DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 269 z 692
  • 1
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
  • 692
 #772475  autor: playmaniak
 23 gru 2014, 11:44
listek pisze:Ja właśnie tydzień temu prysnąłem do orange z nokią 1020 za 99 zł. w abo 90 - 30% (61zł). Telefon naprawdę jak dla mnie świetny. Mam neo to jeszcze zaoszczędzę 10 zł na drugim abo. Mam jeszcze dwa numery w play, ale jeden się kończy za 2 miesiące, drugi za 5 miesięce. Pewnie i te dwa przeniosę. Zamiast na okrągło puszczać reklamy, to powinni obniżyć ceny telefonów. Umowa mi sie kończyła w styczniu. Pies z kulawa nogą sie nie zainteresował i nie zadzwonił nawet z żadną propozycją. Mit, że play jest najtańszy już mija, więc jak nie zmienia podejścja to liczba abonentów szybko zmaleje.
Pozdrawiam.
Z doświadczenia wiem, że klienci którzy narzekają "nikt do mnie nawet nie zadzwonił", mają na własne życzenie wyrażoną zgodę na "NIE" dotyczącą komunikacji marketingowej :lol:
 #772478  autor: eloziomek
 23 gru 2014, 12:02
Witam,
Kończy mi się umowa około kwietnia 2015, abo 59,99 4 lata w play.
Interesuje mnie oferta sms + połączenia na kom + połączenia na stacjonarne. Nie potrzebne zupełnie połączenia internetowe.
Zależy mi na jak najniższej cenie jednego z telefonów:
- Samsung S4 lub S5
- LG G2
- Nexus 5

Możecie coś doradzić w tej kwestii? Widziałem że Orange ma dużo niższe centy samsungów.

Rozumiem że najlepiej wysłać wypowiedzenie mailem i czekać na kontakt od BUK?
 #772480  autor: eloziomek
 23 gru 2014, 12:09
Dodam, że rok temu w salonie zaproponowali mi przedłużenie (innego numeru) abo za 59,99 na warunkach abo 89,99 - także z telefonem. Gdzie np g2 był w cenie ok 450 zł.
Czytając temat widziałem ofertę 59,99 z obniżeniem ceny tel o 250 zł - czyli G2 w abo 59,99 kosztuje 950 zł i od tego odejmuje 250? no to zupełnie się nie opłaca
 #772493  autor: Mr.Pelisa
 23 gru 2014, 13:17
eloziomek pisze:Witam,
Kończy mi się umowa około kwietnia 2015, abo 59,99 4 lata w play.
Interesuje mnie oferta sms + połączenia na kom + połączenia na stacjonarne. Nie potrzebne zupełnie połączenia internetowe.
Zależy mi na jak najniższej cenie jednego z telefonów:
- Samsung S4 lub S5
- LG G2
- Nexus 5

Możecie coś doradzić w tej kwestii? Widziałem że Orange ma dużo niższe centy samsungów.

Rozumiem że najlepiej wysłać wypowiedzenie mailem i czekać na kontakt od BUK?
Na stronie 348 masz ofert GU i info co trzeba zrobić ;)
 #772547  autor: eloziomek
 23 gru 2014, 19:20
tak, wiem, ale chodzi mi głównie o sytuację opisaną w kolejnej wiadomości.
Rok temu w salonie proponowali mi telefon za 450 zł a teraz miałby być za 700?
Czy w salonie mogę dostać lepsza ofertę niż od GU?
 #772558  autor: jackq
 23 gru 2014, 20:06
ciekawy pisze:jackq,

o ile będzie,
nie ma oferty, która by cię interesowała,że chcesz czekać ?
Wiesz co, niby coś jest, ale nie ma pośpiechu bo ja patrze za "tylko SIM". Jednak wychodzę z założenia (przeważnie słusznie), że najlepsze oferty uzyskuje się tuż przed końcem umowy. I uwierz mi (lub nie) ale nawet te niby super oferty GU czy pracownicze da się jeszcze troszkę podkręcić (przynajmniej tak miałem do tej pory a mija chyba 8 rok). Słuchawki i tak sobie sam kupuję bo w Play wychodzą drożej jak w sklepie.
Sumując jeśli komuś zależy na czasie i pasuje oferta czy z kodem czy GU od Azaitar'a (sam wklejał te oferty GU - info dla playmaniaka) to niech bierze, a ja poczekam sobie spokojnie, zawsze można się przenieść do innego opa lub na kartę (nie mam ciśnienia na abo w playu).
Pozdrawiam, owocnych negocjacji z playem i Wesołych Świąt wszystkim :D
 #772565  autor: playmaniak
 23 gru 2014, 20:25
jackq pisze:
ciekawy pisze:jackq,

o ile będzie,
nie ma oferty, która by cię interesowała,że chcesz czekać ?
Wiesz co, niby coś jest, ale nie ma pośpiechu bo ja patrze za "tylko SIM". Jednak wychodzę z założenia (przeważnie słusznie), że najlepsze oferty uzyskuje się tuż przed końcem umowy. I uwierz mi (lub nie) ale nawet te niby super oferty GU czy pracownicze da się jeszcze troszkę podkręcić (przynajmniej tak miałem do tej pory a mija chyba 8 rok). Słuchawki i tak sobie sam kupuję bo w Play wychodzą drożej jak w sklepie.
Sumując jeśli komuś zależy na czasie i pasuje oferta czy z kodem czy GU od Azaitar'a (sam wklejał te oferty GU - info dla playmaniaka) to niech bierze, a ja poczekam sobie spokojnie, zawsze można się przenieść do innego opa lub na kartę (nie mam ciśnienia na abo w playu).
Pozdrawiam, owocnych negocjacji z playem i Wesołych Świąt wszystkim :D
Ale te oferty ma każdy konsultant w Play :D To nie żadana oferta GU :D z tym że żaden konsultant Ci nie sprzeda takiej oferty bez dosprzedaży czegoś innego.
 #772684  autor: jackq
 24 gru 2014, 16:22
Śmiem wątpić w to co piszesz, zbyt wiele razy przedłużałem umowy. Co roku ta sama zabawa. Oferujesz za kasę to co ktoś inny załatwia za free. Wystarczy poczytać ilu ludzi przedłużyło dzięki np Azaitarowi. Rozumiem, że każdy chce zarobić ale nie można być zbyt nachalnym. Pozdrawiam.
 #772703  autor: ciekawy
 24 gru 2014, 19:59
dla jednych jest lepsza oferta GU, dla innych pracownicza, po co się o to spierać ?
to nie ma sensu,
ważne, żeby każdy był zadowolony z oferty którą sobie wybierze,

piszcie lepiej o tym jakie macie warunki na przedłużenie umowy
 #772717  autor: listek
 24 gru 2014, 21:36
playmaniak pisze:
listek pisze:Ja właśnie tydzień temu prysnąłem do orange z nokią 1020 za 99 zł. w abo 90 - 30% (61zł). Telefon naprawdę jak dla mnie świetny. Mam neo to jeszcze zaoszczędzę 10 zł na drugim abo. Mam jeszcze dwa numery w play, ale jeden się kończy za 2 miesiące, drugi za 5 miesięce. Pewnie i te dwa przeniosę. Zamiast na okrągło puszczać reklamy, to powinni obniżyć ceny telefonów. Umowa mi sie kończyła w styczniu. Pies z kulawa nogą sie nie zainteresował i nie zadzwonił nawet z żadną propozycją. Mit, że play jest najtańszy już mija, więc jak nie zmienia podejścja to liczba abonentów szybko zmaleje.
Pozdrawiam.
Z doświadczenia wiem, że klienci którzy narzekają "nikt do mnie nawet nie zadzwonił", mają na własne życzenie wyrażoną zgodę na "NIE" dotyczącą komunikacji marketingowej :lol:
To dlaczego co drugi dzień dzwonią do mnie z ofertami ubezpieczeń mojego telefonu, mieszkania, życia i z innymi pierdołami.
 #772733  autor: playmaniak
 25 gru 2014, 00:23
jackq pisze:Śmiem wątpić w to co piszesz, zbyt wiele razy przedłużałem umowy. Co roku ta sama zabawa. Oferujesz za kasę to co ktoś inny załatwia za free. Wystarczy poczytać ilu ludzi przedłużyło dzięki np Azaitarowi. Rozumiem, że każdy chce zarobić ale nie można być zbyt nachalnym. Pozdrawiam.
Proszę bardzo jedna z promocji "na voucher" - kod, a nie GU: https://www.dropbox.com/s/pb0doplivr6de ... _.png?dl=0
 #772734  autor: playmaniak
 25 gru 2014, 00:28
listek pisze:
playmaniak pisze:
listek pisze:Ja właśnie tydzień temu prysnąłem do orange z nokią 1020 za 99 zł. w abo 90 - 30% (61zł). Telefon naprawdę jak dla mnie świetny. Mam neo to jeszcze zaoszczędzę 10 zł na drugim abo. Mam jeszcze dwa numery w play, ale jeden się kończy za 2 miesiące, drugi za 5 miesięce. Pewnie i te dwa przeniosę. Zamiast na okrągło puszczać reklamy, to powinni obniżyć ceny telefonów. Umowa mi sie kończyła w styczniu. Pies z kulawa nogą sie nie zainteresował i nie zadzwonił nawet z żadną propozycją. Mit, że play jest najtańszy już mija, więc jak nie zmienia podejścja to liczba abonentów szybko zmaleje.
Pozdrawiam.
Z doświadczenia wiem, że klienci którzy narzekają "nikt do mnie nawet nie zadzwonił", mają na własne życzenie wyrażoną zgodę na "NIE" dotyczącą komunikacji marketingowej :lol:
To dlaczego co drugi dzień dzwonią do mnie z ofertami ubezpieczeń mojego telefonu, mieszkania, życia i z innymi pierdołami.

Są osobne zgody na kontakt marketingowy Play i zgoda na przekazanie danych innym podmiotom ;)
 #772761  autor: jackq
 25 gru 2014, 11:38
playmaniak pisze: Proszę bardzo jedna z promocji "na voucher" - kod, a nie GU: https://www.dropbox.com/s/pb0doplivr6de ... _.png?dl=0
Mi chodzi konkretnie o ten abo, który Ty napisałeś, że jest dostępny tylko za kod (voucher) a Azaitar, że jest dostępny i umożliwia kontakt na podpisanie aneksu na takich warunkach (za free). Jeden pisze, że to oferta GU drugi twierdzi, że nie. Skąd ta rozbieżność... hmmm

RePlay FORMUŁA 4.0 Unlimited 1,5 GB Tylko SIM +
3 miesiące 0zł
abo 39,99zł, 15mcy
Nielimitowane połączenia do sieci komórkowych w cenie
Nielimitowane SMS/MMS do wszystkich w cenie
Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne +5 zł
Średni miesięczny koszt: 32 zł + opcjonalny pakiet jw.

Na stronie różnica tylko w cenie 3 pierwszych mies. (66zł drożej).
http://www.play.pl/oferta/dla-przedluza ... ited2.html

A ten abo za 19,50 to mi od razu zaproponowali po złożeniu rezygnacji, bez żadnego vouchera ani innych dodatkowych warunków. Nawet list dostałem z taką ofertą właśnie. Nie bardzo rozumiem co chcesz mi udowodnić.
Dlatego moje zdanie jest takie a nie inne. A kod pracowniczy w tych niskich taryfach tylko sim jest kompletnie nieopłacalny. Dopiero w wyższych ma sens.
Sumując jeden oferuje coś za free drugi chce na tym zarobić a prawda i tak zawsze jest pośrodku ;)

Jeśli możesz to pokaż ofertę GU wtedy podyskutujemy o przedłużeniu o ile możesz taka ofertę zaproponować no i będzie dobra hehehe
 #772766  autor: playmaniak
 25 gru 2014, 12:03
Oferty GU Ci nie przedstawię, bo nie pracuję w GU. Ktoś Cie robi w konia, że to oferta GU, a to oferta, którą ma każdy konsultant. Nie wierzysz, nie moja sprawa :P
 #772800  autor: jackq
 25 gru 2014, 17:49
No nie tylko mnie, wszystkich na forum. Dzięki za wyjaśnienie. No to teraz wiem, że skoro taką ofertę ma każdy konsul to GU musi być jeszcze lepsza ;) warto negocjować.

Ciekawi mnie tez jeszcze jedno, kupując kod pracowniczy masz do wyboru opcje z kodem ze strony, gdzie są już gotowe oferty.
Mógłbyś mi rozjaśnić jak konsul obniżył mi dodatkowo cenę słuchawki o 170zł(w ofercie pracowniczej, abo z 49zl na 29zl) oraz podokładał trochę bonusów takich jak dodatkowe pakiety za free. Widać można jak się chce, ciekawi mnie tylko na jakiej zasadzie to działa i czy mając sam kod można coś więcej wyszarpać czy widełki są sztywne. Wiadomo, każdy walczy o jak najlepsze warunki.
 #772862  autor: pakierhakierxd
 26 gru 2014, 01:27
Szkoda że kodu pracowniczego nie można wykorzystać 8 mies. przed (ja chcę tak przedłużyć na początku stycznia z udziałem Azataira -abo 69,99 -3 mce za 1 i tv za 899 ,jak dla mnie super oferta ,z kodem bym wziął pewnie 89,99 za 69,99 :)

Pozdrawiam :)
 #772865  autor: playmaniak
 26 gru 2014, 01:37
pakierhakierxd pisze:Szkoda że kodu pracowniczego nie można wykorzystać 8 mies. przed (ja chcę tak przedłużyć na początku stycznia z udziałem Azataira -abo 69,99 -3 mce za 1 i tv za 899 ,jak dla mnie super oferta ,z kodem bym wziął pewnie 89,99 za 69,99 :)
Można wykorzystać w zależności od Twojego segmentu utrzymaniowego. Kiedyś oferty VIP były dostępne rowno 3 mce przed końcem umowy. Teraz nie ma reguły.
 #772866  autor: playmaniak
 26 gru 2014, 01:38
jackq pisze:No nie tylko mnie, wszystkich na forum. Dzięki za wyjaśnienie. No to teraz wiem, że skoro taką ofertę ma każdy konsul to GU musi być jeszcze lepsza ;) warto negocjować.

Ciekawi mnie tez jeszcze jedno, kupując kod pracowniczy masz do wyboru opcje z kodem ze strony, gdzie są już gotowe oferty.
Mógłbyś mi rozjaśnić jak konsul obniżył mi dodatkowo cenę słuchawki o 170zł(w ofercie pracowniczej, abo z 49zl na 29zl) oraz podokładał trochę bonusów takich jak dodatkowe pakiety za free. Widać można jak się chce, ciekawi mnie tylko na jakiej zasadzie to działa i czy mając sam kod można coś więcej wyszarpać czy widełki są sztywne. Wiadomo, każdy walczy o jak najlepsze warunki.
Przy przedłużeniu są dostępne oferty "z rabatem na telefon" - w grudniu zostały tymczasowo wyłączone. Tak normalnie są dostępne z moim kodem oprócz promocji Tylko SIM +.
  • Strona 269 z 692
  • 1
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
  • 692
  • 1
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
  • 692