DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 637 z 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692
 #976325  autor: Sk_uter
 06 lut 2018, 20:46
Ruben pisze:Robaas, 2lata temu dla firm jako tzw. ofertę utrzymaniową proponowano no limit+7GB 15pln netto -skorzystałem z tej oferty. W tym wątku są wpisy osób, które otrzymały niedawno na firmę ofertę znaną jak utrzymaniowka dla osób indywidualnych czyli no limit +10GB i później lejek 1Mb za 25pln brutto.
Kolega damdol5 coś proponuje ale w wiadomościach prywatnych więc nie wiem czy gorszą czy lepszą ofertę.
Kiedyś oferty dla firm, bez telefonu były w Play znacznie lepsze niż dla indywidualnych ale teraz to już raczej przeszłośč.
Udało Ci się coś uzyskać na firmę?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 #976441  autor: sdm6777
 07 lut 2018, 15:54
Mam pytanie odnośnie ofert 25zł no limit bez terminu (mam taką od 1.5 roku) a teraz chciałbym pomóc załatwić to dziewczynie, a telefon kupić osobno. Da radę załatwić taką ofertę jakimś fortelem bez składania wypowiedzenia? Jak przycisnę konsultanta i powiem, że ja korzystam z tej oferty to coś to da, czy jednak trzeba się fatygować do salonu i składać rezygnację?
 #976445  autor: Mikman
 07 lut 2018, 16:08
Robaas pisze:Też jestem ciekawy czy jest coś dla firm w okolicy 25 zł, ktoś przedłużał ostatnio numer na małą firmę?
Właśnie przedłużyłem umowę na firmę i dostałem stan nielimitowany:
https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-p ... owany.html , ale umowa na 18 miesięcy. Cena 25 zł brutto w tym oczywiście Tidal na cały okres umowy i Showmax na 12 miesięcy.
Warunki te dostałem po złożeniu wypowiedzenia. Jednak najpierw zadzwonił do mnie zwykły dział przedłużenia umowy oferując mi to co mają nowi = przedłużający (ceny te same) z tych taryf:
https://dlafirm.play.pl/oferta/dla-prze ... abonament/ Powiedziałem, że się nie zgadzam w żadnym wypadku, bo za tyle to mają nowi, więc od razu przekierowali mnie do Działu Utrzymania Klienta, a tam już była inna rozmowa :) Bez gadania dali to co powyżej.
Firma czy nie firma, wypowiedzenie konieczne by coś ugrać i czy taryfa dla firm czy indywidualnych też nie miało to znaczenia. I TYLKO rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam.
 #976465  autor: Katana1978
 07 lut 2018, 18:03
Witam :)

Mi w marcu kończy się umowa - do tej pory miałam umowę FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 59,99 gdzie płaciłam abonament 45 zł z groszami...

Tym razem chciałabym wziąć abonament z telefonem p9 lite mini. W salonie zaśpiewali mi 70 zł miesięcznie.
Forum przejrzałam pobieżnie i z tego co jest napisanie najlepiej złożyć wypowiedzenie.
A potem do mnie z działu będą dzwonić.
Tylko jest taki problem ja w ogóle nie umiem się targować ;/ Jaką można osiągnąć najniższą cenę abonamentu z tym telefonem ? I co im mówić ?? W Play jestem już 5-6 lat jak nie lepiej i nigdy z żadnych takich zniżek nie korzystałam, ale zawsze brałam abonament bez telefonu....
 #976472  autor: krecik6667
 07 lut 2018, 18:43
Katana1978 pisze:Witam :)

Mi w marcu kończy się umowa - do tej pory miałam umowę FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 59,99 gdzie płaciłam abonament 45 zł z groszami...

Tym razem chciałabym wziąć abonament z telefonem p9 lite mini. W salonie zaśpiewali mi 70 zł miesięcznie.
Forum przejrzałam pobieżnie i z tego co jest napisanie najlepiej złożyć wypowiedzenie.
A potem do mnie z działu będą dzwonić.
Tylko jest taki problem ja w ogóle nie umiem się targować ;/ Jaką można osiągnąć najniższą cenę abonamentu z tym telefonem ? I co im mówić ?? W Play jestem już 5-6 lat jak nie lepiej i nigdy z żadnych takich zniżek nie korzystałam, ale zawsze brałam abonament bez telefonu....
Zaraz pewnie padnie haslo, kup telefon oddzielnie, wez za 25 bedzie korzystaniej. w tej ofercie mozna zjechac max do 60zł. Lepiej Ci bedzie zlozyc rezygnacje i podpisac redbulla, o ile starczy Ci 5gb neta. Wtedy masz abo za 49 zł, a telefon nie bedzie w duzej doplacie.
 #976537  autor: wibra
 08 lut 2018, 09:02
Mikman pisze:
Robaas pisze:Też jestem ciekawy czy jest coś dla firm w okolicy 25 zł, ktoś przedłużał ostatnio numer na małą firmę?
Właśnie przedłużyłem umowę na firmę i dostałem stan nielimitowany:
https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-p ... owany.html , ale umowa na 18 miesięcy. Cena 25 zł brutto w tym oczywiście Tidal na cały okres umowy i Showmax na 12 miesięcy.
Warunki te dostałem po złożeniu wypowiedzenia. Jednak najpierw zadzwonił do mnie zwykły dział przedłużenia umowy oferując mi to co mają nowi = przedłużający (ceny te same) z tych taryf:
https://dlafirm.play.pl/oferta/dla-prze ... abonament/ Powiedziałem, że się nie zgadzam w żadnym wypadku, bo za tyle to mają nowi, więc od razu przekierowali mnie do Działu Utrzymania Klienta, a tam już była inna rozmowa :) Bez gadania dali to co powyżej.
Firma czy nie firma, wypowiedzenie konieczne by coś ugrać i czy taryfa dla firm czy indywidualnych też nie miało to znaczenia. I TYLKO rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam.
Próbuje sie połączyc z DUK ale zawsze zwykły konsul mi sie odzywa.Mowa o przerdłużeniu na firmę.Wczoraj rozmawiałem z gosciem który zaproponowal mi ciekawą ofertę z telefonem a dzisiaj już jest ztym problem.Te co dostasłes oferty powiedzieli ze nie ma takich jak na 18 m-cy.Dostałes wreszcie Stan nielimitowany czy Perfect Box bo bede walczył o taka ofertę?
 #976787  autor: damdol5
 10 lut 2018, 11:05
Wyższy pakiet miałbyś w sytuacji braku rabatu za zgody marketingowe, terminowe płatności i fakturę w formie elektronicznej :)
 #976911  autor: Ruben
 11 lut 2018, 08:36
Sk_uter pisze:Udało Ci się coś uzyskać na firmę?
Nic ciekawego, propozycje doradców biznesowych, to oferty podobne do tych dostępnych na stronie czyli 3 SIM no limit+10GB + dodatkowa SIM z no limit i 2GB za 80pln netto . W zasadzie moja obecna oferta jest tańsza więc nie mam ciśnienia na przedłużanie umowy, mogę być na umowie na czas nieokreślony albo zmienię operatora jeśli będzie coś ciekawszego.

Zaglądam niekiedy po innych wątkach dotyczących ofert przedłużeniowych i widzę, że oferta, o którą większość w Play musi walczyć czyli RePlay Solo+ za 25pln w Orange uznana byłaby za bardzo drogą. W Orange przy przedłużeniu 2-3 SIM potrafią wyszarpać "no limit i 10GB na numer" za 20pln za 2-3 SIM. A oferty firmowe za 14,90pln netto uznawane są za słabe ;)
To tak tylko żeby uzmysłowić jak zmieniły się czasy. Kiedyś w Play były najtańsze przedłużeniówki a dzisiaj ... inni mogą się zastanawiać, co kogoś trzyma w Play jeżeli oferta, o którą trzeba walczyć w Play, u innych operatorów jest dostępna dla każdego i na czas nieokreślony?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2018, 08:43 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.
 #976921  autor: Nikita_Bennet
 11 lut 2018, 09:55
Nie opłaca się teraz korzystać z ofert dla firm, taka smutna prawda (w każdej sieci jest drogo). Mnie w play trzyma jedynie to że mam zasięg tmobile tu gdzie mieszkam (taki do rozmów) a w pracy plusgsm (też do rozmów), w miastach bywa różnie ale da się z tego korzystać bo często widzę na ekranie playLTE. Wybranie innego opa w moim przypadku to automatycznie bycie poza zasięgiem.
Ostatnio szukałem czegoś dla stryjka i pilnując pakietów można mieć sporo minut+sms/mms+troszkę neta na facebooka i olxa za max15zł brutto miesięcznie a tak naprawdę tego potrzeba w małych firmach -> 3-4 simek z minutami + sms/mms za max 15zł brutto + 1-2 karty do neta w cenach 10-15zł brutto jak jest w RBM (DiL100GB). Nie każdy jest kurierem który wisi na telefonie po parę godzin czy inną złotówą (bez urazy). Prezesi i dyrektorzy nie patrzą ile płacą za swoje, właściciele patrzą ile płacą za karty pracowników.
 #976961  autor: sebsan
 11 lut 2018, 14:32
Jeśli ktoś korzysta tylko z połączeń głosowych to najbardziej opłaca się przenieść swój numer z abonamentu na kartę np. a2mobile ma teraz promocję takiego pakietu za 9,90 PLN/30 dni.

kod polecający MVNO Folx.com: 29012757
z tym kodem otrzymujesz darmowy miesiąc rozmów i 20 GB internetu.
 #976988  autor: umcusumc
 11 lut 2018, 17:20
Ruben pisze: To tak tylko żeby uzmysłowić jak zmieniły się czasy. Kiedyś w Play były najtańsze przedłużeniówki a dzisiaj ... inni mogą się zastanawiać, co kogoś trzyma w Play jeżeli oferta, o którą trzeba walczyć w Play, u innych operatorów jest dostępna dla każdego i na czas nieokreślony?
Mnie w tej chwili trzyma najlepszy zasięg i brak problemów. Cena za SIM przy 5 sztukach wychodzi nie najmniejsza (27 zł), ale jaki mam wybór?

1) Plus, w którym byłem blisko 20 lat ma kiepski zasięg tam gdzie bywam, albo beznadziejne transfery (*). Przykład? A raptem z wczoraj - wybraliśmy się wieczorem do knajpy na obiad, potem do kina ze znajomymi, po czym jeszcze raz do innej knajpki. Centrum Płocka, w pierwszej knajpie brak LTE w P4 i Plusie, ale w Play prędkość 3,5 Mbit, w Plusie 1,5 Mbit. W drugiej knajpce - co prawda w piwnicy, ale Play miał L800 i 23 Mbit, a Plus nie był w stanie utrzymać stabilnego nawet G900 i z wielkim trudem dało się zadzwonić (rwało rozmowę), ale Speedtest nawet nie wystartował - zero internetu. O dziurach w zasięgu Plusa w moich okolicach można pisać eseje ;)
2) T-m - mam na kartę i bez reklamacji się nie obyło, znajomy, który ma firmowy abonament regularnie opowiada o kolejnych dziwnych naliczeniach na fakturze i reklamacjach. W moich oczach ta sieć jest skreślona. W moich okolicach mają tylko L800 i choć na transfery outdoor narzekać nie można, to w indoor już tak dobrze nie jest.
3) Orange - nic ciekawego, gdyby mieli u mnie działający kabel, to przynajmniej mógłbym korzystać z neostrady, ale realia są takie, że zamiast 10 Mbit było łącze 0,5 Mbit, które działało 1 dzień na 5. Po wieeeeelu reklamacjach zrezygnowaliśmy z umowy - przy czym Orange zgubiło 2 razy nasze pismo z rozwiązaniem umowy (składane w salonie firmowym, z potwierdzeniem złożenia) i chcieli nas wpisać do KRD z powodu burdelu w swoich papierach. Sieć komórkowa u mnie zasięgowo beznadziejnie, u sąsiada brak zasięgu w domu. Sieć skreślona z powodu obsługi klienta i zasięgu.

Jak żyć! ;)

(*) - mam internet LTE z Plusa - po zamontowaniu anteny zewnętrznej transfery są naprawdę niezłe - średnio 35-55 Mbit, w nocy było kiedyś nawet 80 Mbit, w tej chwili max to koło 70. Dla porównania w Play średnio mam 85-110 Mbit, max 150 Mbit. I o ile nielimitowany internet z Tmobile mógłby mnie skusić, o tyle przy codziennym używaniu Netflixa kombinacja Plusa + RBM DIL całkowicie wystarcza.

Innymi słowy - pieniądze to nie fszystko ;)
 #977493  autor: Dohotka
 14 lut 2018, 13:24
Hej,

czytam i czytam te posty, ale nie mogę się dogrzebać do jednej, ważnej dla mnie informacji. Czy ktoś, kto podpisał ostatnio umowę na 25 zł nieokreślony może powiedzieć jakie są w tej umowie limity w UE?

Druga prośba, może ktoś przypomnieć numer do DUK? (z gory dziękuję)
 #977525  autor: wibra
 14 lut 2018, 16:09
Mikman pisze:
Robaas pisze:Też jestem ciekawy czy jest coś dla firm w okolicy 25 zł, ktoś przedłużał ostatnio numer na małą firmę?
Właśnie przedłużyłem umowę na firmę i dostałem stan nielimitowany:
https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-p ... owany.html , ale umowa na 18 miesięcy. Cena 25 zł brutto w tym oczywiście Tidal na cały okres umowy i Showmax na 12 miesięcy.
Warunki te dostałem po złożeniu wypowiedzenia. Jednak najpierw zadzwonił do mnie zwykły dział przedłużenia umowy oferując mi to co mają nowi = przedłużający (ceny te same) z tych taryf:
https://dlafirm.play.pl/oferta/dla-prze ... abonament/ Powiedziałem, że się nie zgadzam w żadnym wypadku, bo za tyle to mają nowi, więc od razu przekierowali mnie do Działu Utrzymania Klienta, a tam już była inna rozmowa :) Bez gadania dali to co powyżej.
Firma czy nie firma, wypowiedzenie konieczne by coś ugrać i czy taryfa dla firm czy indywidualnych też nie miało to znaczenia. I TYLKO rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam.
Po długich negocjacjach,też dzisiaj przedłużyłem na takich samych warunkach jak Mikman.Dzieki
 #977888  autor: kondzik
 16 lut 2018, 12:05
Czy oferta na czas nieokreślony dla klientów indywidualnych za 25zl/mies jeszcze jest aktualna? Próbowałem się wczoraj połączyć z DUK ale się nie udało - na infolinii Pani powiedziała, że właśnie do DUK się dodzwoniłem i zakomunikowała mi, że ta oferta dostępna była do końca grudnia, natomiast teraz jest za 30zl w abonamencie 24mies. Może ktoś potwierdzić bądź zaprzeczyć?
 #977896  autor: kondzik
 16 lut 2018, 12:36
Wypowiedzenie złożyłem (obecnie czekam do końca obecnego okresu rozliczeniowego), najpierw dostałem pisemną ofertę na 30zl a przy kontakcie z biurem obsługi było tak, jak pisałem wyżej, Pani stwierdziła że się dodzwoniłem do DUK, co oczywiście było nieprawdą.
 #977900  autor: Sermee
 16 lut 2018, 12:52
kondzik pisze:Czy oferta na czas nieokreślony dla klientów indywidualnych za 25zl/mies jeszcze jest aktualna? Próbowałem się wczoraj połączyć z DUK ale się nie udało - na infolinii Pani powiedziała, że właśnie do DUK się dodzwoniłem i zakomunikowała mi, że ta oferta dostępna była do końca grudnia, natomiast teraz jest za 30zl w abonamencie 24mies. Może ktoś potwierdzić bądź zaprzeczyć?
a czy byłbyś tak uprzejmy zajrzeć maksymalnie 2 strony wcześniej i wczytać się w to co ludzie piszą? Wtedy nie zadawałbyś tego pytania bo wszystko byś wiedział a ja nie traciłbym czasu aby to pisać :)
2 strony temu nawet chyba jest mój wpis, w którym wszystko jest punkt po punkcie napisane.
 #977909  autor: kondzik
 16 lut 2018, 12:59
Czytałem Twój post który pisałeś w zeszłym miesiacu i chciałem tylko aby ktoś potwierdził bądź zaprzeczył bo nie mam pewności czy oferta się nie skończyła/zmieniła.
  • Strona 637 z 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 692