DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 644 z 692
  • 1
  • 642
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 692
 #992940  autor: TomLee
 11 maja 2018, 13:12
Ostatnio rzeczywiście coś ucichło w kwestii tej umowy na czas nieokreślony. Może rzeczywiście pozostała tylko w wersji na 18 miesięcy. Jeżeli wolisz zostać w Play to:
1. Weź tą umowę na 18 miesięcy lub:
2. Przejdź na kartę na ofertę solo.
A jak nie to do a2mobile i za 19,90 masz wszystko.
 #992948  autor: iphoneski
 11 maja 2018, 14:15
TomLee pisze:Nie wiem czy w obecnych czasach, gdzie za 20-25 pln jest do wyboru dużo ofert na kartę z naprawdę dobrymi warunkami, opłaca się jeszcze tak walczyć o tą ofertę.
Ale w tych dobrych ofertach nie dostajesz np tidala na cały okres trwania umowy albo lejka do 1 mega po przekroczeniu pakietu z możliwością zdjęcia za chyba 15 zł.
@Burito wypowiedzenie możesz złożyć i wtedy zobaczyć co ci powiedzą, ta oferta na 18 miesięcy będzie nadal dla ciebie dostępna, a przy obecnych paczkach neta i opłatach na poziomie 30 zł raczej przez te osiem naście miesięcy wiele na rynku się nie zmieni. Już chyba od ponad roku większość ofert wszystkich sieci stoi w miejscu, ewentualnie dorównują do konkurencji.
 #992967  autor: Slavko80
 11 maja 2018, 16:06
Burito pisze:Właśnie jestem po kolejnej rozmowie z Działem Utrzymania Klienta, nadal proponują umowę za 25 zł miesięcznie, wszystko bez limitu. Czas trwania umowy 18 miesięcy, twierdzą że nie ma na moim koncie podobnej ale na czas nieokreślony.
Do końca obecnej umowy zostało mi miesiąc i tydzień. Myślicie, że warto iść złożyć wypowiedzenie?
Pani Konsultant powiedziała, że złożenie wypowiedzenia nic nie zmieni jak to określiła "strata czasu".

Wolałbym zostać w PLAY. Pomożecie?
Dwa lata temu miałem podobnie. Złożyłem wypowiedzenie ale do końca umowy było jeszcze 1,5 miesiąca. Konsultanci "nie widzieli" na moim koncie oferty którą chciałem dostać. Dopiero gdy zostało mniej niż miesiąc, dokładnie 3 tygodnie przed zakończeniem umowy, niewidoczne oferty pojawiały się w systemach konsultantów

Także proponuje złożyć wypowiedzenie i zadzwonić 2-3 tygodnie przed końcem umowy.
 #993065  autor: Burito
 12 maja 2018, 09:17
@Slavko80 ja miłem podobnie na drugim numerze, było to ok. 1 rok temu, wtedy była oferta "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II", udało się po złożeniu wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz tak samo przejdzie.
 #993082  autor: Karlos20
 12 maja 2018, 12:28
Bierzcie moim zdaniem te oferty na 18m, jeśli nie mają na czas nieokreślony, tym bardziej, że za włączenie Cyklicznej Płatności Kartą Mastercard w wybranych salonach Play dostajecie rabat 5 zł na 6 lub nawet 7 okresów rozliczeniowych, powodując, że abonament z no-limitem minut+SMS+MMS+ 10 GB z lejkiem 1 mbps (niedostępnym w karcie za taką cenę) wyniesie 20 zł. Do tego PLAY NOW* pakiet podstawowy rodzinny bez zżerania GB + TIDAL** na 24m + Showmax*** na 3m. Dostaniecie podobne warunki na prepaidzie? Nie bardzo :)

* PLAY NOW to usługa tv na cały czas umowy, wyodrębniona w osobnym wierszu rozliczeń za faktury w Play, przy rabacie za CPK Mastercard, rozbity koszt za tv również jest niższy
** TIDAL na 2 lata w ramach nowej taryfy SOLO STAN NIELIMITOWANY. Kto ma starszą wersję promocji, po przedłużeniu umowy na taryfę SOLO SN należy wyłączyć stare promo i włączyć nowe, bo nowe promo nie aktywuje się automatycznie i nie powoduje wydłużenia czasu łącznego promocji. Warto o tym pamiętać.
*** Showmax na 3m aktualnie dla numerów, które nie korzystały jeszcze z tejże opcji, w innym wypadku opcja już niedostępna (stare promo z rocznym dostępem).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #993102  autor: Nikita_Bennet
 12 maja 2018, 14:01
ech. Liczysz w układzie z marketingiem czyli wydzwanianiem garkotłuków, handlarzy itp (mówię o moich doświadczeniach przy ostatnim aneksowaniu umowy i co się zaczęło po aneksowaniu).

Play now+tidal+showmax jak dla mnie to nic interesującego, mogli by to odjąć i zejść z ceny bo skoro jest darmowe to na fakturze powinno być 0,00zł ;)
a nie chyba 10zł i rabat do 0,00 ;)

Płatność cykliczna kartą? A nie ma dodatkowych kosztów po stronie karty? Żeby nie było że 5zł taniej ale po kosztach karty jest 3 zł i robi się tylko 2 zł na plus.

Dla direct debit/PZ mogliby zrobić 5zł niżej na każdym numerze zamiast dla karty.
 #993105  autor: Karlos20
 12 maja 2018, 14:12
Nikita_Bennet pisze:Play now+tidal+showmax jak dla mnie to nic interesującego, mogli by to odjąć i zejść z ceny bo skoro jest darmowe to na fakturze powinno być 0,00zł
Przecież te dodatki są widoczne na fakturze z kwotą 0,00.
Oto moje rozliczenie usług na fakturze majowej, jeśli ktoś myśli, że się nie opłaca abo w Play. Kwoty uwzględniają rabat za Cykliczną Płatność Kartą (promocja).
Dopłata do Cyklicznej Płatności Kartą jak i przy jednorazowej zapłacie kartą to 1 zł i pobiera ją BlueMedia, a nie Play, dzięki czemu kasa w kilka sekund jest księgowana na rachunku Play.
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #993123  autor: Nikita_Bennet
 12 maja 2018, 16:58
U Ciebie playnow 8,00zł z tego co widzę
U mnie w kwietniowej:
Usługi telekomunikacyjne - TV 9,26 8% 0,74 10,00
i powtórzone przy numerze:
PLAY NOW - pakiet podstawowy 20.03.2018 - 19.04.2018 10,00
To że jest potem wyzerowane (promocja) to nie znaczy że nic nie kosztują, tym bardziej że z 30-40% użytkowników i tak albo nie korzysta z tego albo ma lepsze rozwiązania i tutaj lepszym rozwiązaniem byłoby zejście z ceny w końcowym abo o te 5-10zł.

No właśnie - 1 zł, coś gdzieś mi świtało że jest opłata.
 #993125  autor: iphoneski
 12 maja 2018, 17:37
Nikita_Bennet pisze: tutaj lepszym rozwiązaniem byłoby zejście z ceny w końcowym abo o te 5-10zł.
Zejść z abo o 5 zł bo nie potrzebujesz tych dodatków, dalej 5 zł bo nie wykorzystasz więcej niż 10 gb także lejka nie potrzebujesz. No i kto teraz wysyła mms? Lepiej zejść o 5 zł. Zostało 10 zł, ale jeszcze są stacjonarne, a teraz nikt ich nie używa to odcinamy i zostawiamy 5 zł za rozmowy, smsy i 10 gb. Można? Można. Tylko, że 25 zł to już i tak jest śmiesznie tanio, a ludziom jeszcze jest za drogo.
 #993133  autor: Nikita_Bennet
 12 maja 2018, 19:23
Nie 25 a 30 bo marketing mi zbędny (kilka stron wcześniej pisałem co było po aneksowaniu umowy-debile zaczeli wydzwaniać jak odsypiałem nocki). Tak więc patrzmy za co płacimy.
Bardziej chodzi mi o wliczanie czegoś a potem rabatowanie ;) i tyle bo tak naprawdę to korzystam ze stacjonarnych, smsów, czasem neta i czasem długich rozmów. W play leży internet (w roamingu kiepawo a na btsach play lipa bo zasięg leży) więc max 1-2 GB/msc da się wykorzystać tam gdzie mieszkam i pracuję a reszta to tel wpięty w wifi bo bym szału dostał z prędkościami mobilnymi, czas łączenia długi - rozmowy i tutaj nie wiem co jest przyczyną-różne telefony ale wiem że jak siedzę w większym mieście to łączy tak jak simplus którego też mam. Na plus jest obsługa - tak o dziwo nie mogę za bardzo narzekać.
Reasumując - 30zł (bez małketingu) to jest tanio tym bardziej że na studiach płaciłem samego abo chyba 140 (taryfa vip140 czy jakoś tak w erze z nokią 6310i) a i czasem potrafiło wyjść więcej. Tylko że mogłoby być lepiej a nie więcej z gorszą jakością (długie łączenie, problemy z netem).
 #993140  autor: iphoneski
 12 maja 2018, 19:57
A ok, myślałem, że 30 zł ci za drogo. Ja chyba jestem mało atrakcyjny, bo do mnie przez 2 lata abo chyba tylko 2 razy zadzwonili, nawet fajnie bo akurat z kolegami siedzieliśmy i jaja robiliśmy z tych dzwoniących :)
Ja nie mogę narzekać, tam gdzie najczęściej używam widzę nadajniki z okna i prędkości bez agregacji ok 100 mega, czyli spokojnie starczy :)
 #993153  autor: Burito
 12 maja 2018, 22:26
Burito pisze:@Slavko80 ja miłem podobnie na drugim numerze, było to ok. 1 rok temu, wtedy była oferta "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II", udało się po złożeniu wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz tak samo przejdzie.
Wypowiedzenie umowy złożone, czekam na propozycję ze strony PLAY.
Umowa kończy się 19.06.2018 r.
 #993159  autor: gepard
 13 maja 2018, 00:06
Nikita_Bennet pisze:Płatność cykliczna kartą? A nie ma dodatkowych kosztów po stronie karty? Żeby nie było że 5zł taniej ale po kosztach karty jest 3 zł i robi się tylko 2 zł na plus.
Jest, o ile pamiętam, 1PLN opłaty dla operatora. Zatem masz dalej ulgę ale w zasadzie na 4PLNy nie 5.
 #993168  autor: Nikita_Bennet
 13 maja 2018, 09:29
iphoneski pisze:A ok, myślałem, że 30 zł ci za drogo. Ja chyba jestem mało atrakcyjny, bo do mnie przez 2 lata abo chyba tylko 2 razy zadzwonili, nawet fajnie bo akurat z kolegami siedzieliśmy i jaja robiliśmy z tych dzwoniących :)..
Spróbuj tak zrobić jak pracujesz w systemie dzień, nocka, dzień wolnego, dzień nocka dwa dni wolnego lub innym układzie gdzie przyjeżdżasz do domu, kładziesz się an 2-3 godzinki spać a w tym czasie jakiś garkotłuk zaprasza na prezentację garków, chce zapytać czemu tak oceniłem pracę konsultanta lub zrobić jakąś ankietę. W simplusie od 2002 czy 2003 roku nie dzwonią.
Telefonu nie mogę wyłączyć gdyż mogą dzwonić w sprawach ważnych (rodzina, robota, DG, stowarzyszenie) i tutaj czy śpię czy nie odbiorę i znajdę czas.
Owszem jak zadzwonią o normalnej porze to .... sami się rozłączają, z reguły żaden nie wytrzymał więcej niż 10 pytań z mojej strony ;)
I takie jazdy były na obu numerach po aneksowaniu umowy mimo że opłacane było 5 ziko więcej aby nie dzwonili. Owszem play zrabatował te 5 ziko ale to mój czas marnowali jacyś debile którzy nie potrafią znaleźć innej roboty. Takie jest moje zdanie poparte niezbyt dobrymi doświadczeniami z play i netii.
 #993212  autor: Burito
 13 maja 2018, 16:24
Burito pisze:
Burito pisze:@Slavko80 ja miłem podobnie na drugim numerze, było to ok. 1 rok temu, wtedy była oferta "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II", udało się po złożeniu wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz tak samo przejdzie.
Wypowiedzenie umowy złożone, czekam na propozycję ze strony PLAY.
Umowa kończy się 19.06.2018 r.
Dziś pierwszy telefon i Pani twierdzi, że od stycznia 2018 r. nie ma w Play umów na czas nieokreślony. Prawda czy blef?
 #993215  autor: gepard
 13 maja 2018, 16:52
W gorącej kąpany ;)
Po pierwsze, kilka/naście stron wstecz ktoś pisał o nieokreślonym, który dostał w marcu. To już obala mit stycznia.
Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch.
A na Twoje pytania tu czy na forum Play nikt ci nie da 100% pewności, że Ty dostaniesz tą ofertę.
 #993242  autor: Nikita_Bennet
 13 maja 2018, 19:43
gepard pisze:W gorącej kąpany ;)
...Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch....
Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)
 #993258  autor: Burito
 13 maja 2018, 21:34
@Nikita_Bennet ale o jakiej bezterminówce mówisz jak złożyłem wypowiedzenie umowy. Z dniem 20.06.2018 r. mój numer zostanie przeniesiony do oferty Play na kartę. Nie mógłbym być za bardzo na bezterminówce, bo wtedy zamiast 49,99 zł miesięcznie abonamentu płaciłbym 69,99 zł. Średnio to opłacalne.
 #993260  autor: krzychu.pl
 13 maja 2018, 21:58
krzychu.pl pisze:Witam,
już jakiś czas temu (a tak po prawdzie 19.11.2013 r. ;) ) skończyła się moja umowa jeżeli chodzi o Play Internet w ramach promocji Nowy RePlay Online Ekstra GU.
Umowa obecnie jest na czas nieokreślony i warunki cały czas te same: 12 GB internetu + Nocny Transfer za łącznie 9,95 zł brutto

Przejrzałem ostatnie 10 stron tego wątku z forum ale nie ma informacji o ofertach jeżeli chodzi o
:arrow: Play Internet na przedłużeniu umowy.

:arrow: Jaka jest obecnie oferta SIMO jak i ze sprzętem (modem/router)?

Proszę o wskazanie lub odesłanie gdzie mogę znaleźć takie informacje :)

Naprawdę nie ma żadnej aktualnej informacji na temat aktualnej oferty DATA, tylko voice?

http://podtelefonem.blogspot.com/
  • Strona 644 z 692
  • 1
  • 642
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 692
  • 1
  • 642
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 692