie, na czas nieokreślony, wchodzą od razu (tak twierdził), więc dodatkowo przyoszczędzę.

Wiecie może, czy rozwiązali już problem z Tidalem, związany ze zmianą taryfy? Czy czeka mnie zabawa w reklamację?

Pytałem się o Play Now, ale jest niedostępny tej taryfie.
 #887687  autor: hergar
 17 wrz 2016, 12:44
Ok dzięki. Mam nadzieję, że jeden telefon wystarczy ;)


Właśnie przyszedł SMS o wyłączeniu usługi Tidal.
 #887712  autor: tomintfan
 17 wrz 2016, 18:12
witam

poczytałem trochę i nie potrafię zaleźć

czy ktoś przedłużał ostatnio umowę z telefonem?? jakie można wynegocjować warunki?? obecnie posiadam FORMUŁA 4.0 Unlimited w abo 45 zł, umowa kończy mi się za dwa miesiące
 #887757  autor: gepard
 18 wrz 2016, 00:17
hergar pisze:Właśnie przyszedł SMS o wyłączeniu usługi Tidal.
Czyli klasycznie :) zrób zgłoszenie, a ponownie włączą.
Jakiś czas temu był problem z ponowną aktywacją, włączali ale nie było uprawnień i nie można było korzystać. Teraz już sobie z tym poradzili.
 #887790  autor: proxx
 18 wrz 2016, 11:05
tomintfan pisze:witam

poczytałem trochę i nie potrafię zaleźć

czy ktoś przedłużał ostatnio umowę z telefonem?? jakie można wynegocjować warunki?? obecnie posiadam FORMUŁA 4.0 Unlimited w abo 45 zł, umowa kończy mi się za dwa miesiące
Cześć,

podpisuje się pod prośbą. Również jestem tym zainteresowany.
 #887791  autor: hergar
 18 wrz 2016, 11:06
Zadzwoniłem do BOK, pani poradziła mi, żebym spróbował sam włączyć Tidala dziś na Play24. Niestety nie udało się aktywować, pojawił się komunikat, że bezpłatne uruchomienie usługi jest możliwe tylko raz. Czeka mnie jeszcze jeden telefon. Ewentualnie zrobię zgłoszenie.

tomintfan:
Po pierwsze: wypowiedzenie umowy z przejściem na kartę.
Po drugie: musisz wiedzieć co chcesz, konkretnie jaki telefon, jakie usługi, jaka opłata - zdecydowani mają lepiej ;)
Po trzecie: ogarnięty konsultant
Po czwarte: licz się z kilkoma połączeniami z DUK, oferty się zmieniają, pojawiają się nowe ceny.

Zanim wypracujesz punkt drugi i trzeci, potrzeba czasu, cierpliwości, trochę szczęścia (konsultant). Nagroda to nawet kilkaset PLN zaoszczędzone na umowie.

Jest też opcja Replay SOLO M+ tylko sim: 25 zł miesięcznie (włączone zgody i efaktura), umowa na czas nieokreślony (30 dni termin wypowiedzenia), wszystko no limit plus 7 GB neta.
Druga opcja to wypowiadasz umowę, przechodzisz na kartę, włączasz Formułę Unlimited (czy jakoś tak to się nazywa), masz wszystko no limit plus 6 GB neta za 25 miesięcznie (pakiet odnawia się sam, jak są środki na koncie). Plus to możliwość skorzystania z promocji na doładowania/allegro, kupujesz kod np. za 150, dostajesz na konto większą kwotę i zapominasz na kilka miesięcy o rachunkach. Minusy jak dla mnie: pilnowanie terminów doładowań, przejście na kartę zamyka dostęp do późniejszych promocyjnych ofert abonamentowych, brak albo gorsze pakiety dodatkowe - ważne przy wyjazdach z kraju.
Zmieniła się polityka opów jeśli chodzi o dotowanie telefonów (na czymś muszą zarabiać, przy tak niskich stawkach, pamiętam płaciłem w Simplusie za minutę połączenia 3.66 PLN i jak dziś czytam, że ktoś narzeka na wysokie ceny abonamentów/połączeń to tylko śmiać się zostaje), więc branie słuchawki od opa to w większości przypadków strata kasy. W sklepach z elektroniką masz raty 0%, na allegro masz teraz 0%x10, pewnie przed świętami zrobią 20x0%, wybór telefonów i niezłe ceny.

Decyzja należy do Ciebie ;)

Jeśli chodzi o abo z telefonem to na pewno możesz wynegocjować 6 miesięcy za darmo, wczoraj dobre ceny dostałem na S6, abo ok 80 zł, 6 miesięcy gratis, tel za niecałe 300 zł
 #887849  autor: Adriano
 18 wrz 2016, 19:48
Czytam temat, ale dalej mam wątpliwości więc spytam wprost. Mam Formule Play Unlimited z 5GB za 29.99 na czas nieokreślony. Czy należy mi się ten nowy pakiet Solo M za 25zl z 7GB internetu również na czas nieokreślony? Da się zrobić taką zmianę na koncie?
 #887878  autor: gepard
 18 wrz 2016, 22:40
Adriano pisze:Czytam temat, ale dalej mam wątpliwości więc spytam wprost. Mam Formule Play Unlimited z 5GB za 29.99 na czas nieokreślony. Czy należy mi się ten nowy pakiet Solo M za 25zl z 7GB internetu również na czas nieokreślony? Da się zrobić taką zmianę na koncie?
Co to za pytanie, czy mi się należy? Jak będą podwyżki też zapytasz czy ci się należy? :))
Dzwonisz do BOK pogadasz to dostaniesz, nic nie dają bo mogą, trzeba się zainteresować by płacić m,niej.
 #887888  autor: kastomat
 19 wrz 2016, 05:53
witam, mam pytanie jakich pewnie było tu wiele - co zrobić? Mam 2 numery w play -sławne 29,99 - 5gb czas nieokreślony. Z czasem okazało się, że na moim numerze 5gb to mało a żonka nawet połowy swojego limitu nie wykorzystuje. Zastanawiam się czy zmienić warunki na opisywaną wcześniej ofertę solo za 25zł z 7gb czy może przenieść numery do nju na rachunek i tam mam przez 6mc abonament max 49zł łącznie za 2 numery (39zł+9zł)- no limit na wszystko i 13gb rozdzielone na 2 numery, po 6mc 26gb, po roku 32gb a po 2 latach 39gb. Mówi to ten co ponad 6 lat w play siedział po ucieczce z orange...
 #887893  autor: dan772
 19 wrz 2016, 09:14
Witam. Niedługo kończy mi się umowa i mam takie pytanko. Czy przy abonamencie za 55 zł z telefonem można wynegocjować 6 miesięcy za darmo albo jakiś rabat na telefon. Ogólnie to strasznie drogie są telefony w playu przy tej taryfie w porównaniu do innych operatorów.
 #887894  autor: Miki983
 19 wrz 2016, 09:24
Takie pytanko - po jakim czasie od złożenia wypowiedzenia w salonie, wypowiedzenie będzie widoczne na Play24? oraz czy po pojawieniu się zgłoszenia wypowiedzenia samemu dzwonić do Play w sprawie Replay Solo M+ czy czekać, aż sami się odezwą?
 #887907  autor: KC-KARLOS
 19 wrz 2016, 10:58
Miki983: wypowiedzenie będzie widoczne niemal natychmiastowo w systemach, ale nie w Play24. Jeśli chodzi o ofertę za 25 zł/mies na czas bezterminowy, to TY musisz się o tą ofertę postarać. W innym wypadku czekanie spowoduje, że wylądujesz w ofercie na kartę. Powodzenia :)

dan772: jeśli to nie jest oferta ratalna, to możliwa jest taka opcja. W innym wypadku niestety, oferta jest taka sama, jak dla nowych abonentów (Ty jako przedłużający w wybranej ofercie, chyba w SOLO M otrzymasz więcej GB w ramach abo + TIDAL + PLAY NOW w pakiecie podstawowym i brak opłaty aktywacyjnej). O szczegóły zapytaj konsultanta Play pod *500/8/2.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #887914  autor: dan772
 19 wrz 2016, 11:54
Nie bardzo wiem o jakiej ofercie ratalnej piszesz. Myślałem o wzięciu abo solo M za 55zł z telefonem. Ale jak nie dają żadnych upustów dla przedłużających to chyba się przeniosę do innej sieci, gdzie dają 6m za free a i telefony przy abo ok. 70zł są dużo lepsze. Przy 6m za free abo wychodzi ok. 52 zł.
 #887958  autor: hergar
 19 wrz 2016, 18:43
Tidal wrócił, szybka reakcja na moje zgłoszenie.

dan772 czytałeś mój pierwszy post na tej stronie? Tam masz wszystko napisane.

Możesz dostać pół roku gratisie, możesz dostać zniżkę na telefon tylko trzeba włożyć to trochę energii i czasu.
  • Strona 545 z 692
  • 1
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 547
  • 692
  • 1
  • 543
  • 544
  • 545
  • 546
  • 547
  • 692