DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 122 z 692
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 692

 #699155  autor: tomulus
 18 lut 2014, 11:35
facet_ pisze:dokładnie tak, dodatkowy, płatny pakiet zmniejsza umowę z 18 na 12 miesięcy
Anulowałem aneks do umowy za 34,99zł i przechodzę do konkurencji na lepszych warunkach.

 #699157  autor: facet_
 18 lut 2014, 11:37
tomulus pisze:
facet_ pisze:dokładnie tak, dodatkowy, płatny pakiet zmniejsza umowę z 18 na 12 miesięcy
Anulowałem aneks do umowy za 34,99zł i przechodzę do konkurencji na lepszych warunkach.
A możesz napisać konkrety, może też tak zrobię.

 #699163  autor: tomulus
 18 lut 2014, 11:45
Oczywiście, do nju, skorzystałem jeszcze z promocji na grouponie + 50zł co uważam za dodatkową zachętę.

Pozdrawiam

 #699208  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2014, 13:02
To taka sama oferta praktycznie :P,ja jeśli to i to 35zł to bym nie zmieniał :-)

Pozdrawiam :)

 #699231  autor: tomulus
 18 lut 2014, 13:56
pakierhakierxd pisze:To taka sama oferta praktycznie :P,ja jeśli to i to 35zł to bym nie zmieniał :-)

Pakier dobrze że napisałeś prawie :) ale jednak tańsza.

Wielki plus dla Play, kóry doprowadził do warunków jakie teraz są na rynku telefonii komórkowej, jednak w moim przypadku czas zmianę.

 #699233  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2014, 14:19
To za ile masz ??
Bo ja tu i tu bym płacił 35 :D

Na 50zł bonusu nie patrzę bo to nie kryterium wyboru oferty :-)
Ja może sam przeszedł bym do Nju jak by Play dużo droższą ofertę zaoferował :]
Zobaczę za 1.5 roku co zrobię :D,pewne jest że nie ma co się trzymać 1 opa :D
Trzeba wybierać co dla kogo lepsze :P

Pozdrawiam :)

 #699247  autor: tomulus
 18 lut 2014, 15:36
Pakier@ ofert Play o której wszyscy piszą oraz którą otrzymałem jest bardzo korzystna.

34,99zł, nolimit kom, sms, 750MB, osobiście uważam że jest bardzo dobre rozwiązanie.

Zmieniam sieć ponieważ denerwuje mnie trochę roaming i tyle.

Pakier tu nawet nie chodzi o te 5zł, naprawdę.

 #699249  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2014, 15:42
A ok :),spoko :],rozumiem.Mi tam roaming nie przeszkadza,a co do zasięgu nie jest źle,najgorzej to mam w domu ale niestety tu mam problem z każdym operatorem więc wiesz :D,na podwórku mam zasięg maksymalny :P

 #699268  autor: seybr2k1
 18 lut 2014, 16:50
Jak tu przejść np. do Play. Chce sprawdzić umowę a tam nie odnalezione stronę. Zakładka przechodzę do play, chce wybrać formuła 4.0. Co mogę przeczytać. was not found on this server. Nie raz coś takiego mi wyskakuje. Bieda z ich serwerem.

 #699327  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2014, 20:09
Dużo osób pewnie przegląda i pewnie temu przeciążony,zwykle działa ok :)

Pozdrawiam :)

 #699351  autor: pulcher_puer
 18 lut 2014, 20:57
pulcher_puer pisze:witam, dziś wypowiedziałem umowę i będę chciał skorzystać z oferty utrzymaniowej. Z tego co wyczytałem możliwe jest uzyskanie następujących warunków, które chciałbym uzyskać:

1. No limit na wszystkie komórki -24.99zł brutto
2. do wyboru pakiet nielimitowanych sms lub połączeń stacjonarnych za 0 zł na cału okres umowy
3. możliwość dokupienia niewybranego pakietu z punktu 2 lub 750mb za 10zł

Jednym słowem za 34,99zł brutto mogę mieć no limit na wszystkie komórki, nielimitowane smsy do wszystkich, nielimitowane połączenia na stacjonarne? (takie rozwiązanie byłoby idealne)

Pytam o ofertę dla klientów indywidualnych.

Proszę o potwierdzenie lub wyprowadzenie mnie z błędu.


Czy te warunki są na pewno aktualne??

zaproponowano mi na *500 jedynie 29.90zł. plus 10zł za każdy pakiet.

 #699391  autor: tomulus
 18 lut 2014, 22:51
@pulcher , tak obowiązują. Warunek - zgłoszone wypowiedzenie. Niestety nawet jak zadzwonisz na BOK i poprosisz o przełączenie do GU (grupa utrzymaniowa) to trafisz na "barana", który twierdzi że ma te same oferty i proponuje to co napisałeś.

Zadzwoń jeszcze raz , przedstaw dokładnie co jest opisywane na forum , to co chcesz uzyskać, jeśli uzyskasz inną ofertą poproś o rozmowę z kierownikiem lub działem , osobą , która take warunki może zaoferować.

Jedni od razu dostąją te lepsze warunki w innym przypadku jest jak u Ciebie.

 #699430  autor: pulcher_puer
 19 lut 2014, 03:05
no tak. dziś pewna baranka, stwierdziła że nie ma takiego czegoś jak GU i to ona jest od przedłużania umów. Dzięki, zadzwonię za jakiś czas. I dziękuję za odpowiedź

 #699438  autor: dj1
 19 lut 2014, 08:16
Pozdrawiam Kolege z Supraśla, ja tez mam ta oferte, lecz czekam na coś lepszego :) zaraz urodziny play, po nich bede przedłużał mam nadzieje. :-D

 #699466  autor: pakierhakierxd
 19 lut 2014, 11:01
Też pozdrawiam :) ,ciekawe czy na urodziny coś zaoferują,myślę że tak,coś zmienią w abonamentach :P

Pozdrawiam :)

 #699475  autor: facet_
 19 lut 2014, 11:43
pulcher_puer pisze:no tak. dziś pewna baranka, stwierdziła że nie ma takiego czegoś jak GU i to ona jest od przedłużania umów. Dzięki, zadzwonię za jakiś czas. I dziękuję za odpowiedź
odpowiedz sobie na pytanie czy masz w PLAY24 ofertę utrzymaniową na odpwoiedź Twojego wypowiedzenia (czy w ogóle jest złożone). Jeśli masz ofertę, dzwonisz na *500 mówisz, że masz na koncie ofertę utrzymaniową i chcesz poznać szczegóły. Nie trzeba z żadnym GU się łączyć, sprawa prosta jak budowa cepa - dostajesz propozycje oferty utrzymaniowej dzwonisz na *500 i wybierasz co chcesz bez proszenia. 2 - 3 tygodnie temu sam tam robiłem dla siebie i dwójki bliskich.

 #699626  autor: haloon
 19 lut 2014, 18:54
Witam,

Czy wie ktoś jak obecnie wygląda oferta po złożeniu wypowiedzenia umowy na Internet - tylko SIM?

 #699637  autor: tomulus
 19 lut 2014, 19:08
facet_ pisze:
pulcher_puer pisze:no tak. dziś pewna baranka, stwierdziła że nie ma takiego czegoś jak GU i to ona jest od przedłużania umów. Dzięki, zadzwonię za jakiś czas. I dziękuję za odpowiedź
odpowiedz sobie na pytanie czy masz w PLAY24 ofertę utrzymaniową na odpwoiedź Twojego wypowiedzenia (czy w ogóle jest złożone). Jeśli masz ofertę, dzwonisz na *500 mówisz, że masz na koncie ofertę utrzymaniową i chcesz poznać szczegóły. Nie trzeba z żadnym GU się łączyć, sprawa prosta jak budowa cepa - dostajesz propozycje oferty utrzymaniowej dzwonisz na *500 i wybierasz co chcesz bez proszenia. 2 - 3 tygodnie temu sam tam robiłem dla siebie i dwójki bliskich.

@facet nie zgodzę się z tobą i nie wciskaj kitu że dostaje się bez proszenia i nie wyjeżdzaj człowieku z tekstami że sprawa jest prosta jak budowa cepa. Tak jak napisałem jedni dostają tą ofertę od razu inni muszą ją wymusić. Sprawdzone na moim przykładzie i wyobraż sobie jeszcze dwóch znajomych.

 #699681  autor: facet_
 19 lut 2014, 21:39
tomulus pisze: @facet nie zgodzę się z tobą i nie wciskaj kitu że dostaje się bez proszenia i nie wyjeżdzaj człowieku z tekstami że sprawa jest prosta jak budowa cepa. Tak jak napisałem jedni dostają tą ofertę od razu inni muszą ją wymusić. Sprawdzone na moim przykładzie i wyobraż sobie jeszcze dwóch znajomych.
@tomulus po pierwsze wyluzuj bo za bardzo się chyba emocjonalnie zaangażowałeś. Po drugie jak dostaniesz ofertę utrzymaniową to sprawa jest prosta ja budowa cepa - dzwonisz, wybierasz co chcesz i warunki wchodzą w życie, bez magii i porszenia. 3 niezależne numery w ten sposób przedłużałem w przeciągu miesiąca. Ofertę dostałem na drugi dzień roboczy. wszystko załatwiłem jednym telefonem. Nie wiem czemu akurat Ty miałeś problem, nie znam Cie i nie wiem jakie kroki zrobiłeś, może zwyczajnie byłeś niegrzeczny ;)

 #699682  autor: pakierhakierxd
 19 lut 2014, 21:40
Ja wcześniej też przedłużałem ale z telefonem dawno było i po negocjacjach otrzymałem to co chciałem :D,niestety musiałem wykonać parę telefonów bo były problemy :D

Pozdrawiam :)
  • Strona 122 z 692
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 692
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 692