DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 628 z 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692
 #970418  autor: jaki24
 06 sty 2018, 19:06
Witam.
Mam dwa numery. Jeden po okresie podstawowym a drugi kończy się za 2 miesiące. Kilka dni temu za pośrednictwem BOK przedłużyłem umowy na 2 lata. Taryfa solo za 30 brutto. Konsultant mówił że nie ma nic taniej. A potem poczytałem ten wątek i prawie szlag mnie trafił. Jestem tak zdeterminowany że chyba będzie odstąpienie od umowy i jeszcze bede raz negocjował warunki.
Co sądzicie o takim obrocie sprawy. Czy gra jest warta ewentualnych zysków.
Pozdrawiam
 #970426  autor: hwx3.0
 06 sty 2018, 19:57
jaki24 pisze:Taryfa solo za 30 brutto. Konsultant mówił że nie ma nic taniej.
Znam to skądś. Mi proponowali to samo. Masz zgody marketingowe?
Podobno na nieokreślony nie mają ofert.

I am a patient boy. I wait, I wait, I wait, I wait :)
 #970428  autor: Bartecki
 06 sty 2018, 20:06
Witam. Czy gos mkze podac jaka w tej chwili jest oferta utrzymaniowa na internet w Play? Plus mi zwalnia do 0.7 Mbit w weekendy. Za 60GB z nolimitem place 25zl ale nie da sie korzystac z lte w miescie....
 #970433  autor: hwx3.0
 06 sty 2018, 20:29
Musisz sam ocenić. Ja aktualnie poprzestałem rozmowę na propozycji 25zł / msc brutto za no-limity ze zgodami na 24 miesiące. Ja nie chcę zgód, więc + 5zł. Na czas nieokreślony nie chcą mi nic dać.

I am a patient boy. I wait, I wait, I wait, I wait :)
 #970440  autor: MrPhilipsss
 06 sty 2018, 21:11
sql pisze:MrPhilipsss może w ten sposób, poproś o przekazanie numeru do działu ofert specjalnych (może on się nazywać grupa utrzymaniowa gdyż dawniej tak się nazywał, chyba nic się nie zmieniło http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 10#p970013

Albo powiedz że taką ofertę Ci ktoś przedstawił ale zabrakło baterii i chcesz taką ofertę.
Oczywiście musi być wysłane wypowiedzenie i mniej niż 30 dni do końca umowy. Jak coś to daj znać czy udało Ci się.
Zapytałem właśnie podczas rozmowy czy może mnie przełączyć do działu utrzymania klienta to mi powiedziała, że własnie z nimi rozmawiam.

Spróbuję zadzwonić w poniedziałek i powiem właśnie, że ktoś mi taką ofertę zaproponował i że mnie rozłączyło. A wie ktoś może jak ta oferta się nazywa?
 #970469  autor: Pasat01
 07 sty 2018, 00:10
@Karlos20: Pominę już fakt "ściemniania" BOK o braku dostępności danej oferty, bo wystarczy zadzwonić pod rząd do 2-3 konsultantów i jeden zaprzecza drugiemu. To mi osobiście w dzisiejszych czasach baaaardzo nie na rękę jest długoterminowa umowa, choćby dlatego że dziś dają 7-10GB a za dwa lata tyle to może będziemy ściągać w 1h. Tak technika idzie do przodu. ( już planują technologię 5G ).

SZCZERZE ?? To PLAY mogę podziękować za to że otworzyli mi oczy na konkurencje i porównanie ofert i tylko przez ich sposób podejścia do swojego klienta. Z drugiej strony szkoda ich bo kiedyś mieli jasne i proste zasady.
 #970743  autor: Burito
 08 sty 2018, 13:08
gepard pisze:
Wiola_K pisze:Dzwoniąc z telefonu w Play płaci się dodatkowo złoty coś poza abonamentem a z innej sieci bierze z no limitu.
Zależy od taryfy, teraz w większości płaci się 29gr/min bez limitu kwotowego. Także i 5 i 10PLN można zapłacić po kilku rozmowach.

Burito pisze:Witam mam aktualnie abonament telefoniczny w PLAY, umowa kończy się 19.06.2018 r. jest to oferta: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99. Czy jest szansa na negocjowanie umowy tej za 25 zł?
Pewnie że jest, już w maju można atakować :)

Oby się udało przyatakuję w maju 2018 r. To już będzie moja druga umowa za 25 zł miesięcznie "no limit" na czas nieokreślony. Dzięki Wam udało się uzyskać: RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II

Ale trochę się obawiam, bo czytam wpisy że już bardzo nie chcą przyznawać oferty z umową na czas nieokreślony....
 #970755  autor: MouManis
 08 sty 2018, 13:55
Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)
 #970783  autor: MrPhilipsss
 08 sty 2018, 15:51
MouManis pisze:Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)
Super, że Ci się udało! Ile dni miałeś do końca umowy? Długo się z nimi patyczkowałeś? Jakich argumentów używałeś?
 #970786  autor: Heeisenberg
 08 sty 2018, 16:08
Gratulacje. Ja mam do końca umowy 9 dni (wypowiedzenie złożone) i nie ma takiej oferty dla mnie. A rozmawiałem z "kumatym" konsultantem który nie zaprzeczał tym razem, że nie ma takiej oferty i szczerze sam się dziwił, że dla mnie nie jest dostępna. Postanowiłem, że już dzwonił nie będę. Człowiek płaci nie mały abonament i tu takie coś. Tak jak ktoś poprzednio napisał, że dopiero takie postępowanie operatora otwiera oczy na inne oferty. Jest teraz tyle tego i w takich cenach, że jest w czym wybierać. Jedyne czego będzie szkoda to zasięgu tych wszystkich sieci bo jak by nie patrzeć usługa voice działała praktycznie wszędzie w naszym kraju no i to systemowe wi-fi calling... Dużo osób narzekało, że wybrane modele tel, że brand operatora... Działa bez brandu ale rzeczywiście na wybranych modelach... Miałem przyjemność korzystać i polecam Wam wszystkim. Akurat w pracy mam zasięg na pograniczu (budynek w budynku) i korzystałem z tej opcji codziennie.
 #970806  autor: sql
 08 sty 2018, 18:33
Może tutaj niektórzy otrzymują ofertę a inni nie a wpływ na to ma...wysokość obecnego zobowiązania ?
 #970809  autor: MrPhilipsss
 08 sty 2018, 18:37
Dzwoniłem po raz kolejny na *500. Rozmawiałem również z dosyć kumatym konsultantem. Dzisiaj zaproponowano mi już trochę lepszą ofertę, mianowicie wszystko no limit za 25 zł brutto, ale na 24 miesiące. W dalszym ciągu upierałem się, że interesuje mnie jedynie oferta na czas nieokreślony, podawałem argumenty, że inne sieci to już oferują. Mówił wtedy, że żadna nie może mi zagwarantować, że nie rozwiąże sama ze mną umowy itp. Mówił, że ta oferta była dostępna do końca roku, a u niektórych pojawiała się jeszcze do 3go stycznia. Powiedziałem że mój znajomy otrzymał taka ofertę w dniu dzisiejszym i że czuję się trochę nierówno traktowany. Wtedy mi powiedział tak: "Kolega jeździ Mercedresem, a pan jeździ Škodą". Ciekawe porównanie na zasadzie są równi i równiejsi. Powiedziałem, że niestety oferty nie przyjmę i się rozłączyłem. Jakieś sugestie co można im jeszcze nagadać? :D
 #970810  autor: pakierhakierxd
 08 sty 2018, 18:39
Dzwon do skutku ?
wypowiedzenie napisane ;)
jak nie dadza przejdz np do Rbm czy Nju :D
poza lejkiem gorszym duzo się nie różnia :)
Ja testuję nju i gdyby nie zasięg to może bym tam przeszedł :D

Pozdrawiam :)
 #970815  autor: sql
 08 sty 2018, 18:57
Moje propozycje:
-napisać zgłoszenie w Play24 iż jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy na takich i takich warunkach. Czy ta opcja jest dostępna. Proszę o przekazanie mojego numeru do Grupy Utrzymaniowej.
-albo poczekać bliżej do końca umowy. Tak z głowy mówię iż w telewizji płatnej z tego co pamiętam to najlepsze opcje pojawiały się pod koniec umowy (mniej niż tydzień do końca umowy). Być może tutaj także to działa po Nowym Roku.

Tak czy siak daj znać czy coś to pomogło.
 #970828  autor: Burito
 08 sty 2018, 19:45
MouManis pisze:Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)


Twoja umowa jest na czas nieokreślony czy na 24 miesiące?
 #970848  autor: MouManis
 08 sty 2018, 21:11
MrPhilipsss pisze:
MouManis pisze:Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)
Super, że Ci się udało! Ile dni miałeś do końca umowy? Długo się z nimi patyczkowałeś? Jakich argumentów używałeś?

Umowa jest na czas nieokreślony.
Raz dzwonił do mnie konsultant z play i ja mu mówiłem że nie chce umowy za 50 zł itp.
powiedziałem ze kolega ma przedłużoną na replay solo i też ją chce.. po chwili oczekiwania mi mówi że jest ta oferta lecz na 18 miesięcy. I jak chce na niekreślony to muszę poczekać do stycznia i on albo ktoś inny zadzwoni jak mi się ta oferta pojawi. Umowa kończyła mi sie 31 stycznia. Więc jak dziś jest 8 to kilkanaście dni zostało. I dziś telefon mnie z rana budzi "bo wolne" a tu BOK PLAY i miła niespodzianka konsultant dzwoni i mówi że dzwoni w sprawie umówionej oferty :)

Czyli jednak jeszcze uczciwi konsultanci intensją :)


P.S. Bez wypowiedzenia była negocjowana umowa :)
  • Strona 628 z 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692