DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 577 z 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692
 #921609  autor: Adriano
 19 kwie 2017, 14:47
nasa32 pisze:
iPlus pisze:tv nie można wyłączyć, to jest cena 20 zł zrabatowana i ten pakiet jest aktywny cały czas, to jest zgodne z regulaminem, a skoro masz albo będziesz mieć umowę na czas nieokreślony to jeśli naliczyliy opłatę możesz wypowiedzieć umowę, termin tylko 30 dni, więc nie ma problemu, po roku, a nawet wcześniej możesz wyłączyć opcje płatną 2 zł jeśli tego nie chcesz płacić
Nie wiem skąd czerpiesz informację o cenie 20 zł skoro w Regulaminie figuruje kwota 10 zł -informacje podawane przez PLAY24 nie są dla mnie wiążące.
Twierdzisz, że pakiet TV jest aktywny cały czas. Zgoda. Po aneksowaniu umowy jest aktywny, natomiast żaden zapis Regulaminu nie zabrania jego wyłączenia. Regulamin wyraźnie stanowi, których usług wyłączyć nie można i jest to wyraźnie zastrzeżone -przy usłudze TV takiego zastrzeżenia nie ma.
I co z tego, że mogą wyłączyć? Ja nie uważam że w ogóle mogą to zrobić, ale jeśli nawet co Ci z tego pakietu podstawowego i 10 kanałów tak dobranych że są nieuzuteczne w większości. Ta oferta jest dobra z powodu internetu i chętnie ją wziąłem, ale tylko dlatego o nią walczyłem, bo TV dali ale to już gratis dla mnie, a nie coś potrzebnego.



Sent from my m2 using Tapatalk
 #921615  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 15:02
nasa32 pisze:
Adriano pisze: I co z tego, że mogą wyłączyć?
Ano to z tego, że obniży to wysokość abonamentu o 10 zł.
chyba ja czegoś nie rozumiem z twojego pisania albo się nie rozumiemy,

abonament niższy niż 25 nie będzie,
zniżka do 25 zł jest liczona od kwoty 35 zł czyli 5 zł za zgody marketingowe i drugie 5 zł za eFakture i terminową płatność,

to, że jest TV to jest i to jest gratis ale brak TV nie obniży ceny poniżej 25 zł, nie ma opcji, nawet bez TV będzie 25 zł po zniżkach, z tej ceny nie zejdziesz niżej
 #921623  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 15:47
Z chęcią zapoznam się z Twoją kontraargumentacją. Jeśli skupimy się wyłącznie na dokumentach, to z pewnością się zrozumiemy.
Twierdzisz, że abonament nie może być niższy niż 25 zł. OK. Wskaż zatem konkretny zapis z Umowy, bądź Regulaminu, który tak stanowi.
Twierdzisz również, że TV jest gratis. Po zapoznaniu się z ww. dokumentami nie podzielam Twojego poglądu. Co więcej, jest tam wyraźnie zapisane, że TV kosztuje 10 zł.
 #921639  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 17:26
Masz przypisane usługi do taryfy SOLO w regulaminie ( tabela nr 1 ).

Już nie szalejcie z tą TV , że jeszcze byście chcieli obniżyć cenę do 15 PLN bez TV :)
 #921642  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 17:51
iPlus pisze:czyli twierdzisz, że abonament da się obniżyć z 25 zł do 15 zł po wyłączniu TV ?
W świetle postanowień wynikających z Regulaminu brak jest podstaw do uniemożliwienia wyłączenia usługi TV. Gdyby miało to być zakazane, to takie zastrzeżenie Play zawarłby w punkcie dotyczącym tej usługi, podobnie jak zrobił to przy innych usługach takich jak: sms/mms, internet, rozmowy.
Cichy51 pisze:Masz przypisane usługi do taryfy SOLO w regulaminie ( tabela nr 1 ).
Fakt ich przypisania nie oznacza automatycznie, że nie można ich wyłączyć. Wyłączyć nie można jedynie tych usług przy których zawarto stosowne zastrzeżenie. Kolejna odsłona tego Regulaminu z pewnością będzie już miała takie zastrzeżenie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 17:54 przez nasa32, łącznie zmieniany 1 raz.
 #921643  autor: kitas5
 19 kwie 2017, 17:54
Przecież w regulaminie jest opisane, że klient w ofercie z TV otrzymuje specjalny rabat na abonament. Rabat ten wynosi tyle ile kosztuje TV.
W ofercie bez TV nie ma rabatu. Tak więc nie ma opcji wyłączenia tego i zaoszczędzenia. Janusze biznesu nie zrobią z tego oferty za 15zł.
 #921645  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 18:00
kitas5 pisze:Przecież w regulaminie jest opisane, że klient w ofercie z TV otrzymuje specjalny rabat na abonament. Rabat ten wynosi tyle ile kosztuje TV.
W ofercie bez TV nie ma rabatu. Tak więc nie ma opcji wyłączenia tego i zaoszczędzenia. Janusze biznesu nie zrobią z tego oferty za 15zł.
Skoro tak twierdzisz, to zacytuj proszę zapis z Regulaminu, który potwierdza Twoje stanowisko.
 #921646  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 18:01
kitas5 Dokładnie. Tym co nie chcą to niech nie walczą o tą taryfę.

Mnie tam nie interesowała TV , tylko nielimitowane GB.
 #921647  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 18:06
Cichy51 pisze:Już nie szalejcie z tą TV , że jeszcze byście chcieli obniżyć cenę do 15 PLN bez TV :)
Tu nie chodzi o szaleństwo, tylko o zasady. Zdaję sobie sprawę, że konsultanci Play będą musieli tłumaczyć klientom, że tego wyłączyć nie można. Proszę ich wtedy zapytać o wskazanie zapisu z Regulaminu, który tego zabrania.
 #921649  autor: Wiola_K
 19 kwie 2017, 18:11
Wysłałam zgłoszenie że chcę zmienić ofertę na tą z telewizją. Zobaczymy co zrobią czy się obejdzie bez wypowiedzenia.
 #921661  autor: kitas5
 19 kwie 2017, 19:24
nasa32 pisze:
kitas5 pisze:Przecież w regulaminie jest opisane, że klient w ofercie z TV otrzymuje specjalny rabat na abonament. Rabat ten wynosi tyle ile kosztuje TV.
W ofercie bez TV nie ma rabatu. Tak więc nie ma opcji wyłączenia tego i zaoszczędzenia. Janusze biznesu nie zrobią z tego oferty za 15zł.
Skoro tak twierdzisz, to zacytuj proszę zapis z Regulaminu, który potwierdza Twoje stanowisko.
W ofercie wcześniejszej którą mam tak było opisane.
W tej rzeczywiście zapisu nie ma, ale masz zapis, że:
usługi i pakiety przypisane do taryfy.
Tam wszystkie wyszczególnione.
 #921663  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 19:47
Wiola_K pisze:Wysłałam zgłoszenie że chcę zmienić ofertę na tą z telewizją. Zobaczymy co zrobią czy się obejdzie bez wypowiedzenia.
Lepiej zadzwoń , może od ręki dostaniesz. A tak będziesz czekać.
 #921665  autor: Wiola_K
 19 kwie 2017, 20:02
Trochę mi się nie chce płacić ponad 2 zł.za rozmowę. Niech zadzwonią. Mnie się nie spieszy.
 #921668  autor: Cichy51
 19 kwie 2017, 20:08
Weż telefon od kogoś z innej sieci. Wtedy zapłacisz jak za zwykłą rozmowę na komórkę ( chyba , że ktoś ma no limit to za free ). Ja tak robię.
 #921671  autor: Wiola_K
 19 kwie 2017, 20:32
Trochę to dziwne że będąc w play, mając no limit trzeba płacić dzwoniąc do własnej sieci. Nie to że mi żal ale liczy się sam fakt.
 #921686  autor: nasa32
 19 kwie 2017, 22:04
kitas5 pisze:W ofercie wcześniejszej którą mam tak było opisane.
W tej rzeczywiście zapisu nie ma, ale masz zapis, że:
usługi i pakiety przypisane do taryfy.
Tam wszystkie wyszczególnione.
Fakt przypisania o niczym nie świadczy. Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, internet też są przypisane a mimo to zawarto przy nich zastrzeżenie, że nie można z nich zrezygnować. Idąc Twoim tokiem rozumowania nasuwa się od razu pytanie: skoro ww. elementy składowe też są przypisane do taryfy, to w jakim celu czterokrotnie pojawia się zapis, że nie można z nich zrezygnować? Natomiast przy usłudze TV takiego zastrzeżenia nie ma. Być może jest to niedopatrzenie działu prawnego. Obecny stan prawny jest jednak taki, że brak jest podstaw do uniemożliwienia klientowi rezygnacji z usługi TV przy jednoczesnym zachowaniu pozostałych składowych elementów taryfy. Zdaję sobie sprawę, że Play nie będzie zachęcał klientów do rezygnacji z TV, bo wiązać się to będzie z pomniejszeniem abonamentu o 10 zł.
  • Strona 577 z 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692
  • 1
  • 575
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 692