DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 617 z 692
  • 1
  • 615
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 692
 #959882  autor: sceecs
 07 lis 2017, 05:45
Umowa na czas nieokreslony obowiazuje tylko miesiac/dwa przed koncem umowy czy mozna np. ugrac cos juz 3-4 miesiace wczesniej?
 #959883  autor: Hods
 07 lis 2017, 06:47
Z mojego doświadczenia - na równy miesiąc przed końcem umowy terminowej się udało. Dzień wcześniej nie było szans.
 #959884  autor: sceecs
 07 lis 2017, 06:49
Hods pisze:Z mojego doświadczenia - na równy miesiąc przed końcem umowy terminowej się udało. Dzień wcześniej nie było szans.
u mnie sytuacja jest taka sama jak u jednego z poprzednikow. abonament mam na ponad 150zl, 5 miesiecy do konca co daje 750zl do konca kontraktu. Juz chyba lepiej wziac 18 miesiecy i za calosc zaplacic ponizej 600zl
 #960001  autor: pakierhakierxd
 07 lis 2017, 21:02
jak mi by nie dali za 25zł opcji chyba bym przeszedł do Nju abonament lub A2 mobile maja najlepsza oferte ,prepaid jeszcze rbm za 30 jest jak cos ok ;)
na pewno bym nie popdisal umowy na 18 mc bez telefonu !
raczej rok to taki max ...
bo co na tyle podpisywac skoro w prepaid oferty sa podobne ;)

Pozdrawiam :)
 #960023  autor: pakierhakierxd
 07 lis 2017, 22:04
Jak sobie chcecie ;)
w prepaid podobna oferta za 20-30zl :] wiec po co ta umowa ,tym bardziej ze praktycznie kazdy ma konto w banku i moze sobie ustawic cykliczne doladowanie.

Pozdrawiam :)
 #960519  autor: kkyyoo
 11 lis 2017, 12:59
Witajcie, po przerwie. Dzieki Wam już od kilku lat mam bardzo korzystne warunki abo. Teraz mam zamiar przenieść numer swojej narzeczonej. Czy ktoś z Was próbował przenieść numer z innej sieci i od razu udało się wywalczyć tą ofertę no limit za 25zł? Zastanawiam się nad przeniesieniem przez internet, po czym złożenie wypowiedzenia (przed upływem 14 dni) z nadzieją, że trafię do DUK. Ktoś testował takie rozwiązanie? Jeżeli to się nie uda, to czy dla przenoszących jest szansa wywalczyć cokolwiek innego niż SOLO za 50zł bez tel?
 #960522  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 13:11
Ta oferta jest tylko dla przedluzajacych ;) ,jedyny sposob to chyba mix i splacenie :D
ale czego kombinowac w prepaid bedziesz miec podobna oferte jak nie Play to inne sieci ;)
W nju na abo wogole razem byscie wyszli najlepiej na 2 nr za 38zl no limit wszyscy + no limit sms mms +10 gb po jakims czasie powiekszy sie do 15 gb.

Pozdrawiam :)
 #960543  autor: Nikita_Bennet
 11 lis 2017, 14:47
tylko nju działa na btsach orange, play na tmobile, plus, play czyli ja mieszkając na zadupiu, pracując na innym zadupiu zawsze jakiś sygnał sieci będę miał a w obu zadupiach zasięgu orange nie ma.
A pamiętasz może na której stronie jest opis tej taryfy za 25zł? Co w niej jest, czy trza na coś zgody wyrazić itp?
 #960546  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 15:08
Zaraz ci napiszę
Oferta za 25zł
czas nieokreślony
tylko sim
rozmowy do wsz
sms/mms do wsz
net 10 gb a potem lejek 1 mb ;)

No ja mieszkam na takim zadupiu gdzie w domu niby łapie mi zasięg wszystkich operatorów ale stabilny jest tylko w Play/Plus
T-Mobile -Orange ok jest przy oknie ,dzieki temu ze lte zasieg przu oknie jest ok to mam net t-mobile lte.
Testuje teraz w Plus/Orange Wifi Calling ;)

Ale czy ja wiem czy ten roaming to az taki plus nie zawsze dziala wlasciwie.
Czasem musze wybierac recznie operatora bo sa miejsca gdzie z netem sa problemy :/
takie problemy zazwyczaj sa tylko w Playu bo jak mialem karty innych operatorow -mam telefon i tablet dual sim wiec mam po 2 karty najczesciej wiec widze jak to dziala ;)

Pozdrawiam :)
 #960556  autor: Nikita_Bennet
 11 lis 2017, 17:20
Też mam DS i simplus+play ale korzystam tylko z play (no chyba ze ktoś ze starych znajomych na simplusa się odezwie). U mnie przeważnie przełącza mnie między tmobile i play a jak wskakuje plus to czasem coś tnie rozmowę ale to chyba tylko przy zmianie.

Co do oferty za 25 - ale jakieś minusy są? Zgody marketingowe itp? Pytam bo może by się 3 numerom zmieniło umowę bo 0,25GB to nie 10GB.
 #960563  autor: facet_
 11 lis 2017, 18:52
Play działa również na bts Orange, od niedawna wznowil

Wysłane z mojego EDI-AL10 przy użyciu Tapatalka
 #960572  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 19:48
Od dawna chodzi mi na bts orange bo mam wlaczony przez bok :D
nie wiem nawet ile czasu juz kupe ;)

Pozdrawiam :)
 #960593  autor: BartoszP
 11 lis 2017, 21:53
Dobry wieczór!

Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i w zeszłym tygodniu udało mi się przy pierwszym telefonie, bez wypowiedzenia uzyskać opisywaną tu wiele razy ofertę Replay SOLO z rabatem na abonament I + za 25 zł jednakże na 18 mies zamiast na czas nieokreślony, która, bez wiekszego przemyslenia zaakceptowałem. Jednakże po przemyśleniu stwierdzam, że niby 18 mies to krótko ale lepiej byłoby miec na czas nieokreślony, szczegolnie zwazajac na bardzo częste zmiany w ofertach.

I teraz pytanie - czy jak cofnę te warunki (termin 14 dni jeszcze nie upłynął) i wtedy złożę wypowiedzenie to będzie to działało na takiej samej zasadzie jak gdybym nie przedluzał wcześniej już tej umowy? Tzn. czy np nie powiedzą mi, że dopiero co tydzien temu przedłużałem ale zrezygnowałem, więc następna taką ofertę mogę dostać np. dopiero po paru miesiącach? Albo potrakują to jako zmianę na koncie, wiec kolejna jakakolwiek zmiana może być po dłuższym czasie? Orientuje się ktoś jak to wygląda w takich sprawach?

Z góry dziękuję za pomoc.
 #960597  autor: pakierhakierxd
 11 lis 2017, 22:03
Masz 14 dni na rezygnacje jesli podpisales umowe przez neta lub telefon wiec pisz wypowiedzenie jak tak ;)

Pozdrawiam :)
 #960646  autor: Karlos20
 12 lis 2017, 11:01
BartoszP: Potwierdzam, masz 14 dni na wycofanie aneksu (kontakt pod *500/5/1).
Myślę, że nie będzie blokady na tą nową ofertę z umową bezterminową, ale wówczas radzę poczekać, aż Play24 wykaże przywrócenie starych warunków.
Poza tym 18m umowy w tym abo to też furtka dla Ciebie, bo jeśli Play zacznie kombinować z ofertą, która może przynieść podwyżkę cen, wypowiesz umowę bez kar, jak w ofercie bezterminowej.
Wybór należy do Ciebie. Moim zdaniem nie znajdziesz lepszych opcji bez telefonu w abonamencie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #960662  autor: kkyyoo
 12 lis 2017, 12:52
pakierhakierxd pisze:Ta oferta jest tylko dla przedluzajacych ;)
W nju na abo wogole razem byscie wyszli najlepiej na 2 nr za 38zl no limit wszyscy + no limit sms mms +10 gb po jakims czasie powiekszy sie do 15 gb.
No właśnie tego się obawiałem, że tylko dla przedłużających. Problem jest jeszcze bardziej skomplikowany, bo ja obecnie mam ofertę dla firm (to słynne uśrednione 15netto na 24 miesiące) i jeszcze mi ponad rok został.
Spróbuje jeszcze jutro zadzwonić na inforlinię i zapytam się czy by mi nie dali drugiej takiej samej oferty jak przyjdę z drugim numerem od konkurencji. Jeżeli się nie zgodzą to faktycznie pozostanie tylko karta i dojechać na tym do końca umowy i potem oferta na dwa numery, choć przyznam, że wolałbym ofertę na kartę, bo boję się, że moja kobieta zapomni o doładowaniach :-P
  • Strona 617 z 692
  • 1
  • 615
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 692
  • 1
  • 615
  • 616
  • 617
  • 618
  • 619
  • 692