DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 128 z 692
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 692

 #703358  autor: zygikuleczka
 10 mar 2014, 10:21
-tym, że napisałeś jeden wniosek a nie dwa i został on zarejestrowany na jednym numerze;
lub/i
-tym, że każdy numer jest obsługiwany oddzielnie i sprawa tego drugiego numeru jest w realizacji;
lub/i
-tym, że jeden numer chcą zatrzymać a drugiego nie;
lub/i
-tym, że chcieli Cie lekko poskromić abyś nie był taki bohater i zatrząsł spodniami, że rozwiążą numer bez kontaktu z Tobą:)

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #703370  autor: T-mati1
 10 mar 2014, 12:20
Napisałem dwa wnioski i oba mają status na stronie zakończone.
Dwie wiadomości jedna z ofertą utrzymaniową druga bez.
Bardzo dziwne jakby nie chcieli zatrzymać jednego numeru, na dodatek rachunki na tym numerze są wyższe. Wiadomo jak nie dostane dobrych warunków na którymś z numerów to przeniosę do innej sieci oba numery.

THUNDER UP!!!

 #703401  autor: dj1
 10 mar 2014, 14:56
T-mati1, byś napisał jakie masz warunki ;-)

 #703429  autor: T-mati1
 10 mar 2014, 16:49
za 24,99 zł netto
-nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych oraz na numery stacjonarne,
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci,
-odbieranie połączeń w roamingu UE za 0,29 zł.

Umowa 18miesięcy

THUNDER UP!!!

 #703440  autor: saleen
 10 mar 2014, 18:46
T-mati1 pisze:za 24,99 zł netto
-nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych oraz na numery stacjonarne,
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci,
-odbieranie połączeń w roamingu UE za 0,29 zł.

Umowa 18miesięcy
Hmm jesteś pewien z tymi stacjonarnymi?
Jest chyba do wyboru jedna z tych rzeczy w ramach 25zł: darmowe SMS/MMS, lub stacjonarki. A nie oba jednocześnie.

 #703441  autor: adamer00
 10 mar 2014, 18:54
adamer00 pisze:Po złożeniu wniosku o wypowiedzenie umowy otrzymałem standardową ofertę za 24,99. W ramach umowy przedłużeniowej chce wziąć S3 także wiem, że abonament wzrośnie mi do 44.99. Czy moglibyście mi napisać ile najmniej mogę zapłacić za niego przy przedłużaniu umowy? (kilka stron wcześniej pojawiła się kwota 219?) Proszę też, o jakieś kombinacje abonamentu tak, żeby było najtaniej.
mógłby się ktoś odnieść do tego?

 #703442  autor: Halset
 10 mar 2014, 19:00
saleen pisze:
T-mati1 pisze:za 24,99 zł netto
-nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych oraz na numery stacjonarne,
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci,
-odbieranie połączeń w roamingu UE za 0,29 zł.

Umowa 18miesięcy
Hmm jesteś pewien z tymi stacjonarnymi?
Jest chyba do wyboru jedna z tych rzeczy w ramach 25zł: darmowe SMS/MMS, lub stacjonarki. A nie oba jednocześnie.
Wciska kit, albo taki chciał a nie dostał albo pomylił umowę między firmą a osobą fizyczną ;) :P

 #703443  autor: polska
 10 mar 2014, 19:15
Witam
zlozylem wniosek o wypowiedzenie w salonie play w sobote . Kiedy moge spodziewac sie oferty utrzymaniowej?.dostalem juz dwa sms o zarejstrowaniu zgloszenia i ze rezygnacja zostala przyjeta.

 #703468  autor: ywis
 10 mar 2014, 20:54
Po wypowiedzeniu warunki jak poniżej:
Pierwszy numer abonament 89,99 zł brutto, Euro Unlimited, wszystko bez limitu, pakiet internetu 750 MB (mniejszy niż w standardzie), Galaxy Note II - 59 zł, umowa 24 miesiące.
Drugi numer abonament 14,99 zł brutto, bez limitu play, bez limitu sms/mms do wszystkich, umowa na 12 miesięcy. W każdym momencie można dokupić 200 minut za 10 zł.

 #703470  autor: andrzejgolota
 10 mar 2014, 20:59
@polska
Sprawdź na Play24 w zakładce zgłoszenia.
@adamer00
Ja podałem to info, a w zasadzie przekazałem z innego forum. Jedna osoba napisała, że dostała Abo - 49,99 zł - no limit Play, 200 minut do wszystkich, no-limit sms, 750 mb neta, S3 za 219 zł. Nie widziałem, żeby ktoś to potwierdził, chociaż przy okazji innych ofert widać było, że na S3 dają zniżki.

Kombinacji jest sporo, kwota abo z telefonem przy okazji przedłużenia przez DUK jest często 20 zł wyższa niż analogiczna bez telefonu i zależy od tego czy chce się neta i ile tego neta. Przykładowo jeżeli abo bez telefonu - no limit komórki, no limit sms bądź stacjonarne + 2 gb kosztuje 45 zl to z telefonem 65 itp. Abo o którym pisałem wyżej, wskazuje też na to, że mogą być opcje z 200 minutami a nie tylko no limitem.

Przede wszystkim, jeżeli macie wypowiedzenia już zarejestrowane to czekajcie na kontakt albo nawet dzwońcie sami i dopytujcie, pytajcie o różne konfiguracje abo i cen telefonów. Nawet jeżeli ktoś negocjuje umowę bez telefonu to miło byłoby gdyby podpytał też o opcję z telefonem i przekazać ją tutaj po koleżeńsku na forum.

 #703472  autor: ywis
 10 mar 2014, 21:00
adamer00 pisze:Po złożeniu wniosku o wypowiedzenie umowy otrzymałem standardową ofertę za 24,99. W ramach umowy przedłużeniowej chce wziąć S3 także wiem, że abonament wzrośnie mi do 44.99. Czy moglibyście mi napisać ile najmniej mogę zapłacić za niego przy przedłużaniu umowy? (kilka stron wcześniej pojawiła się kwota 219?) Proszę też, o jakieś kombinacje abonamentu tak, żeby było najtaniej.
Abonament 59,99 zł bez limitu wszystko, 750 MB internet + 10 zł ewentualnie za SMS/MMS do wszystkich, wtedy Galaxy S III 199 zł.

 #703480  autor: mysza2000
 10 mar 2014, 21:37
ywis pisze:
adamer00 pisze:Po złożeniu wniosku o wypowiedzenie umowy otrzymałem standardową ofertę za 24,99. W ramach umowy przedłużeniowej chce wziąć S3 także wiem, że abonament wzrośnie mi do 44.99. Czy moglibyście mi napisać ile najmniej mogę zapłacić za niego przy przedłużaniu umowy? (kilka stron wcześniej pojawiła się kwota 219?) Proszę też, o jakieś kombinacje abonamentu tak, żeby było najtaniej.
Abonament 59,99 zł bez limitu wszystko, 750 MB internet + 10 zł ewentualnie za SMS/MMS do wszystkich, wtedy Galaxy S III 199 zł.
Witam wszystkich forumowiczów:)

Jestem tu nowy, ale chciałem się dołączyć do dyskusji.

Jestem właśnie na etapie negocjacji z play-em nowych warunków umowy, dziś Pan konsultant zaoferował mi identyczny abonament jaki podał kolega powyżej. Z tym że mówił o wersji tel. Galaxy S III LTE. Umówiłem się z nim na jutrzejsze popołudnie. I zastanawiam się czy jest to dobra oferta, czy może udało by się coś jeszcze ugrać. Jak myślicie? Trochę te 750 mb mnie odstrasza, wolałbym 2GB:) ale czy udałoby się jeszcze to wynegocjować to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam wszytskich

 #703481  autor: polska
 10 mar 2014, 21:40
Na play24 nie mam zakladki zgloszenia.jest tylko przygotowana oferta przedluzeniowa.gdzie ta zakladka zgloszenia sie znajduje u was ?


andrzejgolota pisze:@polska
Sprawdź na Play24 w zakładce zgłoszenia.
@adamer00
Ja podałem to info, a w zasadzie przekazałem z innego forum. Jedna osoba napisała, że dostała Abo - 49,99 zł - no limit Play, 200 minut do wszystkich, no-limit sms, 750 mb neta, S3 za 219 zł. Nie widziałem, żeby ktoś to potwierdził, chociaż przy okazji innych ofert widać było, że na S3 dają zniżki.

Kombinacji jest sporo, kwota abo z telefonem przy okazji przedłużenia przez DUK jest często 20 zł wyższa niż analogiczna bez telefonu i zależy od tego czy chce się neta i ile tego neta. Przykładowo jeżeli abo bez telefonu - no limit komórki, no limit sms bądź stacjonarne + 2 gb kosztuje 45 zl to z telefonem 65 itp. Abo o którym pisałem wyżej, wskazuje też na to, że mogą być opcje z 200 minutami a nie tylko no limitem.

Przede wszystkim, jeżeli macie wypowiedzenia już zarejestrowane to czekajcie na kontakt albo nawet dzwońcie sami i dopytujcie, pytajcie o różne konfiguracje abo i cen telefonów. Nawet jeżeli ktoś negocjuje umowę bez telefonu to miło byłoby gdyby podpytał też o opcję z telefonem i przekazać ją tutaj po koleżeńsku na forum.

 #703482  autor: pakierhakierxd
 10 mar 2014, 21:44
Jest taka zakładka,poszukaj dokładniej :)

Pozdrawiam :)

 #703496  autor: ywis
 10 mar 2014, 22:42
polska pisze:Na play24 nie mam zakladki zgloszenia.jest tylko przygotowana oferta przedluzeniowa.gdzie ta zakladka zgloszenia sie znajduje u was ?
Po zalogowaniu do konta na internecie, najedź kursorem myszy na Play24, rozwinie się pasek na którym będzie zakładka "zgłoszenia", wchodzisz i masz.
mysza2000 pisze:Jestem właśnie na etapie negocjacji z play-em nowych warunków umowy, dziś Pan konsultant zaoferował mi identyczny abonament jaki podał kolega powyżej. Z tym że mówił o wersji tel. Galaxy S III LTE. Umówiłem się z nim na jutrzejsze popołudnie. I zastanawiam się czy jest to dobra oferta, czy może udało by się coś jeszcze ugrać. Jak myślicie? Trochę te 750 mb mnie odstrasza, wolałbym 2GB:) ale czy udałoby się jeszcze to wynegocjować to nie mam pojęcia.
Play ma w ofercie SIII z LTE właśnie. Jeśli chodzi o pakiet internetu, to przy tym abonamencie tylko 750MB, więcej ma opcji, jedynie zwiększenie abonamentu do 89,99 zł, ale jak dla mnie dla SIII chyba średnio się opłaca, lepiej dopłacić do tel., a pakiet internetu zawsze możesz później dokupić. Bodajże 1GB kosztuje 10 zł/miesiąc, ale musisz dopytać.

 #703502  autor: andrewzc
 10 mar 2014, 22:57
Negocjował ktoś ostatnio z Play umowę z telefonem, interesuje mnie opcja no limits komórkowe, smsy i mmsy oraz stacjonarne, bez internetu, za ile mogę to wziąć w opcjach z telefonem i w opcji bez telefonu.

 #703505  autor: pakierhakierxd
 10 mar 2014, 23:03
Jak nie weźmie pakietu netu 750 mb za 10 lub 2gb za 20 to niestety będzie musiał korzystać przez całą umowę z opcji bezpieczny internet która jest strasznie droga ...
do 250 mb 10zł
do 500 mb 20zł
do 1gb 30zł

Tylko w przypadku wzięcia pakietu można dokupować jak nie starczy w danym mies.

Pozdrawiam :)

 #703511  autor: T-mati1
 10 mar 2014, 23:38
Halset pisze:
saleen pisze:
T-mati1 pisze:za 24,99 zł netto
-nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych oraz na numery stacjonarne,
-nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci,
-odbieranie połączeń w roamingu UE za 0,29 zł.

Umowa 18miesięcy
Hmm jesteś pewien z tymi stacjonarnymi?
Jest chyba do wyboru jedna z tych rzeczy w ramach 25zł: darmowe SMS/MMS, lub stacjonarki. A nie oba jednocześnie.
Wciska kit, albo taki chciał a nie dostał albo pomylił umowę między firmą a osobą fizyczną ;) :P
sorry ziomeczki nie wiem czy nie dodałem, ale cały czas mówiłem o ofertach dla firm

THUNDER UP!!!

 #703543  autor: cristoforo
 11 mar 2014, 12:32
lazaj007 pisze:
znaffca pisze:Jak jest teraz aktualna oferta dla GU?
Teraz posiadam 18GB za 36,33 zł

Sprawa raczej pilna :mrgreen:
podbijam pytanie, mam ta sama oferte i konczy sie za niecale 3 tygodnie.
jest/bedzie cos ciekawego? bo nie wiem czy czekac czy uciekac do konkurencji?
Jeśli kogoś jeszcze interesuje oferta GU na Play Online, to ja właśnie dostałem taką:
- Nowy Play Online 4G LTE 12 GB GU
- 29,99 zł /mc
- do 10 Mbit/s
- Limit 14 GB
- 18 miesięcy

Tak więc lepiej niż 18GB za 36,33 zł to na pewno nie jest, ale i tak chyba podpiszę, bo to najlepsze co do tej pory zaoferowali, a do tego wyższy limit niż mam obecnie.

Chyba, że ktoś ma jakieś informacje o lepszych propzycjach? :mrgreen:

 #703597  autor: Psantic
 11 mar 2014, 18:58
Czy komuś z Was udało się uzyskać rozsądną propozycję na HTC one plus ofertę z 2g neta, nielimitowane smsy i ze 100 min do wszystkich ?
  • Strona 128 z 692
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 692
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 692