DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 609 z 692
  • 1
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 611
  • 692
 #947873  autor: leonk1974
 29 sie 2017, 14:02
A Tidal też wchodzi w skład tej oferty?Obecnie w promocji posiadam także Shownax na rok.
 #947923  autor: Karlos20
 29 sie 2017, 18:15
leonk1974 pisze:A Tidal też wchodzi w skład tej oferty?Obecnie w promocji posiadam także Shownax na rok.
Tak jest. TIDAL na 2 lata, Showmax na rok. Poczytaj poprzednie strony tego wątku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947941  autor: Mitrek
 29 sie 2017, 19:13
Orientujecie się jaką ofertę utrzymaniową ma PLAY z telefonem? Na stronie drożyzna. Za to T-mobile ma taniej telefony dla przenoszących numer, 4 miesiące za złotówkę, miesiąc krócej umowę oraz dodatkowo netflixa.
Interesują mnie takie telefony jak P10, Honor9 lub S7. I nie wiem czy PLAY mnie czymś może zaskoczyć czy brać SIM i telefon ze sklepu. Za telefon jestem w stanie jednorazowo wydać wyższą kwotę. Grunt żeby opłata za telefon oraz różnica między nowym a starym abonamentem była niższa niż telefon z marketu. Aktualnie płacę za SIM 30 złoty.
To jadę złożyć wypowiedzenie i od razu może te TMobile odwiedzę ;)
 #947977  autor: Karlos20
 29 sie 2017, 21:24
Mitrek: zadzwoń pod *500 i dowiedz się o ofercie, może tą stówke taniej wyciągniesz za urządzenie, ale nic więcej.
Mitrek pisze:Grunt żeby opłata za telefon oraz różnica między nowym a starym abonamentem była niższa niż telefon z marketu. Aktualnie płacę za SIM 30 złoty.
To przedłuż umowę w opcji na czas nieokreślony za 25 zł/mies w Play tylko SIM (opis oferty na podstronie 810), a telefon weź na bezpieczne raty 0% poza operatorem.
Mitrek pisze:To jadę złożyć wypowiedzenie i od razu może te TMobile odwiedzę
I biorąc tam telefon będziesz mieć raty ukryte w abonamencie, z blokadą urządzenia, jeśli powinie się Tobie noga z płatnościami. Serio, chcesz tak ryzykować?

Moje opcje na RePLAYa z telefonem:
1. P10: 299 zł na start, abo 110 zł/mies, umowa 32m (polecane),
albo 879 zł na start z abo 100 zł/mies z umową 25m.
2. Honor 9: 1 zł z abo 110 zł na 32m
albo 559 zł z abo 110 zł na 25m.
Galaxy S7 - tutaj polecam poszperać w necie, bo będzie tańszy, ja swoją sztukę kupiłem w styczniu 2017 na "Alledrogo" za 2000 zł. Obecnie jest jeszcze tańszy. W Play w sklepie internetowym niedostępny.
Ceny abo z uwzględnieniem rabatu 10 zł za przedłużenie umowy. W każdej ofercie nielimitowane rozmowy, SMS i MMS w Polsce i UE + 10 GB internetu, po których prędkość zwalnia do 1 mbps i jest nielimitowany. Do tego TV PLAY NOW pakiet podstawowy + TIDAL (muzyka) na 2 lata za darmo + SHOWMAX (vod) za darmo na rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #948006  autor: Mitrek
 29 sie 2017, 22:52
Karlos20 pisze: Moje opcje na RePLAYa z telefonem:
1. P10: 299 zł na start, abo 110 zł/mies, umowa 32m (polecane),
albo 879 zł na start z abo 100 zł/mies z umową 25m.
2. Honor 9: 1 zł z abo 110 zł na 32m
albo 559 zł z abo 110 zł na 25m.
Dzięki za odpowiedź. W każdym razie to szału nie ma ;/ Telefon dużo taniej kupi w markecie bo P10 za 2200 a Honora jeszcze taniej. Z przedstawionej oferty wynika że tysiaka spokojnie idzie nadpłacić ;/ Szkoda bo z 1,5 roku temu brałem siostrze po wypowiedzeniu telefon to dostała tańszy telefon na start i bodajże 6 miesięcy za 1 zł (z 25 miesięcy). I wtedy sumarycznie wychodziło taniej niż w sklepie.
Karlos20 pisze:Galaxy S7 - tutaj polecam poszperać w necie, bo będzie tańszy, ja swoją sztukę kupiłem w styczniu 2017 na "Alledrogo" za 2000 zł. Obecnie jest jeszcze tańszy. W Play w sklepie internetowym niedostępny.
Alledrogo bym odpuścił bo mojego poczciwego HTC ONE M7 tam kupiłem i miałem problemy z nim podczas gwarancji a sklep się zawinął bądź zmienił nazwę. Naprawiony poza gwarancją ale służy (a właściwe już zdycha) po dziś dzień.

Zastanawiam się jednak nad tym TMobile. 20x80zł, aktywacja 50zł oraz Honor 9 na start za 849. Licząc że 30 złoty idzie i tak na abonament to telefon jest za 1900zł. No i główna rzecz która przemawia za Tmobile w przeciwieństwie do telefonu na raty to Netflix - nie korzystam regularnie ale zdarzało mi się wykupić i zapewne w przyszłości też na większe premiery będę brał na te 30 dni.

Raczej noga się nie powinna podwinąć ale w sumie przemyślę ostateczną decyzję jeszcze z tydzień. Może jednak PLAY coś specjalnego wynajdzie a stary telefon jeszcze przeżyje trochę czasu. Okres rozliczeniowy i tak kończy się w połowie miesiąca.

EDIT:
Showmax i TVPlayNow to jednak nie Netflix czy HBO GO ;/ Netflix w Polsce oferuje mało ale jednak i tak jest dużo bogatszy w treści niż ShowMax.
 #948130  autor: Tomek1983
 30 sie 2017, 16:55
Jako, że dopiero dzisiaj się zarejestrowałem a moja umowa z siecią Play wygasa na początku grudnia, chciałbym prosić o informację jakie warunki obecnie mogę wynegocjować z siecią Play (telefon na abonament). Póki co płacę (wydaje mi się przynajmniej) bardzo dużo bo aż 79 zł. Oferta No limit (rozmowy na stacjonarne i do wszystkich sieci komórkowych, smsy oraz mmsy a także internet również bez limitu). Chciałbym znacznie zmiejszyć abonament. Interesuje mnie oferta i z telefonem i bez. Póki co zaproponowali najpierw 50 zł abonament bez telefonu. W tym rozmowy, smsy i oczywiście mmsy bez limitu, internet 10 gb plus jakiś dodatkowy internet 100 gb. Oczywiście nie zgodziłem się na te warunki. Po dwóch dniach kolejny telefon od konsultanta: podobna oferta z tym, że do tego dołożyć chciał showmaxa i tidala (tidal na 24 mce, show na 12, przy czym z showmaxa można po roku zrezygnować). Oferte również odrzuciłem. Wczoraj kolejny telefon od operatora: to samo jak wyżej z tym, że bez dodatkowego internetu 100 gb ale za to abonament 36 zł. Tak czy inaczej konkurencja gdy dzwoniłem proponowali lepsze warunki. Z telefonem to już w ogóle nie mówie bo dużo drożej. Co prawda za 21 zł proponowali huawei p9 lite. Ale ten telefon mnie nie interesuje. Powiedziałem że albo galaxy s7 edge albo s6 edge. Najpierw była gadka że s7 jest w ofercie. Na drugi dzień już jej nie było. Po kolejnym telefonie gdy powiedziałem, że zastanawiam się nad przeniesieniem nru do konkurencji ponownie się pojawia. Dzisiaj pani raczyła mnie grzecznie zapytać jaka oferta by mnie zadowoliła. Powiedziałem, że rozumiem, że s7 edge jest drogi na chwile obecną ale może być s6 edge. Powiedziała, że do piątku na pewno zadzwonią i być może pojawi się dla mnie taka oferta.
Chciałbym płacić abonament nie więcej jak 50 zł i jestem w stanie dopłacić powiedzmy 300 zł do s6 edge lub s7edge ii oczywiście oferta no limit i tidal oraz showmax. Czy jestem w stanie wynegocjować takowe warunki? Ewentualnie co mogę wynegocjować max bez telefonu i z telefonem s6 edge lub s7 edge?

P.S. Mam znajomego, który do niedawna pracował w orange i powiedział nieoficjalnie, że trzeba twardo negocjować warunki i że telefon który mnie interesuje mimo że obecnie może go nie być w ofercie jak przycisnę operatora, że planuje zmienić sieć to zapewne się pojawi i to w dobrej propozycji cenowej tylko trzeba twardo negocjować warunki i postraszyć konkurencją bo to na nich najbardziej działa.
 #948138  autor: leonk1974
 30 sie 2017, 18:13
Wczoraj wysłałem prośbę o kontakt przez formularz i dziś zadzwonili. Na początek powiedziałem jaka oferta mnie interesuje i dostałem bez problemu Stan Nielimitowany Solo Replay Solo Abonament z rabatem I+ na czas nieokreślony. Chociaż od 3 miesięcy miałem Showmax za 0 zł na 12 miesięcy to gość powiedział,że od dziś znów się liczy 12 miesięcy. Oferta była już aktywna po 2 godzinach.
 #948240  autor: Cichy51
 31 sie 2017, 10:19
Tomek1983 pisze: Chciałbym płacić abonament nie więcej jak 50 zł i jestem w stanie dopłacić powiedzmy 300 zł do s6 edge lub s7edge ii oczywiście oferta no limit i tidal oraz showmax. Czy jestem w stanie wynegocjować takowe warunki?
Ale wymagania. Brak słów. Chcesz płacić nie więcej niż 50 PLN miesięcznie za ofertę no limit i dostać jeszcze do tego flagowca ( nieważne , że zeszłoroczny )za max.300 PLN ? Sprawdź ile kosztuje S7 EDGE w wolnej sprzedaży.

Takie rzeczy tylko w e..... :D
 #948272  autor: facet_
 31 sie 2017, 13:21
Cichy51 pisze:
Tomek1983 pisze: Chciałbym płacić abonament nie więcej jak 50 zł i jestem w stanie dopłacić powiedzmy 300 zł do s6 edge lub s7edge ii oczywiście oferta no limit i tidal oraz showmax. Czy jestem w stanie wynegocjować takowe warunki?
Ale wymagania. Brak słów. Chcesz płacić nie więcej niż 50 PLN miesięcznie za ofertę no limit i dostać jeszcze do tego flagowca ( nieważne , że zeszłoroczny )za max.300 PLN ? Sprawdź ile kosztuje S7 EDGE w wolnej sprzedaży.

Takie rzeczy tylko w e..... :D
Licząc 25 zostaje na telefon x 24 miesiące daje 600 zł i jednorazowo 300zl daje 900 zł za s7 edge, chyba kolegę trochę poniosło, takim wymaganiom nawet era nie da rady ;)

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
 #948316  autor: Tomek1983
 31 sie 2017, 17:09
facet_ pisze:
Cichy51 pisze:
Tomek1983 pisze: Chciałbym płacić abonament nie więcej jak 50 zł i jestem w stanie dopłacić powiedzmy 300 zł do s6 edge lub s7edge ii oczywiście oferta no limit i tidal oraz showmax. Czy jestem w stanie wynegocjować takowe warunki?
Ale wymagania. Brak słów. Chcesz płacić nie więcej niż 50 PLN miesięcznie za ofertę no limit i dostać jeszcze do tego flagowca ( nieważne , że zeszłoroczny )za max.300 PLN ? Sprawdź ile kosztuje S7 EDGE w wolnej sprzedaży.

Takie rzeczy tylko w e..... :D
Licząc 25 zostaje na telefon x 24 miesiące daje 600 zł i jednorazowo 300zl daje 900 zł za s7 edge, chyba kolegę trochę poniosło, takim wymaganiom nawet era nie da rady ;)

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
Z tym s7 edge może trochę faktycznie przesadziłem, ale myślę że s6edge jest do wynegocjowania. Ewentualnie mogę podnieść abonament do 80 zł. Wczoraj znajoma bez żadnego telefonicznego kontaktu poszła do salonu Play. Powiedziała, że chce przenieść nr, przedstawiła swoją wizję. Udało się jej wynegocjować następujące warunki na 2 telefony. Dwa abonamenty w cenie po 30 zł co daje łącznie 60 zł, rozmowy i smsy oraz mmsy no limit, do tego 20 GB internet na dwa telefony łącznie do podziału plus telefon galaxy s6 edge za który zapłaciła nieco ponad 300 zł i miesięcznie dopłaca do niego 50 zł, plus galaxy j7 za którego zapłaciła 169 zł i miesięcznie dodatkowo 40 zł dopłaca. Myślę, że oferta ok.
 #948461  autor: Tomek1983
 01 wrz 2017, 10:19
pakierhakierxd pisze:znajoma chyba ci nie wspomniala o wysokosci rat ;)
Tzn jeśli chodzi o raty za telefon to tak jak napisałem wyżej, za s6 edge 50 zł dodatkowo, za j7 40 zł dodatkowo do abonamentu co miesiąc plus po 30 zł abonament na każdy z numerów czyli łącznie 60 zł dwa abonamenty
 #948466  autor: TomLee
 01 wrz 2017, 10:53
Ludzie policzcie najpierw zanim wejdziecie w abo. Taki P10 kosztuje obecnie w sklepie około 1200-1300 pln. Można wziąć na 20 rat 0%. Do tego no limit za 20-25 zł. Koszt na 2 lata około 1900 zł, miesięcznie płacicie za rate i telefon w sumie około 80 złotych.
 #948595  autor: boniunio
 01 wrz 2017, 22:35
Witam. Moje pytanie może nie dotyczy przedłużenia umowy ale przeniesienia numeru do Play mianowicie możecie mi powiedzieć jaki abonament mogę dostać do 60zł oraz w jakiej cenie w tym abo był by telefon Samsung J5 2017?
Z góry dzięki za odp
 #948649  autor: Mitrek
 02 wrz 2017, 12:03
TomLee pisze:Ludzie policzcie najpierw zanim wejdziecie w abo. Taki P10 kosztuje obecnie w sklepie około 1200-1300 pln. Można wziąć na 20 rat 0%. Do tego no limit za 20-25 zł. Koszt na 2 lata około 1900 zł, miesięcznie płacicie za rate i telefon w sumie około 80 złotych.
Nikt tu nie będzie przepłacał. Czasami jednak trafiają się w ofertach utrzymaniowych bardzo ciekawe oferty i na telefony. Jak wyjdzie że zapłacę za telefon tyle ile w sklepie to dlaczego nie? Szczególnie jeśli po pierwszej wpłacie za telefon reszta będzie rozbita na 2 lata. Nakładki operatora na androida raczej nie będą mi przeszkadzać.

EDIT: Swoją drogą mój dobry znajomy jedzie w przyszłym tygodniu służbowo do Włoch. Czy Honor 9 z ich dystrybucji będzie bez problemu śmigał w PLAYu?
Oferta we Włoskim markecie: https://www.mediaworld.it/mw/honor-9-blue-p-742250
 #948651  autor: Simbas
 02 wrz 2017, 12:08
marczakpiotr pisze:... Obecnie NOWY Samsung Galaxy S8 PLUS na Amazonie niemieckim kosztuje 2700 zł (telefon nie brandowany). Taką promocję zrobił Samsung. Dodaję do tego koszt abonamentu w NJU czyli 29 zł/m-cznie. Czyli [2700+(24*29)]= 3396. Sumę dzielę przez 24 m-ce i otrzymuję 141,50zł. Z obliczeń wynika, że miesięczna opłata nie powinna przekroczyć 145 zł brutto. Czy można taką ofertę uzyskać od GU w PLAY?
Nawet, jeśli ten telefon możesz kupić na Amazonie za tą cenę, to wyłącznie wtedy, jak zapłacisz gotówką. A Ty chcesz rozkładać tą kwotę na 24 raty. Więc dolicz odsetki.

pakierhakierxd pisze:... Nikt nie wie dzwoń pytaj, nie wiem czy zauważyłas ale tu jest tylko 1 oferta bez tel za 25 zł od dawna :)
Powinni zmienić tytuł tego forum ;)

edit/
A co do oferty, to rozumiem, że po przekroczeniu 10 GB transferu prędkość spowalnia. Przy czym za 15 zł mogę wykupić normalną prędkość?
Czyli łącznie pełny full-wypas wyjdzie 40 zł/miesiąc. Dobrze to rozumuję ?

Pzdr. for all Obrazek
 #948680  autor: Karlos20
 02 wrz 2017, 13:05
Simbas pisze:A co do oferty, to rozumiem, że po przekroczeniu 10 GB transferu prędkość spowalnia. Przy czym za 15 zł mogę wykupić normalną prędkość?
Zgadza się, 1 mbps. Płacisz 15 zł (opłata naliczana z góry w całości) i dostajesz kolejne 10 GB na szybszym necie. Pamiętaj, że to działa do końca okresu rozliczeniowego i tylko raz w miesiącu możesz włączyć pakiet przywrócenia prędkości.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #948760  autor: dawoo1
 02 wrz 2017, 20:43
Mitrek pisze:EDIT: Swoją drogą mój dobry znajomy jedzie w przyszłym tygodniu służbowo do Włoch. Czy Honor 9 z ich dystrybucji będzie bez problemu śmigał w PLAYu?
Oferta we Włoskim markecie: https://www.mediaworld.it/mw/honor-9-blue-p-742250
Ale to draństwo że ten sam sklep za ten telefon żąda u nas 400zł więcej!!!
 #948839  autor: pakierhakierxd
 03 wrz 2017, 14:26
Co poradzisz zawsze za granicą jest taniej, ja sam za granicą kupiłem nowego G6 dual za 1575 z wysyłką kiedy w Polsce chcą 2000 i to gorsza wersja która mnie nie interesuje :)

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
  • Strona 609 z 692
  • 1
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 611
  • 692
  • 1
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 611
  • 692