DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 578 z 692
  • 1
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 692
 #921665  autor: Wiola_K
 19 kwie 2017, 20:02
Trochę mi się nie chce płacić ponad 2 zł.za rozmowę. Niech zadzwonią. Mnie się nie spieszy.
 #921668  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 20:08
Weż telefon od kogoś z innej sieci. Wtedy zapłacisz jak za zwykłą rozmowę na komórkę ( chyba , że ktoś ma no limit to za free ). Ja tak robię.
 #921671  autor: Wiola_K
 19 kwie 2017, 20:32
Trochę to dziwne że będąc w play, mając no limit trzeba płacić dzwoniąc do własnej sieci. Nie to że mi żal ale liczy się sam fakt.
 #921686  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 22:04
kitas5 pisze:W ofercie wcześniejszej którą mam tak było opisane.
W tej rzeczywiście zapisu nie ma, ale masz zapis, że:
usługi i pakiety przypisane do taryfy.
Tam wszystkie wyszczególnione.
Fakt przypisania o niczym nie świadczy. Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, internet też są przypisane a mimo to zawarto przy nich zastrzeżenie, że nie można z nich zrezygnować. Idąc Twoim tokiem rozumowania nasuwa się od razu pytanie: skoro ww. elementy składowe też są przypisane do taryfy, to w jakim celu czterokrotnie pojawia się zapis, że nie można z nich zrezygnować? Natomiast przy usłudze TV takiego zastrzeżenia nie ma. Być może jest to niedopatrzenie działu prawnego. Obecny stan prawny jest jednak taki, że brak jest podstaw do uniemożliwienia klientowi rezygnacji z usługi TV przy jednoczesnym zachowaniu pozostałych składowych elementów taryfy. Zdaję sobie sprawę, że Play nie będzie zachęcał klientów do rezygnacji z TV, bo wiązać się to będzie z pomniejszeniem abonamentu o 10 zł.
 #921690  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 22:15
Wiola_K pisze:Trochę to dziwne że będąc w play, mając no limit trzeba płacić dzwoniąc do własnej sieci. Nie to że mi żal ale liczy się sam fakt.
Lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci do BOK Play niż tej będącej w Play nie można nazwać eleganckim. Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie. Zgadzam się, tu nie chodzi o kwotę a o pewne zasady.
 #921694  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 22:31
nasa32 pisze:
Wiola_K pisze:Trochę to dziwne że będąc w play, mając no limit trzeba płacić dzwoniąc do własnej sieci. Nie to że mi żal ale liczy się sam fakt.
Lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci do BOK Play niż tej będącej w Play nie można nazwać eleganckim. Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie. Zgadzam się, tu nie chodzi o kwotę a o pewne zasady.

w jakim sensie lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci - żeby skorzystała taka osoba z przeniesienia numeru z innej sieci ?
 #921705  autor: bombi1981
 19 kwie 2017, 23:55
WITAM.
dziś około 13:30 rozmowa z DUK
Warunki:
REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II
za 25zł (po 12 miesiącach można wyłączyć "opcje dodatkowe" które od 13-go miesiąca będą płatne 2 zł)
umowa na czas nieoznaczony

godz 15:30 warunki weszły w życie

(ofertę dostałem bez problemu po złozeniu wypowiedzenia)
 #921706  autor: nasa32
 20 kwie 2017, 00:21
iPlus pisze: w jakim sensie lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci - żeby skorzystała taka osoba z przeniesienia numeru z innej sieci ?
Ten prosty przykład powinien to wyjaśnić: mamy dwóch użytkowników jeden w Play a drugi w sieci Plus. Każdy z nich posiada nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i płaci identyczną kwotę abonamentu. Uzytkownik sieci Play chcąc skontaktować się ze swojego telefonu ze swoim własnym BOK musi ponieść opłatę, która zostanie mu doliczona do abonamentu. Jeśli jednak będzie miał pod ręką telefon w sieci Plus, to takie połączenie będzie darmowe. W związku z tym osoby spoza Play są lepiej traktowane niż te w Play.
 #921710  autor: Adriano
 20 kwie 2017, 06:44
bombi1981 pisze:WITAM.
dziś około 13:30 rozmowa z DUK
Warunki:
REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II
za 25zł (po 12 miesiącach można wyłączyć "opcje dodatkowe" które od 13-go miesiąca będą płatne 2 zł)
umowa na czas nieoznaczony

godz 15:30 warunki weszły w życie

(ofertę dostałem bez problemu po złozeniu wypowiedzenia)
Co się wyświetla u Ciebie po wybraniu *107#?

Sent from my m2 using Tapatalk
 #921714  autor: iPlus
 20 kwie 2017, 07:35
nasa32 pisze:
iPlus pisze: w jakim sensie lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci - żeby skorzystała taka osoba z przeniesienia numeru z innej sieci ?
Ten prosty przykład powinien to wyjaśnić: mamy dwóch użytkowników jeden w Play a drugi w sieci Plus. Każdy z nich posiada nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i płaci identyczną kwotę abonamentu. Uzytkownik sieci Play chcąc skontaktować się ze swojego telefonu ze swoim własnym BOK musi ponieść opłatę, która zostanie mu doliczona do abonamentu. Jeśli jednak będzie miał pod ręką telefon w sieci Plus, to takie połączenie będzie darmowe. W związku z tym osoby spoza Play są lepiej traktowane niż te w Play.
to akurat nie jest przykład gorszego traktowania, jeśli zadzwonisz z Plus na infolinię Plus to też zapłacisz, jeśli zadzwonisz z Play to nie dopłacisz bo naliczy z nielimitowanego pakietu, to już jest od lat, że dzwoniąc z telefonu w sieci na bok to jest za to pobierana opłata, a kiedy z innej sieci to nie
 #921716  autor: bombi1981
 20 kwie 2017, 07:52
Adriano :
W ramach pakietu internetowego pozostało 15bytes do konca okresu rozliczeniowego.
Myślę że wiecej moge napisać jak bede mial 1 dzień nowego okresu rozliczeniowego, na play 24 mam wszędzie no limit ( internet zgodnie z regulaminem po 10gb spada jego prędkość do 1 mb/s )
 #921728  autor: Klkent1989
 20 kwie 2017, 09:00
Potwierdzam że po zgłoszeniu na play24 w ofercie solo z tvII tidal został przywrócony i działa, i niech ktoś mi powie że play nie ma najlepszej oferty.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #921734  autor: nasa32
 20 kwie 2017, 09:54
iPlus pisze:to akurat nie jest przykład gorszego traktowania, jeśli zadzwonisz z Plus na infolinię Plus to też zapłacisz, jeśli zadzwonisz z Play to nie dopłacisz bo naliczy z nielimitowanego pakietu, to już jest od lat, że dzwoniąc z telefonu w sieci na bok to jest za to pobierana opłata, a kiedy z innej sieci to nie
To że podobna praktyka jest u innych operatorów, o czym zresztą już wcześniej napisałem "Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie" nie powinna usprawiedliwiać niekorzystnych dla nas praktyk stosowanych u macierzystego operatora. Gdyby operator przerzucił opłatę za kontakt z BOK na osobę dzwoniącą z innej sieci, to takie zachowanie trudno byłoby nazwać nieeleganckim. Natomiast aktualnie jest na odwrót.
Klkent1989 pisze:Potwierdzam że po zgłoszeniu na play24 w ofercie solo z tvII tidal został przywrócony i działa, i niech ktoś mi powie że play nie ma najlepszej oferty.
Już o tym pisałem wcześniej, że wg Regulaminu dla usługi Tidal, fakt aneksowania umowy nie stanowi przesłanki do jego wyłączenia.
Zgadzam się z Tobą -póki co żaden inny operator nie ma lepszej oferty.
 #921740  autor: habish
 20 kwie 2017, 10:02
nasa32 pisze:To że podobna praktyka jest u innych operatorów, o czym zresztą już wcześniej napisałem "Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie" nie powinna usprawiedliwiać niekorzystnych dla nas praktyk stosowanych u macierzystego operatora. Gdyby operator przerzucił opłatę za kontakt z BOK na osobę dzwoniącą z innej sieci, to takie zachowanie trudno byłoby nazwać nieeleganckim. Natomiast aktualnie jest na odwrót.
Kiedyś rozmowy z BOK były darmowe, ale ludzie zaczęli dzwonić z pierdołami i oczekiwanie na konsultanta trwało bardzo długo, nawet ponad godzinę.
Nie wiem jak w Play ale w Plusie prócz płatnego, krótkiego numeru BOK 2601 istniej także tradycyjny, długi numer 601 10 2601, gdy ktoś ma nielimitowane rozmowy z numerami w Plusie, połączenie z tym numerem jest bezpłatne.
 #921747  autor: Wiola_K
 20 kwie 2017, 10:43
Adriano pisze:
bombi1981 pisze:WITAM.
dziś około 13:30 rozmowa z DUK
Warunki:
REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II
za 25zł (po 12 miesiącach można wyłączyć "opcje dodatkowe" które od 13-go miesiąca będą płatne 2 zł)
umowa na czas nieoznaczony

godz 15:30 warunki weszły w życie

(ofertę dostałem bez problemu po złozeniu wypowiedzenia)
Co się wyświetla u Ciebie po wybraniu *107#?

Sent from my m2 using Tapatalk
Mi facet mówił o tej samej ofercie, ale powiedział że jest na 24 miesiące. Na numerze z mixem facet mi załączył tę ofertę na 24 miesiące. Ale akurat z tego numeru korzysta teściowa i jej te 24 miesiące nie przeszkadza. Ja mam formułę solo M i facet nie chciał mi włączyć tej umowy na czas nieokreślony. Powiedział że muszę spełnić określone warunki, nie może mi powiedzieć jakie. Ja mu mówię że złożę wypowiedzenie i pewnie się będzie dało. Nie zaprzeczył.
 #921772  autor: Cichy51
 20 kwie 2017, 13:16
Wiola_K pisze: Mi facet mówił o tej samej ofercie, ale powiedział że jest na 24 miesiące. Na numerze z mixem facet mi załączył tę ofertę na 24 miesiące. Ale akurat z tego numeru korzysta teściowa i jej te 24 miesiące nie przeszkadza. Ja mam formułę solo M i facet nie chciał mi włączyć tej umowy na czas nieokreślony. Powiedział że muszę spełnić określone warunki, nie może mi powiedzieć jakie. Ja mu mówię że złożę wypowiedzenie i pewnie się będzie dało. Nie zaprzeczył.
Pierwsza propozycja zawsze jest na 24 miesiące.

Co do spełnienia warunków to przede wszystkim musi być opłacona ostatnia faktura ( pomimo tego , że termin płatności jeszcze nie minął ) oraz uruchomione e-fakturę i zgody marketingowe.
Aha , dla pewności lepiej będzie jak konsultant usłyszy w słuchawce , że trzeba będzie wysłać wypowiedzenie lub przenieść się do konkurencji.
 #921816  autor: posmak77
 20 kwie 2017, 15:36
Od półtorej roku korzystam z oferty :
Taryfa: FORMUŁA UNLIMITED 49,99
Promocja: RePlay FORMUŁA UNLIMITED na zawsze extra

Szczegóły oferty: rozmowy, sms/mms, stacjonarne no-limit, 5 GB internetu.
Cena : 29,99zł
Umowa: na czas nieokreślony

Ofertę tą oczywiście dostałem po wysłaniu wypowiedzenia. Czasami jednak 5GB internetu mi nie wystarcza dlatego moje pytanie czy jest możliwość dostania no-limit wszystkiego w podobnej lub niższej cenie ?
 #921819  autor: Cichy51
 20 kwie 2017, 15:51
Ostatnie 6 stron masz o nowej ofercie dla przedłużających.

Dzwoń do BOK i celuj w Replay SOLO Tylko SIM z TV II za 25 PLN.
Wszystko no limit + TV. Regulamin na stronie 766 tego wątku.
 #921841  autor: posmak77
 20 kwie 2017, 18:13
Dzięki wielkie za odesłanie do regulaminu.

Umowa j/w pisałem, nie wysyłałem wypowiedzenia i przed chwilą dzwoniłem na *500 i przedłużenie umowy.
Na początku dostałem propozycję za 45zł za wszystko no limit. Mówię że dowiedziałem się o ofercie dla przedłużających REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II i tylko ona mnie interesuje. Miły pan poprosił o kilka minut na rozmowę z kierownictwem, po 4min przychodzi i proponuje mi właśnie tą ofertę z pakietem z TV na 12m a później +2zł (można wyłączyć).
Zmiana z 29,99 na 25 zł, plus internet no-limit, plus TV na rok ? :D
Lubie to, jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrawiam
  • Strona 578 z 692
  • 1
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 692
  • 1
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 692