DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 653 z 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692
 #1004975  autor: wiolettass
 24 lip 2018, 21:44
Mam w play 3 numery pierwszy to abonament SOLO STAN NIELIMITOWANY za 25zł drugi to mix (zostały jeszcze 4 doładowania) a trzeci to Play na Kartę odNOWA. Czy jest możliwość mixa i karty przeniesienia na abonament? (taki jak ten pierwszy)
 #1004976  autor: Karlos20
 24 lip 2018, 21:53
wiolettass:
MIXa bez problemu przeniesiesz do SOLO STANU NIELIMITOWANEGO za 25/30 zł mies., wystarczy wykonać ostatnie 4 doładowania i wysłać formularz kontaktowy do Play. MIXy spłacone są traktowane jak abonamenty, którym minęła umowa na czas określony. Przy karcie nie polecam - bo obowiązuje wówczas oferta standardowa - 50 zł/mies., z opłata aktywacyjną.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1004981  autor: Karlos20
 24 lip 2018, 22:29
Najlepiej zostawić. Zawsze może się przydać, a ofertę w każdej chwili możesz sobie zmienić. W przypadku MIXa przejście na abonament jest najbardziej opłacalne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005017  autor: damdol5
 25 lip 2018, 09:27
Karlos20 pisze:wiolettass:
MIXa bez problemu przeniesiesz do SOLO STANU NIELIMITOWANEGO za 25/30 zł mies., wystarczy wykonać ostatnie 4 doładowania i wysłać formularz kontaktowy do Play. MIXy spłacone są traktowane jak abonamenty, którym minęła umowa na czas określony. Przy karcie nie polecam - bo obowiązuje wówczas oferta standardowa - 50 zł/mies., z opłata aktywacyjną.
Są i na to sposoby :)

Wiolettass, napisałem na priv :)
 #1005087  autor: razu103
 25 lip 2018, 19:29
Cześć,
telefon dziś z Obsługi klienta, Pan oczywiście na wstępie oferty z www 70zł/50zł bez telefonu itp.
podziękowałem, od razu zapropnował, że przekieruje do innego działu, Pani oczywiście już mniej oficjalnie proponuje 30zł / 18 miesięcy no limit 10gb potem lejek.
Zwrócę uwagę na to, że do końca umowy mam ponad 3 miesiące (9 listopad), dlatego jak na ten dzień oferta ok, na hasło bezterminowa powiedziano mi, że możliwe ale to bliżej końca. Mam się zdecydować do piątku i oddzwoni.
Bralibyście czy czekali do listopada i kombinowali 25zl/bezterminowa
Teraz płacę 95 z telefonem rata 40.
Jak to policzyłem zyski/straty, to 15zł różnicy. Nie wiem czy czekać, czy te warunki 30/18 mogą się czymś różnić od tych 25/bezterm, niby no limit 10gb ale nie dopytałem jak z Tidalem itp.
 #1005091  autor: Karlos20
 25 lip 2018, 19:42
Ja przedłużałem na 3m przed końcem umowy, nie warto czekać, aż łaskawie zaproponują bezterminówkę, bo i tak komponenty oferty są identyczne. Czyli rozmowy+SMS+MMS + 10 GB z lejkiem 1 mbps + Play Now podstawowy + do włączenia osobno Tidal na 24m i Showmax na 3m.
Walcz o opcję 25 zł. Uda się. Strasz konkurencją.
Warto, bo po przedłużeniu umowy polecam w mobilnej apce Play24 podłączyć swoją kartę płatniczą Mastercard, żeby zyskać do 7 miesięcy abonament tańszy o 5 zł, więc rachunek wyniesie 20 zł miesięcznie. Dla mnie miodzio. Prepaid nie ma takich warunków. Konkurencja zbliża się kosztowo do tych opcji, ale nie jest tak korzystnie jak w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005172  autor: szakalq
 26 lip 2018, 13:43
Witam,

Kończy mi się umowa wraz z końcem sierpnia, aktualnie mam "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM 18 m-cy + z TV" (wszystko no limit i net 7Gb). Dzwonił dziś konsultant za 30 zł z marną ofertą (sms płatne do innych sieci itp.).

Mam pytanie bo tv chyba nie można wyłączyć w tej ofercie, to po skończeniu umowy będę płacił 30 +20 za tv? Tak, jak czytam ten temat od jakiegoś czasu, to należy złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon od nich z lepszą ofertą? Mi w sumie pasuje 30 zł i wszystko no limit z umową na jakiś tam okres, myślę, że takie coś mogę dostać, jak nie, to podziękuję i przeniosę się do innej sieci. Swoją drogą, to wkurzające jest to, jak traktują stałych Klientów - wypowiedzenie później kilka telefonów z negocjacjami, żenada.

Edit:
Dzwoniłem na numer podany w tym wątku 730300300 - jedynie co mi zaproponowano, to no limit, umowa na 28 miesięcy przez 6 miesięcy 30 zł a później 50 zł :roll: jak będzie lepsza oferta to Pan zadzwoni do mnie
 #1005183  autor: iphoneski
 26 lip 2018, 15:14
@szakalq Nie będziesz płacił za tv, bo to 20 zł jest teoretyczne. Czyli masz niby cenę 20 zł które ma rabat 20 zł i wychodzi na 0.
 #1005248  autor: Karlos20
 26 lip 2018, 21:33
Zadzwoń jeszcze raz i wynegocjuj ofertę za 25 lub 30 zł - po którymś razie się uda. Strasz m.in. Plushem za 25 zł i innymi ofertami na kartę/abo u konkurencji.
Abonament za 25 zł złoży się z 2 części: 15 zł to opcja głosowa (min/sms/mms/GB+miesiąc roamingu w UE bez dopłat) oraz 10 zł PLAY NOW pakietu podstawowego.
Opcja za 30 zł to 20 zł opcji głosowej i 10 zł tv PLAY NOW. Takie kwoty pojawią się na fakturze.

Co ciekawe, tydzień po przedłużeniu umowy miałem już pierwszą fakturę po przedłużeniu umowy - pełne 25 zł do zapłaty, bez jakiegokolwiek wyrównania ze starego abo, cząstkowego nowego abo i pełnego abo za miesiąc z góry, więc jednocześnie ta faktura nie była wyższa, a... niższa (na nowych warunkach).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005286  autor: szakalq
 27 lip 2018, 09:22
iphoneski pisze:@szakalq Nie będziesz płacił za tv, bo to 20 zł jest teoretyczne. Czyli masz niby cenę 20 zł które ma rabat 20 zł i wychodzi na 0.
Własnie nie wiem, czy to nie działa tak, że jak kończy się umowa wtedy ten rabat za TV się kończy i płacisz 20 zł dodatkowo. Tak miałem też showmax - tylko tu mogę wyłączyć a TV nie można wyłączyć - myślę, że to takie ich zabezpieczenie, żeby podpisać kolejną umowę a nie siedzieć na tych 30 zł.
Karlos20 pisze:Zadzwoń jeszcze raz i wynegocjuj ofertę za 25 lub 30 zł - po którymś razie się uda. Strasz m.in. Plushem za 25 zł i innymi ofertami na kartę/abo u konkurencji.
Abonament za 25 zł złoży się z 2 części: 15 zł to opcja głosowa (min/sms/mms/GB+miesiąc roamingu w UE bez dopłat) oraz 10 zł PLAY NOW pakietu podstawowego.
Opcja za 30 zł to 20 zł opcji głosowej i 10 zł tv PLAY NOW. Takie kwoty pojawią się na fakturze.

Co ciekawe, tydzień po przedłużeniu umowy miałem już pierwszą fakturę po przedłużeniu umowy - pełne 25 zł do zapłaty, bez jakiegokolwiek wyrównania ze starego abo, cząstkowego nowego abo i pełnego abo za miesiąc z góry, więc jednocześnie ta faktura nie była wyższa, a... niższa (na nowych warunkach).
Nie wiem, raczej wątpię, że coś uda się załatwić - ja już przy pierwszym telefonie próbowałem negocjować i Pan powiedział mi, że nic nie może zrobić w systemie ma tylko tą ofertę o której pisałem i reszta jeszcze gorsze. Mówił, że powinno się coś ciekawszego pojawić w następnym miesiącu (czyli ten w którym mi się kończy umowa).

W weekend przejdę się do salonu, zobaczę co powiedzą i złożę wypowiedzenie, wtedy powinno coś się ruszyć - podobnie miałem z poprzednią umową dopiero po złożeniu wypowiedzenia dostałem coś wartego uwagi.
 #1005287  autor: dawoo1
 27 lip 2018, 09:38
Dawno tu nie zaglądałem ale widzę że coś tu nie tak. Czemu na większość pytań zostaje udzielana odpowiedź na pw?
 #1005302  autor: whstlr
 27 lip 2018, 13:54
Informacyjnie, bo śledziłem ten wątek - dostałem 25/nieokreślony od razu w pierwszej rozmowie (choć fakt, że nie odbierałem od nich przez 3 tygodnie), po wypowiedzeniu umowy która również była na nieokreślony.

Pozdrowienia
 #1005451  autor: blotniaq
 29 lip 2018, 07:54
Witam, aktualnie skończyła mi się umowa SIM FORMUŁA BIZBOX zamierzam ją przedłużyć sama SIM potrzebuje wszystko za free + 10giga internetu czy jestem w stanie wynegocjowac abo za 25zl? Wczesniejsze rachunki nie byly mniejsze niz 100 zl
 #1005459  autor: Kasiasz88
 29 lip 2018, 09:45
Mąż ma abonament w Play nielimitowany na czas nieokreślony za 49 ja natomiast kończę współpracę z TM abonament, oboje szukamy w jednej sieci. Czy Play ma jakąś fajną propozycję? Proszę o kontakt
 #1005526  autor: niktnikt
 30 lip 2018, 09:38
Witam.
Mam obecnie umowę bezterminową 25 zł/miesiąc wszystko za free + 10 gb z lejkiem.
Pytanie czy jest coś lepszego dostępnego bo inaczej raczej na 100 % uciekam gdzie indziej bo widzę, że skończyły się dobre czasy w Play - np orange free na karte wszystko za free + w sumie 30 gb
 #1005550  autor: Karlos20
 30 lip 2018, 14:00
niktnikt pisze:Witam.
Mam obecnie umowę bezterminową 25 zł/miesiąc wszystko za free + 10 gb z lejkiem.
Pytanie czy jest coś lepszego dostępnego bo inaczej raczej na 100 % uciekam gdzie indziej bo widzę, że skończyły się dobre czasy w Play - np orange free na karte wszystko za free + w sumie 30 gb
Przypomnę, że w Orange nie ma MMSów. W abo Play po 10 GB jest lejek 1 mbps - bez limitu GB. Takiej opcji próżno szukać w prepaidzie (nie wliczam a2mobile, bo po 15 GB jest 0,5 mbps, a w Play abo nadal 1 mbps). Zawsze za 10 zł można przywrócić pełną prędkość na kolejne 10 GB w razie potrzeby. Do tego nie zjadające GB Play Now i opcjonalnie Tidal + Showmax.

Polecam z poziomu Play24 podpiąć kartę płatniczą Mastercard, a zyskasz abo za 20 zł/mies do 7 miesięcy, a fakturki same się opłacą, bez pilnowania doładowań itp.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005551  autor: niktnikt
 30 lip 2018, 14:11
Karlos20 pisze:
niktnikt pisze:Witam.
Mam obecnie umowę bezterminową 25 zł/miesiąc wszystko za free + 10 gb z lejkiem.
Pytanie czy jest coś lepszego dostępnego bo inaczej raczej na 100 % uciekam gdzie indziej bo widzę, że skończyły się dobre czasy w Play - np orange free na karte wszystko za free + w sumie 30 gb
Przypomnę, że w Orange nie ma MMSów. W abo Play po 10 GB jest lejek 1 mbps - bez limitu GB. Takiej opcji próżno szukać w prepaidzie (nie wliczam a2mobile, bo po 15 GB jest 0,5 mbps, a w Play abo nadal 1 mbps). Zawsze za 10 zł można przywrócić pełną prędkość na kolejne 10 GB w razie potrzeby. Do tego nie zjadające GB Play Now i opcjonalnie Tidal + Showmax.

Polecam z poziomu Play24 podpiąć kartę płatniczą Mastercard, a zyskasz abo za 20 zł/mies do 7 miesięcy, a fakturki same się opłacą, bez pilnowania doładowań itp.
W sumie to tylko ten lejek jest fajny ale... w tym momencie po przeniesieniu do Orange Free i uruchomieniu cyklicznej usługi będzie wszystko za free (z wyjątkiem MMS) i internet 15 GB pakiet podstawowy (w każdym kolejnym cyklu +1 gb) i 15 GB bonusu za każde doładowanie 25 zł. W sumie wychodzi na starcie 30 GB (za rok 42 GB itd.) więc i lejek nie będzie potrzebny.

Niestety Play przespał ostatnie pół roku i po 8 latach przyjdzie się pożegnać. :( :( :(
  • Strona 653 z 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692