DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 629 z 692
  • 1
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 631
  • 692
 #971066  autor: Gregrin
 10 sty 2018, 02:32
MrPhilipsss pisze:nie ma już takiej możliwości bo jest to po prostu dla sieci nieopłacalne. Może zaoferować wszystko co jest w tej ofercie z wyłączeniem umowy bezterminowej, tylko na 24 miesiące
Podsumowując, niekorzystne warunki chcą oferować byle jak najdłużej ?? ;)
Pytanie czy masz wypowiedzenie ? Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
 #971067  autor: MrPhilipsss
 10 sty 2018, 02:54
Gregrin pisze:
MrPhilipsss pisze:nie ma już takiej możliwości bo jest to po prostu dla sieci nieopłacalne. Może zaoferować wszystko co jest w tej ofercie z wyłączeniem umowy bezterminowej, tylko na 24 miesiące
Podsumowując, niekorzystne warunki chcą oferować byle jak najdłużej ?? ;)
Pytanie czy masz wypowiedzenie ? Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
Tak, mam złożone wypowiedzenie. Póki co będę czekał, zobaczymy co czas przyniesie. Komuś teraz na początku lutego też kończy się umowa i będzie renegocjował warunki? Udało Wam się załatwić bezterminową po Nowym Roku?
 #971074  autor: Wiola_K
 10 sty 2018, 08:19
Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
dwa lata wbrew pozorom szybko leci. 25 zł. za tę ofertę nie jest dużo a po zakończeniu umowy można zostać na tych warunkach już bezterminowo. Umowa zawsze nas chroni w jakiś sposób że warunki się nie zmienią na gorsze a karta zawsze się może zmienić czasem na lepsze a czasem na gorsze.
 #971079  autor: piter20020
 10 sty 2018, 09:15
Wiola_K pisze:
Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
dwa lata wbrew pozorom szybko leci. 25 zł. za tę ofertę nie jest dużo a po zakończeniu umowy można zostać na tych warunkach już bezterminowo. Umowa zawsze nas chroni w jakiś sposób że warunki się nie zmienią na gorsze a karta zawsze się może zmienić czasem na lepsze a czasem na gorsze.
Równie dobrze operator może nam wypowiedzieć umowę z miesięcznym wyprzedzeniem. Warunki obejmują obie strony. Wiem, że to się nie zdarza, ale jest taka możliwość.
 #971147  autor: szczakiel
 10 sty 2018, 13:59
MrPhilipsss pisze:Tak, mam złożone wypowiedzenie. Póki co będę czekał, zobaczymy co czas przyniesie. Komuś teraz na początku lutego też kończy się umowa i będzie renegocjował warunki? Udało Wam się załatwić bezterminową po Nowym Roku?
Po Nowym Roku chyba już się nie da, z tego co mi powiedzieli to oferta została wstrzymana. Ja mialem trochę komplikacji z nimi, 29 grudnia podpisywałem telefonicznie ofertę na ten nolimit, oferta miała być uruchomiona 4 stycznia (bo ponoć 29 grudnia już nie mieli czasu), 4 stycznia po telefonie na infolinię dowiedziałem się, że nie mogą mi jej uruchomić bo tej oferty już nie ma :p
Całe szczęscię złożyłem reklamację i uruchomili ją 8 stycznia, ale to zaznaczam - tylko dlatego że rozmowa z podsumowaniem była zrobiona 29 grudnia.

Burito -> prosżę https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf
 #971195  autor: MrPhilipsss
 10 sty 2018, 19:13
Dzwoniła dzisiaj do mnie konsultantka z Play. Zaproponowała mi ofertę, wszystko nielimitowane, za 30 zł na 24 miesiące. Powiedziałem, że nie do końca ta oferta mi odpowiada, powiedziałem że chcę za 25 zł, wszystko nielimitowane, na czas nieokreślony. Poprosiła o minutę, następnie otrzymałem odpowiedź, że są w stanie mi taką ofertę zaproponować, także warto kontynuować negocjacje :)
 #971204  autor: pakierhakierxd
 10 sty 2018, 20:38
warto :) ,zawsze powtarzam probowac do skutku lub przejsc na prepaid lub abo bez tel gdzie indziej ;D

Pozdrawiam :)
 #971265  autor: Burito
 11 sty 2018, 09:19
Najbardziej wkurza mnie to blefowanie, że tej umowy nie ma i została wycofana kilka dni temu... To powinno być karalne.

A zapytam do tej oferty za 25 zł na czas nieokreślony dają TIDAL i SHOWMAX?
 #971277  autor: adam.wisnia
 11 sty 2018, 10:31
Burito pisze:Najbardziej wkurza mnie to blefowanie, że tej umowy nie ma i została wycofana kilka dni temu... To powinno być karalne.

A zapytam do tej oferty za 25 zł na czas nieokreślony dają TIDAL i SHOWMAX?
oraz play now.

Do wszystkich to dają tyle, że showmax bodaj tylko na 12 miesięcy o ile dobrze pamiętam.

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761
 #971366  autor: Nikita_Bennet
 11 sty 2018, 16:29
PLAY NOW - pakiet podstawowy, tidal i showmax.
Czy można to wyłączyć w trakcie umowy? Bo nie ukrywam że nie jest mi to do niczego potrzebne.

A i jakie są najtańsze umowy dla firm? Sim only. Ma ktoś może rozeznanie?
Ostatnio zmieniony 11 sty 2018, 16:34 przez Nikita_Bennet, łącznie zmieniany 1 raz.
 #971414  autor: andrewzc
 11 sty 2018, 20:06
Czy po złożeniu wypowiedzenia jak numer już przejdzie na kartę to mogę potem doładowywać normalnie numer tak jak na kartę?
 #971440  autor: gmpl74
 11 sty 2018, 21:22
andrewzc pisze:jak numer już przejdzie na kartę
andrewzc pisze:to mogę potem doładowywać normalnie numer tak jak na kartę?
Czytasz co piszesz? :D
 #971524  autor: ogromny
 12 sty 2018, 13:45
Próbowałem przez chat wyciągnąć ta ofertę za 25zl, konsultant mi powiedział że dla mojego nr się nie da bo nie ma jej w systemie na ten nr jedynie co może to za 45zl. Czy jest szansa ze po wypowiedzeniu im się pokaże? Jak napisać to wypowiedzenie ze chce zmienić na kartę i wrazie W czy jest opcja anulowania rezygnacji i dostania na starej umowie??? Sam ten abonament nie jest zły tylko mam 250 mega
 #971537  autor: qms
 12 sty 2018, 15:18
Burito pisze:Najbardziej wkurza mnie to blefowanie, że tej umowy nie ma i została wycofana kilka dni temu... To powinno być karalne.

A zapytam do tej oferty za 25 zł na czas nieokreślony dają TIDAL i SHOWMAX?
To ja tylko dodam, ze TIDAL jest na 24 miesiecy od pierwszego wlaczenia uslugi i przedluzenie oferty nie powoduje przedluzenia oferty promocyjnej :(
 #971551  autor: mseifer
 12 sty 2018, 17:24
ogromny pisze:Próbowałem przez chat wyciągnąć ta ofertę za 25zl, konsultant mi powiedział że dla mojego nr się nie da bo nie ma jej w systemie na ten nr jedynie co może to za 45zl. Czy jest szansa ze po wypowiedzeniu im się pokaże? Jak napisać to wypowiedzenie ze chce zmienić na kartę i wrazie W czy jest opcja anulowania rezygnacji i dostania na starej umowie??? Sam ten abonament nie jest zły tylko mam 250 mega
Idziesz do salonu i mówisz że chcesz zrezygnować z umowy z końcem jej trwania. Drukują Ci i podpisujesz. Wypowiedzenie można zawsze anulować. Przejśc na kartę można z abo.
  • Strona 629 z 692
  • 1
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 631
  • 692
  • 1
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 631
  • 692